Kāpēc jums vajadzētu izdzēst Coinbase

Ievads

Gadu gaitā bitcoineri ir iemīlējušies Monētu bāze. Viņu iemesli dzēst kontus ir gan praktiski, gan idejiski. 

Šajā rakstā abas dimensijas saņems skaidrus un labi citētus paskaidrojumus. Līdz brīdim, kad esat pabeidzis lasīšanu, jums vajadzētu sākt dzēšanas procesu.

Coinbase konta dzēšana praktisku iemeslu dēļ

Pirmkārt, apmaiņas mērķis ir būt finanšu panoptikums. Jā, Coinbase ir diezgan droši un viņam ir labs glabātāja ieraksts. Bet tā ir atbildīga arī par bijušo algošanu Datorurķēšanas komanda darbinieki par blokķēdes analīze. Praksē tas nozīmē, ka Coinbase ir Bitcoin privātuma un aizvietojamības ienaidnieks. 

Kad darījums tiek nosūtīts uz kāda Coinbase maku, tiek analizēta to izcelsme. Un, kad kāds izņem monētas no Coinbase, uzraudzības sistēma joprojām tās izseko. Birža vēlas uzzināt visu par kriptovalūtām, kuru pārdošana notiek. 

Un tas ir bīstami, jo Coinbase spēj cenzēt noteiktas adreses. Viņi var pateikt saviem klientiem, kur viņi nevar nosūtīt monētas, tāpēc tie, kas paļaujas uz viņu pakalpojumiem, nekad nav bez maksas. 

Tagad iedomājieties to pašu scenāriju ar savu banku. Vai jūs turpinātu izmantot viņu pakalpojumus, ja tie ierobežotu jūsu ekonomisko brīvību? Tas, ko jūs darāt ar savu nopelnīto naudu, nav viņu darīšana. Un viņi nevar izsekot naudu, kuru jūs sūtāt un saņemat, piemēram, Coinbase, jo fiat ir vairāk aizstājams. Veicot skaidras naudas iemaksu, viņiem ne vienmēr ir jāzina, no kurienes nauda nāk. Un, to atsaucot, jūs varat darīt visu ar to.

Ar Coinbase tas ir daudz delikātāk, jo viņi nodarbojas ar atvērto virsgrāmatu aktīviem. Katrs Bitcoin darījums tiek reģistrēts publiskajā blokķēdē. Tas viņiem dod lielu glabātāja varu. Un, lai gan citas apmaiņas ir izvēlējušās būt saprātīgākas, Coinbase ir drakoniska. 

Tad ir maksas arguments: Coinbase ir daži no visaugstākās maksas telpā. Krakena (kam ir tikpat nevainojams ieraksts) iekasē daudz mazāk. Tāpat, CoinmamaNodevas palīdzēs jums iegādāties vairāk monētu ar tādu pašu budžetu. Un, ja vēlaties zemākās maksas, jums vajadzētu izvēlēties Binance (lai gan viņu drošības rādītāji nav tik lieliski).

SALĪDZINĀJUMS

Coinmama logotips

Coinmama

 • Darbojas gandrīz visās valstīs
 • Augstākie ierobežojumi bitkoīnu iegādei ar kredītkarti
 • Uzticams un uzticams brokeris

PĒRC TAGAD Kraken logotips

Krakena

 • Lieliska likviditāte un zemas maksas
 • Atbalsta lielāko daļu valstu
 • Uzticama apmaiņa, sākta 2011. gadā

PĒRC TAGAD

Diezgan daudz par katru valūtas maiņu prasa zemākas maksas nekā Coinbase. Neviena cita apmaiņa nav tik rūpīgi pārbaudīta, lai uzbruktu Bitcoin. Šie ir divi praktiski iemesli, kāpēc jums vajadzētu izdzēst savu Coinbase kontu. Ir daudz labāku alternatīvu.

Coinbase konta dzēšana ideoloģisku iemeslu dēļ

Pirmo miljardu dolāru Coinbase ir nopelnījis tikai pārdodot bitkoīnus. Bet kaut kur pa ceļam tas kļuva politisks un mēģināja iedragāt Bitcoin decentralizāciju. Jau 2015. gadā izpilddirektors Braiens Ārmstrongs mudināja pieņemt lielas bloku cietās dakšas.

Sākumā Ārmstrongs uzslavēja 101. BIP un Bitcoin XT. Mēroga debašu laikā viņš arī parādīja atbalstu Classic un Unlimited. Un 2017. gadā Coinbase bija viens no pēdējiem uzņēmumiem, kas atteicās no atbalsta SegWit2X.

Coinbase ir atbalstījusi katru lielāko cieto dakšu iniciatīvu. Ja kāds no tiem gūtu panākumus, uzņēmums būtu ieguvis lielāku kontroli pār Bitcoin tīklu. Būt galvenajam projekta atbalstītājam ar skaidriem līderiem būtu devis viņiem priekšrocības. Tas ir pretrunā ar Bitcoin principiem, bet šķietami ideāls, lai padarītu vairāk fiat. 

Turpretī Coinbase neuzskatīju atbalstot SegWit mīksta dakša līdz 2017. gada decembra vidum. Tad viņi to pievienoja pusgadu pēc UASF sākās kustība. Coinbase nerādīja piemēru, bet sekoja tirgus spiedienam.

Un Coinbase nekad neatmeta ideju par lielu bloku Bitcoin. Birža pievienoja Bitcoin Cash 2017. gada decembrī un sāka vētru. Notikušie darījumi ir radīja aizdomas par iekšējās informācijas ļaunprātīgu izmantošanu

Pēc saraksta veikšanas BCH līdz visu laiku augstākajam līmenim sekoja milzīga izgāztuve. Izpilddirektors Braiens Ārmstrongs ir apsolījis veikt izmeklēšanu par šo jautājumu. Tomēr gandrīz trīs gadus vēlāk mēs joprojām nezinām, kas notika. Tas daudz saka par Coinbase integritāti un taisnīgumu attiecībā pret parastajiem lietotājiem. Tas arī runā par to, ka viņiem trūkst atbalsta Bitcoin vērtībām.

Runājot par atbalsta vērtībām, Coinbase’s Ventures programma nefinansē nevienu Bitcoin attīstības projektu. Ir daudz Ethereum un altcoin projektu, kas tiek finansēti, bet tas arī viss. Uzņēmumam, kas pirmajos piecos pastāvēšanas gados ir pārdevis tikai BTC, tam vajadzētu būt apkaunojošam. 

Coinbase ir kļuvis par behemotu šajā telpā, pārdodot bitkoīnus. Tomēr kaut kur pa ceļam tas kļuva attālāks un strīdīgāks. 

Apmaiņas uzmanības centrā ir arī noteikumu pieņemšana. Tā vietā, lai mudinātu aizsargāt Bitcoin pret valdības aģentūrām, viņi pieņēma visus noteikumus. Daudzi uzņēmumi šajā telpā ir nolēmuši neievērot BitLicense Ņujorkā. Tomēr Coinbase ir pieņēmusi šo Orvelas un pret Bitcoin saistīto likumdošanas regulējumu.

Tas ir nodevības akts. It kā 1900. gadu automašīnu dīleri būtu vienojušies, ka automašīnām ir jāievēro zirgu noteikumi. Lai gan daži uzņēmumi pēc būtības atšķiras, šķiet, ka daži uzņēmumi kapitulē ātrāk. 

Coinbase varēja mēģināt pārliecināt likumdevējus, ka Bitcoin ir pelnījis labākus noteikumus. Viņi varēja boikotēt drakoniskākos un veikt uzņēmējdarbību tikai draudzīgās valstīs. Tā vietā viņi mēģina pārdot blokķēdes analīzes datus IRS un DEA.

Un tad jūs redzat izpilddirektoru Braienu Ārmstrongu iesaku shitcoins uz viltotu JK Roulinga kontu. Šīs mazās darbības tikai apstiprina Coinbase ideoloģisko aiziešanu. Viņus neuztrauc pamatota nauda vai decentralizācija. Tagad tas viss ir saistīts ar tēvoci Semu Monētu.

Braiens Ārmstrongs uzspiež shitcoins uz viltotu Dž.K Roulinga twitter kontu

Šie argumenti tikai saskrāpē virsmu. Tur ir tonnu pierādījumu ka Coinbase ir morāli bankrotējis un nevēlas pilnveidoties. Pašlaik apmaiņa ir Bitcoin ienaidnieks, kas parakstīja kara deklarāciju, bet neatzītu.

Kā izdzēst Coinbase un būt par savu banku

Teorētiski Coinbase konta dzēšana ir ļoti vienkārša. Lietotāja iestatījumos dodieties uz izvēlni “Konta darbība”. Šeit ritiniet uz leju, līdz redzat sarkanu pogu ar uzrakstu “Aizvērt kontu”. Coinbase lūgs jums vēlreiz ievadīt paroli, lai apstiprinātu, un tad jūs beidzot būsiet brīvs. Jūs varat atrast visas šajā darbībā iesaistītās darbības video ceļvedis.

Bet praksē Coinbase izmanto nelielu šķērsli pret jums. Ja jums ir putekļi (mazas monētu summas, kuras nevar pārskaitīt augsto maksu dēļ), jūs nevarat turpināt. Pieņemsim, ka tīkla maksa par BTC darījumu ir 0.0000013 BTC (130 sats). Ja jums ir tikai 0.0000009 BTC (90 sats), jūs nevarēsit to tirgot vai izdzēsiet savu Coinbase kontu.

Šim šķērslim ir divi risinājumi. Pirmais ir noguldīt vairāk BTC Coinbase, pēc tam slaucīt līdzekļus ar pienācīgu maksu un neatstāt neko. Šī metode iegūs jums visus jūsu līdzekļus, bet ietekmēs vēl vienu jūsu UTXO, kas tiek pakļauts blokķēdes analīzei. Bet ilgtermiņā iniciatīva ir tā vērta. Otrā iespēja ir nosūtīt pa e-pastu monētu bāzes atbalstu un lūgt viņus noņemt putekļus no jūsu konta, lai jūs varētu tos aizvērt. Lai gan tas nozīmē piešķirt Coinbase papildu Satoshis, tas arī ir daudz mazāk hassel.

Kad esat izdzēsis savu Coinbase kontu, izmantojiet visu finanšu suverenitāti. Pērciet a Billfodl saišķis ar aparatūras maku un izbaudiet visas savas bankas priekšrocības. Mums ir arī pilnīgs ceļvedis, kas izskaidro kā pārsūtīt monētas no Coinbase uz jauno Trezor

SALĪDZINĀJUMS

Virsgrāmata Nano X

Virsgrāmata Nano X

 • EKRĀNS:
 • IZLAIDI: 2019. gads
 • CENA: 119 USD
 • BLUETOOTH:

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Virsgrāmata Nano S

Virsgrāmata Nano S

 • EKRĀNS:
 • IZLAIDI: 2016. gads
 • CENA: 59 USD

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Trezor modelis T.

Trezor modelis T.

 • EKRĀNS:
 • IZLAIDI: 2018. gads
 • CENA: 159 USD
 • PIESLĒGŠANAS EKRĀNS:

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Trezor One

Trezor One

 • EKRĀNS:
 • IZLAIDI: 2013. gads
 • CENA: 59 USD

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU

Un, ja vēlaties vairāk monētu privātuma, jums vajadzētu apsvērt iespēju CoinJoins. Lūk, mūsu rūpīgs soli pa solim kas palīdzēs jums sajaukt savus bitkoīnus ar Wasabi.

Ja vēlaties iegādāties valūtas maiņas centrā, kas novērtē jūsu privātumu un nav gandrīz tāds monētu bāzes KYC, mēs iesakām Coinmama.

Tāpēc, ja joprojām izmantojat Coinbase, lūdzu, apsveriet iespēju izdzēst savu kontu. Var būt ērti to paturēt, taču ilgtermiņā tas ir labākais lēmums. Labākais veids, kā atbrīvoties no sliktiem dalībniekiem brīvajā tirgū, ir pārtraukt uzņēmējdarbību ar viņiem. Un Coinbase nevar turpināt uzplaukt bez jūsu naudas. 

Tagad, kad jums ir visas zināšanas un resursi, dodieties uz priekšu un #DeleteCoinbase.

Kā neatgriezeniski izdzēst savu Coinbase kontu?

Tas ir grūtāk, nekā jūs domājat. Coinbase liek jums nulles bilanci pirms slēgšanas. Ja kontā ir palicis kāds puteklis, jums būs jāsazinās ar atbalsta dienestu, lai tas tos noņemtu. Pēc tam dodieties uz darbības sadaļas apakšdaļu un noklikšķiniet uz Aizvērt kontu..

Kāpēc man vajadzētu dzēst savu monētu bāzes kontu?

Coinbase daudzas reizes ir pierādījis, ka tas rūpējas tikai par savu peļņu, nevis par lielāko Bitcoin ekosistēmu. Izpilddirektors Braiens Ārmstrongs gandrīz nekad nepiemin Bitcoin, neskatoties uz to, ka ir paveicis savu bagātību ap to un no tā. Viņš pastāvīgi shilling Altcoins, pat viltus Twitter kontus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me