Kobo tablete

kobo tablešu apskats

Tērauds maki ir būtiska jebkura sastāvdaļa hodler’s dublēšanas iestatīšana.

Bet tikpat izšķiroša nozīme ir pareizās rezerves ierīces iegūšanai. Sliktas rezerves ierīces patiešām apdraud jūsu drošību un rezultātā tiek zaudētas monētas, kas vispirms pārspēj to izmantošanas mērķi.

Īss stāsts: Cobo nepiegādā preces. Atklāti sakot, tas ir haoss, un šim pārskatam tas ir skaidri jāpaskaidro līdz brīdim, kad esat to beidzis lasīt.

Plusi

 • Lēts
 • Rakstzīmju flīzes nevar sajaukt piegādē

Cons

 • Miniscule skrūves – vājas, grūti apstrādājamas
 • Ierobežots flīžu komplekts – var būt par maz
 • Flīzes ir grūti uzstādāmas
 • Fiksēts rakstzīmju elementu skaits
 • Lēti izgatavots

Plusi

Cons

 • Lēts
 • Miniscule skrūves – vājas, grūti apstrādājamas
 • Rakstzīmju flīzes nevar sajaukt piegādē
 • Ierobežots flīžu komplekts – var būt par maz
 • Flīzes ir grūti uzstādāmas
 • Fiksēts rakstzīmju elementu skaits
 • Lēti izgatavots

Kam vajadzētu iegādāties sēklu dublēšanas ierīci

 • Kripto investori, kuri vēlaties uzglabāt savu bitcoin
 • Kripto investori, kuri nepieciešams seifa dublējums
 • Kripto investori, kuri nepieciešama finansiāla neatkarība

Kas ir sēklu dublējums?

Daudzi, kas ir jauni HODLing bitcoin apzinās drošību, ko nodrošina aparatūras maki. Kad viņi ir pārliecināti, ka viņu līdzekļi ir droši, viņiem, iespējams, trūkst kritiska dublēšanas soļa, lai nodrošinātu savas mnemotiskās sēklas frāzes ilgmūžību.

Gadu gaitā šausmu stāsti par zaudētajām dublējumkopijām ir kļuvuši leģendāri, un tirgus atbildēja ar visdažādākajām dublēšanas ierīcēm. Pieprasījums pēc ugunsdrošām un ūdensizturīgām (kā arī citām dabiskām vai cilvēka radītiem spēkiem) metodēm, lai uzglabātu mnemiskās sēklas frāzes, privātās atslēgas un citu informāciju, bija skaidrs. Tam tika piedāvātas vairākas pieejas, parasti nododot šos svarīgos datus metālā.

Kobo pamati

Cobo ir Ķīnas uzņēmums, kas piedāvā maku un platformas pakalpojumus dažādiem digitālajiem aktīviem un ir paredzēts dapp lietotājiem un izstrādātājiem. Viņi arī nodrošina gan kopīgus, gan lietotāju kontrolētus aizbildnības pakalpojumus gan vidusmēra cilvēkiem, gan iestādēm.

Papildus nemateriālajiem piedāvājumiem viņi ir ieviesuši savu aparatūras maku un sēklu dublēšanas ierīci. Šīs preces tiek pārdotas kopā “velvju” konfigurācijā, kas pasargā no uguns un plūdiem, lai gan sēklu glabātavu “Cobo Tablet” var iegādāties atsevišķi.

Cena

Planšetdatoru (ja to iegādājas atsevišķi bez glabātavas) pārdod par 39 ASV dolāriem, un pircējiem ASV tas ir pieejams Amazon.

Atbokss & Saturs

Cobo planšetdators tika piegādāts vienkāršā aploksnē no Amazon, pati kārba ir parasts melns kartons un iepakota ar neparastu UPC konvenciju, jo tā tiek iegūta Ķīnā. Ir iekļautas arī dažas īsas firmas lentes sloksnes, domājams, ka tās parāda, vai ierīce ir atvērta pēc tam, kad esat to iestatījis.

Cobo tablešu iepakojums

Pati ierīce ir ievietota formas formas padziļinājumā, kurā atrodas plāksnītes rakstzīmju flīzēm, skrūvgriezis, papildu skrūves un instrukcijas..

Cobo planšetdatoru kastes saturs

Ierīces apraksts

Cobo tablete ir izgatavota no 304 nerūsējošā tērauda un it kā “piedāvā ideālu izturības, mobilitātes un izturības pret koroziju kombināciju”. Tās izmērs ir 2 3/8 “par 4 1/8” un biezums ir 1/4 ”.

Kobo tablete

Tāpat kā citi modeļi ar kasetēm sēklu uzglabāšanai, informācija tiek izkliedēta divās “pusēs”. Instrukcijās norādīts, ka trīs skrūves notur nostiprināšanas plāksni savā vietā un tās tiks noņemtas pirms sēklas vārdu uzlikšanas.

Cobo tablešu kasešu stila modelis

Neskatoties uz to, ka tie ir diezgan pašsaprotami, tos varētu pilnveidot.

Cobo planšetdatora iestatīšana

Uzstādīt

Lai gan nav daudz kritikas, ko varētu attiecināt uz Cobo Tablet plāksnēm un slotiem, skrūves, kas tos satur kopā, ir smieklīgi mazas. Šķiet, ka Kobo atzīst šo lietu smieklīgo raksturu un nodrošina dažas vaļīgas papildu skrūves.

Cobo tablešu skrūve

Acīmredzot tos ir grūti pārvaldīt pat kādam ar maziem, smalkiem pirkstiem. Vēl sliktāk, ka katrā skrūvē ir ne vairāk kā 4 vītnes to īsā garuma dēļ. Tas padara noņemšanu ārkārtīgi vienkāršu pirms uzstādīšanas vai atkārtotas montāžas laikā.

Nav pārsteigums, ka šo skrūvju izmērs un ietilpība pietiekami neaizsargā pret pārmērīgu karstumu vai saspiešanu un efektīvi padara ierīci bezjēdzīgu..

Ja jūs nolemjat turpināt rīkoties ar šiem riskiem un glabāt sēklas frāzi Cobo planšetdatorā, jums jāievada flīzes. Tas, kā tas tiek darīts, atšķiras no līdzīgiem produktiem (kuru dēļ katrs nākamais raksturs ir jāsakārto).

Cobo planšetdatora iestatīšana ar skrūvgriezi

Tomēr līdzība beidzas tā, kā rakstzīmju flīzes tiek ievadītas to slotos. Flīzes, kas ir piestiprinātas pie plāksnes to augšējā labajā stūrī, ir jāatbrīvo un manuāli jāievieto padziļinājumā katrai vārda pozīcijai. Zaudējot spēju cieši nospiest katru nākamo flīžu, paveras iespēja nejauši izbērt flīzes no to spraugas (no kuras slotu un sliežu izstrādājumi pilnībā izvairās).

Cobo tablešu flīzes Cobo tablešu flīzes

Tuvojoties procesa pabeigšanai, risks, ka flīzes nejauši izšļakstās, rada arvien lielākas izmaksas. Uzstādīšanas testa laikā faktiski otrais līdz pēdējais flīžu ievietošana bija problēma, kad tā iestrēga.

Šī flīze bija piespiedu kārtā jāizlec un jānomaina, riskējot ar noplūdi. Tā kā tika atklāts pilns datu kopums, bija liela iespēja atcelt visus iepriekšējos centienus un tas vēl vairāk palielina stresu Cobo planšetdatora uzstādīšanā..

BillAssembled Cobo tablešu flīzes

Rakstzīmju ierobežojumi

Lai ietaupītu uz izmaksām, nav ciparu, lielo burtu vai īpašo rakstzīmju. Arī d “d” dublē kā “p” (vienkārši pagrieziet to par 180 grādiem). Tāda pati loģika ir attiecībā uz “b” un “q”. Šie ierobežojumi nozīmē, ka Cobo tablete ir piemērota tikai uzglabāšanai BIP-39 mnemoniskas sēklas frāzes un nevar dublēt privātās atslēgas.

Tas, ka flīzes tiek piegādātas uz vienotām plāksnēm un tāpēc netiek nejauši izvēlētas (kā ar konkurentiem), kā arī atbilst tikai ierobežotam daudzumam. Šķiet, ka ir iespējams, ka jums var pietrūkt kāda rakstzīmes, un jūsu mnemonisks pieprasa daudz “b” un “q” vai “d” un “p” rakstzīmju.

Vērtējums: 5.0 / 10

Kaut arī Cobo planšetdatora materiāls var būt pietiekams, lai izturētu augstu temperatūru un saspiešanas spēkus, šīs priekšrocības kopējās konstrukcijas dēļ ātri tiek iznīcinātas. Īpaši mazo skrūvju dēļ vienkārši nevar uzticēties Cobo Tablet integritātei. Es neieteiktu šo ierīci izmantot paredzētajam mērķim.

Mēs piešķiram Cobo Tablet vērtējumu 5,0 no 10!

Izdari sev labu un paņem a Billfodl tā vietā. Tas konsekventi ir mūsu vispopulārākais seifa rezerves produktu klāsts gadu no gada!

FAQ

Vai Cobo tablete ir droša?

Cobo tablete ir izgatavota no 304 nerūsējošā tērauda, ​​kas tiek plaši uzskatīts par zemāku tēraudu nekā 316 nerūsējošais, lai dublētu kriptogrāfijas maku. Cobo planšetdatora kvalitāte nav neatkarīgi pārbaudīta, lai gan neformāla pirmslimitārā pārbaude liecina, ka sēklu uzglabāšana nav droša.

Kas ir labākais – Billfodl, Cryptosteel vai Cobo Tablet?

Billfodl tiek plaši uzskatīts par zelta standartu nerūsējošā tērauda maku dublējumam. Tas nozīmē, ka Cobo ir lētāks. Cryptosteel ir mazāk drošs nekā gan Billfodl, gan Cobo Tablet, un ir dārgāks. Ja jums nav iebildumu tērēt dažus papildu dolārus, Billfodl ir drošākais.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me