Ko nozīmē ‘Hodl’?

‘Hodl’ ir ikoniskākā mēma, kas mūsdienās pastāv Bitcoin. Tas ir gan mūžīgs, mīlēts un prasa novērtējumu no visiem kriptogrāfijas mīļotājiem. Tas ir vārds, ko lieto, lai raksturotu patiesos monētas cienītājus un atbalstītājus. Tas ir vārds, kas tiek izmantots, lai iedrošinātu tos, kuri ir cietuši no lāču tirgus sitieniem. Tas ir vārds, ko lieto, lai atdalītu spēcīgos no vājiem.

Tas ir visu kripto iemiesojums.

Hodls!

Monētu kalšana

Hodls pirmo reizi radās 2013. gada decembrī, kas ir aptuveni otrā Bitcoin vēstures lielā sūkņa maksimuma laikā, kad cena pirmo reizi pārsniedza 1000 ASV dolārus. Vietnē bitcointalk.org neapmierināts tirgotājs ar segvārdu “GameKyuubi” uzsāka a pavediens ar nosaukumu “ES ESMU MĀJĀS”. Viņa amats ir šāds:

I AM HOLDING ievieto ekrānuzņēmumu

Ir skaidrs, ka viņš, to rakstot, bija piedzēries un nespēja pareizi uzrakstīt aizturēšanu. Tomēr viņa bezatbildīgās alkohola lietošanas dēļ mēs esam apdāvināti ar hodlu. No šejienes hodl ir izplatījies visos kriptogrāfijas aspektos un ir vienīgais ikoniskākais mēma. Tās radītājs GameKyuubi joprojām dzīvo un izliek ziņas bitcointalk.org līdz šai dienai.

Definīcija

Lai gan sākotnēji “hodl” bija domāts tikai Bitcoin, šis termins ir izplatījies kopš tā kalšanas. GamerKyuubi ir lietojis vārdu “hodl” kā tagadnes divdabja vārdu “hodling” formā. Tomēr kopš tā pirmsākumiem tas tagad ir atvasināts no “hodlers” un “hodl” un tiek izmantots kā lietvārds, kā arī darbības vārds.

Vārds Hodls

“Hodlers” tiek izmantots, lai raksturotu stingru ticību tam, ka viņa izvēlētā monēta sadārdzināsies. Viņi turēsies pie sava ieguldījuma un gaidīs, kamēr cena pieaugs, neatkarīgi no tā, cik ilgi tas nepieciešams. Tās tika izmantotas arī kā lielīšanās tiesības, lai parādītu, ka esat bijis viens no agrīnajiem ticīgajiem. “Hodl” ir izmantots kā komanda, parasti kā pamudinājums citiem turēties pie monētām pat tad, ja cena samazinās. To izmanto arī kā stratēģiju tiem, kas nav labi tirdzniecībā, bet vēlas piedalīties spekulācijās.

Uzņēmēja, tirgotājs, looking, dzeršana uz vietas, laptop, un, planšetdators,

Hodls medijos

Hodls ir kļuvis ikonisks līdz vietai, ka tas ir izmantots tādos plašsaziņas līdzekļos kā Forbes, The Guardian un daudzi citi. Tas tika noteikts pat a laikā Senāta banku komiteja, kur J. Kristofers Džankarlo liecināja un sazinājās ar ASV Senātu.

Šeit viņš definēja hodlu kā aizmuguri “Turies uz dārgo dzīvi”. Tā kā vārda “hodl” popularitāte ir kļuvusi arvien populārāka, mēmei ir arī šī definīcija. Tomēr šī vārda saknes ir saistītas ar kļūdainu bitcointalk lietotāja pareizrakstību vēl 2013. gadā, un tas joprojām paliks arī turpmāk.


Youtuber Chris Record Vlogs ir izveidojis repa dziesmu par hodlingu.

Hodl debitēja arī šovakar pagājušajā nedēļā kopā ar Džonu Oliveru.

Un e-Toro ir izklaidējies no hodl ar savām līdzībām ar Hodoru no TV šova Troņu spēles.

Hodls ir ticis izmantots kā populārs segvārds Bitcoineru vidū ar tik populāriem twitter kontiem kā @MrHodl un @hodlonaut izmantojot terminu savos pseidonīmos. Šis termins ir tik ikonisks līdz vietai, ka apmaiņa HodlHodl, ir to izmantojis viņu vārdā.

Citas memes

Ir arī citi mēmi, kas pastāv kriptoversā, bez tik slavenā Hodla. Ir “Kad Mēness”, frāze, ko izmanto, lai jautātu, kad monētas cena, kuru viņi tur vai kuru vēlaties turēt, pieaugs. Ir arī “Kad Lambo”, ko mēdza jautāt, kad cena pieaugs, pacelieties pietiekami, lai nopirktu Lamborghini – luksusa transportlīdzekli, ko izmanto savas bagātības apzīmēšanai.

Bitcoin un tirgus grafiks

Ir vēl viena frāze, kas tika izveidota kļūdas dēļ, šoreiz radusies Reddit vietnē r / bitcoinmarkets. 2014. gada 11. novembrī Reddit lietotājs ar nosaukumu “qwsazxcde1” bija izlicis šo.

Reddit ekrānuzņēmums

Viņš acīmredzot bija domājis teikt “Tas ir tas, kungi”, bet, būdams sajūsmā par 1D EMA pāreju, viņš to pārspīlēja. Diemžēl “qwsazxcde1” lāču tirgus nebija beidzies, un cena nokrita, un buļļu tirgus sāka darboties tikai 2015. gada vasarā..

Ir ikviena iecienītākā Morpheus Maxtrix meme, kas stāsta Neo, ka viņam nevajadzēs pārdot savus Bitcoins, kad tas mēness.

Matricas mēma

Ir vienmēr tik klasiskā Reddit vedņa mēma, kas ir fantastiski iekļauta šajā vidējs raksts.

Vietnes medium.com ekrānuzņēmums Medium.com – Kā Reddit reklāma panāca Bitcoin

Lai arī pastāv jau citi memi un ikdienā tiek radīts vēl vairāk memu, nav klasiskas, iemīļotas un jēgpilnas memes, piemēram, hodls. To mīl visi, ieskaitot Bitcoiners, Ethereum mīļotājus, Ripplers un pat Bcash cilvēkus. Tās ir visas lietas kriptogrāfija un arī turpmāk tas būs noteicošais vārds ikvienam no mums. Hodls.

Billfodl atrisina šo problēmu, nodrošinot ērtu, drošu un atkārtoti lietojamu risinājumu, lai jūsu mnemonisks būtu pasargāts no uguns un ūdens bojājumiem. Esiet gatavs nākamajai jūsu portfeļa mēnesim un ieguldiet šodien Billfodl un kļūsiet par īstu hodleru.

Pērciet Billfodl

FAQ

Kas ir Bitcoin?

Bitcoin tiek uzskatīts par kriptonauda. Jūs varat nosūtīt vai saņemt Bitcoin internetā, bez saites ar reālu identitāti.

Vai Bitcoin ir labs ieguldījums?

Ja jūs meklējat īstermiņa peļņu, Bitcoin ir lielisks ieguldījums. Bet tas var būt arī labs ilgtermiņa ieguldījums, pateicoties tā lielajam pieprasījumam tirgū.

Kas visvairāk nopelnīja naudu no Bitcoin?

Satoshi Nakamoto visvairāk nopelnīja naudu no Bitcoin, jo viņš ir pirmās decentralizētās digitālās valūtas izgudrotājs. Viņš arī ieviesa pirmo blokķēdi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector