Kas ir “Shitcoin”?

kas ir šitkoīns?

Ievads

Ir divu veidu cilvēki, kuri vēlas uzzināt, kas ir šitkoīns. Pirmais ir persona, kas dzird “shitcoin” visur: “tas ir shitcoin!” un “pārtrauciet shitcoins shillingu”, bet viņi precīzi nezina, ko nozīmē kaut kas būt shitcoin. Otra veida cilvēks iegūst priekšstatu par to, kas ir šitkoīns, bet nezina, kuras kriptovalūtas ir šitko un kādas nav. Tātad, tiem, kas dod sūdu, šeit ir dažas definīcijas.

Šitkoins

“Shitcoin” definīcija

Tur ir vairākas definīcijas:

The Pilsētas vārdnīca definē šitko kā “lielisks naudas zaudēšanas veids” un “kriptovalūta bez lietderības vai unikālām funkcijām”. Citiem vārdiem sakot, šitkoīns ir kriptonauda, ​​kas kādreiz būs pilnīgi nevērtīga.

Investopia sniedz detalizētu definīciju, sakot, ka šitkoīns ir “nomācošs termins, ko lieto, lai aprakstītu altkoinu, kas kļuvis nevērtīgs. Šitkoīna vērtība var pazust, jo interese neizdevās īstenoties, jo pats altkoīns netika izveidots labā ticībā vai tāpēc, ka cena bija balstīta uz spekulācijām. ” Pēc tam šis raksts turpina vairāk sadalīt “shitcoin” ar vēl 500 aprakstīšanas un analīzes vārdiem.

Quora plakāts to sauc “altkoīns (tas) tiek uzskatīts par nevērtīgu, jo tā blokķēdes izstrādē trūkst… noderīgu funkciju. Kaut arī šitko monētas tiek uzskatītas par nevērtīgām, tas ne vienmēr attur viņus doties uz “mēnesi” ”.

Vai jums vairs nav Shitcoins?

Rūbens Somsens, uzņēmēja Neapskatīts Podcast, un organizators Seula Bitcoin tikšanās bija pietiekami laipns, lai liktu domāt par pareizu “shitcoin” definīciju:

Twitter ekrānuzņēmums

Kuras monētas ir šitko monētas?

Nekas šajā rakstā nav finanšu padoms. Es neesmu finanšu konsultants. Lūdzu, konsultējieties ar profesionālu finanšu konsultantu, ja meklējat finanšu konsultācijas.

Pērciet Bitcoin

Tomēr, patiesību sakot, iepriekš minētās definīcijas ir diezgan labas. Bet galu galā tas, kādas monētas ir ‘šitko’, tiešām ir viedoklis. Visiem tāds ir, pareizi? Atšifrējams paceļ balto karogu un vienkārši definē šitkoinu kā “jebkuru kriptovalūtu, kas nepatīk personai, kura par to runā”. Un pat tam ir daži nopelni. Daži cilvēki domā, ka visas kriptovalūtas ir šitko.

Noriels Roubini

Pieņemsim amerikāņu ekonomistu Norielu Roubini, kurš māca Ņujorkas universitātes Sternas biznesa skolā. 2018. gada oktobrī termins “shitcoin” faktiski ienāca Amerikas Savienoto Valstu Senāta liecībā Banku komitejā, pateicoties Roubini 37 lappušu vērtējumam ar nosaukumu “Kriptogrāfija ir visu izkrāpšanu un (tagad izlauzto) burbuļu māte, kamēr blokķēde ir visvairāk pārspīlēta tehnoloģija, kas nav labāka par izklājlapu / datu bāzi.

Twitter Screebshot Rubini

Liecībā viņš katru reizi izmanto “shitcoin” un “shitcoins”, pirms neliela piezīme par atvainošanos senātam par to izdarīšanu un Google meklēšanu tiek izmantota kā pierādījums tam, ka kriptogrāfijas valūtas telpā ir vārds “nomenklatūra”..

Roubini liecība

Roubini pilnu senāta liecību varat noskatīties zemāk:

Tāpēc atgriezīsimies pie jautājuma. Kuras kriptovalūtas ir šitko?

Vai Bitcoin ir šitkoīns?

Noriels Roubini tā domā. Bet šajā brīdī šī ir vismazāk iespējamā monēta, kas ir šitkoīns.

Vai Litecoin ir šitkoīns?

Litecoin radītājs Čārlijs Lī tā domā – labākais šitkoīns tur!

Vai Ethereum ir šitkoīns?

BitMex sauc Eteri par “divciparu shitcoin.”Un jā … tā ir.

Par katru kriptovalūtu notiks debates par to, vai tas ir šitkoīns. Patiesībā Tēvam laikam būs pēdējais vārds par to, vai kāda no kriptogrāfijas valūtām ir vai nav šitkoīns. Un daudzos gadījumos viņš jau ir runājis, jo neskaitāmi projekti jau ir miruši, nonākuši nullei vai pilnībā pamesti. Daudziem citiem dienas ir skaitītas.

‘Shitcoin’ izcelsme

Kur kriptonauda pasaulē nāca termins “shitcoin” un kad tas kļuva populārs, ir noslēpums. Bet tas, visticamāk, sākās neilgi pēc Bitcoin piedzimšanas 2008.-2009. Agrākais mums zināmā termina “shitcoin” pieminējums ir a BitcoinTalk diskusiju dēlis datēts ar 2010. gada 2. novembri plkst. 22:21:57.

pirmais zināms shitcoin lietojums

Pirmie “shitcoin” pieminējumi par reddit parādījās pirms 7 gadiem, 2011. gadā. Un pēc Google Analytics datiem, kriptovalūtas uzplaukuma laikā līdz 2017. gada 18. – 18..

google shitcoin meklē

Šodien vārds shitcoin tiek mētāts, atsaucoties uz kriptovalūtām, piemēram, laivām okeānā. Tā uz visiem laikiem ir kriptonauda. Tajā ir tikai kaut kas Ēriks Lombrozo paskaidro, vārdam ir tikai vīrusa gredzens, kas ļauj tam dominēt.

TechCrunch nesen uzrakstīja rakstu grauzdējot Coinbase, lai pievienotu šitko rakstā, kura virsraksti ir “Coinbase atsakās no piesardzīgas pieejas, tomēr saista kā“ coinbase-dabbles-in-shitcoins ”.

Twitter ekrānuzņēmums Meltem

Un, ja nosaukums Meltem Demirors jums izklausās šausmīgi pazīstams, tas var būt tāpēc, ka jūs tikko viņu skatījāties valsts televīzijā … sarunājoties ar kongresu … ar pilnīgu nopietnību izskaidrojot, kas ir Šitkoins.

Šo liecību varat noskatīties šeit:

Tāpēc beigsim šo paskaidrojumu par to, kas ir šitko, ar nelielu šitkoīna mūziku, lai mūs spēlētu – paldies, ka lasījāt!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me