Kalnrūpniecības iesācēju ceļvedis NEM (XEM)

ieguves nem

Par NEM (XEM)

Jaunās ekonomikas kustība (NEM) ir blokķēde, kurai ir līdzīgas funkcijas kā Ethereum, paredzēts lietošanai uzņēmējdarbībā.

XEM ir marķieris, kas nodrošina NEM platformas darbību. XEM kopējais piedāvājums ir 8 999 999 9999, un visi marķieri ir izsniegti ģenēzes blokā. Monēta šobrīd ieņem 22. vietu saskaņā ar tirgus ierobežojumu USD 437 702 335 USD. XEM pašreizējā tirdzniecības cena ir USD 0,048634 USD.

Svarīguma pierādījums (POI)

NEM bloku ķēdes platforma izmanto patentētu protokolu, ko sauc par Svarīguma pierādījumu, lai pārvaldītu, kā mezgli konkurē un pārbauda nākamo bloku. Šis pasūtījums balstās uz katra mezgla “nozīmīgumu”, ko nosaka rezultāts, kas sastāv no tādiem faktoriem kā glabāto monētu skaits, darījumu skaits pēdējā mēnesī un cita informācija.

Attēla rezultāts svarīguma pierādījumam

NEM’s PoI algoritms ir modificēts Eigentrust ++ algoritms, kas ir sistēma reputācijas mērīšanai vienādranga tīklos. Tas darbojas, ļaujot mezgliem uzraudzīt citus tīkla mezglus un radīt viņiem reputāciju, paļaujoties uz viņu iepriekšējām darbībām.

Attēlu avots: Planet Blockchain

Ražas novākšana un novākšana

POI nosaka, ko lietotāji spēj “ievākt” NEM blokus. Bloku novākšana ietver bloku ierakstīšanu ķēdē un XEM atlīdzību iegūšanu. Ir divi ražas novākšanas veidi: vietējā ražas novākšanas režīms un deleģētā ražas novākšana.

Abos gadījumos ražas novākšanai joprojām ir jāizmanto kalnrūpniecības NEM (XEM) iespēja, kas nav saistīta ar to nozīmīguma rādītāju. Negatīvie ir tādi, ka jūs nevarat vienkārši iegādāties papildu XEM biržā un sākt ražu uzreiz.

Noguldot jaunas monētas savā NEM seifā, tās nonāk kategorijā “neieguldītas”. 10% no noguldītajiem līdzekļiem katru dienu tiek pārskaitīti uz “piešķirto” kategoriju. Pēc tam, kad jūsu makā būs vairāk nekā 10 000 piešķirtu XEM, sāksies ražas novākšanas process. Piemēram, ja jums ir 20 000 XEM, nodošanas process var ilgt apmēram nedēļu.

Vietējā ievākšana ietver noklusējuma iestatījumu izmantošanu savā serverī, nevis NIS (NEM Infrastructure Server). Vietējai ražas novākšanai ir nepieciešami trīs noteikumi:


  • Lietotājiem ir jānoklikšķina uz pogas “sākt vietējo ražas novākšanu”
  • Lietotājiem jābūt tiešsaistē
  • Ražas novākšanas laikā viņi nevar izmantot NIS

Cits veids ir deleģēta ražas novākšana. Tas ļauj NEM īpašniekiem izmantot attālo serveri, lai veiktu savu darbu, pārnesot to svarīguma rādītājus uz starpniekserveri. Vēl viena svarīga atšķirība ir tā, ka viņi var savākt NEM, kamēr dators ir izslēgts, jo programma pārnes svarīgumu uz otru mezglu.

Attēla rezultāts nem png

Trīs noteikumi, kas attiecas uz šāda veida ražu, ir:

  • Monētu vākšana darbojas nepārtraukti
  • Ja NIS darbojas, enerģijas patēriņš ir mazāks
  • Konta aktivizēšanai var būt nepieciešamas dažas stundas (apmēram sešas), un cena ir 6 XEM.

Kā jūs, iespējams, jau esat pamanījuši, NEM nav kalnrūpniecisks, tāpat kā citi kriptogrāfijas, tādā nozīmē, ka jūs izmantojat savu skaitļošanas jaudu bloku ražošanai, piemēram, izmantojot Proof of Work protokola monētas..

Bet tiem no jums, kuri joprojām vēlas iegūt NEM ar grafiskajām kartēm vai ASIC, ir iespēja rakt citus altkoīnus un pēc tam automātiski konvertēt tos XEM pēc to maiņas kursa, pirms tie tiek nosūtīti uz maku.

Kā jūs varat izmantot kalnrūpniecību, lai ražotu NEM?

Izveidojiet XEM maku

Vispirms jums būs jāizveido seifa konts, kas atbalsta XEM glabāšanu un ievākšanu. Šeit jūs nosūtīsit savu XEM. Pašlaik ir pieejamas dažas iespējas: NEM NanoWallet, NEM Mobile Wallet un NCC (NEM Community Client).

Atlasiet kalnraču

Ir dažādas kalnrūpniecības programmatūras platformas, kas iegūst vairākus altkoīnus – vai nu solo, baseinu vai mākoņu ieguvei. Daži piemēri ir MinerGate, BFGMiner, EasyMiner, CGMiner utt. Meklējiet tos, kas ir saderīgi ar datora operētājsistēmu, pēc tam lejupielādējiet un instalējiet tos.

Izvēlieties kalnrūpniecības veidu

Ir vairākas iespējas, caur kurām var iegūt kriptonauda. Daži no tiem ir izdevīgāki nekā citi, taču jums jāizvēlas tas, kas ir vispiemērotākais jums un jūsu situācijai.

Centrālā procesora ieguve

Pirmajās kriptogrāfijas valūtas dienās daudzi cilvēki varēja izmantot centrālo procesoru. Jūs varat lejupielādēt klientu un ieslēgt viedās ieguves funkciju, kas automātiski iegūs monētu, kurai šobrīd ir vislielākā rentabilitāte.

JavaScript ieguve

Ja nevēlaties pārblīvēt diska vietu ar lejupielādēm, varat izvēlēties JavaScript ieguvi. Jums vienkārši jāpiekļūst MinerGate cilnei “Web Mining” un jāieslēdz Monero ieguve. Ir atklāts, ka Monero ir visrentablākā monēta, izmantojot JavaScript ieguvi. Lai turpinātu kalnrūpniecību, lapa būs jāuztur atvērta. Šī kalnrūpniecības NEM opcija joprojām izmanto jūsu CPU aprēķiniem.

GPU kalnrūpniecība

GPU ieguve tiek uzskatīta par visizdevīgāko variantu, jo tie ir ievērojami jaudīgāki skaitļošanas problēmu risināšanā nekā CPU. Ja jums jau ir kalnrūpniecības platforma Ethereum (visvairāk iegūtais altcoin) ieguvei, jūs varat vienkārši norādīt savus kalnračus uz Minergate. Tas darbojas šādi:

Ethminer: ethminer -C -F http://eth.pool.minergate.com:55751/YOUR_EMAIL –disable-submitted-hashrate (GetWork)

Genoil OpenCL: ethminer -G -S eth.pool.minergate.com:45791 -O YOUR_EMAIL (Stratum)

Genoil CUDA: ethminer -U -S eth.pool.minergate.com:45791 -O YOUR_EMAIL (Stratum)

Izstāties no XEM

Pēc tam, kad esat ieguvis dažas monētas, varat tās konvertēt baseina biržā vai pārvietot uz vienu, lai tās konvertētu, un pēc tam nosūtīt XEM uz savu NEM maku..

Kopsavilkums

NEM ir ļoti unikāla bloku ģenerēšanas sistēma, kas nav saderīga ar parasto POW kalnrūpniecības stilu, ko mēs esam pieraduši redzēt, bet ir veids, kā izmantot kalnrūpniecības NEM un iegūt kādu XEM. Vienkāršāks veids, kā iegūt XEM, ir tieši tos iegādāties vai tirgot.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector