Kā un kur nopirkt Ripple (XRP) Iesācēja ceļvedis

Ripple iegāde neatšķiras no jebkuras citas kriptovalūtas pirkšanas. Process ir diezgan vienkāršs, taču tas atšķiras atkarībā no apmaiņas pakalpojuma, kuru vēlaties izmantot.

Un šī izvēle ir atkarīga no pieejamības un maksas. Lai gan vienā apmaiņas centrā var būt zemākas maksas nekā citās, tā var nebūt pieejama jūsu valstī.

Tāpēc apskatīsim 4 populārākos kriptogrāfijas apmaiņas pakalpojumus un redzēsim, kādas iespējas ir pieejamas.

Kā nopirkt Ripple vietnē Coinbase

Runājot par kriptogrāfijas apmaiņu, Monētu bāze ir sākuma platforma daudziem lietotājiem.

Lai nopirktu Ripple (XRP), izmantojot Coinbase, vispirms jāreģistrējas kontam. Tas aizņem ne vairāk kā 2 minūtes. Pēc tam jums būs jāsaista maksājuma veids ar kontu, izvēloties starp PayPal, Euro Bank Account, Credit / Debet Card.

Kad viss ir iestatīts, vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Tirdzniecība” un izvēlieties kriptonauda, ​​kuru vēlaties iegādāties, kā arī summa.

Turklāt jūs varat arī pāriet uz lapu Ripple un iegādāties, izmantojot logrīku ekrāna labajā pusē.

Coinbase tirdzniecības maksa

Par pirkšanas / pārdošanas darījumiem Coinbase iekasē Spread aptuveni 0,50% apmērā. Tomēr tas var atšķirties atkarībā no minētās valūtas cenu svārstībām.

Turklāt viņi iekasē Coinbase maksu, kas var būt vienāda vai mainīga procentuālā daļa, pamatojoties uz reģionu, produkta funkciju vai maksājuma veidu. Vienotās maksas ir:

 • Ja kopējā darījuma summa ir mazāka vai vienāda ar 10 USD, maksa ir 0,99 USD;
 • Ja kopējā darījuma summa ir lielāka par 10 USD, bet mazāka vai vienāda ar 25 USD, maksa ir 1,49 USD;
 • Ja kopējā darījuma summa ir lielāka par 25 USD, bet mazāka vai vienāda ar 50 USD, maksa ir 1,99 USD;
 • Ja kopējā darījuma summa ir lielāka par 50 USD, bet mazāka vai vienāda ar 200 USD, maksa ir 2,99 USD.

Kā nopirkt XRP vietnē Kraken

Ripple pirkšana Krakenā sākas tāpat kā ar jebkuru citu biržu – reģistrējoties kontam. Reģistrēšanās process ir vienkāršs, taču, lai sāktu tirdzniecību, jums ir jāpārbauda savs konts.

Kraken ļauj jums izvēlēties no 3 kontu veidiem – Starter, Intermediate un Pro. Sākotnējais konts parasti ir ieteicams, un tajā tiek prasīts tikai pilns vārds, e-pasta adrese, galvenā adrese un tālruņa numurs.


Kontu veidi atšķiras pēc tirdzniecības ierobežojumiem un piedāvātajām funkcijām, taču, ja vien jūs neesat iesaistīts ieguldītājs vai galvenais uzņēmums, sākuma konts kalpos tā mērķim.

Kad esat izvēlējies sava konta veidu, viss, kas jums jādara, lai veiktu iemaksu, ir pāriet uz cilni Finansējums. Šeit jūs varat izvēlēties starp fiat valūtām (USD, EUR vai GBP) un kriptonauda (BTC, ETH, LTC, XRP vai USDT). Atlasiet to, kuru vēlaties izmantot, noklikšķiniet uz depozīts, un viss ir kārtībā.

Kad jūsu līdzekļi būs pieejami, dodieties uz cilni “Tirdzniecība” un atlasiet izmantojamo tirdzniecības pāri (XRP / XBT, XRP / EUR utt.).

Kraken tirdzniecības maksa

Kraken iekasē maksu, kad tiek izpildīts pasūtījums (saskaņots ar cita lietotāja pasūtījumu). Šī maksa var svārstīties no 0% līdz 0,26% no pasūtījuma kopējās vērtības un ir atkarīga no sekojošā:

 • Kriptogrāfijas valūtas pāris, ar kuru tiek tirgots;
 • Jūsu 30 dienu tirdzniecības apjoms USD;
 • Neatkarīgi no tā, vai pasūtījums ir izgatavotājs vai saņēmējs.

Turklāt, ja jūs tirgojat, izmantojot sviras, tiks piemērotas vēl 2 maksas:

 • Maržas atvēršanas maksa;
 • Maržas pārvešanas maksa.

Kā nopirkt Ripple Binance

Binance ir vēl viena ļoti populāra kriptogrāfijas birža, kas ir pieejama gandrīz visā pasaulē un kurai ir zemākās darījumu maksas par kriptogrāfijas – kriptogrāfijas darījumiem.

Tas nozīmē, ka, lai iegādātos XRP vietnē Binance, jums parasti būs nepieciešama cita kriptonauda.

Bet tas nenozīmē, ka viņi nepieņem maksājumus USD / EUR. Fiat darījumi ir pieejami arī vietnē Binance, taču tiem ir augstākas maksas nekā kriptogrāfijas darījumiem.

Lai sāktu tirdzniecību ar Binance, vispirms ir nepieciešams konts. Reģistrēšanās process ir ātrs, jo pēc reģistrēšanās jums vienkārši jānorāda e-pasts, parole un e-pasta apstiprinājums. Drošības uzlabošanai varat iespējot arī 2FA, izmantojot Google / SMS, taču darbība nav jāveic.

Tomēr, ja vēlaties iegādāties kriptonauda, ​​Binance pieprasa pabeigt KYC verifikāciju, ko var izdarīt konta iestatījumos.

Depozīta veikšana Binance

Ja vēlaties iegādāties Ripple, izmantojot kriptovalūtu, jums jāiet pie sava maka, jāizvēlas “Depozīts” un jāizvēlas valūta, kurā vēlaties iemaksāt. Kad esat izvēlējies kriptonauda, ​​tiks parādīta adrese.

Jūs varat nosūtīt savu valūtu no seifa, piemēram, Coinbase, uz Binance norādīto adresi. Monētas tiks deponētas jūsu kontā pēc nepieciešamajiem tīkla apstiprinājumiem.

Ja izvēlējāties EUR, jums būs jāpabeidz KYC process. Kad esat pabeidzis, jūs varat izvēlēties veikt iemaksu, izmantojot:

 • Advcash maks;
 • Bankas karte (Visa vai Mastercard);
 • Perfekta nauda;
 • Epay Wallet;
 • Maksātājs;
 • FasaPay.

Pēc monētu deponēšanas jums ir jāiet uz Maka lapu “Exchange” un jāmeklē Ripple (XRP), jānoklikšķina uz Trade un jāizvēlas tirdzniecības pāris, kuru vēlaties izmantot. Piemēram, ja jūs noguldījāt BTC, jums jāizvēlas pāris XRP / BTC.

Jūs tiksiet novirzīts uz līdzīgu lapu, un jūs varat izmantot apakšējo labo logrīku, lai pirktu vai pārdotu XRP.

Binance piedāvā 2 pirkšanas metodes – tirgus rīkojumu vai limita uzdevumu.

Iesācējiem ieteicams veikt tirgus pasūtījumu. Tas ļauj ierakstīt XRP daudzumu, kuru vēlaties iegādāties pēc pašreizējā kursa.

Limita pasūtījums ļauj jums izvēlēties cenu, par kuru vēlaties iegādāties valūtu. Kad likme sasniegs šo cenu, pasūtījums tiks izpildīts automātiski.

Binance XRP tirdzniecības maksas

Binance ir mainīga tirdzniecības maksas sistēma, kas novērtē jūsu tirdzniecības apjomu pēdējo 30 dienu laikā un piešķir jums tirdzniecības līmeni. Visa informācija ir pieejama šajā lapā.

Visi noguldījumi Binance kontā ir bez maksas, tomēr naudas izņemšanai ir fiksēta likme, pamatojoties uz kriptovalūtu, kuru vēlaties izmantot.

Kā nopirkt Ripple, izmantojot Bitstamp

Lai sāktu pirkt Ripple vietnē Bitstamp, jums jāreģistrējas kontam un jāpabeidz KYC verifikācija. Jūs varat izvēlēties starp personīgo vai uzņēmuma kontu.

Kad reģistrēšanās ir pabeigta, viss, kas jums jādara, lai noguldītu līdzekļus, ir pāriet uz sadaļu “Depozīts” un izvēlēties vēlamo valūtu. Jūs varat veikt iemaksas, izmantojot SEPA, starptautisku pārskaitījumu, vai pirkt tieši, izmantojot kredītkarti. Turklāt jūs varat veikt iemaksas, izmantojot Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ripple vai Ethereum.

Pamatojoties uz depozīta veidu, jūsu naudas līdzekļi būs pieejami jūsu kontā pēc apstiprināšanas.

Lai iegādātos Ripple (XRP), dodieties uz sadaļu Pirkt / Pārdot, izvēlieties kriptonauda pāri, kuru vēlaties izmantot, un veiciet pasūtījumu. Bitstamp piedāvā 3 tirdzniecības pārus, kurus varat izmantot – XRP / EUR, XRP / USD un XRP / BTC. Pēc tirdzniecības pāra izvēles jums jāizvēlas viens no 4 pieejamajiem rīkojumu veidiem:

 • Tūlītēja pasūtīšana;
 • Limit Order;
 • Tirgus kārtība;
 • Pārtraukt rīkojumu.

Visbeidzot, ievadiet summu, kuru vēlaties iegādāties, un iesniedziet pasūtījumu.

Tirdzniecības maksa par Bitstamp

Visiem tirdzniecības pāriem Bitstamp ir mainīga tirdzniecības maksa, pamatojoties uz jūsu 30 dienu tirdzniecības apjomu USD. Ja jūsu tirdzniecības apjoms ir mazāks par 10 000 USD, tirdzniecības maksa ir 0,50%.

Turklāt Bitstamp ir dažādas tirdzniecības maksas atkarībā no jūsu izmantotā maksājuma veida. Tie var būt fiksēti (3,00 EUR par SEPA izņemšanu) vai mainīgi (5% jebkuram kredītkartes pirkumam).

Pēdējās domas

Kā mēs minējām raksta sākumā, Ripple iegāde ir diezgan pieejama.

Lai sāktu tirdzniecību ar XRP, varat izmantot debetkartes vai kredītkartes, bankas pārskaitījumus vai pārskaitījumus, PayPal vai kriptovalūtas. Daudzās no minētajām apmaiņas platformām ir pieejamas arī mobilās lietotnes, kas padara Ripple iegādi pieejamu gan galddatoru, gan mobilo ierīču lietotājiem.

Ripple ir altkoīns ar ļoti augstu potenciālu un augstu mērogojamību, bieži vien pārsniedzot tūkstoš darījumu sekundē. Tas ir vispāratzīts visos galvenajos kriptogrāfijas apmaiņas pakalpojumos, un nākotnes plānos ietilpst sadarbība ar bankām un lielākajām institūcijām.

Kopumā Ripple ir vērts paturēt acīs, pieņemot lēnām, bet pārliecinoši.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector