Kā saglabāt piekļuvi savam bankas kontam, ceļojot uz ārzemēm

labākais Bitcoin maks

Plāno drīzu ceļošanu?

Ja tā, jūs vēlaties zināt, kā saglabāt piekļuvi savam bankas kontam.

Šajā īsajā ceļvedī mēs parādīsim, kā to izdarīt.

Ceļošana uz ārzemēm?

Ceļošana uz ārzemēm parasti ietver finanšu darījumu veikšanu, piemēram, bankas konta kreditēšanu vai debetēšanu. Vienkāršāk sakot, jūs vai nu iemaksājat naudu savā bankas kontā, vai arī izņemat naudu. Tā kā ceļojot mums nav līdzi skaidras naudas kaudzes, šādi finanšu darījumi ir daļa no mūsu ikdienas, ceļojot uz ārzemēm.

Bet ir nozveja. Lielākā daļa šo darījumu tagad tiek veikti, izmantojot elektroniskos līdzekļus, izmantojot tiešsaistes banku vai izmantojot pievienotu bankomātu. Kas rada jautājumu, kā aizsargāt savu bankas kontu, dodoties uz citu valsti.

Jums ir jāievēro vairāki vienkārši noteikumi, lai nepieredzētu, ka jūsu bankas konts ir bloķēts, ja izmantojat tiešsaistes un bezsaistes bankas metodes.

Internetbanka no ārvalstīm: VPN pakalpojuma izmantošana

VPN =

Mūsdienu bankas ir izmantojot sarežģītas metodes, lai uzraudzītu, kā un kur viņu klients tērē naudu. Tas ir saprotams masveida uzlaušanas, identitātes zādzības mēģinājumu un bankomātu laikmetā, kurā kāds spēj uzstādīt skiminga ierīci.

Tas nozīmē, ka, ja esat ASV pilsonis un jums ir bankas konts ASV bankā un kurš pirmo reizi dodas uz ārzemēm, mēģinot izmantot tiešsaistes banku ārzemēs, konts var tikt iesaldēts..

Vienkāršs risinājums ir izmantot a bezmaksas VPN kas paziņo jūsu bankai, ka jūs nekad neesat pametis savu atrašanās vietu. Izmantojot virtuālo privāto tīklu, jūs varat izvēlēties serveri savā valstī vai jebkurā citā valstī un izveidot savienojumu ar savu kontu, izmantojot šo serveri. Rezultātā bankas serveri neatklās aizdomīgas darbības saistībā ar jūsu kontu.

Šī ir ļoti noderīga metode, lai gan šifrētu savienojumu, gan izvairītos no problēmām, ceļojot uz “eksotiskām” valstīm. Jums jāpatur prātā, ka daži ceļojumu galamērķi bankas neuzskata par drošiem, un jūs varat viegli redzēt savu kontu bloķētu, mēģinot no turienes izmantot tiešsaistes bankas pakalpojumus.

Turklāt a VPN pakalpojums ļauj izmantot publiskos Wi-Fi tīklus, lai droši izveidotu savienojumu ar savu bankas kontu, novēršot jebkādu šņaukšanos tīklā.

Ir vairāk nekā viens konts un karte

Mobilā tālruņa un kredītkartes turēšana =


Ja ceļojuma laikā plānojat izmantot mobilo banku, vēl viena laba metode, kā sevi pasargāt, ir vairāk nekā viens bankas konts. Jūs varat atvērt jaunu kontu ar ierobežotu naudas summu un izmantot to galvenā konta vietā. Jums joprojām jāizmanto drošības pakalpojumi, piemēram, VPN un drošs pārlūks, taču, ja jūsu konts kāda iemesla dēļ ir bloķēts, jums būs piekļuve savam galvenajam kontam.

Vairāk nekā viena karte, kas saistīta ar jūsu bankas kontu, ir vēl viena labākā prakse ceļojot uz ārzemēm. Bez visiem kiberdraudiem, ar kuriem mēs saskaramies, jums var būt slikta pieredze, piemēram, bankomāts “apēd” jūsu karti un tādējādi efektīvi bloķē jūs no sava konta. Varat arī bloķēt karti, ievadot nepareizu PIN kodu, kas arī neļauj piekļūt savam kontam.

Paturiet prātā, ka, ceļojot uz ārzemēm, ir liela iespēja, ka jūsu bankā nebūs filiāļu, kas ļoti apgrūtina piekļuvi savam kontam un bloķētās kartes nomaiņu. Ja jums ir otra karte, varat piekļūt saviem līdzekļiem, līdz otra karte atgriežas pie jums vai tiek atbloķēta.

Visa Visa, MasterCard un American Express lietošana ir noderīga arī eksotiskos galamērķos, kur veikali, restorāni vai pat bankomāti, iespējams, nepieņem vienu vai vairākas no šīm kartēm. Tādējādi jūs visu laiku piekļūstat savai naudai.

Paziņojiet savai bankai, ka atrodaties ārzemēs

Izmantojot mobilo tālruni =

Pielieciet visas pūles, lai paziņotu savai bankai, ka plānojat ceļot uz ārzemēm, un pastāstiet, kuras valstis un vietas plānojat apmeklēt. Daudzas bankas bloķēs jūsu kontu, ja uzskatīs, ka jūsu pirkumi ārvalstīs ir aizdomīga darbība. Banka ievietos pagaidu ceļojuma paziņojumu jūsu kontā, un tādējādi viņu sistēmas neatzīmēs jūsu starptautiskos pirkumus vai pārskaitījumus par aizdomīgiem.

Ja jūsu karte kāda iemesla dēļ pazūd vai tiek bloķēta, sazinieties ar savu banku, vai viņi var piegādāt jaunu kredītkarti vai debetkarti uz jūsu galamērķi..

Tālrunī izmantojiet privātuma pārlūkprogrammas un VPN

Droša mobilā tālruņa koncepcija =

Izmantojiet privātās pārlūkošanas opcijas tādās pārlūkprogrammās kā Firefox vai vēl labāk – pēc iespējas izmantojiet tālrunī esošo pārlūku.

Lai gan tie ne vienmēr attiecas uz jūsu GPS datiem, tie bloķē sīkfailus un slēpj jūsu patieso IP adresi, kas ir vēl viena metode, ar kuru šie uzņēmumi jūs uzrauga.

Noslēguma vārdi

Ceļošana uz ārzemēm var kļūt par īstu haosu, ja jūs izslēdzat no bankas konta. Kredītkartes / debetkartes un bankas kontu dublikātu lietošana ir laba lieta, taču jums ir jābrīdina par identitātes zādzību tiešsaistē. Patiesībā ceļotāji ir visbiežāk upuri identitātes zādzībās, jo viņi visvairāk piekļūst publiskajiem tīkliem un publiskajiem datoriem.

Centieties piekļūt tikai drošiem Wi-Fi tīkliem un izmantojiet VPN, piekļūstot nedrošam publiskam tīklam. Pat ja piekļūstat savam kontam, izmantojot VPN pakalpojumu publiskā galddatorā, atstājot datoru, vienmēr izdzēsiet pārlūkošanas vēsturi un visus sīkfailus. Tādējādi jūs pārliecinieties, ka pēc jums neviens nevarēs piekļūt jūsu personas datiem, parolēm un iestatījumiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector