Kā nopirkt Ripple (XRP) vietnē Binance

Pērciet Ripple vietnē Binance

Neskatoties uz šausmīgo lāču tirgu, Ripple pagājušajā gadā ir bijis fenomenāls, ar daudzām jaunām tendencēm, jaunām un aizraujošām partnerattiecībām un dažādiem citiem sasniegumiem. Visiem šiem bija tik liela ietekme uz tirgu, ka XRP, Ripple vietējā kriptovalūta, tagad ir otrajā vietā CoinMarketCap, “Nozagt” ilgi turēto vainagu no Ethereum galvas.

Šķiet, ka starp kriptogrāfijas ekspertiem un galvenajiem investoriem pastāv vispārēja vienošanās, ka XRP 2019. gadā kļūs vēl vēlamāka, lai vēl vairāk nostiprinātu savas pozīcijas kā ļoti karstu monētu. Ja jūs šobrīd interesējat ieguldīt Ripple, pirmais solis ir XRP iegāde.

Pērciet XRP vietnē Binance

Par laimi ir daudzas kripto apmaiņas, no kurām ikviens var viegli nopirkt Ripple, gandrīz bez piepūles. Tomēr līdz šai dienai Binance joprojām ir viena no labākajām iespējām. Neskatoties uz to, ka Binance ir viena no jaunākajām kriptogrāfijas biržām tirgū, pateicoties kriptogrāfijas apmaiņas pakalpojumiem, iespaidīgam SIO skaitam, profesionālai attieksmei, augstas kvalitātes pakalpojumiem un funkcijām, Binance ir kļuvusi populārāko topu augšgalā ( piemēram, divi tirdzniecības veidi – pamata un uzlabotas), kā arī zemas tirdzniecības maksas.

Zemāk jūs atradīsit vienkāršu, tomēr pilnīgu rokasgrāmatu par to, kā iegādāties Ripple vietnē Binance.

1. solis – reģistrējiet Binance kontu

Lai izmantotu apmaiņu, vispirms būs jāizveido konts. Process ir diezgan nesarežģīts. Dodieties uz oficiālo vietni un noklikšķiniet uz “ReģistrētiesEkrāna augšējā labajā pusē.

2. darbība – verificējiet savu kontu (neobligāti)

Lai verificētu savu kontu, jums jāaizpilda reģistrācijas veidlapa. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jums nav jāpārbauda savs konts, ja neplānojat izņemt vairāk nekā 2 BTC dienā (1. līmenis). 2. līmenis ļauj sasniegt 100 BTC dienā, taču tas prasa augšupielādēt personu apliecinošu dokumentu ar fotoattēlu un gaidīt, kamēr komanda apstiprinās verifikāciju.

3. solis – finansējiet savu kontu

Lai finansētu savu kontu, apmeklējiet sadaļu “Līdzekļi”. Atlasiet opciju “Noguldījumi / izņemšana”, nolaižamajā izvēlnē atlasiet vajadzīgo kriptovalūtu, kuru noguldīt. Noklikšķiniet uz pogas “Depozīts” blakus tam un izmantojiet norādīto seifa adresi, lai procesu pabeigtu, nosūtot līdzekļus uz norādīto adresi. Šī procesa apstiprināšanas laiks mainās atkarībā no izvēlētās monētas. Parasti apstiprināšanas laiki lielākajai daļai kriptovalūtu ir ātrāki nekā Bitcoin, kas var aizņemt kādu laiku.

4. solis – sāciet tirdzniecību

Viena no iezīmēm, kas padara Binance tik cienījamu apmaiņu, ir tās unikālais interfeiss, kas lepojas ar diviem režīmiem: pamata un uzlaboto. Tā kā pastāv ļoti lielas izredzes, ka esat tirgotājs iesācējs, mēs vairāk pievērsīsimies pirmajam režīmam. Kad Pamata režīms ir pilnībā ielādēts, dodieties virs saskarnes augšējās labās puses un atrodiet kriptogrāfijas pāri, kuru vēlaties tirgot.

Kad esat izvēlējies vēlamo valūtu, augšējā pusē varat redzēt cenas, kuras cilvēki ir gatavi pārdot sarkanā krāsā, un cenas, kuras cilvēki ir gatavi pirkt zaļā krāsā, apakšējā pusē. Cipars vidū parāda pēdējo pārdošanas cenu.


www.binance.com

Izmantojiet centrālo lodziņu zem diagrammas, lai veiktu pirkšanas pasūtījumu, un labajā pusē jums vajadzētu redzēt pirkšanas lodziņu, kas iezīmēts zaļā krāsā. Jūs varat manuāli ievadīt cenu, kuru vēlaties iegādāties, vai noklikšķināt uz numura kreisās puses slejā.

Jāņem vērā, ka cilne “Ierobežot” ir aktīva. Šo cilni atradīsit pāru cenu diagrammā. Ja vēlaties iegādāties XRP par tā pašreizējo cenu, noklikšķiniet uz cilnes “Market” un ievadiet XRP daudzumu, kuru vēlaties iegādāties. Rīkojums jāizpilda gandrīz uzreiz.

Kad pasūtījums ir veikts, tam jābūt redzamam zem sadaļas “Atvērtie pasūtījumi”, līdz tas tiek aizpildīts. Jūs varat izņemt nesen nopirktās monētas no izvēlnes “Iemaksa / izņemšana”.

Binances maksa

Lai nopirktu Ripple vietnē Binance, neatkarīgi no jūsu pieredzes kriptogrāfijas tirdzniecībā, ir svarīgi zināt platformas maksas sistēmu. Binance iekasē vidējo maksu 0,1% apmērā par katru jūsu veikto darījumu. Tomēr, ja jūs izvēlaties maksāt ar Binance Coin (biržas oficiālo žetonu), jūs saņemat 50% atlaidi visām tirdzniecības maksām. Izmaksas par katru kriptovalūtu mēdz atšķirties. XRP gadījumā maksa par izņemšanu ir 0,25 XRP. Plašāka informācija par nodevas var atrast oficiālajā sadaļā.

Secinājums

Ņemot vērā visu teikto, XRP iegāde Binance vietnē noteikti ir viena no labākajām iespējām tirgū pašlaik. Pat ja Binance ir salīdzinoši jauna kripto apmaiņa. Tā ir viena no drošākajām biržām, kas pašlaik notiek šajā sfērā (neskatoties uz hakeru mēģinājumu 2018. gada martā), tai ir ļoti konkurētspējīgas maksas un tā katru sekundi spēj apstrādāt aptuveni 1,4 miljonus pasūtījumu. Jūs varat arī izlasīt šo rakstu vietnē XRPNow par to, kā nopirkt Ripple no dažādām biržām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector