Kā nopirkt Ripple (XRP) AAE

Ripple (XRP) ir viena no lielākajām kriptovalūtām tirgū. Šajā jaunajā ceļvedī mēs dalīsimies ar jums, kā nopirkt Ripple AAE. Pat ja pieredzējušiem tirgotājiem tas varētu šķist viegli, jaunpienācējiem tas nav tik vienkārši.

Ceļvedī tiks paskaidrots, kuras ir labākās kriptovalūtu biržas ienākšanai AAE tirgū. Kā minēts iepriekš, Ripple ir plaši pazīstams šifrējums šajā telpā, un tagad tā ir trešā lielākā virtuālā valūta aiz Bitcoin (BTC) un Ethereum (ETH).

Kripto tirgu ir regulējušas vairākas jurisdikcijas. AAE ir vieta, kur pēdējos gados ir attīstījusies blokķēdes tehnoloģija. Ripple ir paplašinājies arī tirgū ar AAE finanšu institūcijām. Tādējādi lietotājiem tā varētu būt laba iespēja iegādāties Ripple.

Nākamajās sadaļās mēs parādīsim, kuras ir dažas no labākajām iespējām, kā nopirkt Ripple AAE.

Kas ir Ripple?

XRP attīstībacryptopolitan.com

Kā jau iepriekš ar jums dalījāmies, Ripple ir cienījams un labi izveidots uzņēmums kriptogrāfijas nozarē. Galvenais mērķis ir piedāvāt modernus finanšu risinājumus uzņēmumiem un bankām visā pasaulē.

Mūsdienās noteikti ir grūti pārvietot līdzekļus no vienas valsts uz otru. Privātpersonām un finanšu firmām pārskaitījumi patiešām ir dārgi un lēni veicami. Ripple piedāvā vairākus šīs problēmas risinājumus, un viens no tiem ir balstīts uz XRP.

Šis pēc pieprasījuma pieejamais likviditātes (ODL) risinājums nodrošina likviditāti visdažādākajiem fiat pāriem. Uzņēmumi var viegli uzlabot pārskaitījumus īpašos koridoros, izmantojot XRP kriptonauda. Līdz ar to ievērojami samazināsies izmaksas un darījumu laiks.

Šobrīd Ripple strādā ar aptuveni 300 uzņēmumiem no dažādiem reģioniem. Viņi ļauj šīm firmām pieslēgties finanšu tīklam RippleNet. RippleNet padara savienojumus starp finanšu firmām daudz vieglāk un ātrāk nekā agrāk.

Nākotnē Tuvo Austrumu reģionam un AAE varētu būt nozīmīga loma Ripple paplašināšanās procesā. Papildus tam tas varētu kļūt par Ripple centru, lai paplašinātu savu darbību citos reģionos. Izmantojot šo īso ceļvedi, uzziniet, kā iegādāties Ripple AAE.

Kā nopirkt Ripple AAE

Ja vēlaties būt daļa no kriptogrāfijas tirgus, varat sākt ar Ripple iegādi. Šī virtuālā valūta augstāko cenu sasniedza 2018. gada janvārī, kad tā tika tirgota aptuveni 3,85 USD. Lai gan mēs varam tikai spekulēt par tā nākotni, ir vairāki investori, kuri vēlētos ienākt tirgū.

Mēs kopīgosim ar jums dažas no labākajām platformām XRP iegādei AAE. Kripto biržas ir labākais veids, kā iegādāties ne tikai XRP, bet arī citas virtuālās valūtas. Pat ja jūs varat izmantot P2P un skaidras naudas platformas, apmaiņa ir ļoti draudzīga lietotājam un vienkārša.

Ja esat tirgojis digitālos aktīvus ilgāku laiku, šī rokasgrāmata paplašinās jūsu zināšanas. Ja esat tikai jauns lietotājs, tas būs labākais ceļvedis, ko atradīsit par to, kā iegādāties Ripple AAE.


Ņemt vērā, ka apmaiņai parasti ir jāatbilst Noteikti klientam (KYC) noteikumiem. Tās ir juridiskas prasības, kas paplašinājās visā pasaulē, lai izvairītos no terorisma finansēšanas un citām noziedzīgām darbībām. Neskatoties uz to, apmaiņa parasti ir ļoti noderīga kriptogrāfijas lietotājiem.

BitOasis

Šī kriptovalūtas apmaiņa, kas izveidota 2015. gadā, jums būtu ļoti noderīga, lai piekļūtu tirgum. Šī tagad ir viena no populārākajām biržām ne tikai AAE, bet arī Tuvajos Austrumos.

Platforma lietotājiem piedāvā iespēju pirkt un pārdot digitālos aktīvus. Dažas no virtuālajām valūtām, kas iekļautas bez XRP, ir Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) un Ethereum (ETH). Neskatoties uz to, tie atbalsta arī daudzus citus digitālos līdzekļus.

Ir vērts to pieminēt BitOasis pieņem fiat depozītus. Tas ļautu jums daudz vieglāk iekļūt tirgū un sākt rīkoties ar virtuālajām valūtām. Šī opcija nav iespējota visās biržās. Lai gan daudzi atbalsta USD un EUR, tikai daži no viņiem rīkojas ar XRP / AED.

Saskaņā ar viņu oficiālo vietni BitOasis piedāvā pakalpojumus arābu valodā. Tas noteikti ir plus, salīdzinot ar citām apmaiņām, kurām, iespējams, nav šīs iespējas. Papildus tam viņiem ir profesionāla apmaiņa profesionālākiem tirgotājiem. Ja vēlaties gūt labumu no kriptogrāfijas tirgus svārstībām, tā varētu būt laba platforma jums.

Attiecībā uz maksām viņiem ir standarta maksas par katru tirdzniecības lietotāju. Turklāt tirgotāji, kuri rīkojas ar lieliem naudas līdzekļiem, varēs saņemt atlaidi no samaksātajām maksām.

BitOasis noteikti būs viena no labākajām platformām, kā nopirkt Ripple AAE. Ņem vērā, ka ne visas bankas var ļaut nosūtīt līdzekļus BitOasis.

CEX.IO

Šī ir lielāka kriptovalūtas apmaiņa ar klātbūtni visā pasaulē un citiem pakalpojumiem. Šī platforma noteikti palīdzēs jums iegādāties Ripple AAE tikai dažu soļu laikā. CEX.IO atbalsta plašu virtuālo valūtu klāstu, līdzīgi kā piedāvā BitOasis.

Neskatoties uz to, CEX.IO lietotājiem piedāvā iespēju tirgoties ar plašu virtuālo valūtu klāstu. Firma pieņem Crypto Capital, Visa, Mastercard un SEPA pārskaitījumus. Tomēr dažiem depozītiem ir maksas, kuras lietotājiem būs jāņem vērā, veicot depozītu.

CEX.IO priekšrocība ir augsta likviditāte un dziļa pasūtījumu grāmata. Turklāt viņi piedāvā plašu tirdzniecības rīku klāstu, kas tirgotājiem atvieglotu kriptovalūtu iegādi. Izmantojot šos rīkus, ekspertiem lietotājiem būs labāka ideja par visu kriptogrāfijas tirgu.

Personām, kuras vēlas būt ļoti pārnēsājamas, būs iespēja izmantot mobilo lietotni. Šī CEX.IO lietojumprogramma būs noderīga, lai nopirktu Ripple AAE. Lietotāji bez datora to varēs izdarīt, veicot arī dažas vienkāršas darbības.

Visbeidzot, ja esat jaunpienācējs, ātras un viegli saprotamas saskarnes būs ļoti noderīgas. CEX.IO piedāvā šo vienkāršo saskarni ar skaidrām norādēm par to, kā nopirkt Ripple AAE.

Binance

Lai gan šī kriptogrāfijas apmaiņa, iespējams, nepiedāvā AED atbalstu, tā ir viena no populārākajām platformām. Binance pieaug kopš 2017. gada. Ja jums jau ir virtuālas valūtas, tā varētu būt labākā kripto platforma, kā nopirkt Ripple AAE.

Uz šo platformu dažus līdzekļus varat nosūtīt tikai no citas biržas vai kriptogrāfijas maka. Tādā veidā jums būs iespēja apmainīt līdzekļus pret Ripple. Binance tomēr ir vairāku pakalpojumu kriptogrāfijas platforma. Viņi piedāvā ne tikai vienkāršus tirdzniecības risinājumus.

Privātpersonas var izmantot Binance, lai iegādātos digitālos aktīvus vai ieguldītu noteikta laika risinājumos. Tādā veidā lietotājiem būs iespēja iegūt virtuālās valūtas un dažādot ieguldījumus.

Binance ir liels skaits tirdzniecības pāru ar XRP un citām virtuālajām valūtām. Tas būtu lielisks risinājums tiem, kuri vēlas iegūt lielāku kriptovalūtu portfeli.

Nākotnē Binance varētu būt iespēja pievienot XRP / AED atbalstu. Tas varētu piesaistīt lielāku lietotāju skaitu platformai un kriptogrāfijas tirgum.

Virsgrāmatas aparatūras maks

Visām iepriekšminētajām apmaiņām ir neveiksmes punkts, kas varētu ietekmēt jūsu finansiālo dzīvi, jo tās parasti mērķē hakeri un uzbrucēji, kuri vēlas nozagt līdzekļus.

Lai lietotāji varētu aizsargāt savu XRP un citas virtuālās valūtas, viņiem jāizvelk savas monētas. Labākais veids, kā turēt šos līdzekļus, ir aparatūras maks. Viens no populārākajiem aparatūras maku ražotājiem pasaulē ir Ledger.

Ledger tagad piedāvā divas galvenās ierīces: Ledger Nano S un Ledger Nano X. Ar šiem diviem seifiem lietotāji var būt 100% pārliecināti, ka viņu līdzekļi vienmēr tiks aizsargāti. XRP un virtuālās valūtas netiks savienotas ar internetu, tādējādi samazinot uzlaušanas iespējas līdz nullei.

Secinājums

Ripple iegādes process AAE ir ļoti vienkāršs uzdevums, ja esat eksperts un ilgtermiņa kriptogrāfijas lietotājs. Tomēr jaunpienācējiem tas var būt kaut kā grūti. Vislabāk ir atvērt kontu iepriekš minētajās biržās un finansēt savu kontu.

Nākotnē tirgū var parādīties jauni risinājumi, lai privātpersonas varētu piekļūt Ripple. Pašlaik, ja esat kriptogrāfiskais investors un turētājs, vislabāk ir turēt savus līdzekļus aparatūras maciņā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector