Kā nopirkt Monero (XMR): Kur nopirkt Monero 2021. gadā?

Bitcoin ir lielisks, bet Bitcoin ir problēma: tas nav aizstājams. Viens Bitcoin nav vienāds ar citu Bitcoin.

Ja saņemat Bitcoin, kas iepriekš tika nosūtīts, izmantojot mikseri, vai kas kaut kā bija saistīts ar nelikumīgu darbību, tas var likt izskatīties tā, it kā jūs būtu saistīts ar neskaidriem darījumiem.

Tas notiek pat tad, ja jūs iegādājaties Bitcoin likumīgi un bez zināšanām par tā iepriekšējo lietojumu.

Tad ir problēma ar to, ka katrs Bitcoin darījums ir izsekojams, padarot cilvēkiem vai korporācijām viegli sekot līdzekļiem un redzot, kur esat nosūtījis savu Bitcoin un ko esat iztērējis. Labākajā gadījumā izsekošanas spēja ir nekaitīga, sliktākajā gadījumā tā var radīt nopietnas problēmas, īpaši cilvēkiem, kuri dzīvo autoritārā režīmā.

Ievadiet Monero, visu šo problēmu risinājumu. Tā kā Monero ir privāta blokķēde, nav iespējas izsekot monētas vēsturei. Tas padara to aizstājamu: jebkurš dotais Monero ir tikpat labs kā jebkurš cits.

Tas pats attiecas uz nākotnes darījumiem, nav iespējams sekot monētas trajektorijai caur blokķēdi. Tas padara Monero perfektu personai, kura vēlētos, lai citi neredzētu to, ko viņi pērk.

Tāpēc Monero ir lielisks, un jūs vēlaties ieguldīt dažos. Pietiekami godīgi, bet jautājums, ko daudzi cilvēki uzdod, ir tas, kā es varu nopirkt Monero? Atbilde ir pārsteidzoši vienkārša.

Kur es varu nopirkt Monero?

Kā tas bieži notiek, kriptovalūtas maiņas Binance ir labākā vieta, kur iegādāties XMR Monero. Binance piedāvā četrus Monero tirdzniecības pārus, tostarp: BTC, USDT, BNB un ETH. Diemžēl Binance nepiedāvā tiešu valūtas tirdzniecības pāri, t.i. XMR / USD.

Tādā gadījumā vispirms jums būs jāiegūst daži Bitcoin vai Ether. Pēc tam jūs to varat nosūtīt Binance un pēc tam izmantot, lai nopirktu Monero.

Izmantojot šo metodi Monero iegādei, ir daži trūkumi, proti, tirdzniecības maksas, priekšrocība ir tā, ka XMR / BTC un XMR / USDT tirdzniecības pāri Binance ir ārkārtīgi likvīdi. Daudz apjoma nozīmē, ka varēsiet veikt darījumus par vēlamo cenu.

Monero pirkšana ar USD

Ja vēlaties iegādāties Monero tieši, ir kriptovalūtas birža, kas piedāvā tiešu USD / XMR tirdzniecības pāri. Šī apmaiņa ir Krakena, Sanfrancisko bāzes apģērbs. Kraken ir pieejama visiem ASV iedzīvotājiem, izņemot tos, kuri dzīvo Ņujorkā, un tā ir uzticama apmaiņas vēsture ar ilgu vēsturi.

Tie ļauj lietotājiem finansēt savu kontu ar dolāriem, izmantojot pārskaitījumu vai bankas pārskaitījumu. Lai gan ir ērti izmantot dolārus, vispirms neiegūstot Bitcoin, problēma, ar kuru daži cilvēki saskaras Krakenā, ir tā, ka tirdzniecības apjoms ir ļoti zems.

Piemēram, kopš publicēšanas XMR / USD pāris Krakenā tirgojās tikai 1/20 apjoma XMR / BTC pāra Binance. Nelieliem vairāku simtu dolāru pasūtījumiem tam nebūs lielas nozīmes. Tomēr lielāki pasūtījumi, iespējams, tiks pakļauti paslīdēšanai.

Vēl viena iespēja ikvienam, kurš vēlas iegādāties digitālo valūtu Monero, ir pirkumam izmantot kredītkarti. Lūk, kā to izdarīt.

Kā nopirkt XMR ar kredītkarti

Drošākais un vienkāršākais veids, kā izmantot Monero kredītkarti, ir vispirms iegādāties Bitcoin, pēc tam tirgot to pret Monero.

Starptautiskie kriptovalūtu tirgotāji, tostarp tie, kas vēlas iegādāties XMR UK, var reģistrēties Binance un nopirkt Bitcoin ar kredītkarti, izmantojot savu platformu. Šī ir lieliska iespēja, jo Binance ir uzticama apmaiņa ar intuitīvu lietotāja pieredzi.

Kā nopirkt ar kredītkarti amerikāņiem

Diemžēl amerikāņi nevar nopirkt Bitcoin vietnē Binance noteikumu dēļ. Tā vietā Amerikas pilsoņi var izmantot vietni CEX.io to nopirkt Bitcoin ar kredītkarti. CEX ir angļu birža, kas kriptonauda ekosistēmā darbojas kopš 2013. gada. Viņiem ir laba drošības reputācija un viena no uzticamākajām biržām tirgū.

Kaut arī CEX ir saņēmis daudz jautājumu no saviem klientiem, uzdodot jautājumus par Monero monētas iegādi, viņi vēl nav atvēruši XMR tirdzniecību. Tomēr tie ļauj lietotājiem iegādāties Bitcoin ar kredītkarti.

Kredītkartes pirkumiem nepieciešama KYC verifikācija. Tā ir izplatīta prakse, lai nodrošinātu, ka pircējs neizmanto krāpniecisku kredītkarti. CEX var lūgt identificējošu dokumentu, piemēram, pases vai autovadītāja apliecības, kopiju. Viņi var arī lūgt bankas izraksta vai komunālā rēķina kopiju, lai pārbaudītu jūsu adresi.

Pēc visu šo dokumentu iesniegšanas CEX pārbaudīs jūsu identitāti un pēc tam sniegs jums pilnīgu piekļuvi viņu pakalpojumiem. Kad tas notiks, jūs varēsiet iegādāties Bitcoin ar kredītkarti.

Pēc Bitcoin iegādes CEX jums tas jānosūta uz savu Bitcoin maku vietnē Binance un pēc tam jāpārdod tas Monero. Ja nekas no tā neizklausās pēc kaut kā, ko vēlaties darīt, ir trešā iespēja. Šī ir lieliska iespēja tirgotājiem un investoriem, kuri vēlas iegādāties Monero, bet kuri nevēlas reģistrēties apmaiņai.

Kā nopirkt Monero lokāli

Lai gan Monero noziedzniekiem bieži tiek nepareizi marķēts kā kriptonauda, ​​patiesībā tās mērķis ir darboties kā digitālajai naudai. Lieliska lieta par 20 ASV dolāru banknoti ir tā, ka tā ir aizstājama, tai nav vēstures (kā tika apspriests ievadā) un tā nav izsekojama.

Pērkot Monero biržā, tas joprojām nav izsekojams, tomēr vienmēr būs ieraksts, ka esat iegādājies Monero, un ir ieraksts par Monero adresi, uz kuru to nosūtījāt. Dažiem cilvēkiem tas, iespējams, neko nemainīs, bet tiem, kas vēlas pilnībā saglabāt savu anonimitāti, viņi var iegādāties Monero uz vietas. Ir vairāki veidi, kā to izdarīt.

LocalMonero

Populārākais veids, kā iegādāties Monero lokāli, ir LocalMonero. Šī ir vietne, kas pastāv jau vairākus gadus un ir izveidojusi stabilu sekotāju gan pircēju, gan pārdevēju vidū.

Viens no iemesliem, kāpēc LocalMonero ir populārs, ir to veidu skaits, kas ļauj cilvēkiem iegādāties Monero. Pircēji, kuri izmanto platformu, var…

  1. Tiekamies klātienē – Iepazīstieties ar pārdevēju personīgi un dodiet viņam naudu apmaiņā pret Monero. Pirms ļaujat pārdevējam iet prom, pārliecinieties, ka makā varat redzēt Monero.
  2. Nosūtiet skaidru naudu pa pastu – Tas izklausās riskanti, un šī iespēja, iespējams, nav piemērota visiem, taču ir iespējams nosūtīt skaidru naudu pārdevējam, izmantojot USPS pasta sistēmu. Tiklīdz pārdevējs saņems skaidru naudu, viņš nosūtīs Monero uz jūsu maku. Ja izmantojat šo maksājuma veidu, veiciet darījumus tikai ar uzticamiem pārdevējiem.
  3. Western Union / MoneyGram / PayPal – Papildus skaidras naudas izmantošanai ir vairāki veidi, kā iegūt Monero, izmantojot dažādas tiešsaistes norēķinu metodes. Lai gan šīs metodes ir ērtākas, nekā personīgi satikties ar pārdevēju vai doties uz pastu, lai nosūtītu skaidru naudu, tās nav tik anonīmas.

3 padomi, kā saglabāt Monero drošību

Izpratne par to, kā iegādāties Monero, ir tikai viena no vienādojuma daļām. Kad esat to iegādājies, Monero XMR jāuzglabā drošā veidā, lai monēta netiktu nozagta vai citādi apdraudēta.

Privātuma funkciju dēļ Monero ir mazliet grūtāk pareizi uzglabāt nekā citu monētu, piemēram, Bitcoin vai Ripple, tāpēc ir lietderīgi veltīt laiku pareizu drošības pasākumu izpratnei.

  1. Glabājiet to virsgrāmatā – Kaut arī Trezor aparatūras seifam ir Monero XMR atbalsts, saskarne nav ļoti draudzīga lietotājam. Tāpēc labāk ir Monero uzglabāt Ledger aparatūras makā. Virsgrāmatai seifa adrese ir iebūvēta tieši seifa saskarnē, padarot to vienkārši integrējamu.
  2. Nevajag lielīties ar kriptogrāfijas krājumiem – Visa kriptogrāfiskā drošība pasaulē neko daudz nevar darīt cīņā $ 5 uzgriežņu uzbrukums. Labāk vai sliktāk, kriptonauda dažreiz tiek saistīta ar bagātību, un cilvēki, kuri dzird, ka esat ieguldīts, var domāt, ka esat labs laupīšanas mērķis.
  3. Lai nodrošinātu optimālu drošību, lejupielādējiet pilnu mezglu – Izmantojot Monero GUI maku, ir divas iespējas, varat izveidot savienojumu ar kāda cita mezglu vai lejupielādēt savu pilnu mezglu. Savienojuma ar citas personas mezglu trūkums ir tas, ka viņi potenciāli var noteikt jūsu IP adresi un veikt operācijas. Tas nav iespējams, ja jūs izmantojat savu pilnu mezglu, tāpēc mēs iesakām to darīt.

Monero XMR ir neticami vērtīgs kā uz privātumu orientēta kriptonauda. Tomēr šis privātums ir saistīts ar noteiktiem kompromisiem, piemēram, nedaudz sarežģītu lietotāja pieredzi. Tāpēc ir īpaši svarīgi saprast Monero XMR pirms monētas nosūtīšanas uz maku vai sākt tirdzniecību biržā..

Secinājums

Monero ir interesanta kriptonauda. Tās privātuma funkcijas, protams, padara to noderīgu melnā tirgus darījumiem tumšajā tīmeklī. Tomēr vairāk nekā tas darbojas kā paredzēts naudai, kur viena monēta ir laba kā jebkura cita monēta. Tieši tā ir skaidra nauda, ​​un daudziem cilvēkiem tas ir galvenais Monero XMR ieguvums, ka viņi to var izmantot kā skaidras naudas aizstājēju.

Bet kā nopirkt Monero kriptovalūtu? Kā mēs esam norādījuši, nopirkt Monero vai tirgot XMR uz AUD nav tik vienkārši, kā iegūt Bitcoin. Daudzos gadījumos jums vispirms ir jāiegūst Bitcoin, pēc tam to jāmaina pret Monero XMR, vai arī jūs varat iegādāties XMR no tādas biržas kā Kraken, bet tur ir ļoti zema likviditāte.

Cerams, ka šis process nav pārāk izaicinošs. Monero ir lieliska monēta, un neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties Monero UK, Āzijā vai Amerikā, ir daudz iespēju to izdarīt. Atzīstot Monero vērtības piedāvājumu, tirgotāji arvien vairāk sāk pieņemt XMR, it īpaši tāpēc, ka tam ir ātri apstiprinājuma laiki un to ir lēti nosūtīt.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me