Kā nopirkt Ethereum ar kredītkarti

Pērciet Ethereum ar kredītkarti

Ethereum ir viens no populārākajiem un visvairāk apmainītajiem kriptotipiem tirgū. Šodienas ceļvedī mēs paskaidrosim, kā jūs varat iegādāties Ethereum ar savu kredītkarti.

Pērciet Ethereum ar Coinbase

Coinbase ir viena no populārākajām biržām kriptogrāfijas pasaulē, kas atbalsta arī Ethereum pirkumus, izmantojot karti.

Lai iegādātos Ethereum, vispirms ir jāreģistrējas kontam Coinbase. Jums būs jānorāda arī personas apliecība KYC un AML vajadzībām. Pēc apstiprināšanas jūs varēsiet izvēlēties depozīta metodi, kas mūsu gadījumā notiks ar kredītkarti vai debetkarti.

Pēc tam Coinbase pārbaudīs jūsu kredītkarti vai debetkarti, nosūtot divus nelielus pārbaudes maksājumus, un pēc tam jūs varēsiet iegādāties Ethereum ar savu kredītkarti.

ETH pirkšanas process no šejienes ir līdzīgs jebkuram citam kripto; jūs ievadāt summu, kuru vēlaties iegādāties, un kā maksājuma iespēju atlasāt “Karte”. Kad process ir pabeigts, Ethereum jums jāpārskaita jūsu kontā tikai dažu minūšu laikā.

Visiem kredītkartes un debetkartes pirkumiem tiek piemērota maksa 3,99%.

nopērciet Ethereum vietnē Coinbase

Soli pa solim instrukcijas:

 1. Atveriet vietni Coinbase un noklikšķiniet uz “Pierakstīties“;
 2. Norādiet savu vārdu un e-pasta adresi;
 3. Kā maksājuma iespēju izvēlieties kredītkarti;
 4. Augšupielādējiet pases, personas apliecības vai autovadītāja apliecības attēlu;
 5. Piekļūstiet cilnei “Pirkt / Pārdot” un atlasiet, cik daudz Ethereum vēlaties iegādāties;
 6. Noklikšķiniet uz “nopirkt”.

Pērciet Ethereum ar CEX.io

CEX ir vēl viena labi izveidota kriptogrāfijas birža, kas lietotājiem piedāvā iespēju iegādāties Ethereum ar kredītkartēm. Pakalpojumam ir lietotājam draudzīgs interfeiss gan darbvirsmas, gan mobilajā formā, un tas ir pieejams lietotājiem no daudzām valstīm, ieskaitot dažus ASV štatus.

Uzņēmumam ir gan starpniecības pakalpojums (pērciet tieši no biržas), gan tirdzniecības platforma (piemērota pieredzējušākiem lietotājiem), taču pirmajā no tām šķiet, ka maksa ir augstāka, jo tā jau ir iekļauta valūtas kursā, savukārt tirdzniecības vietā platformā jums būs labāki valūtas kursi.

Pēc tam, kad esat reģistrējies un CEX apstiprinājāt savu ID, kā maksājuma iespēju atlasiet savu kredītkarti. CEX var aizņemt līdz 48 stundām, lai pārbaudītu jūsu kredītkarti, un pēc tam jūs varat uzreiz iegādāties Ethereum. Lai apstiprinātu savu karti, jums būs jāpievieno pašbilde ar karti, taču jums jābūt uzmanīgam, lai sniegtu atbilstošu, vai arī jums būs jāņem cita.

CEX piemēro maksu 3,5% + 0,25 USD / 0,20 GBP par kredītkaršu depozītiem ar likmi 3,80 USD / 2,90 GBP par kartes izņemšanu (papildus 1,2% par kredītkartes izņemšanu). Paturiet prātā, ka CEX ir arī 7% administrēšanas izdevumi, kas tiek pievienoti vietnē piedāvātajam Ethereum maiņas kursam. Jums būs jāpievērš uzmanība, tāpēc maksa nepārsniedz vairāk, nekā jūs varat atļauties.

nopirkt Ethereum ar CEX.io

Soli pa solim instrukcijas:

 1. Iet uz CEX.io un atvērt kontu;
 2. Izvēlieties kredītkartes maksājuma veidu;
 3. Norādiet savas kartes informāciju;
 4. Augšupielādējiet 2 fotoattēlus, lai pārbaudītu jūsu identitāti: pašbildi ar bankas karti un bankas kartes un personas apliecinoša dokumenta fotoattēlu;
 5. Atveriet sadaļu “Pirkt / Pārdot” un noklikšķiniet uz Ethereum;
 6. Izvēlieties ETH daudzumu, kuru vēlaties iegādāties;
 7. Noklikšķiniet uz pirkt.

Pērciet Ethereum ar eToro

eToro ir kriptogrāfijas birža, kas ļauj ērti iegādāties. Jūs varat iegādāties Ethereum ar kredītkarti tikai dažu minūšu laikā, jo reģistrēšanās process eToro vietnē ir viegli un ātri. Lietotāji, kas dzīvo Amerikas Savienotajās Valstīs, nevar izmantot platformu, tāpēc vispirms pārbaudiet, vai pakalpojums atbalsta jūsu valsti.

Lai varētu tirgoties ar eToro, jums būs jāizpilda īsās prasības par sava klienta pazīšanu (KYC) un naudas atmazgāšanas novēršanu (AML). Jums būs jāiesniedz daži dokumenti, kas apstiprina jūsu identitāti. Ētera iemaksas ar kredītkarti, nepabeidzot KYC un AML, ir iespējamas, bet kad pēc izņemšanas jums būs jāpierāda sava identitāte.

Tirgojoties, jūs varat arī iestatīt ierobežojumus, piemēram, “apturēt zaudējumus” un “ņemt peļņu”, kas ļauj noteikt, pie kuras vērtības tirdzniecība jāaizver.

eToro neiekasē no lietotājiem maksu, kad viņi iegādājas Ethereum ar kredītkarti.

eToro

Soli pa solim instrukcijas:

 1. Dodieties uz eToro lapu un reģistrējieties kontam;
 2. Iemaksājiet līdzekļus ar kredītkarti, dodoties uz pogu ekrāna kreisajā pusē;
 3. Izvēlieties, cik daudz vēlaties noguldīt un kādā valūtā;
 4. Pēc tam, kad depozīts ir veikts, jums acumirklī būs naudas līdzekļu kredīts;
 5. Atlasiet, cik daudz vēlaties tērēt, un apakšdaļā noklikšķiniet uz “atvērt tirdzniecību”;
 6. Atlasiet, cik daudz ETH vēlaties iegādāties;
 7. Pērciet ETH.

Izvelciet savu Ethereum savā makā

ethwallet

Pārliecinieties, ka pēc Ethereum iegādes ar kredītkarti nekavējoties pārvietojiet līdzekļus uz savu maku. Atstājot monētas maiņas makā, tās kļūst neaizsargātas pret hackiem, pretējā gadījumā jūs varat tās pazaudēt, ja valūta pēkšņi tiek pārtraukta.

Jums būs jānosūta žetoni uz jūsu Ethereum maka adresi. Ir vairāki seifu veidi, kas atbalsta Ethereum, neatkarīgi no tā, vai tas ir darbvirsma, mobilais, aparatūra utt. Jūs varat uzzināt mūsu rakstu, lai uzzinātu vairāk par Ethereum makiem. Jūsu adrese izskatās kā gara burtu un ciparu virkne, ko varat ģenerēt no sava Ethereum maka.

Ethereum izņemšana

 1. Dodieties uz savu apmaiņas kontu un dodieties uz sadaļu Izņemt;
 2. Izvēlieties seifu, no kura izņemsiet naudu (šajā gadījumā ETH maku);
 3. Atlasiet, lai izņemtu savu kriptogrāfijas maku;
 4. Norādiet ETH maka adresi;
 5. Ievadiet summu, kuru vēlaties izņemt (vēlams visu summu);
 6. Noklikšķiniet uz izņemšanas pogas;
 7. Gaidiet, kamēr līdzekļi tiks ieskaitīti jūsu makā.

Secinājums

Šis ir bijis mūsu ceļvedis, kā nopirkt Ethereum ar kredītkarti. Lai nopirktu ETH, nav nepieciešams izmantot mūsu ieteiktās biržas, taču kopējais process ir tāds pats, ja jums vajadzētu izvēlēties citas tirdzniecības platformas.

Piedāvātais attēls: congtienao.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me