Kā nopirkt Cardano (ADA): Kur nopirkt Cardano 2021. gadā

Kaut arī Bitcoin ir nenoliedzams kriptogrāfijas karalis, tam ir ierobežota funkcionalitāte.

Bitcoin ir īpaši drošs un lieliski piemērots naudas sūtīšanai visā pasaulē, taču to nevar ieprogrammēt tā, kā to var tāda monēta kā Cardano. Cardano atbalsta viedus līgumus, kas paver iespējas visdažādākajām aizraujošajām iespējām.

Cardano par to daudz domā, un tas potenciāli var radīt lielus ieguldījumus, ja tas galu galā būs noklusējuma viedo līgumu platforma kriptonauda ekosistēmā. Ethereum šobrīd ir vadošais, taču nav zināms, kā nākamajos gados mainīsies kripto ekosistēma.

Tātad, paturot to prātā, apskatīsim, kā nopirkt Cardano kriptovalūtu, kuras kriptovalūtas biržas ir vislabākās un kā iegādāties ADA neatkarīgi no tā, vai dzīvojat ASV vai starptautiski.

Kādas biržas pārdod Cardano

Kamēr Cardano tirgojas ar Tether vairāk nekā divpadsmit biržās, ir tikai dažas biržas, kas ļauj jums nopirkt Cardano ar dolāriem.

Sanfrancisko bāzes Krakena ir viena no šīm apmaiņām. Viņi ļauj saviem klientiem finansēt savu kontu ar bankas pārskaitījumu un pēc tam tieši nopirkt Cardano. Diemžēl Kraken neļauj saviem amerikāņu klientiem iegādāties ADA ar kredītkarti vai debetkarti. Tikai Kanādas klienti var izmantot savas debetkartes, lai iegādātos Cardano.

Tiem, kas domā, kur nopirkt Cardano bez Kraken, Binance ASV ir vēl viena laba izvēle. Sākot ar 2019. gada novembri viņi atļauj Amerikāņi, lai iegādātos kriptovalūtas, piemēram, Cardano, ar debetkarti. Tas padara Binance USA par ērtu izvēli tiem, kas vēlas ātri iegādāties Cardano ar minimālu problēmu daudzumu.

Protams, Binance USA arī ļauj saviem klientiem finansēt savu maku ar bankas pārskaitījumu. Diemžēl bankas pārskaitījuma dzēšana parasti ilgst vairākas dienas. Tas var būt liels darījums kriptogrāfijā, kur monētas cena var krasi mainīties no vienas dienas uz otru.

Binance valsts aizliegumi un Binance starptautiskajiem kriptogrāfijas tirgotājiem

Diemžēl Binance USA ir nav pieejams visās štatos. Binance ASV bloķēto valstu sarakstā ietilpst: Alabama (AL), Konektikuta (CT), Florida (FL), Džordžija (GA), Havaju salas (HI), Aidaho (ID), Luiziāna (LA), Ņujorka (NY), Ziemeļdaļa Karolīna (NC), Teksasa (TX), Vērmonta (VT) un Vašingtona (WA).

Šo valstu iedzīvotāji varētu apsvērt iespēju izmantot Kraken. Starptautiskajiem klientiem, kuri vēlas uzzināt, kā es varu iegādāties Cardano, jāapsver iespēja reģistrēties Binance sākotnējā versijā. Ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm Binance ir atvērta desmitiem valstu pilsoņiem, un tā ļauj veikt noguldījumus ar tādām valūtām kā eiro un Lielbritānijas mārciņa..

Kur nopirkt ADA ar kredītkarti

Ne Kraken, ne Binance USA neatbalsta Cardano pirkšanu ar kredītkarti. Tomēr ADA iegāde ar kredītkarti ir iespējama arī dažās citās platformās. Lūk, kur nopirkt Cardano monētu ar kredītkarti vai debetkarti.

Ērtākā vietne ir Monētu slēdzis, kas ļauj tirgotājiem nopirkt Cardano ar kredītkarti, neveidojot kontu. Vienīgais, kas lietotājam ir jādara, ir izlemt, cik daudz Cardano viņi vēlas iegādāties, pateikt CoinSwitch ADA makam, ka viņi vēlas, lai viņu monētas tiktu nosūtītas, un pēc tam iesniegt identitātes pierādījumu. Lai pārliecinātos, ka persona neizmanto nozagtu kredītkarti, ir jāpierāda identitāte.


CoinSwitch ir lieliski piemērots arī starptautiskajiem investoriem, jo ​​vietne piedāvā vairākas fiat iespējas Cardano iegādei. Piemēram, CoinSwitch atbalsta Krievijas rubli, Austrālijas dolāru un pat Japānas jenu.

CoinMama ir vēl viena iespēja tirgotājiem, kuri ir ieinteresēti iegādāties ADA ar kredītkarti. CoinMama ir īpaši populāra Eiropas tirgotāju vidū, jo tie ļauj veikt eiro pirkumus. Atšķirībā no CoinSwitch, tomēr viņi pieprasa, lai tirgotāji pirms Cardano ADA iegādes izveido kontu ar derīgu e-pasta adresi..

Kā nopirkt Cardano ar Bitcoin

Lielākajai daļai cilvēku vienkāršākais veids, kā iegūt Cardano ADA, būs Bitcoin metode. Tas ir, vispirms nopērciet Bitcoin un pēc tam tirgojiet to pret Cardano. Šādā veidā iegūstot Cardano trūkums ir tas, ka jums jāmaksā tirdzniecības maksa. Turklāt, pērkot Bitcoin vienā biržā un pēc tam nosūtot to uz citu, jums var būt jāmaksā izņemšanas maksa Bitcoin biržā.

Izņemot izņemšanas un tirdzniecības maksu, Bitcoin izmantošana Cardano iegādei ir patiešām vienkārša, un tas ļauj tirgotājiem izmantot virkni dažādu maksājumu iespēju.

Bitcoin pirkšana un Cardano tirdzniecība ASV

Labākais veids, kā nopirkt Bitcoin ASV, ir izmantot Monētu bāze. Coinbase, kas dibināta 2012. gadā, ir bijusi jau kopš kriptogrāfijas sākuma, un viņiem ir lieliska pieredze bez būtiskiem uzlaušanas gadījumiem. Tas ir liels darījums, it īpaši ņemot vērā, ka dažas ārkārtīgi populāras biržas kā Binance ir uzlauzti.

Tomēr drošība nav vienīgais Coinbase pārdošanas punkts. Kas padara Coinbase tik populāru, ir viņu vienkāršā lietotāja saskarne. Kriptogrāfija ir ļoti sarežģīta, taču Coinbase ir izvirzījis savu mērķi padarīt Bitcoin iegādi pēc iespējas vienkāršāku. Kā norēķinu iespējas viņi pieņem pārskaitījumus, bankas pārskaitījumus un arī debetkartes.

Pērkot Bitcoin vietnē Coinbase ar bankas pārskaitījumu, līdzekļu dzēšana var ilgt četras vai piecas dienas. Ja vēlaties nekavējoties izņemt Bitcoin un nosūtīt to uz maciņu citā apmaiņas centrā, maksājums jāveic ar debetkarti. To darot, jūs varat nosūtīt Bitcoin uz citu biržu un stundas laikā tirgot to ar Cardano ADA.

Kripto apmaiņa ar Cardano tirdzniecības pāriem

Tā kā Cardano ir populāra monēta ar labu vārdu atpazīstamību, to atbalsta vairākas apmaiņas. Visām biržām, piemēram, OKEx, Huobi, KuCoin un Bittrex, ir ADA tirdzniecības pāri.

Ir arī citas biržas, kas atbalsta ADA tirdzniecību, taču pirms tirdzniecības ar to ir svarīgi rūpīgi izpētīt biržu. Kad esat nosūtījis jebkuru kriptonauda valūtu uz biržu, tā vairs nav jūsu kontrolē. Apmaiņa var jebkurā laikā iesaldēt naudas izņemšanu likumīga iemesla dēļ vai ne. Kā iet slavenais maksimums kriptogrāfijā, "ne jūsu atslēgas, ne monētas."

Bitcoin pirkšana un Cardano starptautiska tirdzniecība

Ja vēlaties uzzināt, kur es varu nopirkt Cardano ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, patiesībā Coinbase joprojām ir iespējams labākais risinājums, jo tie darbojas vairāk par 100 valstis. CoinMama ir lieliska apmaiņa arī eiropiešiem, kuri vēlas iegādāties Cardano kā ieguldījumu. Kā jau minēts iepriekš, CoinMama pieņem vairākus maksājumu veidus, padarot ADA iegūšanu ērtu.

Āzijas kriptovalūtas entuziasti varētu vēlēties apsvērt Binance, vispopulārāko biržu (pēc tirdzniecības apjoma) pasaulē. Kamēr amerikāņiem ir aizliegts izmantot Binance (starptautiskā birža, nevis ASV versija), kriptogrāfijas tirgotāji lielākajā daļā Āzijas valstu var reģistrēties un iegādāties Bitcoin ar fiat.

Labākais veids, kā atrast apmaiņu, lai nopirktu Bitcoin (vai jebkuru citu kriptovalūtu), ir apskatīt CoinMarketCap zem viņu tirgus pāru sadaļa. Jo lielāka apmaiņa, jo lielāka iespēja, ka viņi atbalstīs visdažādākos fiat tirdzniecības pārus.

Kā nopirkt Cardano lokāli

Vai vēlaties uzzināt, kā nopirkt Cardano ar skaidru naudu? Tas ir diezgan vienkārši, patiesībā tas ir diezgan daudz, piemēram, izmantojot Bitcoin metodi. Cardano entuziastu problēma ir tā, ka Cardano nav iespējas nopirkt tieši ar skaidru naudu. Tomēr ir iespējams nopirkt Bitcoin vai Ethereum par naudu un pēc tam konvertēt to Cardano.

Viena no populārākajām izmantotajām vietnēm ir LocalBitcoin. Šajā vietnē ir iespējams sazināties ar pārdevēju un satikties ar viņiem vietējā tirgū, lai nopirktu Bitcoin ar skaidru naudu. Piešķirts, tas parasti ir tikai reāls risinājums kriptogrāfijas tirgotājiem, kas dzīvo lielajās pilsētās. Tomēr ir iespējams izmantot arī tādu vietni kā LocalCryptos kas ļauj veikt bankas pārskaitījumus un pat PayPal.

Protams, tāpat kā ar visu pārējo kriptogrāfijā, ir svarīgi darīt savu pienācīga rūpība. Izlasiet iepriekšējās atsauksmes, lai pārliecinātos, ka persona, ar kuru veicat darījumus, nav krāpnieks. Tāpat neveiciet darījumus ar nevienu, kam ir jauns konts.

Ir arī viena cita iespēja arī cilvēkiem, kuri vēlas iegādāties kriptogrāfiju uz vietas. Bisq ir topoša un gaidāma decentralizēta apmaiņa, kas atvieglo vietējos darījumus, kā arī kriptogrāfijas darījumus ar bankas pārskaitījumu.

Kā uzglabāt Cardano

Daudzi cilvēki ir ieinteresēti uzzināt, kur uzglabāt Cardano pēc to iegādes. Viņi ir dzirdējuši, ka nav prātīgi glabāt ADA kriptonauda apmaiņas makā, taču viņi nav pārliecināti, kāds ir drošākais seifs. Par laimi, nav tik grūti droši uzglabāt Cardano!

Labākā Cardano ADA uzglabāšanas vieta ir aparatūras makā, piemēram, a Virsgrāmata Nano S vai a Trezor pirmais modelis. Šie aparatūras maki ir aptuveni USB īkšķa diska lieluma un zelta vērti. Tie ir ārkārtīgi pieņemams veids, kā vidējam kriptogrāfijas investoram droši uzglabāt savu ADA kriptovalūtu.

Aparatūras seifa galvenā drošības iezīme ir tāda, ka darījumu nevar apstiprināt digitāli. Tas ir, pirms monētu nosūtīšanas ierīcē ir jānospiež fiziska poga. Tas nozīmē, ka kriptogrāfijas tirgotājs var iespraust savu aparatūras maku pasaulē visvairāk vīrusu pārņemtajā datorā, un viņu Cardano būs drošībā.

Kaut arī daži cilvēki vilcinās maksāt par aparatūras seifu, nožēlojama patiesība ir tāda, ka kriptogrāfijas zādzības ir niknas un Ledger vai Trezor ir labākais iespējamais veids, kā aizsargāt jūsu ieguldījumu. Lai iegūtu papildinformāciju par aparatūras seifiem, lūdzu, skatiet šo noderīgo ceļvedi.

Izmantojot darbvirsmas maku

Vēl viens veids, kā uzglabāt ADA monētu, ir darbvirsmas maks. Šis ir tikai digitāls seifs, un, lai gan tas nav tik drošs kā aparatūras maks, tas ir lētāks un var būt ļoti drošs, kamēr tiek veikti atbilstoši pasākumi.

Viena laba iespēja ir Daedalus maks. Šis ir Cardano atvērtā koda maks, kas paredzēts maksimālai drošībai un elastībai. Ar iespēju izvēlēties pielāgotas tēmas, kā arī instalēt spraudņus, Daedalus ir lielisks Cardano ADA maks. Protams, to var izmantot bez maksas, padarot to par labu iespēju ikvienam, kam ir budžets.

Viena lieta, kas ir vērts pievērst uzmanību Cardano drošībai (vai jebkuras kriptogrāfijas valūtas drošībai), ir vienmēr pārbaudīt seifa adresi, uz kuru sūtāt monētas. Lai gan tas nav tik izplatīts, ir datorvīruss kas aizstāj starpliktuvē saglabātās kriptovalūtas adreses ar citu adresi.

Tas ir, ja jūs nokopējat adresi un pēc tam ielīmējat to citur, vīruss aizstās adresi, lai līdzekļi tiktu nosūtīti hakerim. Tāpēc ir tik svarīgi vienmēr vēlreiz pārbaudīt seifa adresi, pirms nospiežat pogu Sūtīt.

Labākā drošības prakse Cardano uzglabāšanai

Neatkarīgi no tā, vai tas ir aparatūras vai darbvirsmas seifs, izveidojot jaunu kontu, jums tiks parādīta 12 vai 24 vārdu sēklas frāze. Ir ārkārtīgi svarīgi dublēt šo sēklas frāzi. Gadījumā, ja zaudējat piekļuvi kriptogrāfijas maciņam (ugunsgrēks, plūdi, zādzības utt.), Sākotnējā frāze ļaus jums atgūt līdzekļus.

Tomēr jāņem vērā divas lietas. Vienmēr saglabājiet sākotnējās frāzes dublējumu atsevišķā fiziskā vietā, nevis vietā, kur tiek glabāts jūsu aparatūras vai programmatūras seifs (dators). Tādā veidā kaut kas līdzīgs ugunij nevar iznīcināt jūsu kriptogrāfijas krājumus.

Otrkārt, vienmēr pierakstiet savu sēklu frāzi uz papīra un izveidojiet kopijas ar rokām. Nekad nesaglabājiet sākotnējo frāzi nekur datorā vai e-pastā. Visus šos var uzlauzt, un, ja uzbrucējs saņem rokās jūsu sēklas frāzi, viņš var paņemt visu jūsu Cardano.

Cardano: 2021. gada nākamā lielā kriptovalūta

Cilvēki vēlas zināt, kā nopirkt Cardano laba iemesla dēļ: tas ir ļoti daudzsološs kriptovalūtas projekts. Bieži projekta veiksme var būt atkarīga no tā, kura persona to vada. Ar Čārlzs Hoskinsons virsraksts Cardano nākotne izskatās gaiša. Viņš ir izteikts kriptogrāfijas aizstāvis un ideāls cilvēks, kurš vēlas panākt ADA masveida pieņemšanu.

Turklāt, kamēr Ethereum strādā pie Likmju pierādīšanas (POS), to risinājums var nebūt pilnībā ieviests vēl divus gadus. Blokķēdes pasaulē, kur attīstība notiek visu diennakti, divi gadi ir kā desmitgade. No otras puses, Cardano jau ir Ouroboros vienprātības mehānisms kas, viņuprāt, ir labākais iespējamais POS risinājums.

Labākais laiks, kad 2021. gads būs kriptogrāfijas gads, ir labākais laiks pirkšanai. Ja jūs ticat Cardano, ieteicams tos iegādāties, pirms cenas pieaug. Tagad, kad jūs zināt, kā iegādāties ADA monētu, nav attaisnojuma neieguldīt.

Visbeidzot, tāpat kā nelielu bonusu, droši pārbaudiet to vizuālais Bitcoin bloku pētnieks ko IOHK (Cardano mātes uzņēmums) ir izveidojis. Tas, iespējams, ir elegantākais bloku pētnieks, kāds jebkad izveidots, un reāls apliecinājums Cardano komandas radošajām un kodēšanas spējām. Viedo līgumu karš nebūt nav beidzies, un vēl nebūtu prātīgi norakstīt Cardano; tas varētu labi pierādīt mūža ieguldījumu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector