Kā nopirkt Bitcoin un kriptonauda

1. nodaļa:

2. nodaļa:

Kad jūs ejat nopirkt Bitcoin, jums būs jāizvēlas vairākas maksājumu iespējas. Ir ļoti svarīgi būt uzmanīgiem, jo ​​katram no tiem ir savi plusi un mīnusi.

Ticiet vai nē, dažas iespējas ir ātrākas un rentablākas nekā citas. Turklāt limiti var atšķirties arī atkarībā no maksājuma veida. Visbeidzot, jūs, iespējams, neatradīsit visas iespējas vienā platformā.

Dažas vietnes var jums piedāvāt maksāt ar bankas pārskaitījumu, bet ne skaidrā naudā un otrādi.

Paskatīsimies:

Bankas pārskaitījums

Lai gan tas nav ērtākais variants, liels skaits lietotāju dod priekšroku bankas pārskaitījumiem, jo ​​tiem ir mazāk ierobežojumu.

Coinmama.com ekrānuzņēmums Coinmama.com – Pērciet bitcoin ar bankas kontu

Tas ir labākais, ja vēlaties iegādāties lielu daudzumu Bitcoin. Turklāt tā ir arī viena no pieejamākajām izvēlēm, jo ​​maksa par bankas pārskaitījumu parasti ir zemāka nekā maksa par kredītkarti. Tā rezultātā jūs saņemsiet lielisku cenu.

Tomēr tam ir daži mīnusi. Bankas pārskaitījumi var būt lēni, īpaši dažās pasaules daļās. Lai saņemtu atļauju Lielbritānijā, var paiet pat nedēļa. Papildus tam jums būs jāiesniedz arī verifikācijas dokumenti, kas var vēl vairāk palēnināt procesu.

Coinmama.com ekrānuzņēmums Coinmama.com – Ātrāki maksājumi

Mums arī jāpiemin, ka bankas pārskaitījumi dažiem cilvēkiem var izrādīties dārgi starpbanku maksu un konvertācijas maksu dēļ. Pārliecinieties, ka esat apskatījis visus šos faktorus. Lielākā daļa lielo biržu, ieskaitot Coinmama un Monētu bāze piedāvāt bankas maksājumus.

Debetkarte vai kredītkarte

Cex.io ekrānuzņēmums Cex.io – Pērciet kriptogrāfiju ar debetkarti vai kredītkarti

Nekas nepārspēj kredītkaršu un debetkaršu vienkāršību, jo tās prasa maz pūļu. Lielākā daļa no mums ir pieraduši kredītkarte maksājumi, tāpēc šī ir viena no populārākajām iespējām pircēju vidū, taču tā, iespējams, nav labākā.

Gan kredītkartes, gan debetkartes var būt ļoti dārgas. Ir maksa par pakalpojumu un citas maksas. Turklāt, lai izmantotu debetkarti vai kredītkarti, jums būs jāiesniedz personu apliecinoši dokumenti.

Mainīgas maksas pēc atrašanās vietas un maksājuma veida Coinbase.com – Mainīgas maksas pēc atrašanās vietas un maksājuma veida

Verifikācijas problēmu dēļ, iespējams, nevarēsit izmantot priekšapmaksas kartes visās vietnēs. Pozitīvi ir tas, ka dažās populārajās vietnēs ir iespēja saglabāt maksājuma informāciju, lai jums nebūtu manuāli jāievada kredītkartes vai debetkartes numurs, kad nepieciešams veikt pirkumu. Tomēr esiet piesardzīgs, jo apmaiņa ne vienmēr ir droša un datu pārkāpumi ir bieži.

Pozitīvi ir tas, ka vairumā gadījumu nav ilga gaidīšanas perioda. Bitcoins tiks pievienoti jūsu kontam dažu minūšu laikā pēc verifikācijas. Bet atcerieties, ka ir ierobežojumi attiecībā uz to, cik daudz jūs varat tērēt, izmantojot kartes – gan no izdevējas iestādes, gan no biržas, kurā pērkat.

Kriptogrāfijas pirkšanas un pārdošanas ierobežojumi kontā Coinmama.com Konta ierobežojumi

Gandrīz visām lielākajām platformām patīk CEX.io, Coinbase un Coinmama pieņem debetkartes un kredītkartes.

Skaidra nauda

Dienā Bitcoins iegādei nebija iespējams izmantot skaidru naudu, taču tagad jūs varat iziet ar skaidru naudu un iegādāties monētas, izmantojot vienu no šīm iespējām:

Bitcoin bankomāti

Ir vairāk nekā 7700 Bitcoin bankomāti izplatījās visā pasaulē – aptuveni 74 procenti no tiem Ziemeļamerikā.

Bitcoin zelta monētas un papīra kvīts

Neviena cita iespēja nevar sasniegt Bitcoin bankomāta ātrumu. Process ir vienkāršs. Atrodiet sev tuvu, nokopējiet seifa adresi, apmeklējiet bankomātu, ievadiet skaidru naudu, norādiet nepieciešamo informāciju, pabeidziet procesu un esat pabeidzis.

Tā kā ASV ir tūkstošiem bankomātu, jums nebūs daudz problēmu atrast vienu tuvumā. Izmantojiet šo Bitcoin bankomātu meklētāju, lai atrastu tuvumā esošo.

Coinatmfinder.com ekrānuzņēmums Coinatmfinder.com – Atrodiet Bitcoin bankomātu

Viņi strādā visu diennakti, un lielākā daļa atrodas stratēģiski, tuvāk populāriem veikaliem, piemēram, Walmart. Tomēr dažiem var būt ierobežojumi monētu skaitam, ko var iegādāties.

Tikšanās

Tas varētu būt pārsteigums – galu galā, Bitcoins ir digitāli, bet jūs varat iegādāties kriptonaudu, tiekoties ar otru personu.

Vietnes, piemēram, Bēdīgs savienojiet pircējus un pārdevējus un ļaujiet viņiem tikties klātienē, lai pabeigtu darījumus.

Vietnes paxful.com ekrānuzņēmums Paxful.com – Paxful mājas lapa

Lai gan šī ir viena no ātrākajām iespējām, tā var nebūt drošākā vai ērtākā, jo jums būs jābrauc, lai satiktos ar otru cilvēku, kas ir gan riskanti, gan laikietilpīgi.

Šī opcija ir laba, jo, iespējams, varēsiet vienoties par cenu, satiekot kādu personu; tomēr vairumā gadījumu par cenu ir jāvienojas iepriekš. Turklāt jūs iegūstat iespēju izveidot profesionālas attiecības un nākotnē veikt vairāk darījumu.

Vietnes paxful.com ekrānuzņēmums Paxful.com – Paxful vienaudžu programma

Turklāt tas neprasa personu apliecību apmaiņu; tomēr jums, iespējams, būs jāsniedz informācija platformai, kuru izmantojāt monētu iegādei.

Visbeidzot, šī opcija ir diezgan ātra. Jūs saņemsiet naudu tūlīt pēc maksājuma veikšanas

LocalBitcoins

LocalBitcoins ir P2P platforma, kas mazina plaisu starp pircējiem un pārdevējiem un ļauj viņiem iegādāties Bitcoin. Aizraujošā šīs iespējas daļa ir tā, ka tā piedāvā dažādas vietējās iespējas un piedāvā cilvēkiem visā pasaulē.

Izveidojiet kontu, un sistēma automātiski izvēlēsies jūsu atrašanās vietu un parādīs tuvumā esošos pārdevējus. Katrs pārdevējs norāda konkrētu summu, kas varētu būt apgrozāma. Noteikumu apspriešanai varat izmantot iebūvēto kurjeru.

Pieejamās maksājumu iespējas ietver bankas pārskaitījumus, PayPal un dažas vietējās norēķinu iespējas. Jūs varat izvēlēties ātrāko un pieejamāko metodi.

Vietnes localbitcoins.com ekrānuzņēmums Localbitcoins.com – Pērciet un pārdodiet Bitcoin visur

LocalBitcoins ir populārs lietotāju vidū, jo tas ir drošs un parasti ātrs. Tā kā bankas pārskaitījumi ir vietējie, nav nekādu lielu maksu vai valūtas maiņas maksas. Turklāt arī gaidīšanas periodi nav ilgi.

Kaut arī summa parasti nav milzīga, tā var izrādīties liela, ja tirgojat milzīgas summas. Pozitīvi ir tas, ka jūs varētu atrast Bitcoins ar zemāku cenu, jo daudzi vietējie pārdevēji steidz pārdot.

Visbeidzot, jums būs jāpārbauda jūsu konts, lai platformā pirktu un pārdotu Bitcoins. Katram pārdevējam ir īpašas prasības attiecībā uz minimālo vai maksimālo Bitcoins daudzumu, ko var iegādāties vai pārdot.

Vietnes localbitcoins.com ekrānuzņēmums Localbitcoins.com – Bitcoin maks

LocalBitcoins ir savs maks, kas atvieglo darbu. Parasti process ilgst 2 stundas, taču tas var būt mokošs, jo jūs nesaņemsit savus līdzekļus, kamēr pārdevējs neapstiprina darījumu, kas var aizņemt diezgan ilgu laiku, jo pārdevējs, iespējams, nepārtraukti neatrodas datora ekrāna priekšā.

Jums būs jāiesniedz strīds ar platformu. Parasti strīdu izskatīšana prasa līdz 48 stundām. Jūs būsiet drošībā tik ilgi, kamēr pareizi izpildīsit instrukcijas.

Paypal

Paypal.com ekrānuzņēmums Paypal.com – Paypal mājas lapa

PayPal ir viena no lielākajām un uzticamākajām maksājumu sistēmām, tomēr PayPal neatradīsit nevienā lielā biržā, jo uzņēmuma noteikumi un nosacījumi neļauj tirgotājiem pārdot Bitcoins vai citas digitālās monētas.

Jūs arī nevarat tieši izmantot PayPal, lai iegādātos bitkoinus. Jums būs jāpērk citas digitālās preces, izmantojot PayPal, un tās jāpārvērš Bitcoin. Vēl viena iespēja ir izmantot P2P platformas un atrast pārdevēju, kurš pieņem PayPal maksājumus.

Nav verifikācijas

Lielākajai daļai apmaiņas un P2P platformu būs nepieciešama verifikācija, it īpaši, ja vēlaties iegādāties lielu skaitu monētu.

Atm bitcoin analīze

Tomēr, ja nevēlaties pārbaudīt savu identitāti, varat izvēlēties Bitcoin bankomātus vai personīgas skaidras naudas maiņas vietas. Mēs saprotam, cik svarīgi jums ir aizsargāt savu identitāti identitātes zādzības riska dēļ.

Visiem šādiem mērķiem drīzāk izmantojiet bankomātus vai peer2peer platformas.

3. nodaļa:

Šeit ir daži faktori, kas jāņem vērā, izvēloties biržu, lai nopirktu Bitcoin tiešsaistē:

Limiti

Lielākajai daļai biržu ir ierobežojums, cik daudz lietotājs var pirkt vai pārdot 24 stundu laikā. Šie ierobežojumi parasti attiecas uz nepārbaudītiem vai jauniem lietotājiem.

Coinsbit, piemēram, aizliedz jaunajiem lietotājiem veikt izņemšanu. Pamata kontu izņemšanas limits ir 500 ASV dolāri, bet uzlaboto kontu limits ir 100 000 ASV dolāru 24 stundu laikā.

Coatsbit.io ekrānuzņēmums Coinsbit.io – Maksa grafiks

Dažos gadījumos var būt arī gada ierobežojumi. Mēs iesakām pārbaudīt savu kontu, lai atbrīvotos no šiem ierobežojumiem.

Maksas

Jums ir jābūt pārliecinātam par to, cik maksā kriptovalūtas iegāde biržās.

Pirmkārt, visas apmaiņas var brīvi pievienoties. Jums nebūs jāmaksā, ja vien neveicat darījumu kādam mērķim (depozīti, pirkšana vai pārdošana).

Tirdzniecības fons ar caurspīdīgas zilas sveces diagrammas ilustrāciju, kas paceļas augšup

Maksa grafiki ir paredzēti, lai motivētu biežu tirdzniecību lielos apjomos.

Lielākā daļa biržu mudina pircējus tirgoties, izmantojot monētas, un dažas pat neatbalsta fiat valūtas. Jūs varētu ietaupīt naudu, ja iegādājaties Bitcoin, izmantojot citus kriptogrāfijas.

SALĪDZINĀJUMS

Etoro logotips

Etoro

 • Sāciet ātri tirgoties; augstas robežas
 • Vienkāršs veids, kā jaunpienācējiem iegūt bitkoīnus
 • Jūsu kapitāls ir apdraudēts

PĒRC TAGAD

Mēs neveicinām, neapstiprinām un neiegūstam komisijas naudu no jebkāda veida vērtspapīru, tostarp CFD, tirdzniecības, tomēr eToro pieprasa, lai mēs jums sniegtu šādu atrunu: CFD ir sarežģīti instrumenti un ar lielu risku ātri zaudēt naudu sakarā ar piesaistīt. 62% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar šo nodrošinātāju. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD, un vai varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Upes logotips

Upe

 • Bitcoin apmaiņa atrodas ASV
 • Ļoti augsti pirkšanas un pārdošanas ierobežojumi
 • Tīrs, profesionāls interfeiss

PĒRC TAGAD Kraken logotips

Krakena

 • Lieliska likviditāte un zemas maksas
 • Atbalsta lielāko daļu valstu
 • Uzticama apmaiņa, sākta 2011. gadā

PĒRC TAGAD Binance logotips

Binance

 • Lielākā apmaiņa uz Zemes
 • Viegli izmantot
 • Zema maksa

PĒRC TAGAD

Izņemot šo, jums, iespējams, būs jāmaksā dažādas nodevas, ieskaitot izmaksas par izņemšanu, tirdzniecības maksu, depozīta maksu un uzturēšanas maksu.

Tirdzniecības maksa parasti ir 0,2 procenti, bet dažas biržas var iekasēt vairāk.

Bitforex.com ekrānuzņēmums Bitforex.com – Maksas

Izņemšanas un depozīta maksa ir robežās no 0,3 līdz 0,6 procentiem, tomēr dažām biržām patīk BitForex ir bezmaksas noguldījumi. Visbeidzot, par konkrēta depozīta vai maksājuma veida izmantošanu var būt jāmaksā.

Ātrums

Tā kā lielākajai daļai no mums ir steiga – it īpaši tāpēc, ka Bitcoin cenas mainās ļoti ātri – ir pilnīgi saprotams, kāpēc vēlētos izvēlēties ātru biržu.

Runājot par ātrumu, jums ir jādomā par vairākām lietām. Vispirms apskatiet, cik ilgi komandai jāapstiprina konti. Pēc nepieciešamo dokumentu nosūtīšanas lielākoties apmaiņa notiek apmēram 48 stundas, bet dažās gadījumos tā var būt lēnāka.

Ekrānuzņēmums no luno.com reģistrēšanās lapas Luno.com – Reģistrēšanās lapa

Pēc tam apskatiet, cik ilgs laiks nepieciešams darījumu apstiprināšanai. Tas parasti ir atkarīgs no faktoriem, tostarp darījuma lieluma, jūsu atrašanās vietas un maksājuma veida.

Ekrānuzņēmums no etoro.com pay with paypal eToro.com – Finansējiet savu kontu

Dažas metodes, piemēram, kredītkartes, ir tūlītējas, savukārt dažas metodes, piemēram, bankas pārskaitījumi, var ilgt pat nedēļu.

Visbeidzot, pārbaudiet klientu atbalstu. Izvēlieties apmaiņu, kurā klienti ir pirmajā vietā, lai jums nebūtu jāgaida vairākas dienas, lai saņemtu atbildi uz jūsu vaicājumu.

River.com ekrānuzņēmums River.com – Atbalsta lapa

Maiņas kurss

Cenu uzraudzības ilustrācija neona stilā

Lai cik dīvaini tas neizklausītos, nav oficiālas Bitcoin cenas, tāpēc cena var nedaudz atšķirties no valūtas maiņas, pamatojoties uz tās valūtas cenu, ar kuru vēlaties tirgoties.

Uzticamība

Izmantojiet uzticamu apmaiņas sistēmu. Krāpšana ir izplatīta parādība, un jūsu pienākums ir būt drošam.

Maksājuma veidi

Binance.com ekrānuzņēmums Binance.com – Kripto pirkšanas un pārdošanas iespējas

Ja vēlaties palikt pie noteikta maksājuma veida, piemēram, bankas pārskaitījuma, meklējiet valūtu, kas to atbalsta. Tomēr mēs iesakām doties uz apmaiņu, kurā tiek piedāvāti vairāki maksājuma veidi, lai jūs varētu viegli pārslēgties starp divām vai vairāk iespējām.

Pārbaudiet šo funkciju, lai jums nebūtu par ko jāuztraucas.

Privātums un drošība

Jūs nevarat īsti izmantot apmaiņu un sagaidīt privātumu, jo tiem visiem ir nepieciešama verifikācija. Dažas biržas nedos iespēju pirkt vai pārdot jebkādu Bitcoin daudzumu, ja vien nepārbaudīsi savu identitāti un atrašanās vietu.

Vietnes gemini.com ekrānuzņēmums Gemini.com – Dvīņu drošības lapa

Patiesais jautājums ir drošība. Vienmēr pastāv risks, ka jūsu privātie dati nonāk nedrošās rokās. Agrāk ir uzlauztas daudzas lielas un mazas apmaiņas.

Coinbase.com ekrānuzņēmums Coinbase.com – Maks

Piemēram, ir zināms, ka Coinbase ir droša un apdrošināta. Tas tiešsaistē uztur tikai 2 procentus no klienta līdzekļiem. Krakena un Binance ir divi citi vārdi, kas, kā zināms, ir droši.

Atrašanās vieta un apkalpojamās teritorijas

Pirmkārt, atcerieties, ka ne visas apmaiņas atbalsta visas valstis. Turklāt dažas biržas, kas savus pakalpojumus piedāvā ASV, var neatbalstīt visus ASV štatus. Binance, piemēram, nedarbojas 10 ASV štatos.

Lapas sadaļas binance.us ekrānuzņēmums Binance.us – Norāda, ka Binance.US pašlaik neatbalsta

Ir svarīgi izvēlēties apmaiņas centru, kas piedāvā pakalpojumus jūsu reģistrētajā atrašanās vietā. Spēlē ir divi faktori – vieta, kurā atrodaties fiziski, un vieta, kurā dzīvojat.

Jums var būt jāiesniedz daži dokumenti, lai pārbaudītu savu identitāti un atrašanās vietu. Process var ilgt dažas dienas, taču tas dos jums tiesības tirgoties ar Bitcoin pat tad, ja atrodaties valstī, kur birža nepiedāvā pakalpojumus.

SALĪDZINĀJUMS

Etoro logotips

Etoro

 • Sāciet ātri tirgoties; augstas robežas
 • Vienkāršs veids, kā jaunpienācējiem iegūt bitkoīnus
 • Jūsu kapitāls ir apdraudēts

PĒRC TAGAD

Mēs neveicinām, neapstiprinām un neiegūstam komisijas naudu no jebkāda veida vērtspapīru, tostarp CFD, tirdzniecības, tomēr eToro pieprasa, lai mēs jums sniegtu šādu atrunu: CFD ir sarežģīti instrumenti un ar lielu risku ātri zaudēt naudu sakarā ar piesaistīt. 62% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar šo nodrošinātāju. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD, un vai varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Upes logotips

Upe

 • Bitcoin apmaiņa atrodas ASV
 • Ļoti augsti pirkšanas un pārdošanas ierobežojumi
 • Tīrs, profesionāls interfeiss

PĒRC TAGAD Kraken logotips

Krakena

 • Lieliska likviditāte un zemas maksas
 • Atbalsta lielāko daļu valstu
 • Uzticama apmaiņa, sākta 2011. gadā

PĒRC TAGAD Binance logotips

Binance

 • Lielākā apmaiņa uz Zemes
 • Viegli izmantot
 • Zema maksa

PĒRC TAGAD

4. nodaļa:

Ievads Maki

Dažās biržās pirms Bitcoins iegādes ir nepieciešams savs seifs.

Ja Google meklējat šo terminu, jūs atradīsit šo definīciju:

“Digitālais seifs, ko dēvē arī par” e-maku “, ir elektroniska ierīce, programmatūras programma vai tiešsaistes pakalpojums, kas ļauj vienai pusei veikt elektroniskus darījumus ar otru pusi, kas veic preču un pakalpojumu apmaiņu ar digitālās valūtas vienībām.”

SALĪDZINĀJUMS

Virsgrāmata Nano X

Virsgrāmata Nano X

 • EKRĀNS:
 • IZLAIDI: 2019. gads
 • CENA: 119 USD
 • BLUETOOTH:

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Virsgrāmata Nano S

Virsgrāmata Nano S

 • EKRĀNS:
 • IZLAIDI: 2016. gads
 • CENA: 59 USD

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Trezor modelis T.

Trezor modelis T.

 • EKRĀNS:
 • IZLAIDI: 2018. gads
 • CENA: 159 USD
 • PIESLĒGŠANAS EKRĀNS:

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Trezor One

Trezor One

 • EKRĀNS:
 • IZLAIDI: 2013. gads
 • CENA: 59 USD

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU

Katram maciņam ir adrese, ko izmanto monētu pirkšanai un pārdošanai.

Kāpēc jums vajadzētu turēt monētas savā makā

Apmaiņa maki tiek izmantoti tikai tirdzniecībai, un tie nedod patiesajam īpašniekam pilnas īpašuma tiesības uz aktīvu.

Digitālais maks. seifa ikona, kas izgatavota ar valūtas simboliem. fons ar valūtas zīmēm

Savukārt digitālie maki ir drošāki. Tie ietver publisko un privāto atslēgu izmantošanu darījumiem. Turklāt, izmantojot maku, jūs varēsiet pieņemt monētas no ikviena, ieskaitot atsevišķus pārdevējus un apmaiņas.

Šīs privilēģijas, iespējams, ne vienmēr ir pieejamas, mainot makus.

Karstie maki vs aukstie maki

Aparatūras maks pret auksto maku

Tehniski runājot, viņi abi ir pieraduši veikala kriptogrāfija bet tie nav vienādi. Auksti maki ir bezsaistē, turpretī karsti maki esat tiešsaistē vai savienots ar internetu.

Auksti maki piedāvā lielāku drošību, taču jums būs jāpiekāpjas vieglumam. No otras puses, karstie maki piedāvā ērtu piekļuvi, bet mazāku drošību.

Karstie maki ne vienmēr ir nedroši, tie ir tikai riskanti. Savukārt aukstie maki nav simtprocentīgi pret hacku. Jūs varat izvēlēties starp diviem veidiem – papīra maki un aparatūras maki.

Papīra maki ir riskanti, tas ir tikai jūsu privātās atslēgas un publiskās adreses izdruka uz papīra. Zaudēt papīru nozīmē zaudēt piekļuvi savam kontam.

Aparatūras maki ir pieejami ar dažādiem nosaukumiem, piemēram, Virsgrāmata Nano S. Lai piekļūtu līdzekļiem, tām ir nepieciešamas paroles, un tās ir drošākas.

Pārsūtīšana no biržas uz maku

Ir iespējams pārskaitīt līdzekļus no biržas uz maku un otrādi.

Lai veiktu pārskaitījumu, jums būs nepieciešama seifa adrese un piekļuve apmaiņas centram.

Naudas summai, kuru plānojat pārskaitīt, jābūt mazākai par atlikumu. Turklāt apsveriet, vai ir ierobežojumi, cik daudz naudas jūs varat pārskaitīt dienā.

Jums būs jāmaksā transakcijas maksa, kas atšķiras no valūtas maiņas. Darījumi parasti notiek ātri un tiks veikti dažu sekunžu laikā.

Monētu glabāšana seifā

Lai monētas būtu drošībā seifā, varat veikt dažas darbības.

 • Izvēlieties uzticamu maku; aparatūras maki tiek uzskatīti par uzticamākiem. Jūs varat izvēlēties no dažādiem nosaukumiem, piemēram, Virsgrāmata un Trezors.

Legera un trezora aparatūras maks

 • Apsveriet iespēju saglabāt savu privāto atslēgu bezsaistē, lai hakeri to nevarētu sasniegt.
 • Nekad neizmantojiet nedrošu interneta savienojumu un izvairieties no pieteikšanās savā makā, kad atrodaties sabiedrībā.
 • Instalējiet ierīcē uzticamu pretvīrusu programmu, lai samazinātu spiegprogrammatūru un citu šādu programmu risku.
 • Nekļūdieties, atverot neuzticamas saites, lai samazinātu pikšķerēšanas uzbrukumi.
 • Izmantojiet paroles, kuras ir grūti uzminēt. Izvairieties lietot tradicionālās paroles, piemēram, dzimšanas datumu, mājdzīvnieka vārdu utt.

Veiksmīgi nodrošināts Coinberry konts ar divu faktoru autentifikāciju Medene – Coinberry palīdzības centrs – 2FA

 • Nekad nekoplietojiet savu privāto atslēgu nevienam.
 • Ja jūs regulāri lietojat Bitcoins, apsveriet iespēju izmantot divus seifus – vienu glabāšanas vajadzībām un otru ikdienas darījumiem.
 • Pirms naudas nosūtīšanas vai pārsūtīšanas vēlreiz pārbaudiet seifa adresi.
 • Apsveriet iespēju dublēt savu digitālo maku, lai tam varētu piekļūt, ja pazaudējat ierīci.

SALĪDZINĀJUMS

Virsgrāmata Nano X

Virsgrāmata Nano X

 • EKRĀNS:
 • IZLAIDI: 2019. gads
 • CENA: 119 USD
 • BLUETOOTH:

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Virsgrāmata Nano S

Virsgrāmata Nano S

 • EKRĀNS:
 • IZLAIDI: 2016. gads
 • CENA: 59 USD

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Trezor modelis T.

Trezor modelis T.

 • EKRĀNS:
 • IZLAIDI: 2018. gads
 • CENA: 159 USD
 • PIESLĒGŠANAS EKRĀNS:

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Trezor One

Trezor One

 • EKRĀNS:
 • IZLAIDI: 2013. gads
 • CENA: 59 USD

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU

5. nodaļa:

Kā jau minēts iepriekš, izkrāpšana tur ir diezgan izplatīta parādība. Jums ir jāveic pasākumi, lai aizsargātu savu naudu.

Šeit ir daži no vispazīstamākajiem krāpniecības gadījumiem digitālo monētu vēsturē ar dažiem padomiem, kā aizsargāt savu ieguldījumu:

BitConnect

Tas ir viens no populārākajiem izejas veidiem. BitConnect pēkšņi paziņoja par lēmumu slēgt apmaiņas un kreditēšanas pakalpojumus pēc ienākšanas tirgū ar ICO 2016. gadā.

Zelta bitkoini nokrīt melnā fonā

BitConnect solīja piedāvāt līdz pat 40 procentiem peļņu. Monēta izpelnījās milzīgu uzmanību, un tās cena bija aptuveni 400 ASV dolāri ar tirgus ierobežojumu, kas pārsniedza 2,6 miljardus ASV dolāru. Tomēr tas saņēma kritiku, un daudzi to sauca par “Ponzi shēmu”. Drīz tas piesaistīja iestādes un saņēma vairākas pārtraukšanas un atteikšanās vēstules. Nevienā laikā monētas vērtība nokritās līdz 1 USD, kas investoriem radīja milzīgus zaudējumus.

Plustoken

Teica, ka tā vērtība ir 6 miljardi USD Ponzi shēma kā rezultātā Ķīnā tika arestēti vairāk nekā 100 cilvēki.

Brīdinājums par krāpšanos

Shēma piesaistīja vairāk nekā 2 miljonus investoru, un organizatoriem vienlaikus bija pietiekami daudz naudas, lai ietekmētu Bitcoin un citu valūtu cenu.

Shēma parādījās kā kriptogrāfijas maks un mudināja lietotājus ieguldīt ‘PLUS’ žetoni izmantojot ETH vai BTC. Žetoni piedāvāja lielu atdevi ar maksimālo cenu 350 USD par monētu.

Altkoīni

Blokķēdes jēdziens

Altkoīni attiecas uz digitālajām monētām, izņemot Bitcoins. Jūs tirgū atradīsit simtiem, un lielākā daļa būs pazūd īsā laikā – pēc savas grūti nopelnītās naudas nozagšanas.

6. nodaļa:

Šeit ir daži no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par Bitcoin iegādi tiešsaistē:

Cik daudz Bitcoin es varu nopirkt uzreiz?

Atkarīgs no apmaiņas un jūsu konta ierobežojumiem. Lielākā daļa apmaiņas darījumu ierobežo, ja jums ir nepārbaudīts konts.

Vai Bitcoin biržas ir apdrošinātas?

Bitcoin konti un apmaiņa nav apdrošināta nevienā federālā vai valdības programmā. 2019. gadā SFOX paziņoja par plāniem nodrošināt Bitcoin investorus ar FDIC apdrošināšana, bet par ierobežotām summām. Binance arī apdrošina daļu no saviem līdzekļiem.

Cik bieži mainās Bitcoin cenas?

Cenas mainās ik pēc 30 dienām un dažādās biržās atšķiras.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me