Kā nopirkt Bitcoin ar priekšapmaksas karti

Kā nopirkt Bitcoin ar priekšapmaksas karti

Ja jūs interesē, kā iegādāties Bitcoin ar priekšapmaksas karti, jums būs prieks uzzināt, ka daudzas platformas, kas pieņem Visa un Mastercard, piedāvā šo iespēju. Bitcoin revolūcija apgalvo, ka palīdz vienkāršiem cilvēkiem iekļūt kriptogrāfijas tirgū, izmantojot kriptogrāfijas automatizēto tirdzniecību.

Priekšapmaksas kartes atšķiras no debetkartēm, jo ​​tās nav saistītas ar jūsu norēķinu kontiem. Priekšapmaksas kartes ļauj jums iegādāties preces vai pakalpojumus par naudu, ko iepriekš ielādējāt kartē.

Turklāt priekšapmaksas kartes nesen tika izmantotas kā metode Bitcoin pirkšanai. Šajā rakstā mēs parādīsim, kā un kur jūs varat iegādāties Bitcoin ar priekšapmaksas karti.

Kā nopirkt Bitcoin ar priekšapmaksas karti

Avots: Freepik.com

Bitcoin pirkšana ar priekšapmaksas karti nav līdzīga pirkšanai ar parasto debetkarti vai kredītkarti. Šis process parasti ir ļoti vienkāršs, un ikviens ar to var tikt galā, veicot tālāk aprakstītās darbības:

Izvēlieties apmaiņu: Ļoti svarīgs pirmais solis ir atrast piemērotu apmaiņu. Ir vairākas biržas, kas atbalsta Bitcoin pirkšanu ar priekšapmaksas karti, kā jūs drīz redzēsit. Tomēr jāņem vērā faktori, no kuriem viens ir maksa, jo biržas mēdz iekasēt vairāk par karšu izmantošanu kriptovalūtu pirkšanai.

Izveidot kontu: Lai iegādātos Bitcoin, izvēlētajā biržā ir nepieciešams lietotāja konts. Ja jums to vēl nav, jums tas ir jāizveido. Tas ir tik vienkārši, kā norādīt savu vārdu, e-pasta adresi un paroli. Lai gan dažās apmaiņās nav nepieciešama KYC, visticamāk, ka šī procesa pabeigšanai jums būs jāsniedz KYC informācija.

Iegūstiet maku: Jums ir nepieciešams seifs, kur Bitcoin uzglabāt, kad to pērkat. Lejupielādējiet un instalējiet maku, kas atbalsta Bitcoin. Tad būtu labi pārliecināties, ka jūsu interneta pieslēgums ir ātrs un stabils pirms maka lietošanas, lai jums nebūtu nekādu problēmu.

Lietošanai ir daudz pieejamu maku, no kuriem daži atbalsta tikai Bitcoin, bet citi atbalsta daudzas kriptogrāfijas valūtas. Ņemiet vērā, ka jūsu nopirktais Bitcoin pēc noklusējuma tiks noguldīts valūtas maciņā. Tātad, ja vēlaties izvairīties no zaudējumiem gadījumā, ja apmaiņa tiek uzlauzta, varat izvēlēties aparatūras makus.

Pievienojiet karti kā maksājuma veidu: Parasti ir vairākas norēķinu iespējas. Kā maksājuma veids jums jāpievieno priekšapmaksas karte. Pārejiet uz norēķinu iespēju, atlasiet debetkarti un pievienojiet priekšapmaksas karti. Tas ietver kartes informāciju, piemēram, kartes numuru, derīguma termiņu un PIN.

Pērciet Bitcoin: Tagad jums viss ir gatavs! Jūs varat veikt pasūtījumu, lai iegādātos Bitcoin un samaksātu, izmantojot savu priekšapmaksas karti. Jums vajadzētu būt pietiekami daudz līdzekļu, lai segtu maksas. Šīs ir visas darbības, kas jums jāievēro, ja vēlaties iegādāties Bitcoin ar priekšapmaksas karti.

Kur jūs varat iegādāties Bitcoin ar priekšapmaksas karti

Kā jau iepriekš minēts, ir daudz biržu, kur jūs varat iegādāties BTC. Šie ir labākie, kurus varat izmantot, lai iegādātos Bitcoin ar priekšapmaksas karti. Tālāk uzskaitītās apmaiņas ir dažas no drošākajām, tāpēc varat izvēlēties vienu no tām savai darbībai.

Avots: Freepik.com

Monētu bāze

Coinbase ir viena no populārākajām kriptovalūtu biržām un arī viena no drošākajām. Viņi apkalpo klientus no 32 valstīm, kas ir diezgan svarīgs faktors, kas jāņem vērā, ja vēlaties iegādāties BTC, izmantojot priekšapmaksas karti.

Birža iekasē maksu par 3,99 procentiem par visiem pirkumiem. Šī maksa ir saprātīga, ņemot vērā, ka lielākajā daļā biržu maksa ir no 4 līdz 5 procentiem. Ir vērts atzīmēt, ka Coinbase ir ļoti populāra tās vienkāršās lietotāja saskarnes dēļ, ko pat pilnīgi jauns lietotājs var ātri izdomāt..

Crypto.com

Crypto.com, kas agrāk bija pazīstams kā Monako, tika dibināts 2016. gadā ar uzdevumu ienest kriptovalūtu galvenajā plūsmā. Plaušu vētra ieguva popularitāti ar savu MCO Visa karti, ko darbina MCO marķieris, kas tika izlaista caur ICO 2017. gadā.

Lietotāji var iegādāties Bitcoin tieši, izmantojot Crypto.com App, izmantojot debetkarti vai kredītkarti. Crypto.com tagad ir veicinājis kriptogrāfijas pirkšanas akciju ar 0% kredītkartes maksu līdz 2020. gada jūnija beigām, maksājot ar kredītkarti vai priekšapmaksas karti.

Lietotāji var arī iegādāties Bitcoin, izmantojot fiat valūtas, izmantojot bankas pārskaitījumu. Crypto.com atbalsta līdz 7 fiat valūtu (USD, JPY, EUR utt.) Depozītu un 55 dažādus kriptogrāfijas aktīvus, tāpēc Crypto.com patiešām ir labākā vieta, kur pirkt un pārdot kriptogrāfijas, kā arī veikt Bitcoin maksājumus..

LocalBitcoins

LocalBitcoins nav tradicionāla birža, bet drīzāk vienādranga tirdzniecības platforma. Tā ir viena no biržām, kas ļauj jums iegādāties Bitcoin ar priekšapmaksas karti. Lai gan tas ir P2P, tas ir ļoti drošs, jo ir darījuma depozīts, kas satur Bitcoins un atbrīvo tikai tad, kad par tiem ir samaksāts. Patiesībā lielākā daļa Bitcoin darījumu tagad tiek veikti šādās platformās, jo tos ir vieglāk izmantot.

Tam ir arī daudzas citas norēķinu iespējas, piemēram, IDEAL, Western Union, PayPal un Amazon dāvanu karte. Jūs varat vienkārši pievienot priekšapmaksas karti kā vēlamo maksājuma veidu, lai droši iegādātos Bitcoin vietnē LocalBitcoins.

Coinmama

Coinmama tika dibināta Izraēlā 2013. gadā, un tagad tā atbalsta lietotājus no vairāk nekā 220 valstīm. Platformai ir lietotājam draudzīgs interfeiss, un tā atbalsta vairākas valodas, lai cilvēki no dažādām pasaules malām varētu izmantot savus pakalpojumus.

Jūs varat iegādāties Bitcoin, izmantojot priekšapmaksas karti vietnē Coinmama, ja vien tas ir no Visa vai Mastercard. Ir vērts pieminēt, ka platforma iekasē 5% par pirkumiem, izmantojot priekšapmaksas kartes, atšķirībā no Coinbase, kas iekasē tikai 3,99%.

CEX.IO

Šī ir Eiropas kriptovalūtas birža, kas atrodas Londonā. Tā ir viena no pieejamākajām biržām, kad runa ir par kriptovalūtas pirkumiem, izmantojot kartes. CEX iekasē tikai 3,5 procentus, iespējams, viszemāk, ja pērkat Bitcoin ar priekšapmaksas karti telpā. Pakalpojumi tomēr attiecas tikai uz Eiropu un Amerikas Savienotajām Valstīm. Ja jūs pērkat ar jebkuru citu valūtu, jums būs jāmaksā konvertācijas maksa papildus darījumu maksām, kas ir nedaudz sāpīga.

To var uzskatīt par labāko kriptovalūtas apmaiņu, ko izmantot pat iesācējiem. Ja jūs meklējat, kur nopirkt Bitcoin ar priekšapmaksas karti lēti, it īpaši, ja atrodaties Eiropā vai ASV, CEX ir viena no vietām, kuru jums vajadzētu izmēģināt.

Paybis

Paybis ir Lielbritānijas birža, kas atbalsta Bitcoin un piecu citu kriptogrāfiju pārdošanu un pirkšanu, izmantojot dažādas maksāšanas metodes, tostarp Visa un MasterCard izdotās kredītkartes un debetkartes..

Bitcoin pirkšanas ar priekšapmaksas karti priekšrocības un trūkumi

Tāpat kā jebkas, ko vērts darīt, ir arī Bitcoin pirkšanas, izmantojot priekšapmaksas karti, priekšrocības un trūkumi. Pirmkārt, mēs apsvērsim priekšrocības.

Priekšrocības

Lietošanas ērtums: Priekšapmaksas kartes, tāpat kā citas kartes, ir ērti lietojamas salīdzinājumā ar citām Bitcoin pirkšanas metodēm. Jums ir jānorāda tikai kartes informācija, un jūs esat gatavs iegādāties BTC.

Drošība: Ja jūs nolemjat iegādāties Bitcoin, izmantojot priekšapmaksas karti, jums jāzina, ka tas ir drošāks nekā citas metodes, jo procesā tiek atklāta mazāk klientu informācijas. Turklāt, tā kā tas nav savienots ar bankas kontu, tā nozagšana nepiešķirs piekļuvi neierobežotiem līdzekļiem, tikai kartē ielādētajam.

Tūlītēja pirkšana: Priekšapmaksas karšu izmantošana nodrošina, ka jūs saņemat savu Bitcoin gandrīz uzreiz, salīdzinot ar tādām metodēm kā bankas pārskaitījums, kura monētu saņemšana var ilgt vairākas dienas. Tas novērš trauksmi un ietaupa laiku, kas pavadīts, gaidot, kamēr Bitcoin ienāks makā.

Trūkumi

Priekšapmaksas karšu izmantošanai ir arī šādi trūkumi:

Augstākas maksas: Maksa par Bitcoin iegādi ar priekšapmaksas karti tradicionāli ir augstāka nekā citas metodes. Piemēram, bankas pārskaitījums var maksāt tikai 1 procentu, nevis 5 procentus, ko iekasē dažas platformas.

Dažas platformas: Nav daudz biržu, kas atbalsta priekšapmaksas karšu izmantošanu Bitcoin pirkšanai. Tas padara iespējas ļoti ierobežotas, un klienti, iespējams, nevarēs izmantot šim pakalpojumam iecienītās biržas.

KYC: Viena no kriptovalūtas idejām ir anonimitāte. Pērkot Bitcoin, izmantojot priekšapmaksas kartes, tiek atņemta šāda privilēģija, jo KYC galvenokārt ir nepieciešams iegādāties Bitcoin, izmantojot šo metodi.

Ierobežots pirkums: Dažas platformas neļauj izmantot priekšapmaksas kartes, lai nopirktu lielu daudzumu Bitcoin. Šī ir liela problēma, ja vēlaties uzreiz iegādāties ievērojamu daudzumu Bitcoin.

Secinājums

Ar to mēs noslēdzam mūsu rakstu par to, kā iegādāties Bitcoin ar priekšapmaksas karti. Lai gan tā ir vienkārša un ātra metode, nav tik daudz biržu, kur var iegādāties BTC. Uzskaitītās platformas tomēr ir pieejamas iegādei, un to varat izdarīt ļoti viegli, ja tiek atbalstīta jūsu valsts un valūta. Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēs jums veiksmīgi iegādāties Bitcoin.

Piedāvātais attēls: time24.news

Piezīme. Šis ziņojums sākotnēji tika publicēts 2019. gada 15. februārī, un 2021. gada 3. martā tā ir pilnībā atjaunināta, lai saturs būtu pilnīgs un patiesums..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me