Kā nopirkt Bitcoin ar PayPal

Bitcoin pirkšana, izmantojot PayPal, nav tik sarežģīta, kā varētu šķist. Jūs nevarat iegādāties Bitcoin tieši no Paypal (pagaidām), bet jūs varat iegādāties Bitcoin, izmantojot paypal dažās diezgan labās biržās. Vienkārši pārliecinieties, ka vispirms jums ir PayPal konts. Kad esat iestatījis, varat izvēlēties savu platformu.

1. nodaļa:

Etoro

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Etoro.com mājas lapas ekrānuzņēmums eToro mājas lapa

Izveidota 2007. gadā, eToro ir daudzu aktīvu kriptogrāfijas platforma, kas ļauj ieguldīt kriptovalūtās un akcijās. Tas ir nozīmīgs tirgus tiem, kas vēlas pirkt un pārdot produktus, neatkarīgi no tā, vai tie ir krājumi, tādas preces kā gāze un nafta vai reālās pasaules valūta. Kopš tās izveides tas ir mainījis cilvēku attieksmi pret naudas pārvaldību, atverot finanšu tirgus ikvienam, neatkarīgi no izcelsmes un ienākumiem.

Starp citu, eToro ir arī viens no vienkāršākajiem veidiem, kā jūs varat iegādāties bitcoin ar PayPal. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izmantot bankas pārskaitījumu, pārskaitījumu vai PayPal un tā konkurentus, varat tos iemaksāt savā kontā tiešsaistē. Turklāt jūs varat arī izņemt līdzekļus no sava konta jebkurā laikā.

Mūsuprāt, eToro ir platforma, kuru izmantot, ja vēlaties ieguldīt savu bitkoinu, lai gūtu no tā peļņu. Tādā pašā veidā tas ir lieliski piemērots tiem, kuriem, iespējams, nav nepieciešams bitcoīns, bet apmaiņa, ko tā galu galā padarīs tos tirgū.

Kaut arī eToro ir lieliski piemērots, lai norēķinātos par lietām bitcoin, labāk nav tirgot CFD uz platformas, it īpaši, ja nezināt, ko darāt. Ar tik lielu naudas zaudēšanas risku vislabāk ir pieturēties pie tā apmaiņas iespējām.

PROS

 • Lieliska reputācija
 • Ļoti viegli izmantot
 • Ļoti droša
 • Tūlītēji depozīti un izņemšana
 • Lietotāju draudzīgs
 • Zema maksa

CONS

 • CFD tirdzniecības aktīvi varētu būt bīstami, ja jūs tos nesaprotat

Bitcoin iegāde ar PayPal vietnē eToro

 1. Reģistrējieties / piesakieties esošā kontā eToro
 2. Atlasiet Bitcoin / BTC nolaižamajā izvēlnē vai izmantojiet meklēšanas joslu
 3. Klikšķis Tirdzniecība
 4. Izvēlieties Tirdzniecība (pašreizējās tirgus cenas, ātrāk) vai Pasūtījums (gaidiet ideālas cenas, lēnāk)
 5. Ievade cik daudz jūs vēlaties apmainīt bitcoin vai cik daudz jūs vēlaties iegādāties
 6. Klikšķis Atvērtā tirdzniecība

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU

Bēdīgs

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Ekrānuzņēmums paxful.com mājaslapas Paxful mājas lapa

Paxful ir individuāls tirgus, kas kopumā atbalsta vairāk nekā 300 maksājumu metodes. Sākot no bankas pārskaitījumiem līdz dāvanu kartēm un ne tikai. Viens no izmaksu ziņā efektīvākajiem veidiem, kā iegādāties bitcoin, viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu, ir verificēts PayPal konts. Kad runa ir par PayPal izmantošanu, lielākā daļa pārdevēju vēlas uzzināt, kam viņi pārdod, ir likumīga persona. Kad esat pārbaudījis, tirdzniecība ir vienkārša, vienkārša un neprasa laiku vispār.

PROS

 • Ļoti droša
 • Plašs iespējamo maksājuma veidu klāsts
 • Pārdevēju dažādība
 • Darījuma sistēma
 • Zema maksa

CONS

 • Krāpšanās risks

Bitcoin iegāde ar PayPal vietnē Paxful

 1. Dodieties uz Paxful
 2. Ievadiet summu jūs vēlaties maksāt
 3. Sist Meklēt
 4. Pārskatiet pārdevējus – jūsu bitcoin atradīsies darījuma depozītā, līdz jūs to darīsit
 5. Kad esat saņēmis bitcoin, izņemiet to Bitcoin makā glabāšanai – mēs to iedziļināsimies vēlāk

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU

LocalBitcoins

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Vietnes localbitcoins.com mājaslapas ekrānuzņēmums LocalBitcoins mājas lapa

Darbojoties līdzīgi kā Paxful, LocalBitcoins ir P2P birža, kas ļauj cilvēkiem no vairāk nekā 200 valstīm to tirgot. Pirms fintech līknes 2012. gadā Somijā tika izveidots LocalBitcoins. Kopš tā laika tas ir kļuvis par neticami uzticamu Bitcoin pirkšanas veidu un pieņem vairāk nekā 20 dažādas maksājuma metodes.

LocalBitcoin pārdevēji paši nosaka cenas vietējā valūtā. Platformā ir arī daudz, kas nozīmē, ka konkurence ir augsta, un cenas varētu darboties jūsu labā. Kad esat atradis pārdevēju, kurš pieņem PayPal, esat gatavs iesaistīties procesā, kas aizņem ne vairāk kā 10 minūtes.

Tāpat kā ar Paxful, arī Bitcoin tiek ieslēgts darījuma darījumā, līdz pircējs pieņem maksājumu. Tādā veidā abas puses ir pasargātas no zaudēšanas savā tirdzniecības pusē. Platformā var tirgoties arī anonīmi, ko citi nepiedāvā. Tas nozīmē, ka daži pārdevēji var lūgt jums verificēt personu, lai pārliecinātos.

PROS

 • Viegla pierakstīšanās
 • Vienkārši lietojams
 • Daudz pārdevēju
 • Konkurētspējīgi valūtas kursi
 • Darījuma

CONS

 • Augstākas maksas par Paypal – tas
 • PayPal maksas dēļ
 • Var paiet laiks, lai atrastu savu ideālo pārdevēju

Bitcoin iegāde ar PayPal vietnē LocalBitcoins

 1. Atveriet vietni LocalBitcoins
 2. Izvēlieties cik daudz bitcoin tu gribi
 3. Atlasiet Vietējā valūta
 4. Izvēlieties PayPal
 5. Sist Meklēt
 6. Pārskatiet pārdevējus – uzziniet, cik uzticami viņi ir, kādus maksājumus viņi pieņem un vai ir jāmaksā
 7. Kad esat izvēlējies, noklikšķiniet uz Pērciet
 8. Nosūtīt tirdzniecības pieprasījumu

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU

xCoins

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Ekrānuzņēmums no xcoins.io mājas lapas xCoins mājas lapa

xCoins darbojas daudz savādāk nekā pārējās mūsu izvēlētās platformas. Vienādranga kreditēšanas platforma ir saistīta ar cilvēkiem, kas kreditē Bitcoin, nevis pārdod. Tāpēc pirkumi ir paredzēti tikai fiksētam laika periodam, un jums būs jāatmaksā bitcoīns vienreizējā maksājumā jūsu un aizdevēja apspriestajā termiņā.

Tā kā xCoins pielīdzina aizdevējus pircējiem, katrs aizdevums ir drošs, un tādējādi maksa tiek iekļauta drošības depozītā, lai nodrošinātu netīru darījumu veikšanu. Maksa ietver aizdevēja maksu, kas ir 10% no jūsu depozīta; aizdevuma sākšana, kas ir 3,5% no tā, un PayPal apstrādes maksa 2,9% no depozīta plus 0,30 USD. Acīmredzot kreditēšana nav paredzēta ikvienam, taču, ja jūs to spējat un dodat priekšroku, tas var būt lielisks veids, kā bez ieguldījumiem iegūt rokas Bitcoin.

PROS

 • Viegli izmantot
 • Vienkārši
 • Ātra apstrāde

CONS

 • Augstas maksas un daudz no tām
 • Darījumu ierobežojumi

Bitcoin iegāde ar PayPal vietnē xCoins

 1. Reģistrēties / pieteikties uz xCoins
 2. Ievade cik daudz bitcoin tu gribi
 3. Izveidojiet maksājums
 4. Saņemt Bitcoin

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU

2. nodaļa:

Ikviens, kurš gadu gaitā ir izmantojis PayPal, zina, ka tam ir savi plusi un mīnusi. Neatkarīgi no tā, vai esat to izmantojis eBay vai kā maksāšanas līdzekli, tam ir tik daudz labu punktu, cik ne tik labi.

PayPal plusi

Pros vārds, kas rakstīts ar koka laukumiem

 • Tas ir pasaules tirgus: Izmantojot PayPal, jūs to varat izmantot jebkurā valūtā no USD līdz INR. Neatkarīgi no tā, kur tu dzīvo pasaulē, tu vari kaut ko pirkt vai pārdot kādam citam pilnīgi citā vietā. Lai gan tai ir valūtas maiņas maksa, tā nav pārāk slikta.
 • To ir viegli izmantot: Gandrīz visi zina, kā izmantot PayPal, neatkarīgi no vecuma. Tas ir tikpat vienkārši, kā kādam norādīt savu PayPal vārdu vai saiti, un viss ir pabeigts.
 • Lai maksātu kādam, izmantojot PayPal, jums nav nepieciešams PayPal konts: Tā vietā jūs varat maksāt ar debetkarti vai kredītkarti.
 • PayPal izmanto daudzi veikali un uzņēmumiVai tas būtu Papa John’s vai Uber, jūs varat izmantot PayPal tiešsaistes pirkumiem gandrīz jebko. To vēl nevar teikt par konkurentiem.

PayPal mīnusi

Mīnusi vārds rakstīts ar koka laukumiem

 • Maksa ir astronomiska: Papildus apmaiņas maksām PayPal maksas var uzkāpt neticami augstu. Piemēram, ja esat samaksājis lielu summu kā bizness, jūs zaudēsiet lielu daļu šīs summas. Ir darījumu maksa par biznesa maksājumu sūtīšanu vai saņemšanu, atmaksas maksa un maksa par starptautiskiem maksājumiem.
 • Dažreiz neuzticami: Kaut arī PayPal mēdz darboties tikpat regulāri kā pulksteņa mehānisms, ik pa brīdim jūs varētu pārsteigt ar maksājumu, kas ir iestrēdzis. Ja jūs gaidāt, kad šī nauda nonāk jūsu kontā, tas ir sliktu ziņu nesējs, līdz tā tiek notīrīta.
 • Ne katra valūta tiek uzskaitīta: Var izmantot 25 valūtas, pasaulē ir 180.

3. nodaļa:

Kā es varu nopirkt Bitcoin ar PayPal?

Lai gan tas var būt nomākta, aiz tā ir pamatots pamatojums. Viens no lielākajiem PayPal virzītājspēkiem ir tā pircēju aizsardzība. Tādējādi pircējs tiek aizsargāts, ja viņš nesaņem to, par ko maksāja. Runājot par bitcoin, darījumus nevar atcelt. Rezultātā viņu politika galu galā ir pretrunā. Tā kā nav iespēju pierādīt, ka pircējs nav saņēmis nopirkto kriptovalūtu, PayPal nevar viņu aizsargāt.

Pircēja aizsardzības ilustrācija

Tas nozīmē, ka ir veidi, kā to sabojāt, izmantojot platformas, kas pieņem vai varētu pieņemt PayPal maksājumus. Pateicoties trešo pušu tīkliem un apmaiņai, daudzi cilvēki gadiem ilgi pērk bitcoin ar PayPal.

SALĪDZINĀJUMS

Etoro logotips

Etoro

 • Sāciet ātri tirgoties; augstas robežas
 • Vienkāršs veids, kā jaunpienācējiem iegūt bitkoīnus
 • Jūsu kapitāls ir apdraudēts

PĒRC TAGAD

Mēs neveicinām, neapstiprinām un nepelnām komisijas naudu no jebkāda veida vērtspapīru, tostarp CFD, tirdzniecības, tomēr eToro pieprasa, lai mēs jums sniegtu šādu atrunu: CFD ir sarežģīti instrumenti, un ar lielu risku ātri zaudēt naudu sakarā ar piesaistīt. 62% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar šo nodrošinātāju. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD, un vai varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Vietējais Bitcoins logotips

Vietējie Bitcoins

 • Atbalsts gandrīz visām valstīm
 • Pieņemts plašs apmaksas veidu klāsts
 • Uzticama apmaiņa kopš 2012. gada

PĒRC TAGAD

Vai man vajadzētu nopirkt Bitcoin, izmantojot PayPal?

Digitālā maksājuma koncepcija

Pašlaik Bitcoin pirkšana ar PayPal nav tik vienkārša, kā tas būtu, izmantojot tradicionālos maksājumus. Bet tas ir iespējams. Ievērojot domu, ka tuvākajā nākotnē PayPal plāno ieviest kriptogrāfijas apmaiņu, ir viegli justies pozitīvi par digitālo, demokratizēto laikmetu.

Lai gan jums joprojām būs jāņem vērā PayPal maksa, tas ir tik ērti, ka justos nepareizi to nedarīt.

4. nodaļa:

Kādreiz Bitcoin bija kaut kas tāds, par kuru runāja tikai tie, kas atradās internetā. Jauns izdevumu un ieguldījumu veids; veids, kā saglabāt kontroli pār savām finansēm. Tomēr kopš 2009. gada daudz kas ir mainījies, un tagad – daži varētu teikt, ka beidzot – pat PayPal virzās uz kriptogrāfijas pasauli.

Bitcoin ligzda līdz dolāru rēķiniem

Pēc tā izveides 2009. gadā bitcoīnu bija grūti iegādāties. Jums ne tikai bija jāzina, kā to iegādāties, bet arī kurp doties. Gadiem ilgi neviena valūtas maiņa to pārdeva. Tāpēc bija ne tikai grūti atrast uzticamu apmaiņu, bet atrast tādu, kas pieņem “reālās pasaules” maksājumus, bija vēl grūtāk.

Sieviete, izmantojot planšetdatoru tiešsaistes pirkumiem

Līdz 2010. gadiem tas kļuva arvien populārāks. Vairāk uzņēmumu sāka nodarboties ar uzņēmējdarbību tiešsaistē, un “Fintech” bija jaunākais modes vārds. Cilvēki varētu maksāt par visu tiešsaistē, izmantojot PayPal, Venmo, CashApp, jūs to nosaucat. Pats par sevi saprotams, ka braucienam bitcoin bija garām.

Digitālo kriptovalūtu koncepcija

Mūsdienās kriptonauda ekosistēma ir milzīga un sarežģīta, ar 5000 kriptovalūtu pastāv šodien. Rezultātā ir arī vairāk iespēju nekā jebkad agrāk tos iegādāties. Sākot ar debetkartēm un kredītkartēm līdz bankas pārskaitījumiem, bitcoīns ir plaši pieejams ikvienam, kurš to vēlas. Ne tikai to, bet jūs varat arī izmantot PayPal.

Bitcoin iet galveno

Bircoin ziņu neona zīme

Iespējams, ka viena no lielākajām lietām, kas notika kriptogrāfijas pasaulē, bija tās atzīšana galvenajās tirdzniecības vietās. Kādu laiku daži domāja, ka ir dzirdējuši pēdējo bitcoin. Bet drīz, fintech uzņēmumi savās platformās bija iekļauti ar kriptogrāfiju saistīti pakalpojumi. Tagad ir diezgan grūti atrast netradicionālu finanšu lietotni, kas nepiedāvā kaut kādu kriptogrāfijas apmaiņu.

Ekrānuzņēmums no squareup.com lapas sadaļas Squareup mājas lapa

Šī integrācija notika lēnām, bet pēkšņi. Bitcoin tirgotāji teica: “Es tev to teicu!” kamēr tie, kuriem iepriekš tas nebija interesējis, pievērsa uzmanību. Viens no pirmajiem galvenajiem kriptovalūtu piemēriem bija tiešsaistes maksājumu magnāta Square kiberuzņēmums. Izmantojot Cash App, tagad ar viņiem ir tikpat viegli tirgoties ar bitcoin, kā ar jebkuru fizisko valūtu. Līdz ar to tas patiešām atmaksājas: Square nesenie ceturkšņa ieņēmumi pieauga par 367%.

Cilvēki ar spilgtu ideju ilustrāciju

Lai gan PayPal iepriekš bija sagrābusi kriptogrāfijas ideoloģiju, zinātniekam nav vajadzīgs, lai saprastu, kāpēc viņi tagad maina savu viedokli. 2020. gada jūnijā iznāca, ka PayPal strādā pie tā, lai atļautu tiešu kriptovalūtas iegādi savā platformā. Lai gan komanda par to nav oficiāli paziņojusi, lai ņemtu vērā Square peļņu, būtu nepieciešams īpašs uzņēmums. Galu galā PayPal ir aktīvā lietotāju bāze 325 miljoni kontu. Salīdzinoši Square ir 24 miljoni.

PayPal un Bitcoin: kas mainījās?

Bitcoin un saplaisājis stikls

Lai gan jūs vienmēr esat varējis izmantot PayPal nopirkt bitcoin izmantojot trešās puses, tur ir dažas sliktas asinis. Vēsturiski PayPal nav atzinīgi novērtējis kriptovalūtas ar atplestām rokām. Tās dibinātājs un izpilddirektors Bils Hariss pat aizgāja tik tālu, ka nosauca bitcoin par “Lielākā krāpšanās vēsturē”. Pieprasot kriptonauda izkrāptu savus investorus, viņš iebilda pret tās vērtību. Kā teikts vecajā teicienā, jums tas ir jāredz, lai ticētu tam. Uzminiet, ka viņš to uztvēra burtiski.

Tātad, kas ir mainījies?

Cilvēks, kas palielina grafiku uz ekrāna monitoru

Nu, Square guva milzīgu peļņu. Un, kas attiecas uz uzņēmumiem, ja ir gūstama peļņa, viņi vēlas, lai tā būtu viņu kabatās. Ja salīdzinoši nišas maksājumu platforma, piemēram, Square, varētu augt ātrāk nekā citas, piemēram, Venmo, tad vienkārši padomājiet par to, ko Bitcoin varētu nozīmēt PayPal, kuru visi izmanto.

PayPal veic kripto lēcienu

Digitālās rokasspiediena biznesa līguma koncepcija

Harisa malā, PayPal un bitcoin attiecības nav gluži jaunas. Salīdzinoši runājot, viņi ir bijuši iesaistīti kādu laiku.

2014. gadā PayPal paziņoja par partnerattiecībām ar trim bitcoīna procesoriem, ieskaitot populāros Monētu bāze. Līdz 2018. gadam cilvēki ASV varēja tieši samaksāt un izņemt savu digitālo maku saturu savā PayPal kontā. Tajā pašā gadā tā tiesāja savus uz blockchain balstīta stimulēšanas programma darbiniekiem.

Zīme par to, kas nāk

Blockchain fons ar pasaules karti

Kopš iznāca, ka PayPal virzās uz kriptonauda atbalstu, cilvēkiem bija ko teikt. Lai gan ir daudz kritiķu, kuri uzskata, ka kriptogrāfijas pāreja uz galveno plūsmu ir slikta lieta, tas ne vienmēr tā notiek. Pieprasītākas bitcoīna cenas būs vēl karstāka prece un viena, kas izturēs laika pārbaudi.

Viļņu un domuzīmju kriptokoīni

Patiesībā vairāk maksājumu platformu, kas integrē kriptovalūtu apmaiņu, varētu atspoguļot pārrobežu finanses. Vai pat to, kā sabiedrība funkcionē finansiāli kopumā. Turklāt vairāk uzņēmumu, kas savās rindās pieņem bitcoin, rada lielāku iedarbību tā pašreizējiem lietotājiem. To pašu var teikt par citām kriptovalūtām, piemēram, Ripple vai Dash.

Kas zina, kur mēs būsim pēc gada, Bitcoin ziņā, bet mēs esam ļoti priecīgi redzēt, kur tas viss notiek.

5. nodaļa:

Tātad, jūs esat gatavs pirmo reizi iegādāties bitcoin un jūsu PayPal ir gatavs: Ko darīt tagad?

P2P savieno pārdevējus un pircējus, ļaujot tiem savstarpēji tirgoties. Daudzi no šiem indivīdiem izmanto PayPal, daži to neizmanto. Ar apmaiņu un ķēdēm ir tieši otrādi. Cilvēki var pirkt un pārdot savu bitcoin, taču lielākā daļa neļauj jums izmantot PayPal.

Apskatīsim labāk.

Kriptovalūtu biržas

maksājums, izmantojot viedtālruni, izmantojot naudas viedtālruņa koncepciju

Labākais kriptovalūtas apmaiņas piemērs ir jau nedarbojusies VirWox. Izmantojot šo metodi, lietotāji varēja apmainīt kibervalūtas, piemēram, Second Life Linden Dollars, uz Bitcoin. Pēc tam jūs varētu izņemt savas kriptovalūtas USD, izmantojot PayPal.

Peer-to-Peer tirgus laukums

Divnieks, cilvēki, shaking, hands, ilustrācija

Vienādranga tirgus apvieno pircējus un pārdevējus, lai tie varētu tieši tirgoties. Kaut arī digitālais veids, kā tas darbojas, tas ir ļoti primitīvs tirdzniecības veids: viena persona pārdod lietu, otra persona pērk lietu.

Vienādranga kreditēšanas platformas

aizdevuma sarunas aizdevējam un aizņēmējam

P2P kreditēšanas platformas ir paredzētas aizdevējiem un aizņēmējiem, nevis pircējiem. Tie ir domāti cilvēkiem, kuriem steidzami nepieciešams bitkoīns vai kuri vienkārši vēlētos negaidīt. Darbojas atšķirībā no kreditēšanas platformas, tas ir ātrs, vienkāršs veids, kā iegūt bitcoin.

Tomēr atšķirībā no tradicionālajiem aizdevējiem procenti netiks uzkrāti.

6. nodaļa:

Ieteicamie Bitcoin maki

Maks ar Bitcoin tuvplānu

Kad esat iegādājies savu Bitcoin, izmantojot Paypal, jums vajadzēs kaut kur to glabāt. Lai gan to ir iespējams turēt platformā, kuru ieguvāt, ir daudz drošāk izmantot ārpakalpojumus un meklēt alternatīvas iespējas maki. Diemžēl jebkuram tiešsaistē pastāv risks, ka tiks uzlauzts, un pēdējais, ko vēlaties, ir tas, ka kāds no jums paņem jūsu bitcoin.

Trezor modelis T.

Trezor modelis T.

Trezor modelis T. Atbrīvots2018 cena $ 159 ekrāns Jā savienotājs USB Type-C PĒRC TAGAD!

Trezor modelis T. ir viens no greznākajiem aparatūras maciņiem tirgū. Tas piedāvā pilnkrāsu skārienekrānu un magnētisko dokstaciju. To ir uzbūvējis arī viens no vecākajiem Bitcoin uzņēmumiem: Satoshi Labs.

Virsgrāmata Nano X

Virsgrāmata Nano X

Virsgrāmata Nano X Atbrīvots2019 Cena: $ 119 ScreenJā Storage2MB PĒRC TAGAD!

Virsgrāmatas nano X piedāvā vienu no drošākajiem tirgū iespējotajiem aparatūras maciņiem ar Bluetooth. Tas piedāvā arī dažas citas radības ērtības, piemēram, viņu Ledger Live lietotni problēmu novēršanai un vieglai monētu nosūtīšanai un saņemšanai – tikai ņemiet vērā, ka tās izmantošana nozīmē, ka virsgrāmata zinās seifa saturu.

ColdCard

ColdCard Mk3

ColdCard Mk3 Atbrīvots2019 Cena $ 119 ScreenYes StorageSD karte PĒRC TAGAD!

Līdz šim visdrošākais no aparatūras seifiem ir šis Bitcoin vienīgais aparatūras maks, kas jums ir pārklāts ar visvairāk tirgū pieejamo funkciju. Tas ir uzlabots maks, jo nav aukstās kartes seifa programmatūras, ar kuru to varētu izlabot, tāpēc ir svarīgi saprast elektrodu un izveidot savu mezglu.

Ja jūs meklējat vislielāko drošību savam bitcoin, vislabāk ir aparatūras maki aukstā noliktava. Šīs mazās, bet jaudīgās elektroniskās ierīces, kas bieži vien atgādina USB atmiņas kartes, tika būvētas tikai ar mērķi nodrošināt kriptogrāfijas valūtas.

Šie aparatūras risinājumi ir daudz drošāki nekā tiešsaistes alternatīvas, jo to izmantošanai ir jābūt savienotam ar ierīci.

Edge – bezmaksas programmatūras maks

Ekrānuzņēmums no edge.app lapas sadaļas Lietojumprogrammas Edge mājas lapa

Edge ir ērta mobilā lietotne, kas pieejama gan Apple App Store, gan Google Play Store. Reģistrējoties, jūs saņemat drošu kontu, kurā glabāt kriptonauda vienuviet. Vēl viena lieliska Edge lieta ir tās reputācija. Tās atsauksmes ne tikai saka, ka tā ir droša, bet arī pieteikšanās sistēma ir tik droša, ka citi uzņēmumi to ir izmantojuši kā pašu autentifikācijas sistēmu.

Secinājums

Drīz mēs, iespējams, dzīvojam pasaulē, kurā bitkoīnu iegāde, izmantojot PayPal, ir tikpat vienkārša kā picas pasūtīšana.

Līdz tam šīs cienījamās kriptogrāfijas apmaiņas ir lielisks veids, kā nopirkt bitcoin neatkarīgi no tā, kādam nolūkam to vēlaties izmantot.

FAQ

Vai jūs varat iegādāties Bitcoin ar kredītkarti?

Jā tu vari. Bet viss process nav tāds, kā vienkārši apmeklēt vietni un pirkt preces. Jums jāiet cauri specializētai platformai, ko sauc par starpniecību vai apmaiņu. Izmantojot šo pakalpojumu, jūsu fiat nauda tiks apmainīta pret kriptonauda, ​​šajā gadījumā uz Bitcoin.

Vai jūs varat iegādāties Bitcoin ar debetkarti?

Ir pilnīgi droši iegādāties Bitcoin ar debetkarti, ja vien jūs izmantojat uzticamu apmaiņu.

Vai jūs varat iegādāties Bitcoin ar PayPal?

Nav tieši. PayPal varat izmantot kopā ar tirdzniecības platformu, piemēram, Etoro vai peer-to-peer tirgus laukumu..

Vai PayPal ir Bitcoin maks?

Nē. Jūs nevarat finansēt savu PayPal kontu, izmantojot Bitcoin, no PayPal. Tomēr, izmantojot apmaiņu, piemēram, Coinbase, jūs varat pārdot bitkīnus savā PayPal kontā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me