Kā nopirkt Bitcoin ar Cash App

nopirkt bitcoin

Ja vēlaties uzzināt, kā iegādāties Bitcoin, izmantojot Cash App, tad esat nonācis īstajā vietā. Turpiniet lasīt mūsu ceļvedi, lai uzzinātu, kā jūs varat ātri iegādāties BTC, izmantojot šo lietotni.

Kas ir skaidras naudas lietotne?

Cash App izstrādāja Sanfrancisko finanšu tehnoloģiju uzņēmums Square, kas izlaidis mobilos kredītkaršu lasītājus un daudzus citus finanšu pakalpojumus. Lietotne tika izveidota, lai nodrošinātu viegli lietojamu platformu Bitcoin iesācējiem.

Cash App ir lietotne, kas atvieglo Bitcoin pirkšanu un pārdošanu. Lietotāji no lielākās daļas valstu var veikt dolāru un Bitcoin pārskaitījumus starp vienaudžiem un uzņēmumiem, kuriem ir arī Cash App. Citas pieejamās funkcijas ietver izņemšanu, depozītus, USD un BTC glabāšanu, iespēju saistīt savu debetkarti / kredītkarti un daudz ko citu..

Square lietotne ļauj iesācējiem vieglāk iegādāties Bitcoin. Jāatzīmē, ka Cash App nav paredzēta dienas tirdzniecībai. Par to jūs varat izmantot Kripto dzinējs, jo tā ir piemērotāka lietotne.

Kad tā tika palaista 2013. gadā, sākotnēji Cash App tika izmantota, lai bez maksas nosūtītu naudu ģimenei un draugiem (piemēram, Venmo), samaksātu par precēm un pakalpojumiem, apmaksātu rēķinus utt. Bet pēc tam lietotne paplašināja savas funkcijas, 2018. gadā pievienojot Bitcoin pirkšanu un pārdošanas iespējas. Šī mobilā lietotne ir ieguvusi lielu saķeri, jo tā ļauj veikt P2P darījumus ar Bitcoin, vienlaikus neradot nekādas maksas.

Attēla rezultāts naudas lietotnei nopirkt bitcoin

Avots: TechCrunch

Atšķirībā no citām kriptogrāfijas finanšu platformām, jūsu Bitcoins netiek glabāti ārpus Square, bet līdzekļi tiek turēti jūsu Square Cash kontā jūsu vārdā, kamēr veicat pārskaitījumus. Kad esat pabeidzis pirkumu vai pārdošanu, jums ir iespēja izņemt monētas.

* Piezīme. Lai varētu nosūtīt vairāk nekā 250 ASV dolārus nedēļā, jums būs jāpārbauda vārds, dzimšanas datums un 4 pēdējie SSN cipari. Pēc identitātes pārbaudes nedēļas nosūtīšanas ierobežojums tiek paaugstināts līdz 2500 USD.

Square ierobežo pirkumus un BTC depozītus līdz USD 10 000 septiņu dienu periodā, tomēr jums nav ierobežojumu attiecībā uz pārdodamo summu. Var paiet vairākas stundas, līdz darījumi tiek apstiprināti blokķēdē.

Lietotni Cash var izmantot tikai 50 ASV iedzīvotāji, gaidot Puertoriko, Guamu, ASV Virdžīnu salas, Amerikas Samoa un Ziemeļu Marianas salas. Jūs nevarēsiet izmantot lietotni Cash, ja ceļojat uz citām valstīm vai dzīvojat ārpus ASV robežām. Cilvēkiem ir pieejama lietotnes versija Apvienotajā Karalistē, Japāna, Austrālija un Kanāda.

Kā nopirkt Bitcoin ar Cash App: soli pa solim

 1. Dodieties uz Android vai Apple lietotņu veikalu un lejupielādējiet Skaidras lietotne savai mobilajai ierīcei.
 2. Pēc tam izveidojiet savu naudas kontu.
 3. Ievadiet jums nosūtīto kodu un apstipriniet savu tālruņa numuru vai e-pasta adresi.
 4. Atlasiet, vai vēlaties izmantot savu kontu uzņēmējdarbības vai personiskām lietām. Ja vēlaties nosūtīt naudu tikai draugiem un ģimenes locekļiem, atlasiet “Personiski”. Ja vēlaties nosūtīt naudu precēm vai pakalpojumiem, atlasiet “Bizness”. Pēc reģistrēšanās saistiet savu bankas kontu.
 5. Pirms jūs varat iegādāties Bitcoin (BTC), Cash App būs jāiemaksā nauda jūsu kontā. Tam var būt nepieciešamas papildu identifikācijas darbības.
 6. Atveriet savu Cash App.
 7. Pieskarieties “Skaidrā nauda & BTC ”vai summa dolāros, kas redzama ekrāna augšdaļā.
 8. Velciet pa kreisi vai pieskarieties BTC simbolam augšējā labajā stūrī.

  Attēla rezultāts naudas lietotnei nopirkt bitcoin

  Avots: Govt. Izglītības koledža CTE

 9. Pieskarieties “Pirkt” un pielāgojiet cenu slīdni vai velciet uz augšu, lai ievadītu summu, kuru vēlaties iegādāties.
 10. Pieskarieties vienumam “Pirkt BTC”.
 11. Ievadiet savu naudas PIN kodu vai identificējiet sevi, izmantojot Touch ID.
 12. Pieskarieties “Apstiprināt”.

Vai ir kādas maksas par Bitcoin iegādi?

Cash App nepiemēro papildu procentu vai fiksētu maksu. BTC cena tiek aprēķināta, vidēji aprēķinot tirgus cenas, kas tiek rādītas galvenajās biržās, ieskaitot starpību vai ātrumu.

Marža var atšķirties, lai nopirktu Bitcoin (BTC) no Cash App un pārdotu Bitcoin (BTC) lietotnei. Cena un starpība var atšķirties arī no vērtībām, kas tiek rādītas citās biržās, tirdzniecības platformās vai tirdzniecības vietās.

Naudas lietotņu maksa par noguldījumiem un pārskaitījumiem 

Kas attiecas uz skaidras naudas lietotņu maksām, debetkaršu darījumiem netiek piemērota maksa, taču sūtītājam tiek piemērota 3% maksa par kredītkaršu pārskaitījumiem. Personīgās lietošanas kontos netiek iekasēta nekāda maksa par naudas personisko maksājumu sūtīšanu, pieprasīšanu vai saņemšanu no debetkartes vai bankas konta vai par standarta depozītu.

Izmantojot tūlītējās iemaksas iespēju, tiks iekasēta maksa 1,5% apmērā no summas, kas iemaksāta jūsu bankas kontā.

Ja saņemat maksājumu uzņēmuma kontā, uzņēmumam ir jāmaksā nodeva 2,75% apmērā no summas, kas jums tiek pārskaitīta.

Bitcoin izņemšana no ārējā maka

Kā mēs visi zinām, nav droši atstāt savu kriptogrāfijas fondu jebkurā tiešsaistes platformā, un vislabāk ir pārskaitīt savus līdzekļus drošā, ārējā Bitcoin makā.

Izpildiet tālāk norādītās darbības, lai pārvietotu savu Bitcoin uz ārējo maku:

 1. Atveriet savu Cash App;
 2. Pieskarieties profila ikonai ekrāna kreisajā daļā;
 3. Ritiniet līdz “Fondi”;
 4. Pieskarieties “Bitcoin;”
 5. Pirms atteikšanās jums būs jāpārbauda sava identitāte;
 6. Kad esat izturējis šo soli, pieskarieties pogai “Transfer Out”.
 7. Pieskarieties “Apstiprināt;”
 8. Izmantojiet “Use Wallet Address” ekrāna apakšdaļā vai skenējiet QR kodu no sava ārējā maka;
 9. Pieskarieties “Apstiprināt”.

Pēc izņemšanas no Cash App apstrādes jūsu Bitcoin (BTC) tiks noguldīts jūsu ārējā makā. Bitcoin pārsūtīšana var ilgt vairākas stundas, tāpēc esiet pacietīgi.

Naudas lietotni var izmantot arī kā līdzekli Bitcoin P2P pārsūtīšanai, izvēloties iegādāties Bitcoin tiešsaistes tirgus vietās, piemēram, Paxful un LocalBitcoins, ja esat piekritis izmantot šo metodi ar otru pārejošo pusi.

Secinājums

Tagad, kad esat sasniedzis mūsu raksta beigas, jums vajadzētu zināt, kā iegādāties Bitcoin, izmantojot Cash App. Paturiet prātā, ka jums ir jābūt no norādītajiem ASV štatiem un valstīm, lai varētu izmantot lietotni.

Piedāvātais attēls: ccn.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me