Kā lietot Bitcoin Krievijā 2019. gada atjauninājums

Digitālo monētu jauda ir ļoti atkarīga no tā, kur tās var izmantot. Dažas valstis attiecībā uz Bitcoin ir diezgan ierobežojošas, bet citas to vairāk un vairāk pieņem vairākās jomās. Piemēram, Krievijā palielinājās to uzņēmumu skaits, kuri pieņem Bitcoin.

Hermans Grefs, Krievijas lielākās bankas Sberbank izpilddirektors min:

“Kriptovalūtas ir ļoti interesants starptautisks eksperiments, kas izjauc valūtas emisijas paradigmu. Mums noteikti nevajadzētu ierobežot tā izmantošanu, bet mums vajadzētu mēģināt saprast, kā tas darbojas, izpētīt to un atrast veidus, kā to regulēt. ” 

Apskatīsim, kur jūs varat tērēt savus Bitcoins, ja nokļūstat Krievijā:

Pērciet stipru dzērienu

KillFish kļuva par pirmo Krievijas uzņēmumu, kas pievienoja jaunu maksājuma veidu Bitcoin. Kopš 2013. gada šī vieta ir kļuvusi draudzīga Bitcoin, un tai ir dažādas norēķinu metodes.

Pērciet kafiju

Krievijā ir vairākas kafejnīcas, kas pieņem Bitcoin kā maksājumu – Sanktpēterburgā ir 2Liels bārs kas atrodas People’s Militia, 6. Papildus BTC jūs varat maksāt arī ar EOS, Cardano, Dash un Ethereum.

Jūs varat arī iegādāties kafiju par Bitcoin Kazaņā vietnē Kafija Patīk un Čeļabinskā plkst Kafija.

Galvenā mītne ir mobilais kafijas veikals, kas atrodas Sberbank galvenajā mītnē (ul. Vavilova, 19), kas arī pieņem Bitcoins saviem produktiem.

Iet uz sporta zāli

Ja jums patīk sports un vēlaties labu sporta zāli, kur var norēķināties ar Bitcoin, tad šī ir ideāli piemērota jums. NanoFitness ir krievu fitnesa klubs, kas pieņem šo maksājuma veidu.

Nolīgt advokātu

Jā, tieši tā. Advokātu biroji, kas pieņem Bitcoin, ir ievērojami palielinājušies. Kopš 2014. gada Krievijā, Legal Prime GS Consulting ir pievienojis Bitcoin savam maksājumu veidu sarakstam. Darījumi ir tikpat pieņemami kā skaidrā naudā vai ar bankas starpniecību, bez papildu maksas!


Transports

Kopš 2014. gada, ja vēlaties nokļūt noteiktā galamērķī Krievijā, jums ir iespēja samaksāt taksometru ar Bitcoin. Biznesa taksometru dienests ir pirmais, kurš ievieš šo maksājuma veidu. Vienīgais, kas viņiem tiek piedāvāts klientiem, ir tas, ka viņi maksā par sacensībām pirms tam savā vietnē. Viņiem tiks lūgta arī visa informācija, kas saistīta ar viņu pašu personu.

Lai gan tas nav Krievijas sniegtais pakalpojums, aviosabiedrība AirBaltic, kas ir no Latvijas, piedāvā šo pakalpojumu. Viņi piedāvā lidojumus no Maskavas un Sanktpēterburgas un pieņem šo maksājuma veidu no 2014. gada. Jā, Krievijā jūs varat lidot un maksāt ar bitcoin!

Labdarības ziedojumi

Ja ir cilvēki, kuri vēlas dot Bitcoin tiem, kam tā nepieciešama, viņi var sazināties Sarkanais Krusts Krievija. Ja jums ir digitālās monētas, kas var palīdzēt citiem, un jūs vēlaties darīt labu, nevilcinieties!

Pērciet IT produktus un pakalpojumus

Neatkarīgi no tā, vai esat uzņēmums, kas meklē mākoņdatošanas pakalpojumus (IaaS), vai privātpersona, kas vēlas sevi reklamēt sociālajos medijos, ir vairāki uzņēmumi un aģentūras, kas piedāvā ar IT saistītus pakalpojumus, kurus var apmaksāt, izmantojot Bitcoin.

Kas ir tā lieta, kas vienmēr nepieciešama ikvienam? Pareizi, internets! Selectel mitināšanas pakalpojumu sniedzējs pieņem maksājumu Bitcoin tiem, kam jābūt tiešsaistē. Jūs varat pārsūtīt digitālās monētas, izmantojot OKPay, nemaksājot nekādas papildu maksas! Pakalpojumu saņemsiet vienas stundas laikā.

Citi nozīmīgi piemēri ir: PR-klubs – Veicināšana vietnē Instagram, Sičkara grupa – Pakalpojumi uzņēmējdarbībai, Bitaps – Bitcoin Block Explorer pārlūks ar iebūvētu maku un API tirdzniecībai, MOBI aģentūra – mobilo lietotņu un vietņu izstrāde, Juškovs – UI / UX dizaineru serviss.

Ēdiens

Ja jūs atrodaties Krievijā un vēlaties kaut ko ēst, bet nezināt, ko un nezināt, kur, bet vēlaties maksāt ar Bitcoin, mēs jums palīdzēsim. Šeit jūs varat atrast divus metro, kas apmaiņā pret digitālajām monētām jums pārdos gardākās sviestmaizes. Abas vietas ir ieslēgtas Dmitrovskoe šoseja un iekšā Dolgoprudny, un viņi abi ir Mihaila Kuzmina vadībā.

Kolionovo saimniecība ir vēl viena vieta, no kuras jūs varat iegādāties pārtiku ar Bitcoin. Jūs varat lietot svaigus ēdienus, piemēram, piena produktus, zivis un dārzeņus. Tās atrašanās vieta ir Maskava, un cenas ir ļoti pieņemamas!

Rezervējiet viesnīcu, automašīnu vai apskates ekskursijas

Izmantojot Expedia.com vietni, jūs varat rezervēt viesnīcu vai ceļojumu, norēķinoties ar Bitcoins. Monētas tiek automātiski konvertētas ASV dolāros. Kriptovalūtas cena tiek fiksēta 10 minūtēs, pēc kuras to var atjaunināt atkarībā no maiņas kursa. Rezervēšanas platforma ir pieejama arī Krievijā.

Maksājiet par reklāmu

Mail.ru Group, Krievijas interneta uzņēmumam, kuram pieder valstī populārākās sociālās platformas Vkontakte un Odnoklassniki, pieder arī e-pasta pakalpojums Mail.ru, MyTarget reklāmas platforma un ICQ tūlītējais kurjers.

Mail.ru paziņoja, ka izdevēji var reklamēties vietnē MyTarget un veikt maksājumus par saviem pakalpojumiem, izmantojot Bitcoin un Bitcoin Cash.

Redzot, ka Mail.ru kontrolē tik daudz platformu ar miljoniem lietotāju, jūsu reklāmas var redzēt liels skaits cilvēku.

“Reklāmu, izmantojot platformu Mytarget un tās tīklu, var apmaksāt Bitcoin (BTC) vai Bitcoin Cash (BCH). Tuvākajā nākotnē ienākošo vietņu un aplikāciju īpašnieki varēs saņemt ienākumus kriptovalūtā. ”

Veselība un skaistums

Dr Basils ir ortodonta zobārsts, kas atrodas Maskavā, Kijevas ielā, kurš pieņem Bitcoins, lai padarītu jūsu zobus baltus un veselīgus.

Ja jūs vēlaties iegūt tetovējumu, tad mākslinieki TEN esat gatavs tintes apmaiņā pret BTC (atrodas Maskavā, Vīhino-Žulebino rajonā, K2 ģenerālis Kuzņecova ielā 26).

Vai jūsu bārda iziet no rokas? FIRMA barbershop pieņem Bitcoin maksājumus par stilīgu apdari.

Tāpēc…

Visas šīs iespējas tērēt Bitcoin Krievijā parāda, cik spēcīga šī valsts ir no tehnoloģiskā viedokļa. Kad esat ieradies šeit, jums nav jāuztraucas par viņu pakalpojumu apmaksu, jo krievi šajā jomā ir ļoti progresīvi!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector