Kā izveidot Ripple (XRP) maku Iesācēja ceļvedis

Kad kriptovalūtu tirgus atkal sāk pievērst uzmanību pēc tam, kad Bitcoin (BTC) pārsniedza 15 000 USD, lietotāji mēģina meklēt jaunus veidus, kā uzglabāt savas virtuālās valūtas.

Šajā rakstā mēs runāsim par to, kā izveidot Ripple maku monētu glabāšanai. Tas ietvers divus aukstos makus (virsgrāmatas un papīra makus) un karstos makus.

Pamatzināšanas par Ripple (XRP)

Virtuālās valūtas XRP uzņēmums Ripple pēdējos gados ir strādājis, lai piedāvātu jaunus risinājumus finanšu uzņēmumiem visā pasaulē, lai pārvietotu līdzekļus pāri robežām. Ja uzņēmums vēlas nosūtīt vai saņemt naudu, tas var viegli izmantot Ripple pakalpojumus vai pat iegādāties XRP un izmantot to likviditātes iegūšanai..

Privātpersonas, entuziasti un investori uzskata, ka XRP vērtība nākotnē varētu pieaugt. Tas viss, pateicoties bankām un lieliem uzņēmumiem, kas to iegādājas, lai apstrādātu pārrobežu darījumus. Ja ir nelikvīds fiat koridors, uzņēmumiem būs grūti apstrādāt pārskaitījumus. Izmantojot XRP, uzņēmumi var viegli iegādāties virtuālo valūtu vietējā valūtā, nosūtīt to uz citu valsti un pārdot XRP par vietējo valūtu.

Iepriekš minētajam procesam būtu nepieciešamas tikai dažas sekundes, un tas maksātu tikai daļu no tradicionālā fiat-to-fiat darījuma cenas. Pašlaik katru XRP monētu var iegādāties par 0,222592 eiro, un tās tirgus kapitalizācija ir 9 956 072 621 eiro. Tas padara XRP par ceturto lielāko kriptovalūtu pēc Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) un Tether (USDT).

Pirmā aparatūras Ripple maka izveide

Ja esat jau iegādājies pirmās XRP monētas biržā, iespējams, vēlēsities uzzināt, kā šos līdzekļus uzglabāt. Virtuālo valūtu atstāšana apmaiņā ir ļoti bīstama. Agrāk daudzas no šīm apmaiņām tika uzlauztas, kas galu galā ietekmēja lietotāju līdzekļus.

Tāpēc vislabāk ir izmantot seifus, kuriem varat piekļūt privātajām atslēgām. Tas būtu ļoti noderīgi, lai aizsargātu jūsu monētas un līdzekļus. Jums vajadzētu būt vienīgajai personai, kurai ir piekļuve jūsu maka privātajām atslēgām.

Labākais Ripple seifs, ko varat izmantot, ir Ledger nodrošinājums. Ledger ir uzņēmums, kas piedāvā pakalpojumus un produktus kriptogrāfijas lietotājiem, kuri vēlas aizsargāt savus līdzekļus un monētas.

Viss, jums tas nav jāizveido, jo jūs to vienkārši iegādājaties. Ledger pārdod divas galvenās ierīces, Ledger Nano S un Ledger Nano X. Pēdējais ir modernāks maks, kas pielāgots darbam bez kabeļa. Izmantojot Bluetooth, varat to tieši savienot ar datoru vai viedtālruni un izmantot Ledger Live lietojumprogrammu, lai apstrādātu savus līdzekļus.

Šie divi aparatūras maki ir atzīti par labākajām vienībām tirgū to drošības pazīmju un funkcionalitātes dēļ. Labākais Ripple seifs būtu tas, kas ļauj droši uzglabāt savus līdzekļus, un kas tos aizsargātu ilgtermiņā, ja esat ieguldītājs.

Ja vēlaties sākt lietot Ledger maku, jums tas būs jāiegūst, izmantojot viņu oficiālo vietni. Ledger Nano S cena ir 59 eiro, un tā ir plašā krāsu gammā. Tikmēr Ledger Nano X var iegādāties par cenu 119 eiro. Ja vēlaties saņemt vēl lielāku aizsardzību, varat viegli iegādāties abus seifus un iegūt vislabāko Ripple maku konfigurāciju tirgū. Lietotāji, kuri kopā iegādājas Ledger Nano X un Ledger Nano S, maksātu cenu 149 eiro.


Lai uzstādītu šo seifu, varat vienkārši izpildīt uzņēmuma sniegtos norādījumus viņu oficiālajā vietnē vai lietošanas instrukcijā, kuru atradīsit nesen iegādātā Ripple seifa lodziņā..

Lai nosūtītu savu pirmo XRP uz pirkto Ledger Nano, jums būs jālejupielādē XRP lietojumprogramma seifā. Pēc tam sāciet lietot Ledger Live lietotni, kas jūs vadīs visā jūsu monētu apstrādes procesā. Tas ir ļoti lietotājam draudzīgs, kas nozīmē, ka ir maz ticams, ka jums būs problēmas saņemt jūsu XRP monētas.

Izveidojiet savu papīra ripple maku

Iepriekš minētā iespēja ir ļoti noderīga ilgtermiņa lietotājiem, kuru ierīcēs ir liels daudzums XRP. Tomēr jaunpienācējiem būtu kaut kā grūti sākt lietot seifu, kas jāiegādājas un jāuzstāda.

Ja vēlaties glabāt savas monētas un būt patiesais savu līdzekļu īpašnieks, labākais, ko varat darīt, ja jums nav aparatūras maka, ir izmantot papīra maku. Papīra maks ir ļoti noderīgs, jo tas nodrošinātu jums mierīgu prātu, kas jums nepieciešams, lai uzglabātu savus līdzekļus, zinot, ka hakeriem vai uzbrucējiem tiem nepiekļūs..

coinswitch.co

Lai izveidotu papīra Ripple maku, jums būs jādodas uz oficiālā vietne un izpildiet tur sniegtos norādījumus. Būs ļoti viegli uzstādīt šo maku. Jums vienkārši jāveido papīra seifs, tas jāizdrukā vai jālejupielādē programma tālrunī.

Šim papīra makam būs līdzīgas funkcijas kā aparatūras maciņam, taču tas vienkārši būtu papīra gabals. Tāpēc jums ir jābūt ļoti uzmanīgiem, rīkojoties ar šo maku. Ja neesat pietiekami piesardzīgs, to var viegli pazaudēt vai iznīcināt.

Kad esat izveidojis seifa papīru, varēsit tam nosūtīt dažus līdzekļus. To varēsiet izdarīt no cita maka vai valūtas maiņas vietas, ja nesen iegādājāties dažas XRP monētas. Jūsu izdrukātā adrese ir tā adrese, kur varēsiet nosūtīt monētas.

Šim Ripple makam būs iespēja saņemt pēc iespējas vairāk XRP. Tomēr parasti ir noderīgi un ieteicams izmantot dažādus makus, kur glabāt savus līdzekļus, ja gadījumā ar pirmo notiek kaut kas. Papildus tam jums būs jāaizsargā arī šī papīra maka privātās atslēgas.

Lai gan tas ir ļoti labs risinājums jūsu XRP monētu glabāšanai, tam ir trūkums: to nav ērti lietot ikdienā. Jums būs ārkārtīgi noderīgi uzglabāt XRP, ja tos nelietosiet ilgu laiku.

Ripple Hot maka izveide

Ja vēlaties izveidot karstu Ripple maku, tas var būt vieglāk un ātrāk nekā ar citiem risinājumiem. Tomēr šī ir mazāk droša iespēja nekā aparatūras vai papīra maki, kas tiek uzskatīti par saldētavām – tie nav savienoti ar internetu.

Karstie maki var būt risinājumi, ko nodrošina apmaiņa, viedtālruņu lietojumprogrammas vai tiešsaistes pakalpojumi. Tirgū ir daudz Ripple maku, kuriem var piekļūt, izmantojot internetu, un kuri ir ļoti draudzīgi lietotājam.

Kopumā, ja jūs iztērējat savas XRP virtuālās valūtas, jūs noteikti vēlaties izmantot šos seifus nevis visu savu monētu glabāšanai, bet gan lai iegūtu nelielu daudzumu XRP, kas tiktu izmantots jebkurā brīdī, kad vēlaties to darīt. Ja viedtālrunī ir seifs, XRP līdzekļus ņemsit līdzi visur, kur paņemat ierīci.

Tomēr, ja vēlaties būt pārliecināts, ka jūsu līdzekļi atrodas drošā vietā, datorā izmantojiet darbvirsmas seifu, kas ir tīrs un kuru iepriekš vīrusi nav ietekmējuši. Daudzi uzbrucēji mēdz instalēt ļaunprātīgu programmatūru datoros, izmantojot plašu failu klāstu.

Lai izveidotu karstu maku apmaiņā, jums būs tikai jāatver konts viņu platformā un jāpērk daži XRP. Ja jums iepriekš bija dažas XRP monētas, varat tās arī nosūtīt uz šo maku.

Secinājums

Šajā rakstā mēs esam dalījušies ar jums, kā izveidot Ripple maku un cik viegli ir sākt saņemt vai glabāt savus līdzekļus. Kopumā vislabākā iespēja saglabāt savu XRP ir izmantot aparatūras Ripple maku. Tas pasargātu jūsu līdzekļus no uzbrukumiem un hakeriem, kas mērķē biržas un citus tirgū esošus kriptogrāfijas makus un platformas..

Ja dodat priekšroku pārnesamībai, vislabākais, ko varat darīt, ir izmantot karstu maku, piemēram, mobilo vai darbvirsmas maku. Tas būs nedrošāk par jūsu līdzekļiem, ja esat ilgtermiņa ieguldītājs, ņemot vērā, ka jūsu datoru vai mobilās ierīces var inficēt ar vīrusu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector