Kā izveidot digitālo ieguldījumu portfeli

ieguldījumu portfelis

Kriptosistēmu pasaulē digitālie aktīvi kļūst arvien vērtīgāki. Aktīvu, piemēram, bitkoīnu un citu digitālo valūtu, vērtība sāk ievērojami palielināties, pateicoties ieguldītāju paaugstinātajai likviditātei. Rezultātā investori vēršas pie profesionāļiem, lai palīdzētu viņiem izveidot un pārvaldīt šos aktīvus. Ja plānojat ieguldīt digitālajās valūtās, jums joprojām ir jābūt kādai idejai par ieguldījumu portfeļa izveidi.

Kas ir digitālās investīcijas?

digitālās investīcijas

Internets pavēra ceļu dažādu ieguldījumu tendenču pastāvēšanai. Cilvēki tagad var ieguldīt tajā, ko viņi dēvētu par digitālajām valūtām, piemēram, bitkoiniem un citām blokķēdes tehnoloģijām.

Lai saprastu digitālo naudu, ir nepieciešamas pamatīgas zināšanas par trim galvenajiem faktoriem, kas ietekmē digitālo valūtu vērtību: piedāvājumu, pieprasījumu un risku.

  • Piegāde: Tas attiecas uz valūtas summu, kas tiek izveidota vai pārnesta no viena darījuma uz nākamo.
  • Pieprasījums: Šī ir kopējā iztērēto dolāru summa noteiktā laika posmā, kas atspoguļo valūtas pirktspēju.
  • Risks: Šī ir iespēja, ka tiešsaistes kopienās esošo digitālo valūtu vērtība samazināsies spekulatīvu kļūdu vai ļaunprātīgas darbības dēļ.

Digitālo valūtu popularitāte ir balstīta uz to, ka tās samazina darījumu izmaksu risku un nodrošina piekļuvi pasaules finanšu tirgum bez nepieciešamības pēc augstām avansa izmaksām.

Ieguldījumiem šajās kriptosistēmās ir vairākas priekšrocības un trūkumi. Viena priekšrocība ir zemās tirdzniecības un pirkšanas izmaksas, jo nav jāmaksā komisijas maksa vai valūtas maiņas kurss. Vēl viena priekšrocība ir spēja ieviest noteikumus visā pasaulē. Tomēr ieguldījumiem šāda veida kriptosistēmās ir trūkumi, jo dažas no šīm valūtām ir nestabilas un grūti pārdodamas, kad tirgus to pieprasa.

Daudzi cilvēki, kas nodarbojas ar digitālajām investīcijām, piemēram, kriptonauda, ​​izmanto tādas kriptogrāfijas apmaiņas platformas kā tās, kuras ieteica Monētu formētājs. Šīs platformas ļauj mainīt viena veida digitālos līdzekļus pret citiem, pamatojoties uz jūsu aktīvu tirgus vērtību. Šīs kriptovalūtas apmaiņas platformas arī palīdz izveidot digitālo ieguldījumu portfeli, par kuru tiks runāts tālāk.

Kas ir digitālais ieguldījumu portfelis? 

Ieguldījumu portfelis parasti ietver divas vai vairākas aktīvu klases. Tomēr precīzais komponentu sastāvs var atšķirties atkarībā no portfeļa veida, portfeļa izveidošanai izmantotajām stratēģijām, tā izveidē iesaistītajām investoru vēlmēm un vispārējiem tirgus apstākļiem..

Tādā pašā nozīmē digitālajā pasaulē digitālo aktīvu portfeli veido digitālie aktīvi, kurus var izmantot dažādas personas vai uzņēmumi. Būtiska digitālo aktīvu portfeļa sastāvdaļa ir tā pārvaldības struktūra. Pārvaldības sistēma ļauj investoriem kontrolēt monētu izplatīšanu portfelī, izstrādājot noteikumus par monētu skaitu, kur tās var tirgot, kā tās iztērēt un kas tām var piekļūt..

Runājot par digitālajiem aktīviem, lielākā daļa investoru parasti izvēlas tos, kurus ir viegli uzglabāt un nodot. Tas ietver dažādus digitālās valūtas veidus, piemēram, bitkoīnus un ēterus. Citi aktīvu veidi, kurus bieži izvēlas, ir žetoni, kas pārstāv reālas preces vai pakalpojumus. Pakalpojumi ietver tādas lietas kā platformas spēles un tiešsaistes kazino. Parasti, pārdodot šos pakalpojumu marķierus, tie ir arī tirgojami, un viņu tirdzniecībai parasti ir tirgus.

Kā izveidot savu portfeli

Tur ir kriptovalūtas, kas nav bitcoin. Kad tiešsaistē veicat izpēti un atrodat valūtu, kurā vēlaties ieguldīt, lai pievienotu aktīviem daudzveidību, šis ir labākais laiks, lai izveidotu digitālo aktīvu portfeli.

Ja neesat pārliecināts, kā sākt, šeit ir daži no soļiem, kas jums jāveic:


1. darbība: izvēlieties kontu, kas darbojas atbilstoši jūsu ieguldījumu mērķiem 

Lai izveidotu digitālo ieguldījumu portfeli, jums ir jābūt digitālajam ieguldījumu kontam. Tiešsaistē ir vairāki digitālie brokeri. Šie brokeri piedāvā dažādus pakalpojumus atkarībā no jūsu mērķiem. Izvēloties brokera pakalpojumu, jums jāņem vērā dažas lietas:

  • Stabils finansiālais nodrošinājums
  • Lietotājam draudzīga tirdzniecības platforma
  • Uzticamība un uzticamība
  • Pozitīva klientu apkalpošanas pieredze
  • Ilgmūžība
  • Tehniskā palīdzība

Kad esat izveidojis kontu, varat sākt ar otro darbību.

2. solis: definējiet savu riska toleranci

Viena no vissvarīgākajām lietām, kas jāņem vērā, veidojot ieguldījumu portfeli, ir jūsu riska tolerance. Šī ir summa, kuru esat gatavs zaudēt apmaiņā pret iespēju nākotnē nopelnīt lielāku peļņu.

Jūsu riska tolerance ir saistīta ar jūsu ieguldījumu mērķiem. Tas palīdzēs, kā jūs rīkojaties, vērojot tirgus augšupejošās un lejupejošās tendences. Ja plānojat veikt ilgtermiņa ieguldījumus, tirgus nepastāvība jūs tik ļoti netraucēs. Tomēr, ja skatāties īsākus nosacījumus, jums būs jāuzrauga tirgus tendences, lai īsos laika periodos iegūtu ievērojamākus ieguvumus.

Daudzi investori kļūdās, pārejot aktīvu klasē, vispirms neņemot vērā viņu vispārējo riska toleranci vai ilgtermiņa mērķus ieguldījumiem. Jums vajadzētu padomāt arī par to, vai esat gatavs zaudēt šos riskus, un strādāt finanšu konsultanta ieteiktā riska pielaides līmenī aktīvu klasei. Finanšu konsultants parasti palīdzēs jums noteikt, kā izveidot aktīvu sadales portfeli, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām un mērķiem.

3. solis: nosakiet vislabāko aktīvu sadali, kas atbilst jūsu mērķiem 

Izmantojot dažāda veida digitālās valūtas šodien, jums jāizlemj, cik daudz katra jūsu portfelī nepieciešamā aktīva. Piemēram, jūs izvēlaties 70% no bitcoīna, un atlikušie 30% tiek sadalīti starp citām valūtām, piemēram, Ethereum vai Ripple. Aktīvu piešķiršana joprojām ir atkarīga no mērķiem un riska tolerances.

4. solis: līdzsvarojiet savu portfeli, kad vien tas ir nepieciešams

Var pienākt brīdis, kad aktīvu piešķiršana var novirzīties no mērķiem. Viena aktīva vērtība var pieaugt, un tas var izjaukt jūsu portfeļa līdzsvaru. Tas ir iemesls, kāpēc ir ļoti svarīgi novērtēt savu portfeli tagad un atkal, lai jūs varētu atjaunot tā sākotnējo sastāvu. Daži eksperti konsultanti iesaka līdzsvarot jūsu portfeli ik pēc sešiem līdz divpadsmit mēnešiem vai kad viena no aktīviem sadalījums mainās par vairāk nekā iepriekš noteiktu vērtību.

Kopsavilkums

Investīciju definīcija laika gaitā ir mainījusies. Vēsturiski investīcijas nozīmēja materiālas preces vai aktīvus. Tomēr “aktīvu” definīcija ir attīstījusies, iegūstot plašāku nozīmi, kas aptver visus finanšu produktus, ieskaitot digitālos aktīvus vai valūtas.

Ieguldījumi digitālajās valūtās joprojām ir pakļauti riskam, tāpēc ieguldījumu portfeļa veidošana ir kritiska, lai jūs varētu uzraudzīt savus ieguldījumus un pārliecināties, vai vērtība joprojām atbilst jūsu mērķiem. Veicot iepriekš minētās darbības, jūs varat sākt ieguldīt dažādās digitālajās valūtās un izveidot savu ieguldījumu portfeli. Ja jūs joprojām nezināt, kā izveidot un uzturēt savu portfeli, labāk lūgt finanšu konsultanta palīdzību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector