Kā izsekot un pārvaldīt savus kriptogrāfiskos ieguldījumus

kriptogrāfijas investīcijas

Ieguldījumi kriptovalūtā kļūst ļoti populāri gan privātpersonām, gan organizācijām, kuras mēdz pirkt vairāk digitālo aktīvu. Kriptovalūta numur viens joprojām ir Bitcoin, kas tagad tiek uzskatīts par konkurentu vērtības krājumu pret zeltu. Tāpat kā jebkuram citam ieguldījumam, jums būs jāizseko kriptogrāfijas ieguldījumi, lai uzzinātu, vai jūs gūstat peļņu vai nē un vai jums ir jāmaina aktīvi.

Ir daudz veidu, kā izsekot jūsu kriptovalūtas ieguldījumu portfelim. Tas ir iespējams, pateicoties daudziem jaunizveidotiem uzņēmumiem un mobilajām lietotnēm, kuras varat ērti izmantot, lai sekotu līdzi jūsu ieguldījumam. Šajā rakstā mēs izklāstīsim, kā izsekot jūsu ieguldījumiem kriptogrāfijā, izmantojot šos rīkus.

Kriptovalūtu investīciju izsekotāji

Būtībā kriptogrāfijas investīciju izsekotājs ir jebkura digitāla platforma, kas ļauj investoriem izsekot viņu kriptogrāfijas portfelim. Šī var būt lietotne vai vietne, kas savienota ar kriptogrāfijas valūtas maku, lai kontrolētu digitālos līdzekļus.

Citi investīciju izsekotāji arī integrējas ar kriptogrāfijas apmaiņa tieši, un investori tos var faktiski izmantot, lai tirgotu savus kriptogrāfijas aktīvus. Izmantojot šos rīkus, jūs varēsiet efektīvi pārvaldīt visus savus aktīvus. Tā rezultātā jūs varat maksimāli palielināt savus ieguldījumus un palielināt savu tīro vērtību citādi neiespējamā veidā.

kriptogrāfijas investīcijasunsplash.com

Kāpēc jums ir nepieciešami investīciju izsekotāji?

Kriptovalūtas ir jauns ieguldījumu aktīvu kopums, kas pastāv tikai nedaudz vairāk nekā 10 gadus. Tā kā šajā telpā vēl nav daudz investoru, cenas var būt ļoti nestabilas un īsā laikā ātri mainīties. Izmaiņas var izraisīt tādas norises kā noteikumi vai galvenie ietekmētāji, kas veic noteiktas darbības.

Straujo cenu izmaiņu dēļ ir svarīgi rūpīgi sekot ieguldījumiem kriptogrāfijā, lai izmantotu šādas izmaiņas savā labā. Šeit ienāk kriptogrāfijas investīciju izsekotāji.

Tālāk ir sniegti daži populārākie izsekotāji, kurus varat apsvērt.

Monētu statistika

kriptogrāfijas investīciju izsekotājsppsumo.com

Monētu statistika ir kriptogrāfijas portfeļa pārvaldības platforma, kas ļauj piekļūt dažādām kriptovalūtām un biržām. Pašlaik ir vairāk nekā 8000 kriptovalūtu un 300 biržu, ar kurām varat saistīties. Kad esat saistījis savu kriptogrāfijas maku ar biržām vai lietotnēm, jūs varat viegli pārvaldīt savus ieguldījumus, izmantojot reāllaika cenu atjauninājumus un citu svarīgu informāciju, kas nepieciešama labākam portfeļa novērtējumam.

CoinStats ir pieejams visām ierīcēm, gan iOS, gan Android, lai jūs varētu pārraudzīt savus kriptogrāfijas ieguldījumus, atrodoties ceļā. Tas ir pieejams arī tīmeklī, macOS, bot Telegram un Apple watch.

Blokfolio

Blockfolio apskats

Blockfolio ir ļoti populārs, kad runa ir par kriptogrāfijas portfeļa pārvaldību. Tam ir vairāk nekā 5 miljoni lietotāju, iegūstot daudzu kriptogrāfijas investoru uzticību. Šajā platformā jums ir piekļuve tādai informācijai kā cenu paziņojumi par jūsu digitālajiem aktīviem, automātiska sinhronizācija starp jūsu portfeli un apmaiņu, jaunākās kriptogrāfijas ziņas un daudz kas cits.

Varbūt viena interesanta lieta šajā slavenajā portfeļa pārvaldības platformā ir tā, ka tās lietošana ir pilnīgi bez maksas. Blockfolio atbalsta vairāk nekā 8000 kriptonauda, ​​un caur to var sinhronizēt ar 300 apmaiņas.

Delta

kriptogrāfijas investīciju izsekotājs

Šis ir mobilo ierīču šifrēšanas portfelis. Kaut arī tā ir stingri lietotne, tā runā par kriptogrāfijas aktīvu izsekošanu, taču tā konkurē ar slaveniem nosaukumiem, piemēram, Blockfolio. Ar Delta, Jūs varat izsekot saviem kriptogrāfijas ieguldījumiem, atrodoties ceļā, neatkarīgi no tā, vai ceļojat, uzturaties birojā vai mājās.

Lietotne atbalsta 2000 kriptovalūtas un 7 labākās biržas, ar kurām varat sinhronizēt aktīvu tirdzniecību. Izmantojot skaisti izstrādāto, bet vienkāršo lietotāja interfeisu, jūs varat arī viegli apskatīt kriptogrāfijas cenu diagrammas un grafikus. Ja jūs esat lietotņu ventilators un vēlaties visu laiku sekot saviem ieguldījumiem kriptogrāfijā, Delta ir jums nepieciešamais pavadonis.

Altpocket

kriptogrāfijas investīciju izsekotājs

Šī ir vēl viena kriptogrāfijas portfeļa izsekošanas lietotne, kas pazīstama ar savu foršo dizainu. Tas piedāvā daudz vairāk nekā fizisko pievilcību. Ar to jūs varat pievienot API atslēgas no dažādiem kriptogrāfijas makiem, kā arī importēt un pārvaldīt visus savus šifrēšanas darījumus. Pazīstams kā sociālā portfeļa izsekotājs, Altpocked ļauj arī veikt diskusijas par kriptovalūtām kopienās, kā arī mācīties no galvenajiem kriptogrāfijas tirgotājiem. Tā ir vienkārša saprotama lietotne, un tā ir viegli pielāgojama pēc jūsu gaumes, lai piešķirtu dažādību.

Monētu izsekošana

Šī ir kriptogrāfijas investīciju izsekošanas vietne, kas, iespējams, ir pirmā izsekotāja kriptovalūtas nišā. Tīmekļa vietne ļauj izsekot galveno informāciju, piemēram, ienākumus no kripto no visiem avotiem, zaudējumus un nozagtos aktīvus. Kā papildinājumu Contracking ir šifrēšanas nodokļu programmatūra, kas atvieglo jūsu aktīvu nodokļa aprēķināšanu.

The Monētu izsekošana lietotne ir pieejama arī gan iOS, gan Android ierīcēs, ar piekļuvi vairāk nekā 110 īpašumiem un apmaiņām, lai tos pārvaldītu un izsekotu. Izmantojot bezmaksas versiju, jūs varat izsekot līdz 200 darījumiem, kas ir pienācīgs skaitlis vidējam privātajam ieguldītājam. Tomēr, lai izsekotu vairāk darījumu, ir jāatjaunina apmaksātā versija.

Citi veidi, kā pārvaldīt savu kriptogrāfisko ieguldījumu

Lai arī cik svarīgi ir izmantot kriptogrāfisko ieguldījumu pārvaldības lietotnes un citus rīkus, jūs nekļūdīsities, ja jums ir citi informācijas un norādījumu avoti. Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā iegūt portfeļa pārvaldībai izšķirošu informāciju, ir būt aktīvam attiecīgo aktīvu kopienās. Dažām no tām ir ļoti aktīvas kopienas ar reāllaika informāciju par norisēm, kuras, iespējams, neatrodat savā ieguldījumu izsekotājā.

Šādas kopienas varat atrast sociālajos medijos, piemēram, Facebook, Twitter, Reddit un Telegram. Jūs varat arī sekot ietekmētājiem šajā telpā, kas sniedz vērtīgus jaunumus par cenu un citu informāciju. Tātad tas varētu palīdzēt jums pieņemt labāko lēmumu, lai labāk pārvaldītu savu portfeli.

Secinājums

Vai esat kriptovalūtas investors? Ir labi zināt, ka, lai maksimāli izmantotu savus ieguldījumus, jums jāspēj tos izsekot, it īpaši, ja jums ir daudz dažādu aktīvu. Tāpēc jums jāatrod kriptovalūtas platforma tas parādīs visu, kas jums jāzina. Investīciju izsekotāji ir paredzēti, lai palīdzētu jums pārvaldīt daudzus aktīvus, un tāpēc jūs noteikti atradīsit tos noderīgus.

Piedāvātais attēls: unsplash.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me