Kā ieguldīt Ethereum (ETH) nākotnes līgumos – galvenais ceļvedis iesācējiem

Ethereum

Kas ir Ethereum nākotne?

Nākotnes līgumi ir vienkārši līgumi par aktīva pirkšanu vai pārdošanu iepriekš noteiktā datumā nākotnē par iepriekš noteiktu cenu. Tāpēc Ethereum nākotnes līgumi ir līgumi vai līgumi par ētera (ETH) pirkšanu vai pārdošanu par iepriekš noteiktu cenu par iepriekš noteiktu laiku nākotnē.

Tiek tirgoti Ethereum nākotnes līgumi kriptovalūtu biržās, kas piedāvā Ethereum nākotnes līgumus. Visā pasaulē ir daudz kriptogrāfijas biržu, kas piedāvā nākotnes līgumus. Tomēr ieguldītāja vai tirgotāja pienākums ir nodrošināt, ka viņi veic rūpīgu izpēti, lai pārliecinātos, ka viņi nenokļūst krāpniecības rokās..

Ethereum

Lai izvairītos no krāpnieku slazdu, uzziniet, cik cienījama ir apmaiņa starp citiem ieguldītājiem / tirgotājiem. Ja rodas jautājumi, kurus tirgotāji ir izvirzījuši, it īpaši, sniedzot atsauksmes par biržu, ieguldītājam vajadzētu uzzināt vairāk par konkrēto jautājumu, lai uzzinātu, vai birža to ir atrisinājusi, vai tas joprojām ietekmē citus tirgotājus.

Viņiem vajadzētu arī izpētīt apmaiņu, lai uzzinātu, vai birža piedāvā tās funkcijas, kuras viņi meklē. Dažas no funkcijām, kuras jāpievērš uzmanībai, izvēloties nākotnes līgumu apmaiņu, kur varat ieguldīt Ethereum (ETH) nākotnes līgumos, ietver sviras, nodevas un bāzes valūtu.

BTCC kriptogrāfisko atvasinājumu tirdzniecības platforma ir viena no labākajām nākotnes līgumu platformām visā pasaulē. Tas pastāv jau vairāk nekā 9 gadus, un tas piedāvā vienu no augstākajām svirām Ethereum nākotnes līgumu tirdzniecībā. Tas piedāvā maksimālo kredītplecu 150x atkarībā no nākotnes līguma veida, kuru tirgotājs izvēlas tirgot. Platformai ir arī salīdzinoši zemas tirdzniecības maksas salīdzinājumā ar citām nākotnes tirdzniecības platformām.

Jums var patikt: Bitcoin sviras & maržas tirdzniecības ceļvedis 2021. gadā

Ethereum nākotnes tirdzniecības priekšrocības salīdzinājumā ar Ethereum spot tirdzniecību

Lielākā daļa kriptogrāfijas investoru tiek izmantoti tūlītējai tirdzniecībai, kur kāds nopērk faktisko kriptogrāfisko aktīvu, spekulējot, ka tā vērtība pieaugs, lai viņš / viņa nākotnē varētu to pārdot ar peļņu. Ja spekulācijas ir nepareizas un kriptogrāfijas aktīva vērtība samazinās, ieguldītājam paliek mazāks kriptogrāfijas aktīvs, un, ja viņš / viņa nolemj to pārdot, viņš / viņa galu galā gūst milzīgus zaudējumus, jo īpaši tāpēc, ka kriptovalūtu tirgus.

Otrkārt, Ethereum spot tirdzniecībā ieguldītājam ir jābūt kriptogrāfijas maciņam, kurā viņš var uzglabāt savu ēteru (ETH). Un kriptogrāfijas maki rada drošības risku, jo tie ir pakļauti uzlaušanai, it īpaši, ja maks nav auksts vai aparatūras maks. Tiešajā tirdzniecībā lielākā daļa no tirgotāju izmantotajiem kriptogrāfijas maciņiem parasti tiek iebūvēti vienādranga kriptogrāfijas biržās, kuras investori izmanto, lai veiktu tūlītēju tirdzniecību, un daži no viņiem ir ziņojuši par uzlaušanas gadījumiem.

Lai izvairītos no visiem riskiem, kas saistīti ar faktisko kriptogrāfijas aktīvu turēšanu, investori var ieguldīt kriptogrāfijas nākotnes līgumos, piemēram, Ethereum (ETH) nākotnes līgumos.

Ethereum

Ieguldījumi Ethereum (ETH) nākotnes līgumos neprasa ieguldītājam iegādāties faktiskās Ether (ETH) monētas. Ethereum nākotnes līgumi ir atvasināts produkts, kas ļauj tirgotājiem / investoriem tirgoties ar Ethereum cenu kustību bez faktiskā ētera (ETH) turēšanas..

Tāpēc, tirgojot Ethereum (ETH) nākotnes līgumus, tirgotājam nav obligāti nepieciešams kriptogrāfijas maks, jo vispirms viņiem nav nepieciešams piederēt kripto. Tomēr dažas biržas var lūgt ieguldītājus veikt noguldījumus Tether (USDT) izteiksmē, kas ir ERC20 kriptogrāfijas marķieris, un tādējādi var būt nepieciešams Ethereum saderīgs kriptogrāfijas maks, no kura ieguldītājs tos var pārskaitīt uz tirdzniecības kontu biržā..

Turklāt, tirgojot Ethereum nākotnes līgumus, ieguldītājam nav jāuztraucas par to, ka viņam paliks mazāk vērtīgas Ether (ETH) monētas nekā tas, kā viņš / viņa bija tās iegādājies, jo nav vienas reizes, kad ieguldītājam būs jāiegādājas Ether (ETH). ).

Visbeidzot, Ethereum nākotnes darījumi ļauj tirgotājiem izmantot kredītplecu un tādējādi nodrošina iespēju atvērt un turēt lielākus darījumus, ko viņu konta atlikums ļautu. Un, ja tirgus spekulācijas bija pareizas, darījumi, kas atvērti, izmantojot sviru, galu galā dod lielāku atdevi, nekā tikai turot konkrētu kriptogrāfijas aktīvu, kas gaida tā pārdošanu, kad tā cenas pieaugs.

Padomi ētera nākotnes līgumu tirdzniecībai

Lai gūtu panākumus Ethereum nākotnes līgumu tirdzniecībā, ieguldītājam / tirgotājam:

  1. Izvēlieties cienījamu nākotnes līgumu biržu, piemēram, BTCC kriptogrāfisko atvasinājumu tirdzniecības platformu.
  2. Meklējiet nākotnes tirdzniecības biržu, kas ļauj veikt lielu tirdzniecību ar svirām, lai jūs varētu atvērt lielākas pozīcijas, pat ja jūsu konta atlikums ir mazs.
  3. Izmantojiet riska pārvaldības tirdzniecības stratēģijas, piemēram, apturēt zaudējumus un apturēt peļņas līmeni.
  4. Vienmēr veiciet kādu analīzi Ethereum tirgū, lai pārliecinātos, ka veicat pareizās tirgus spekulācijas.
  5. Izvairieties no emocionālas tirdzniecības, jo tas galvenokārt noved pie pozīciju atvēršanas, kurām nav tehniskas vai fundamentālas analīzes bāzes.
  6. Nāciet klajā ar ienesīgu tirdzniecības stratēģiju, kas ļaus jums noteikt pareizās tirdzniecības iespējas.

Visbeidzot

Iet uz bezmaksas kontu BTCC un izmēģiniet savu pirmo ETH nākotnes darījumu tirdzniecību šodien.

Papildus Anglijas tirgum BTCC tagad ir pieejams korejiešu valodā (비트 코인 선물), Japāņu (ビ ッ ト コ イ ン 先 物 取 引) un vjetnamiešu (Hp đồng tương lai Bitcoin).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me