Kā aizsargāt karsto kriptovalūtas maku

kriptovalūtas maks

Jā, karsts (tiešsaistes) kriptovalūtas maks noteikti nav drošākais veids, kā uzglabāt bitcoin. To zina pat jaunākais iesācējs. Bet pieņemsim, ka tas būs jāizmanto, lai pirktu un pārdotu BTC un citus kriptotipus.

Šodien mēs parādīsim, kā tiešsaistē aizsargāt kriptovalūtas maku. Kā bonuss esam apkopojuši zem 7 drošības padomus un vēl dažus kripto seifa aizsardzības pasākumus.

1. Virtuālajā makā glabājiet tikai nelielu monētu summu

Vai visus savus ietaupījumus jūs katru dienu nēsātu kabatā? Nē? Nu, ja vēlaties drošu Bitcoin maku, jums jāpiemēro tāda pati pieeja.

Ja jums katru dienu jāveic kriptogrāfijas darījumi, saglabājiet tikai tik daudz BTC, cik nepieciešams šiem darījumiem. Faktiski neglabājiet visu savu kriptogrāfiju biržā, tirgojiet tik daudz, cik jums nepieciešams, un pēc tam pārvietojiet karstā maka monētas. Kur? Aparatūras maks ir drošākais kriptovalūtas maks, tāpēc iegūstiet to un glabājiet tur savus kriptogrāfijas ietaupījumus.

2. Kriptovalūtas drošībai izmantojiet 2FA

Kā tiešsaistē nodrošināt Bitcoin maku? Jebkurš seifs ir aizsargāts ar lietotāja paroli, un daži no karsto seifu nodrošinātājiem kā drošības līdzekli piedāvā divu faktoru autentifikāciju. 2FA pievieno otro apstiprinājumu kopīgajai pieteikšanās reizei ar nejauši ģenerētu vienreizēju paroli, kas ir jutīga pret laiku. Ir vairāki veidi, kā iegūt vienreizēju paroli. Daži no tiem ir drošāki nekā citi.

  • Protectimus Slim NFC. Šis mazais programmējamais aparatūras marķieris ir labākā tiešsaistes seifa aizsardzība, ko varat iegūt. Marķierim nav interneta savienojuma, tāpēc to nevar sabojāt ar jebkādu ļaunprātīgu programmatūru, un tā ģenerētos piekļuves kodus nevar pārtvert. Ja jūs meklējat Bitcoin kiberdrošību, tas ir viss.
  • 2FA lietotne. Šī ir mazāk ložu necaurlaidīga iespēja bitcoin drošībai ar 2FA. Vienreizēja parole šeit tiek piegādāta, izmantojot viedtālrunī instalētu lietotni, šādu 2FA paroli var pārtvert daudzos veidos.
  • ĪSZIŅA. Daudzi apstiprinās, ka SMS 2FA nav droša seifa aizsardzībai. Ir pārāk daudz veidu, kā sabojāt SMS piegādātu vienreizēju paroli, sākot no sociālās inženierijas līdz ļaunprātīgas programmatūras injicēšanai. Tomēr tas joprojām ir labāks nekā vispār nav 2FA.

3. Šifrēšana ir pamata, tomēr nenovērtējams tiešsaistes Bitcoin maka aizsardzības pasākums

Šifrēšana šeit nozīmē paroles pievienošanu, lai piekļūtu karstajam seifam. Tomēr mēs nerunājam par vienkāršu paroles seifa aizsardzību. Darbībā jābūt spēcīgai parolei, vismaz 16 rakstzīmes garai, tajā ievietojot visu (lielie un mazie burti, cipari un īpašās rakstzīmes).

4. Regulāri izveidojiet dublējumkopijas

Ja tālrunis ir pazaudēts, dators avarē vai kāda cita iemesla dēļ nevarat piekļūt apmaiņas makam, jūs faktiski pazaudējat visas tur turētās monētas.

Dublējumu izveidošana katru reizi, kad tiek veikts jauns darījums, iespējams, vienu dienu vienkārši ietaupīs jūsu līdzekļus. Dažiem seifiem ir paslēptas atslēgas, tāpēc laba maka dublēšana ir laba ideja. Ja seifs būtu šifrēts, izveidojiet arī šifrēšanas atslēgas (paroles) dublējumu. Un dublējumkopijas glabājiet dažās drošās vietās, nevis tikai vienā.

5. Atjauniniet programmatūru

Tāpat kā jebkurai citai programmatūrai, arī jūsu bitcoin pakalpojumu programmatūrai jābūt atjauninātai, lai tā būtu droša un grūti uzlauzama. Tomēr, pirms jūs faktiski lietojat atjauninājumu, ieteicams gaidīt jaunākā atjauninājuma pārbaudi un iespējamo kļūdu novēršanu..


6. Daudzparaksts ir viens no labākajiem Bitcoin maka aizsargpasākumiem

Daudzparaksts tika izveidots, lai pēc iespējas mazāku piepūli novērstu pēc iespējas lielāku bitcoin risku. Lai izmantotu šo atjautīgo pieeju, lai izveidotu visdrošāko bitcoin maku, jums ar grupu jābūt 3-4 citiem makiem. Katram darījumam, kas veikts ar grupas maku, būs nepieciešami vismaz 3 paraksti, ne tikai tas, kas veikts no maka īpašnieka. Tādā veidā, pat ja tiek uzlauzts viens no savienotajiem makiem, monētu nozagšana būs faktiski neiespējama.

7. Nākotnes plāns

Jā, parasti, piešķirot atslēgas un līdz ar tām piekļuvi savai kriptovalūtai kādam citam, tas ir drošības risks. Bet, ja esat pēkšņi darbnespējīgs, vai nevēlaties, lai jūsu mīļajiem būtu veids, kā atgūt jūsu līdzekļus?

Glabājiet atslēgas drošā vietā (piemēram, seifā) un noteikti informējiet ģimenes locekli par viņa atrašanās vietu un to, kā ar viņiem rīkoties, lai saņemtu līdzekļus, ja ar jums kaut kas notiktu..

8. Nedaudz vairāk par to, kā nostiprināt savu bitcoin maku

Veicot jebkuru darījumu, kas notiek tiešsaistē, varat darīt, lai novērstu visbiežāk sastopamos drošības riskus. Tātad, šeit ir bonusa aizsardzības maka padomi, kurus mēs jums sākumā apsolījām:

  • Katrā e-pastā un vietnes URL pārbaudiet pareizrakstību.
  • Izmantojiet pārlūku bez pievienojumprogrammām.
  • SSL ir nepieciešams katram darījumam (vietrādim URL jāsākas ar HTTPS).
  • Nekad nelietojiet publisko Wi-Fi, lai lietotu jebkādu ar kriptovalūtu saistītu informāciju.
  • Izveidojiet atsevišķu, publisku e-pastu saviem šifrēšanas darījumiem.
  • Veiciet vēlreiz pārbaudi saņemšanas adresē ikreiz, kad jums ir jāizdod monētas.
  • Mainiet seifa nodrošinātāju ik pēc pāris mēnešiem.

Pēdējais vārds

Nekad nevar būt pārāk piesardzīgs, runājot par bitcoin un darījumu nodrošināšanu. Mēs ceram, ka iepriekš minētie padomi būs noderīgi un palīdzēs jums saglabāt drošību. Nepieciešama plašāka informācija par to, kas ir kriptovalūtas maks, kā tas faktiski darbojas, kā aizsargāt jebkura veida maku, ne tikai karsto? Šeit ir visplašākais ceļvedis Kā nodrošināt Bitcoin maku.

Piedāvātais attēls: Gurock emuārs

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector