JM dārgmetālu

Kad runa ir par laika pārbaudi izturējuša ieguldījuma izvēli, iespējams, vairs nav a stabils ieguldījums gan pārnestā, gan tiešā nozīmē nekā zelts. Gadsimtiem ilgi zelts ir bijis dekadences un bagātības simbols neatkarīgi no tā, vai tas kādu rotā ar rotu, vai arī to tirgo kā valūtu. Zelts ir ļoti pieprasīts materiāls tā novērtēšanai laika gaitā, un investori to visbiežāk meklē vai nu monētu, vai stieņu formā..

Vietnes jmbullion.com ekrānuzņēmums JM dārgmetālu mājas lapa

Cienījams zelta un citu dārgmetālu izplatītājs ir JM Bullion. Kad runa ir par zelta pirkšanu, pircēji vēlas konkurētspējīgu cenu, kā arī mierīgu prātu, ka viņu pirktie ieguldījumi ir gan īsti, gan augstākās kvalitātes. Šodienas ziņojumā mēs ievietosim JM Bullions piedāvājumus mikroskopā, lai jūs varētu veikt apzinātu ieguldījumu, ja vēlaties kopā ar viņiem iegādāties zeltu, sudrabu vai jebkuru citu dārgmetālu..

Kas ir JM dārgmetāli?

JM Bullion ir zelta, sudraba un citu dārgmetālu, piemēram, platīna un vara, tiešsaistes mazumtirgotājs. Tie galvenokārt ir slaveni ar zelta monētām un stieņiem, kuriem ir ievērojama vērtība, padarot tos ļoti pievilcīgus investoriem.

Vietnes jmbullion.com ekrānuzņēmums Jmbullion.com – Par lapu

Uzņēmums tika dibināts 2011. gadā Lankasterā, Pensilvānijā, pirms divus gadus vēlāk pārcēlās uz Dalasu, Teksasā, pēc tam, kad pārdošanas apjoms pārsniedza 1 miljonu USD dienā. JM Bullion ātri kļuva par Inc.com ‘visstraujāk augošo dārgmetālu uzņēmumu’ Amerikā.

Vietnes jmbullion.com ekrānuzņēmums Jmbullion.com – Par lapu

Neskatoties uz tā eksponenciālo izaugsmi, kuras dēļ tā rada 661,3 miljonus ASV dolāru gadā, JM Bullion joprojām ir salīdzinoši neliela darbība, kurā strādā tikai 30 darbinieki. Pašlaik viņi darbojas tikai ASV, izmantojot tikai savu vietni un zvanu centru. Lai gan, ņemot vērā to plašo dārgmetālu piedāvājumu, runā paši par sevi, JM Bullion joprojām ir ļoti ienesīgs spēlētājs materiālajās ieguldījumu likmēs.

Ko pārdod JM dārgmetāli?

JM Bullion pārdod dažādus priekšmetus, kas izgatavoti no zelta, sudraba, platīna, pallādija vai vara. Tomēr galvenokārt viņi pārdod monētas, stieņus un rotaslietas.

Monētas

Vietnes jmbullion.com ekrānuzņēmums Jmbullion.com – Monētu sadaļa

Dārgmetālu monētas ir ārkārtīgi kolekcionējami aktīvi, kas ir populāri kā ieguldījumi, kā arī mantojuma daļas. JM Bullion pārdod monētas, kas izgatavotas no zelta, sudraba, platīna, pallādija vai vara (pazīstamas kā “kviešu pennies”).

Turklāt JM Bullion pārdod arī populārās kultūras monētas, tostarp Disney un Star Trek.

Bāri

Vietnes jmbullion.com ekrānuzņēmums Jmbullion.com – Zelta stieņu sadaļa


Tie, kas sapņo par zelta īpašumtiesībām, to dara ar zelta stieņu iegādes tēlu, kura JM Bullion nepietiek, patiesībā tie ir visas viņu vietnes pretestība. Tomēr stieņus var iegādāties arī no sudraba, platīna, pallādija un vara.

Juvelierizstrādājumi

Vietnes jmbullion.com ekrānuzņēmums Jmbullion.com – zelta juvelierizstrādājumu sadaļa

Kaut arī JM Bullion neuzskata par juvelieriem, caur tiem ir iespējams uzņemt dažādus gabalus, kaut arī tikai no zelta. Viņu ‘Hammered Gold Bullion Bracelet’, kura mazumtirdzniecības cena pārsniedz USD 1800, ir patiesi izcils gabals.

Materiālie aktīvi vs virtuālie aktīvi

Daži investori portfeļa diversifikācijai dod priekšroku materiālo un fizisko aktīvu kombinācijai. JM Bullion gadījumā viņu dārgmetālus var nodot arī kā relikvijas. Zelts pats par sevi ir viena no visilgāk ieviestajām valūtām līdz šim, un tam bieži dod priekšroku nevis riskantākām ieguldījumu iespējām.

JM dārgmetālu vietnes pārskats

Veicot jebkāda veida ieguldījumus, jūs vēlaties, lai varētu precīzi noskaidrot, ko jūs pērkat. Tā kā dārgmetāli ir materiālie aktīvi, pirms pirkšanas tos parasti var pārbaudīt savām acīm. Tomēr JM Bullion vietnē tiek parādīti ļoti lieli visu viņu piedāvājumu attēli, lai jūs varētu skaidri redzēt, ko jūs pērkat, lai jūsu sirdsmiers.

Vietnes jmbullion.com ekrānuzņēmums Jmbullion / com – Amerikas zelta ērgļa monētu nodaļa

Katra gabala pirkšanas iespējas tiek parādītas kopā ar 6 dažādiem maksājuma veidiem, no kuriem varat izvēlēties. Lielākajai daļai preču pirkšanas daudzuma opcijas ir no 1 līdz 100 vienībām. Katrā postenī ir norādīta arī cena “pārdot mums”, kas ir ērta esošajiem ieguldītājiem konkrētā gabalā.

Norēķinu metodes JM Bullion

Zem katra uzskaitītā gabala ir dāsns apraksts par preci, specifikācijām, kā arī vispārīgs bieži uzdoto jautājumu saraksts. Tāpat kā jebkuram ieguldījumam, šāda informācija ir būtiska neatkarīgi no tā, vai esat jauns ieguldījums materiālajos aktīvos vai nē. Tātad, salīdzinot ar skicīgo eBay sarakstu, kurā nav informācijas par preci, JM Bullion patiešām ir centies būt caurspīdīgs visā procesā.

Priekšmetu aprakstīšana un FAQ Preces apraksts un FAQ

JM Bullion vietne arī gūst labumu no izglītojoša emuāra, ieguldījumu rokasgrāmatas un pastāvīgi atjauninātām zelta un sudraba vērtēšanas diagrammām. Informācija ir viegli sagremojama gan iesācējiem, gan pieredzējušiem investoriem.

JM dārgmetālu konkurenti

  • Apmex
  • Ostinas retās monētas & Dārgmetāli
  • Kitco
  • Ziemeļrietumu teritoriālā kaltuve
  • Provident Metals
  • Amerikas Savienoto Valstu Zelta birojs

Tā kā zelts un sudrabs ir pieprasīta prece, kas spēj izturēt pat visgrūtākos finanšu periodus, blakus JM Bullion ir daudz uzņēmumu visā pasaulē, kuri to pārdod. Tas nozīmē, ka iepriekš minētais saraksts ir tie, kurus uzskata par tiešajiem konkurentiem.

JM dārgmetālu klientu atsauksmes

Vietnē shopperapproved.com JM Bullion ir 280 000 klientu atsauksmes, no kurām 86,5% ir 5 zvaigznes. Klienti aplaudēja uzņēmumam par elastīgajām norēķinu iespējām (it īpaši par iespēju pirkt ar Bitcoin) un to pārredzama cenu noteikšana. Tikai 0,6% klientu viņus novērtēja zemāk par 3 zvaigznēm, kas ir diezgan lieliski, kā arī norāda uz uzticību investoriem.

Klientu atsauksmes vietnē shopperapproved.com

JM dārgmetālu piegādes tarifi & Apdrošināšana

JM Bullion nosūta savas preces ar USPS vai UPS. Visiem pirkumiem virs 99 ASV dolāriem piegāde ir bezmaksas, un pirkumi, kuru cena ir mazāka, maksā 3,99 ASV dolārus. JM Bullion sūta tikai uz ASV adresēm, kas ietver PO kastes un militārās vietas. Tie netiek nosūtīti uz UPS veikaliem vai pasta pārsūtīšanas pakalpojumiem, lai gan, ņemot vērā to, ka paketes ir ļoti vērtīgas, tas ir saprotams.

Vietnes jmbullion.com ekrānuzņēmums Jmbullion.com – nosūtīšanas sadaļa

Preces ir droši iesaiņotas aizsargājošā iepakojumā, kas ietver papildu materiāla pievienošanu, lai apturētu produktu pārvietošanos nosūtīšanas laikā.

Milzīgs plus ar sūtījumu kopumā ir tas, ka tas tiek darīts diskrēti un nekas neliecina, ka tas ir augstas vērtības sūtījums. Tas pircējiem dod mieru, īpaši gadījumos, kad citiem (piemēram, kaimiņiem) var būt piekļuve jūsu pastam.

Turklāt visus pakas sedz apdrošināšana, kas ietver visu braucienu no to noliktavas līdz jūsu dzīvesvietai. Šī apdrošināšana ir spēkā līdz brīdim, kad paka ir parakstīta, kas ir diezgan standarta. Ieteicams savlaicīgi piezvanīt apdrošināšanas pakalpojumu sniedzējam, lai jūsu preces uzreiz tiktu segtas.

JM dārgmetālu apmaksas metodes

Viens no pievilcīgākajiem JM Bullion aspektiem ir daudzveidīgās maksājumu metodes, kuras viņi pieņem. Tas padara viņu priekšmetus daudz pieejamākus, un tas ir arī veids, kā kriptogrāfijas investori var dažādot savas plūsmas. Patiesībā Bitcoin neapšaubāmi ir klientiem vispievilcīgākā norēķinu iespēja, jo tam nav minimālo tēriņu. Tomēr maksimālais slieksnis un atlaide ir zemāka nekā maksājot ar Bank Wire.

Norēķinu metodes vietnē Jmbullion.com Jmbullion.com – sadaļa Maksājumu veidi

Šeit ir 6 JM dārgmetālu apmaksas metožu pārskats, kā arī minimālais un maksimālais slieksnis un jebkura piemērojamā atlaide, uz kuru viņi jūs kvalificēs:

Kredītkarte / debetkarte

Minimālais: 0 USD
Maksimums: 5000 USD
Atlaide: Nav

PayPal

Minimālais: 0 USD
Maksimums: 10 000 USD
Atlaide: Nav

Papīra pārbaude

Minimālais: 0 USD
Maksimums: 50 000 USD
Atlaide: 4%

eCheck (ACH)

Minimālais: 0 USD
Maksimums: 25 000 USD
Atlaide: 4%

Bankas vads

Minimālais: 2500 USD
Maksimums: 250 000 USD
Atlaide: 4%

Bitcoin

Minimālais: 0 USD
Maksimums: 150 000 USD
Atlaide: 3%

Pārdošana JM dārgmetāliem

Zelta vai sudraba pārdošana JM Bullion ir gan populārs, gan vienkāršs process. Lai sāktu procesu, lietotājiem vienkārši jānoklikšķina uz “Pārdod mums” galvenajā rīkjoslā. Minimālā pirkuma summa ir 1 000 USD, kas varētu būt problēma tiem, kam ir mazāk vērtīgas monētas, ja vien jūs nepārdodat lielu daudzumu no tām.

Vietnes jmbullion.com ekrānuzņēmums JM dārgmetālu investīciju ceļvedis

Lai pārdotu preces, lietotājiem vispirms ir jāpieprasa novērtējums, kurā cena ir fiksēta. Pēc tam preces jānosūta pa pastu JM Bullion, kurš pēc tam autentificēs preces. Kad viss būs pārbaudīts, maksājums tiks atbrīvots 1-3 darba dienu laikā.

Kopsavilkums

Jauniem un veciem investoriem JM Bullion ir izveidojis ļoti vienkāršu pirkšanas un pārdošanas procesu, kas neapšaubāmi ir viens no daudzajiem iemesliem, kāpēc viņi strauji gūst panākumus. Lai gan viņi nepārdod starptautisku tirgu (tas ir kauns, ņemot vērā, ka viņi pārdod starptautiskas izcelsmes gabalus), un tiem ir vismaz 1000 ASV dolāru pārdošanas slieksnis, kopumā viņu piedāvājumi ir lieliski. Skaidra cenu struktūra un dažādu pieņemto maksājumu metožu dažādība ir īpašas priekšrocības.

Tāpat kā jebkura cita ieguldījuma gadījumā, visticamāk, cena svārstīsies īpaši grūtos ekonomikas periodos. Tas nozīmē, ka zelts vienmēr tiek uzskatīts par saprātīgu ieguldījumu, un, ņemot vērā to, ko pārdod JM Bullion, tā ir iepriecinoša zīme. Lietotāji var sākt no sākuma, vispirms ieguldot sudrabā (vai pat varā), kas padara platformu pieejamu visiem budžetiem. Tāpat kā jebkuram ieguldījumam (arī drošam), jums vienmēr jāveic izpēte un jābūt gatavam jūsu portfeļa vērtības svārstībām.

Vērtējums

Galīgais spriedums

Mūsu vērtējums

9.0

Apmeklējiet vietni

FAQ

Kur atrodas JM Bullion?

JM Bullion galvenā mītne atrodas Dalasā, Teksasā, un tās klientu atbalsta centrs atrodas arī Dalasā. Tās korporatīvā adrese ir 11700 Preston Road, Suite 660153, Dallas, Texas 75230, taču tā nav fiziskā adrese.

Vai JM Bullion pārdod viltojumus?

JM Bullion apliecina, ka katrs precio metāla gabals, ko viņi pārdod, ir autentisks.

Vai ir nelikumīgi piederēt zelta stieņiem ASV?

Monētu piederēšana kopš 1975. gada nav nelikumīga. Jebkurš Amerikas pilsonis var brīvi turēt zeltu bez jebkāda veida licencēšanas vai ierobežojumiem..

Vai pērk zeltu, par kuru ziņo IRS?

Zelta vai sudraba pārdošana tiek uzskatīta par ienākumu, tāpēc šāda veida pārdošana ir jāziņo nodokļu deklarācijā 1040. veidlapas D sarakstā..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector