Iesācēju ceļvedis PIVX iegūšanai par pasīvajiem ienākumiem

Ja jūs interesē pasīvie ienākumi, ievietojot uz privātumu vērstu kriptogrāfijas monētu PIVX, jums jāturpina lasīt šo rakstu. Mēs apspriedīsim dažus no vissvarīgākajiem faktoriem, kas ietekmē jūsu ienākumus.

Kas ir PIVX?

PIVX nozīmē privātu tūlītēju verificētu darījumu. PIVX blokķēde un kriptonauda radās no DASH blokķēdes dakšas, taču ar ļoti ievērojamu atšķirību. Tā vietā, lai kā vienprātības mehānismu, piemēram, DASH, izmantotu darba pierādīšanu, PIVX ir ieviesis likmju pierādīšanu kā vienprātības mehānismu.

Šī vienprātības mehānisma dēļ jaunas PIVX monētas netiek iegūtas kalnrūpniecības procesā, un tas nozīmē, ka tai nav nepieciešama dārga kalnrūpniecības aparatūra vai jārisina kalnrūpniecības programmatūra un kalnrūpniecības baseini. Tā vietā tie, kas PIVX monētas glabā oficiālajā PIVX pamata makā un tur maku atvērtu un darbojas ar interneta savienojumu, saņem atlīdzību.

Maksu pierādījums ir videi un resursiem draudzīgāks nekā darba pierādījums, jo jaunu monētu ražošanai tas neprasa papildu enerģiju..

Sākotnēji PIVX tika palaists ar nosaukumu Darknet (DNET) 2016. gada 1. februārī, taču vēlāk tas tika pārveidots par PIVX, pateicoties kopienas atsauksmēm. PIVX ir vērsts uz tūlītēju un privātu darījumu iespējošanu, kā arī tīkla pārvaldības pārvaldības izveidi, vienlaikus sniedzot priekšrocības visiem PIVX lietotājiem.

PIVX lielu uzsvaru liek arī uz privātumu. Lai uzlabotu pašreizējo privātumu, PIVX tika ieviests 2017. gada novembrī- Zerocoin, privātumu veicinošs protokols. Tas padarīja PIVX par pašu pirmo monētu, kas pierādīja likmi, kas migrēja uz Zerocoin protokolu.

Šī protokola maiņa ļāva PIVX lietotājiem sūtīt un saņemt finanšu darījumus, vienlaikus esot pilnīgi anonīmiem. PIVX plānā ir arī daudz turpmāko notikumu, tostarp decentralizēta apmaiņa, iOS maks, balsošana makā, elastīgi bloku izmēri un I2P tīkla integrācija.

PIVX pašlaik cena ir 0,864112 USD, tirgus ierobežojums ir 49 065 304 USD. Monētas pašreizējais apgrozībā esošais krājums ir 56 781 166 PIVX.

Pasīvo ienākumu PIVX likme

Tā kā PIVX ir droša monēta, ikviens, kurš PIVX monētas glabā oficiālajā PIVX pamata darbvirsmas makā, var likt savas monētas, lai pasīvi saņemtu jaunas monētas. Ja vēlaties uzzināt, cik daudz pasīvo ienākumu varat gūt, piekļūstiet ierēdnim PIVX Staking Rewards Calculator.

PIVX maks

Pirmais, kas jums jādara, ir šeit lejupielādēt oficiālo PIVX darbvirsmas maku. Lejupielādējiet versiju, kas ir saderīga ar jūsu operētājsistēmu, un pēc tam instalējiet to. Neizvēlieties Gaišs darbvirsmas maks ja jūs plānojat likt. Pēc tam jums būs jāpiekrīt instalācijas direktorijai un pēc tam dažas reizes noklikšķiniet uz “Next”. Šis process aizņems mazāk nekā minūti.

Pēc tam tiks parādīts ekrāns, kurā tiks vaicāts, kur glabāt datu direktoriju. Šeit tiks glabāti blokķēdes dati. Tas prasa vismaz 1 GB brīvas atmiņas. Noklusējuma direktorija būs piemērota, un jūs varat noklikšķināt uz “OK”. Ja ekrānā parādās uznirstošais ziņojums Windows Defender vai cits pretvīrusu līdzeklis, vienkārši noklikšķiniet, lai atļautu piekļuvi.


Pēc tam tiks palaists PIVX darbvirsmas seifs un sāks lejupielādēt blokķēdi. Lai lejupielādētu procesu, tā pabeigšanai būs nepieciešamas vairākas stundas, tāpēc ļaujiet tai darboties, līdz tā ir pabeigta.

Pa to laiku jūs varat iegādāties dažus PIVX no Binance, Bittrex vai Bithumb. Kad maks ir sinhronizēts, jūs varēsiet tos pārvietot uz jauno PIVX maku.

Pēc tam jūs vēlaties šifrēt seifu, lai nodrošinātu tā drošību. To var sasniegt, piekļūstot sadaļai Iestatījumi un noklikšķinot uz Šifrēt seifu … Tas izveidos paroli, kas pēc vajadzības tiks izmantota, lai atbloķētu maku..

Tagad atbloķējiet seifu ar ģenerēto paroli. Atbloķējot, atzīmējiet izvēles rūtiņu “Anonimizēšanai un mietošanai”. Maks atvērsies, un, ja seifa apakšējā labajā stūrī tiek parādīta neliela zaļa bultiņa, tas nozīmē, ka seifs ir sācis likt.

Lai saņemtu pilnu atlīdzību par likmi, jums seifs ir jātur atvērts un savienots ar internetu visu diennakti. Ja maks darbojas tikai 30% dienas, tad tiks saņemti tikai 30% no atlīdzības.

PIVX Masternodes

Vēl viena rentabla peļņas gūšanas metode ir PIVX tīkla “masternode” palaišana. Masternodes būtībā ir tīkla autoritātes mezgli, kas izpildīs noteiktus pakalpojumus, kurus nevar veikt citi tīkla mezgli.

Avots: medium.com

The PIVX masternodes atvieglo anonīmu un tūlītēju darījumu veikšanas procesu, un tie arī veicina svarīgu pārvaldības lēmumu pieņemšanu. Lai varētu darbināt masternodu PIVX tīklā, jums būs jāuzņem 10 000 PIVX. Tas kalpos kā nodrošinājums, lai masternode būtu godīgs un strādātu tīkla interesēs.

Pašreizējās cenās jums ir jābūt vismaz 7,628 ASV dolāriem, lai varētu palaist masternodu. Lai gan tas, iespējams, nav tik budžetam draudzīgs investoriem, kuri tikai iedziļinās kriptogrāfijā, tas var ievērojami palielināt jūsu atlīdzību.

Gadījumā, ja jūs spēlējat vismaz 10 000 PIVX, jūs ne tikai saņemsiet 37,88 PIVX par likšanu, bet viņi saņems arī 53,92 PIVX par masternodes atlīdzību.

Tāpēc, ja jūs jau uzkrājat lielāku summu, pārsniedzot 6000 PIVX, būtu lietderīgi pievienot vēl 4000, lai varētu vadīt masternodu un nopelnīt šo papildu atlīdzību.

Secinājums

Kaut arī PIVX piedāvā dažas interesantas funkcijas kā privātuma monēta, daudziem PIVX īpašniekiem ir lielāka interese par tās ievietošanas funkciju. Un tas ir saprātīgi, jo jūs saņemat dividendes par kaut ko tik vienkāršu kā par monētas turēšanu atvērtā makā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector