Iesācēju ceļvedis par Litecoin (LTC) iegādi

Litecoin

Tas, kā iegādāties Litecoin ceļvedi, būs noderīgs personām, kuras vēlas piekļūt LTC tikai ar dažiem klikšķiem. Mēs dalīsimies ar jums dažās biržās un pastāstīsim, kā ērti iegādāties Litecoin (LTC).

Runājot par Litecoin, viena no pirmajām lietām, ko investori jautā, ir, kā to iegādāties. Litecoin iegāde neatšķiras no citu digitālo aktīvu iegādes tirgū. Tomēr būs dažādi risinājumi, un apmaiņas lietotāji varēs izvēlēties.

Litecoin ir viena no lielākajām kriptovalūtām tirgū. Patiešām, šī digitālā valūta parasti tiek uzskatīta par labu ieguldījumu, lai papildinātu daudzveidīgu kriptogrāfijas portfeli. Šobrīd Litecoin ir 7. vērtīgākais kripto telpā.

Kas ir Litecoin?

Litecoin ir kriptonauda, ​​kuru Čārlijs Lī izveidoja tālajā 2011. gadā. Lī kungs bija Google inženieris, kuru piesaistīja Bitcoin (BTC) un kurš vēlējās piedāvāt jaunus kriptogrāfijas risinājumus. Kopš šī brīža Litecoin kļuva par vienu no atzītākajiem digitālajiem aktīviem pasaulē.

Daži no tā galvenajiem raksturlielumiem ietver drošību, ātrus un lētus darījumus. Lietotāji var iegūt LTC, lai veiktu ātrākus darījumus nekā Bitcoin tīklā. Turklāt Bitcoin izstrādātāji var arī izmantot LTC, lai pārbaudītu jaunas ieviešanas iespējas.

Pēdējā minētā lieta ir ļoti noderīga, lai palīdzētu visai Bitcoin kopienai. Litecoin darbojas kā Bitcoin testnet. Tas ir ļoti noderīgi, jo dažas lietas, kas vispirms tika ieviestas Litecoin, vēlāk var izmantot Bitcoin.

Tajā pašā laikā Litecoin izstrādātāji tagad strādā, lai piedāvātu uzlabotus privātuma risinājumus. Lietotāji varētu nosūtīt un saņemt Litecoin privātāk. Ar šo funkciju, kas vēl jāievieš, LTC joprojām ir līderis kosmosā.

Kā iegūt Litecoin maku

Pirms Litecoin iegādes būs svarīgi, lai jums būtu naudas maks, kas ļautu jums uzglabāt savus līdzekļus. Tirgū ir vairāki LTC maki ar lieliskiem pakalpojumiem lietotājiem. Kopumā karstie maki būs viegli pārvaldāmi, bet aparatūras maki nodrošinās labākus drošības standartus.

Karstie maki – piemēram, viedtālruņu lietotnes vai darbvirsmas maki – parasti ir noderīgi ikdienas lietošanai. Ja jūs pērkat un pārdodat preces un pakalpojumus ar LTC, tas būtu noderīgs maks. Tomēr, ja vēlaties palielināt savu drošību, aparatūras seifs var būt labākais risinājums.

Ledger Nano S un Ledger Nano X ir divi no labākajiem Litecoin aparatūras makiem tirgū. Abas, ko ražo Ledger, ļauj cilvēkiem vienmēr aizsargāt savus līdzekļus. Apmaiņa un karsti maciņi var tikt pakļauti uzbrukumiem jebkurā laikā. Aparatūras maki ir parādījuši, ka ir viegli aizsargāt lietotāju līdzekļus. Papildus tam šie aparatūras maki ļauj lietotājiem uzglabāt plašu virtuālo valūtu klāstu. Tas atvieglotu lietotājiem, kuru kriptogrāfijas telpā ir daudzveidīgs portfelis.

Kā nopirkt Litecoin vietnē Kripto apmaiņa

litecoin apmaiņamedium.com

Ir vairākas biržas, kas ļautu iegādāties Litecoin. Divas no tām ir Binance un Coinbase. Šīs divas platformas darbojas vairākus gadus un lietotājiem jau piedāvā vairākus pakalpojumus.


Neskatoties uz to, kosmosā ir daudz citu apmaiņu. Mēs iesakām pārbaudīt apmaiņu, kas jums piedāvātu labākos risinājumus.

Coinbase kļuva zināms kriptogrāfiskajā telpā, piedāvājot Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) un Litecoin (LTC) tirdzniecību. Lietotāji no dažādām jurisdikcijām varētu viegli piekļūt šiem digitālajiem aktīviem. Ilgu laiku Coinbase ir piedāvājis tikai trīs dažādas kriptovalūtas.

Dažu pēdējo gadu laikā ir palielinājies jauno digitālo līdzekļu skaits, ko atbalsta šī platforma. Tas piesaistīja lielāku lietotāju skaitu. Papildus tam viņu sniegtie pakalpojumi sasniedza lielāku skaitu cilvēku no visas pasaules.

Lai iegādātos Litecoin, izmantojot Coinbase, jums būs jāatver konts. Pēc tam apmaiņa pati sniegs jums pietiekami daudz informācijas par to, kā iegādāties Litecoin. Patiešām, Coinbase tiek uzskatīts par lielisku risinājumu jaunpienācējiem tirgū. Izmantojot šo apmaiņu, lietotāji varēja pirkt vai pārdot digitālos līdzekļus tikai ar dažiem klikšķiem.

Turklāt, lai iegūtu vairāk ekspertu tirgotāju, Coinbase piedāvā Coinbase Pro. Šī platforma ietver labāku grafiku, vairāk informācijas par digitālajiem aktīviem un iespēju iegūt ierobežotus un apturēt pasūtījumus. Coinbase ļauj lietotājiem likt arī citus digitālos aktīvus, kas piedāvā šo iespēju. Nākotnē lietotāji varētu baudīt jaunus šīs platformas piedāvātos pakalpojumus.

Binance ir arī lielisks veids, kā iegūt Litecoin. Biržā ir liels tirdzniecības pāru skaits un liela likviditāte daudzos dažādos tirgos. Lietotāji varēs iegādāties Litecoin, izmantojot vairākas virtuālās valūtas un stablecoins. Galvenā atšķirība no Coinbase ir fakts, ka Binance pilnībā neatbalsta fiat valūtas.

Lietotājiem, kuri vēlas tirgoties ar fiat valūtām, jāizmanto Binance.US birža vai Binance Džersija Eiropā. Tādā veidā lietotājiem būs piekļuve USD, GBP un ​​EUR tirdzniecībai. Neskatoties uz to, Binance Jersey biržai ir zemāka likviditāte nekā starptautiskajai Binance platformai.

Binance klientiem piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, piemēram, mietu vai kreditēšanu. Turklāt tie ļauj lietotājiem arī tirgoties ar starpību.

Kad būsiet ieguvis vēlamo LTC, līdzekļi būs jānosūta uz maku. Tomēr tas ir izvēles solis. Jūs varat atstāt savus līdzekļus biržā, taču digitālo aktīvu glabāšanai ieteicams izmantot maku. Ja esat tirgotājs vai esat tikai iegādājies LTC, lai spekulētu, jūs varat glabāt līdzekļus biržā īslaicīgi.

Kā nopirkt Litecoin Secinājums

Šajā rakstā mēs esam dalījušies ar jums, kā iegādāties Litecoin visā pasaulē. Rezumējot, jums ir nepieciešams kriptogrāfijas maks. Tiklīdz tas ir pieejams, jums jāatver konts biržā. Kad esat ieguvis LTC, izmantojot biržu, jums jānosūta līdzekļi uz maku – ja vien neesat tirgotājs.

Piedāvātais attēls: bitcoinist.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector