Šie ir visalgotākie šifrēšanas jaucējkrāni 2021. gada februārī

kriptogrāfijas jaucējkrāni

Bitcoin jaucējkrāni pastāv kā vienkāršs veids, kā bez maksas iegūt kriptovalūtas. Internetā ir desmitiem tādu, kuriem ikviens var piekļūt un iegūt iecienītākās kriptovalūtas, par tām nemaksājot. Dažās vietnēs jums būs jāveic daži uzdevumi, lai saņemtu kriptogrāfiju pretī, savukārt citās jums atliek tikai pagriezt riteni vai abus.

Kaut arī visi kriptogrāfijas jaucējkrāni piedāvā bezmaksas kriptonauda, ​​daži ir labāki nekā citi. Šajā rakstā mēs pārskatīsim tos, kas dod visvairāk atlīdzību. Neatkarīgi no tā, vai jūs vienkārši griežat riteni vai veicat uzdevumus, varat būt pārliecināti, ka šie jaucējkrāni sniegs jums vislabāko atalgojumu.

Bezmaksas Dogecoin

bezmaksas dogecoin - viens no labākajiem kriptogrāfijas jaucējkrāniem

Dogecoin nesen vētra pārņēma kriptonauda. Daudziem cilvēkiem pēkšņi ir parādījusies interese par kriptonauda pēc tam, kad tās vienā dienā palielinājās par 300%. Ja jūs esat viens no šādiem cilvēkiem un jūs vēlētos bez maksas iegūt kādu DOGE, Bezmaksas Dogecoin ir vieta, kurp doties.

Šis jaucējkrāns izsniedz ekskluzīvi Dogecoin un ir viens no labākajiem. Ar to jūs varat laimēt līdz pat 145 000 DOGE vienā griezienā. Dolāru izteiksmē jūs varat laimēt pat 15 USD stundā, un katru stundu varat griezties, lai iegūtu vairāk. Šajā jaucējkrānā ir arī novirzīšanas programma, kurā jūs varat nopelnīt 50% no tā, ko jūsu novirzes nopelna no viņu griezieniem. Jūs saņemat arī bezmaksas loterijas biļeti katru reizi, kad kāds no jūsu ieteikumiem griežas ar riteni. Jūs varat izvēlēties, vai jūsu Dogecoin katru nedēļu tiek piegādāts personīgajam makam, vai arī varat manuāli to izņemt savā makā.

Bonuss Bitcoin

labākie kriptogrāfijas jaucējkrāni

Izmantojot šo jaucējkrānu, lietotāji, apgriežot riteni, ik pēc 15 minūtēm var nopelnīt līdz pat 5000 Satoshis. Tas neprasa nekādus uzdevumus, vienkārši griežas un ir viens no dāsnākajiem Bitcoin krāniem tiešsaistē. Novirzīšanas prēmija maksā jums 50% no tā, cik jūsu norīkotie draugi nopelna uz mūžu. Jaucējkrāns katru vakaru kontā pievieno 5% no jūsu kopējā maka atlikuma, ja katru dienu iesniedzat vismaz vienu pretenziju.

Bezmaksas jaucējkrāns

FreeFaucet - viens no labākajiem kriptogrāfijas jaucējkrāniem

Šis ir viens no daudzvalūtu kriptogrāfijas jaucējkrāniem, kas izdala gan Bitcoin, gan altkoīnus. Kriptovalūtu iegūšana ir tikpat vienkārša kā vietnes klikšķis uz prasības pogas. Bezmaksas jaucējkrāns šobrīd atbalsta 17 kriptogrāfijas. To vidū ir labākie, piemēram, Bitcoin, Ethereum, XRP un nesen populārais – Dogecoin. Starp tiem jūs viegli atradīsit vienu no saviem iecienītākajiem.

Viena lieta, kas atšķir šo vietni, ir tā, ka tā ne tikai dod jums bezmaksas kriptogrāfiju, bet arī nodrošina izglītību par kriptonauda, ​​lai jūs varētu uzzināt vairāk par šo nozari. Jūs varat nopelnīt vairāk, piedaloties dažos vienkāršos uzdevumos, piemēram, aptaujās, apskatot reklāmas utt.

Freebitcoin.io

labākie kriptogrāfijas jaucējkrāni

Ja jūs meklējat visizdevīgākos Bitcoin maisītājus, jūs noteikti nevarat ignorēt šo. Freebitcoin.io vienā stundā dod jums USD 300 vērtībā; atliek tikai griezties. Tas arī garantē 50% bonusu no jūsu novirzītajiem ieņēmumiem, kas ir ievērojams bonuss, ņemot vērā to, cik daudz viņi var nopelnīt. Kad jūs bez grūtībām sasniedzat minimālo daudzumu, jūs izņemat savus Bitcoins personīgajā makā un izmantojat to, ko vēlaties.

Moremoney.io

Kā norāda nosaukums, šo jaucējkrānu burtiski maksā vairāk nekā lielākā daļa kosmosa. Vienas stundas grieziena laikā jūs varat laimēt 500 USD Bitcoin. Jums ir 25% novirzīšanas bonuss, ja jūs novirzāt savus draugus pie krāna un viņi sāk nopelnīt, bet tur ir vēl vairāk. Jūs varat iegūt vēl nedaudz Bitcoin, veicot vienkāršus uzdevumus, piemēram, apmeklējot īsās saites, aizpildot PTC un piedāvājumu sienas. Nav ierobežojumu, cik daudz jūs varat nopelnīt, izmantojot šo jaucējkrānu, jo jūs varat griezties tik reižu, cik vēlaties, un nosūtīt tik daudz draugu, cik vēlaties.


Allcoins.pw

Vai meklējat daudzvalūtu maku? Allcoins.pw ir viens no labākajiem. Kā norāda nosaukums, tas ir visu monētu jaucējkrāns, taču lielākā daļa atlīdzību tiek izmaksāta Bitcoin. Ir klasiskais jaucējkrāns un arī automātiskais jaucējkrāns. Lai laimētu BTC, varat spēlēt vairākas spēles, kuras, ja vēlaties, varat viegli konvertēt uz citām krāna kriptovalūtām. Ir arī Monero ieguves funkcionalitāte, kas izmaksā ieguves atlīdzību arī Bitcoin. Apbalvojumus var atsaukt vietnē FaucetHub vai jūsu personiskajā makā.

ES jaucējkrāns

Šis ir viens no labi pazīstamajiem kriptogrāfijas jaucējkrāniem, kas atbalsta 13 kriptovalūtas, kuras var iegūt bez maksas. Tam ir īss prasību intervāls – 5 minūtes, kas nozīmē, ka jūs varat griezties biežāk un, iespējams, nopelnīt vairāk. Atšķirībā no daudziem maisītājiem jums ir jāatrisina captcha, nevis jāapgriež faktiskais ritenis. Bez kriptovalūtām krānam ir savas monētas, kuras sauc ES monētas, kuru jūs varat arī nopelnīt un viegli konvertēt uz jebkuru no atbalstītajām kriptovalūtām. Jūs varat piedalīties piedāvājuma sienās un PTC, lai nopelnītu vairāk, un jūs varat iegūt savu kriptogrāfiju. Coinbase lietotāji bez maksas atsauc savas atlīdzības.

Firefucucet

Firefucucet dod bezmaksas atlīdzību 8 kriptovalūtās, proti, Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Litecoin, Dash, Tron, Zcash un Digibyte. Jūs saņemat atlīdzību galvenokārt par tādu vienkāršu uzdevumu veikšanu kā aptaujas, piedāvātās sienas un spēļu skatīšanās. Turklāt jūs varat saņemt atlīdzību par sasniegumiem un virkni citu, kā arī novirzīšanas prēmijas visiem saviem draugiem, kuras pievienojat krānam. Jūs varat viegli izņemt atlīdzību jebkurā laikā.

Secinājums

Tie ir augsti apmaksāti kriptogrāfijas jaucējkrāni, kurus varat izmantot, lai 2021. gada februārī iegūtu dažus bezmaksas digitālos aktīvus. Neatkarīgi no tā, vai esat jauns kriptonauda vai vienkārši vēlaties saņemt vēl vairāk, par tiem nemaksājot, šie jaucējkrāni palīdzēs jums sasniegt jūsu mērķi. Tas var nebūt daudz, bet nekaitē darīt jautras lietas un saņemt par to atlīdzību, tāpēc pamēģiniet.

Piedāvātais attēls: thecareercookbook.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector