Hotbit Exchange apskats Nodevas, drošība, plusi un mīnusi

Hotbit apmaiņa

Hotbit birža ir viena no populārākajām kriptovalūtu tirdzniecības platformām, un tā apgalvo, ka tai ir tik daudz ko nodrošināt. Lai noskaidrotu, ko šī birža mums piedāvā, mēs izskatīsim tās dizainu un funkcijas, kas ir svarīgi tirgotājiem un investoriem kopumā. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par šo jauno godināšanas kripto apmaiņu.

Hotbit Exchange pārskats

Hotbit tika dibināta 2018. gadā ar pārliecību, ka digitālie aktīvi ir nākotne. Reģistrēta Honkongā un Igaunijā, birojam ir biroji Šanhajā un Taipejā. Lai arī Hotbit ir Ķīnas izcelsmes, tā uzdevums ir būt globālai digitālo aktīvu tirdzniecības vietai, tāpēc tās galveno komandu veido locekļi no Ķīnas, ASV un Taivānas.

Platforma atbalsta arī 6 valodas, lai nodrošinātu, ka to var izmantot ļoti dažādi klienti. Valodas ir ķīniešu, angļu, krievu, taju, korejiešu un turku. Pašlaik ir vairāk nekā miljons reģistrētu lietotāju, no kuriem 90% nav ķīnieši.

Atbalstītās valūtas un pieejamās valstis

Hotbit biržā ir vairāk nekā 500 tirdzniecības pāru ar populārākajām kriptovalūtām un DeFi žetoniem, lai ikvienam būtu kaut kas, ko viņš vēlas. Biržai ir lietotāji no vairāk nekā 170 valstīm.

Lietotāja saskarne un pieredze

Hotbit ir diezgan pievilcīgs lietotāja interfeiss, taču tajā nav tik vienkārši orientēties, galvenokārt daudzo tā īpašību dēļ. Biržas lapā lietotāji var viegli redzēt uzskaitītos aktīvus, diagrammas un tirdzniecības vēsturi. Bet tirgu lapā ir garš atbalstīto aktīvu un to pieejamo tirdzniecības pāru saraksts, no kuriem lietotāji var izvēlēties, lai sāktu tirdzniecību. Tas nav labākais lietotāja interfeiss, bet ir pietiekami labs tirdzniecībai vai jebkuram citam, ko lietotāji vēlas darīt.

Kā izmantot Hotbit Exchange

Izveidot kontu

Lai izmantotu Hotbit, jaunajiem lietotājiem tas ir jādara reģistrēties un izveidojiet kontu. Process ir diezgan vienkāršs; izmantojot tikai savu e-pasta adresi vai tālruņa numuru, jūs varat viegli reģistrēties, izveidojot paroli. Verifikācijas kods tiks nosūtīts uz jūsu e-pastu vai tālruni, un pēc apstiprināšanas jūs varat piekļūt pilnai platformai.

Kā noguldīt

Hotbit apmaiņa ļoti labi apzinās drošību. Jums būs jāaktivizē divfaktoru autentifikācija, instalējot Google autentifikatoru un izmantojot kodu, lai varētu veikt iemaksu. Process ir drošības līdzeklis, lai nodrošinātu, ka neviena nepiederoša persona nevar iemaksāt vai izņemt no jūsu konta.

Tas pats process ir nepieciešams, lai izstātos no apmaiņas. Ņemiet vērā arī to, ka pēc 24 stundām ilgas iemaksas platformā varat atteikties tikai tad, ja esat jauns lietotājs, kas tikko reģistrējies.

Hotbit Exchange maksas


Hotbit iekasē Maker un Taker darījumu maksas, kā arī izmaksas par lielāko daļu žetonu un monētu, bet ne visas.

Depozīta maksa: Par iemaksu veikšanu netiek iekasēta maksa.

Izstāšanās maksa: Pat ja izņemšanas maksa mainās atkarībā no tīkla, tāpat kā jebkurā citā biržā, tā ir atkarīga arī no dažiem tālāk norādītajiem žetoniem:

Žetona tips Izstāšanās maksa Min. Izņemšanas apjoms
REL 2971666.94 5943333.88
CNNS 3607.51 7215.02
STRO 1623553.04 3247106.08
GRS 5 10
CVP 4.64 9.28
MAKSĀTS 3.7 7.4
NEO 0 1

Maksa par maksu: Makera maksa ir -0,05% par Global Select, -0,15% par globālo un -0,05% par pieaugošo.

Taker maksa: Taker maksa ir 0,20% Global Select, 0,30% Global un 0,65% Growing. Maksas šķiet diezgan augstas, taču nav slēptu maksu.

Maksājuma veidi

Visi kriptovalūtas noguldījumi tiek atbalstīti un bez maksas. Bez tam cita pieejamā iespēja ir izmantot ePay, kas prasa reģistrēties pakalpojumā. Kad esat pabeidzis, varat izmantot lietotni, lai noguldītu USD biržā. Ir vērts atzīmēt, ka par iemaksu, izmantojot šo metodi, tiek iekasēta maksa 1% apmērā.

Drošības funkcijas

Hotbit apmaiņa šķiet diezgan nopietna attiecībā uz drošību. Tas ir reģistrēts Honkongā, kas nozīmē, ka tas ir pilnībā regulēts. Ir divu faktoru autentifikācija noguldījumiem un izņemšanai. Tomēr KYC nav nepieciešama, tāpēc lietotāji paļausies tikai uz saviem 2FA kodiem un parolēm.

Kriptogrāfijas biržā nav reģistrēts zaudējums lietotājiem, un tai ir attiecīgo iestāžu B + reitings. To regulāri pārbauda arī divas revīzijas firmas – SlowMist un Beosin.

Klientu atbalsts

Hotbit apgalvo, ka piedāvā klientiem visu diennakti atbalstu, izmantojot vairākus kanālus, tostarp atbalsta biļetes iesniegšanu, Hotbit oficiālo ķīniešu WeChat grupu, Hotbit oficiālos ķīniešu un angļu telegrammu kanālus, Hotbit oficiālo Twitter kontu, Hotbit oficiālo Facebook kontu utt. Daži klienti ir uzrakstījuši sliktas atsauksmes par klientu apkalpošanas kvalitāti.

Hotbit Exchange reputācija

Apmaiņa nav bijusi ilgstoša, tāpēc varētu būt grūti pateikt, kā tā darbojas. Tomēr ir daži komentāri, kas liek domāt, ka Hotbit nav zvaigžņu birža, bet arī nav pārāk slikta, lai to izmantotu tirdzniecības pamatmērķim.

Hotbit Exchange apskats: spriedums

Hotbit ir salīdzinoši jauna birža, un tai ir ambīcijas kļūt par lielu pasaules tirdzniecības platformu. Tomēr, iespējams, tai būs jāuzlabo savi pakalpojumi, lai padarītu tos iekļaujošākus lietotājiem. Piemēram, izņemšanas un depozīta iespējas ir diezgan ierobežotas, un tās var būt liels šķērslis lietotājiem. Viņiem arī jāstrādā pie likviditātes nodrošināšanas, jo lielākā daļa no uzskaitītajiem aktīviem ir ar zemu ierobežojumu, kuriem parasti ir likviditātes problēmas.

Plusi:

  • Platforma ir viegli pieejama daudzās pasaules valstīs;
  • Tam ir augsta ieguldījumu atdeve, kas ir otrajā vietā pēc Binance, OkEx, Huobi un Gate.io;
  • Biržā ir liels skaits kotēto aktīvu, un tajā ir daudz tirdzniecības pāru.

Cons:

  • Maksa ir salīdzinoši augsta;
  • Pēc lietotāju domām, klientu atbalsts nav ļoti efektīvs;
  • Lielākajai daļai uzskaitīto žetonu ir slikta likviditāte, kas lietotājiem rada problēmas ar aktīvu tirdzniecību;
  • Ierobežotas iemaksas un izmaksas iespējas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector