Globcoin žetona pārdošanas datums

globcoin

Ievads Globcoin

Globcoin ir uz Ethereum bloku ķēdes balstīta platforma, kas klientiem sniegs līdzekļus, lai izveidotu valūtu grozus, kas atbilst viņu ieguldījumu vajadzībām. Vēl nesen šī valūtas pārvaldīšanas metode nebija pieejama plašākai sabiedrībai, jo tā tika rezervēta dažiem elites klientiem tās augsto maksu un valūtas tirgus vispārējā rakstura dēļ. Globcoin mērķis ir padarīt šo pakalpojumu pieejamu visām personām neatkarīgi no viņu ģeogrāfiskā un finansiālā stāvokļa.

Valūtas grozi nodrošinās piemērotu risinājumu visdažādākajām vajadzībām. Šie grozi sastāv no 15 lielāko valstu valūtām un zelta. Tādā veidā platforma radīs drošu, stabilu un likvīdu digitālo valūtu. Pats grozs bija pieejams vismaz 5 gadus, tas bija pieejams ģimenes birojiem un institucionālajiem investoriem. Globcoin komandai ir arī Dibināts 5 gadus bizness ar tūkstošiem klientu.

Platformas decentralizētais raksturs ļaus piekļūt visiem tirgus dalībniekiem. Lai šis risinājums būtu pieejams, Globcoin izmanto nākamo grupas struktūru:

Platforma izmanto Ethereum blokķēdes tehnoloģiju un šādu grupas struktūru:

 • Rezerves valūtas risinājumi (RCS SA), kas kopš 2012. gada izveidoti Cūgā, Šveicē, ir izveidoti un uzlaboti pārvaldītu valūtas produktu, piemēram, globālās rezerves valūtas, uzlabošana. RCS pieder daži IP gabali, kas saistīti ar vairāku valūtu indeksu pārvaldību.
 • OptimInvest – ir valūtas pārvaldnieks un OARG (Organisme d’Autorégulation des Gérants de patrimoine) loceklis. Tās uzdevums ir piedāvāt konsultācijas mandātus lieliem klientiem.
 • GLOBCOIN Ltd., kas izveidots 2016. gadā, – šis uzņēmums tirgo vienu no pirmajiem vairāku valūtu e-makiem, kas saistīti ar vairāku valūtu Platinum Mastercard, kas tā īpašniekam nodrošina piekļuvi starpbanku ārvalstu valūtas kursiem un bezmaksas tūlītējiem vienādranga darījumiem. lielākajā daļā pasaules pieejamo valūtu. Atrodas Londonā, tās klienti ir biznesa un privātpersonu ceļotāji un emigranti no 32 valstīm.

Globcoin plāno sasniegt savu mērķi, ieviešot RCS Dual Token risinājumu, tādējādi nodrošinot divi Ētera žetoni:

 • GCP: Lietderības marķieris, kura uzdevums ir izdot un piekļūt dažādiem valūtu groziem, tostarp, bet neaprobežojoties ar pasaules valūtas rezervi..
 • GLX: šis marķieris darbojas kā vērtības krājums, savienots ar 15 vissvarīgākajām valūtām plus zelts. Tas tiek nodrošināts 100% proporcijā 1 pret 1.

Komanda

Globcoin galvenajā mītnē Londonā un Ženēvā ir profesionālu un pieredzējušu personu grupas, kas vēlas uzlabot un padarīt šo valūtas pakalpojumu pieejamu visiem patērētājiem..

Kompānijas līdzdibinātājai Helijai d’Hautefortai ir iespaidīgs CV. Sākot ar pirmā Eiropas valūtas pārklājuma pārvaldnieka izveidošanu, Peugeot grupas valūtas riska ierobežošanas pārvaldību līdz valūtas iespēju portfeļu administrēšanai dažādās bankās.

Bertrand Weisgerber, TLS Contact līdzdibinātājs un izveidotājs, pasaules vīzu pieteikumu līderis, kura centri ir vairāk nekā 62 valstīs (15 Ķīnā), ir piedalījies dažos lielos uzņēmumos (SESA-Cap Gemini, Axime-ATOS) un izveidoja savu ieguldījumu sabiedrību, kas tradicionālajās finanšu nozarēs izmantoja jaunas tehnoloģijas.

Sīkāka informācija par žetonu pārdošanu

Žetonu izpārdošanai ir jāpiešķir papildu finansējums faktiskās platformas uzlabošanai, pārdodot GSP marķierus. Līdzekļi, kas tiks iegūti no šīs kampaņas, tiks izmantoti dažādu Globcoin vides sektoru attīstīšanai, piemēram, mārketingam un PR, produktu ieviešanai, klientu piesaistei un partnerības programmām..

Žetonu pārdošana sākas janvārī (pirms ICO ar 70% prēmiju no 8. līdz 12., ICO no 13. līdz 31. st.).

Šajā marķierī GLX nebūs pieejams pārdošanai.


 • Marķiera nosaukums – GCP;
 • GSP, kas izveidots uz 1 ēteri – 100;
 • Minimālais iekasējamais ēteris (dalībnieki var pieprasīt atmaksu, ja šī grīda netiek sasniegta) – 5000;
 • Maksimālais ētera daudzums (žetonu pārdošana beidzas, ja tiek sasniegta šī robeža) – 150 000;
 • Maksimālais ētera daudzums (pirmspārdošana beidzas, ja tiek sasniegta šī robeža) – 30 000;
 • Maksimālais žetonu skaits, kas ģenerēts pūļa dalībniekiem – no 15 850 000 līdz 37,8%;
 • Maksimālais žetonu skaits, kas ģenerēts pirmspārdošanas dalībniekiem – no 5 100 000 līdz 12,2%;
 • Maksimālais izveidoto žetonu skaits uzņēmējdarbības attīstībai nākotnē un tirgus paplašināšanai – 12 570 000 līdz 30%;
 • Maksimālais žetonu skaits, kas ģenerēts komandai, padomdevējam un agrīnajiem atbalstītājiem – no 8 380 000 līdz 20%;
 • Maksimālais radīto GKP skaits – no 41 900 000 līdz 100%

Globcoin ir vērienīgs projekts, kas noteikti mainīs mūsu valūtu pārvaldīšanas veidu. Globcoin būs šādos pasākumos: Londonas Blockchain nedēļa no 18. līdz 19. janvārim; 6. Ziemeļamerikas Bitcoin konference no 18. līdz 19. janvārim Maiami; Kripto finansēšanas konference no 17. līdz 19. janvārim Sanktmoricā, Šveicē; DC Blockchain samits no 6. līdz 8. martam Vašingtonā.

Kontakti:

Vietne: https://globcoin.io/

Telegramma: https://t.me/globcoin

Twitter:  https://twitter.com/Globcoin_io

Facebook:  https://www.facebook.com/globcoin.io/ 

Baltā grāmata:  https://globcoin.io/assets/whitepaper.pdf

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector