Garneļu apskats Sociālās tirdzniecības platforma

Garneles pārskats

Garneles ir kriptovalūtas sociālā tirdzniecības platforma, kas ļauj automatizēt darījumus. Tas ievērojami uzlabo portfeļa pārvaldīšanas veidu. Sociālās tirdzniecības platformas, piemēram, šī, atvieglo aktīvu tirdzniecību, ļaujot pat iesācējiem kopēt pieredzējušāku tirgotāju tirdzniecību un līdz minimumam samazinot viņu zaudējumus, mācoties darbā.

Šajā Shrimpy pārskatā mēs apsvērsim funkcijas, kas padara to unikālu, kā arī vispārējās platformas izmantošanas sociālās tirdzniecības priekšrocības un trūkumus..

Garneles apskats: platformas pārskats

Shrimpy ir viena no vadošajām sociālās tirdzniecības platformām pasaulē. Sociālā tirdzniecība ietver portfeļa pārvaldību, kas nozīmē, ka tādi tirgotāji kā Shrimpy palīdz pārvaldīt lietotāju līdzekļus. Kripto tirgotāji var ievietot savu portfeli autopilotā un nopelnīt, izmantojot šo platformu, neuztraucoties par tirgus svārstībām un citiem faktoriem, kas tipiskiem investoriem būtu jāpatur prātā.

Līdz šim garneļu apjoms pārsniedz USD 2 miljardus, un darījumu skaits pārsniedz 300 000 dienā. Tas darbojas ar dažādām galvenajām kriptogrāfijas biržām, tostarp Binance, Coinbase Pro, Gemini, Kraken, KuCoin, OkEx, Koinly un citiem. Ir vērts atzīmēt, ka katru tirdzniecības platformu var uzskatīt par labāko kriptogrāfijas valūtas maiņu. Tāpēc, strādājot ar tik cienījamām apmaiņām, tiek parādīta platformas uzticamība tās piedāvātajiem pakalpojumiem.

Kā darbojas garneles?

Platforma tika uzbūvēta ar universālu kripto apmaiņas API. Tas nozīmē, ka tā spēj integrēties ar jebkuru kriptogrāfijas apmaiņu neatkarīgi no dizaina. Iepriekš uzskaitīto integrēto biržu lietotāji var nemanāmi savienot Shrimpy ar jebkuru savu apmaiņas kontu skaitu. Pēc tam viņi var automatizēt savas tirdzniecības stratēģijas, tādējādi palielinot veiktspēju un ievērojami samazinot ilgtermiņa riskus.

Savienojot savus valūtas kontus, viņi šajā telpā var arī kopēt labākos tirgotājus. Tas ir arī lielisks veids, kā samazināt riskus un uzlabot peļņu. Lai gan tas nozīmē, ka viņi zaudē, kad zaudē tirgotājs, kuru viņi kopē, ir lielākas iespējas gūt panākumus nekā tad, ja iesācēji ļoti agri sāk tirgoties paši..

Ir liels līderu saraksts, kurā ir garš top tirgotāju kā līderu saraksts, kuram var sekot jauni. Viņi tirgo, pamatojoties uz dažādām stratēģijām, kas nozīmē, ka vienmēr būs tirgotāji ar piemērotu stratēģiju visiem.

Ne tikai tas, ka pieaug tirgotāju kopiena ar dažādu prasmju līmeni. Reģistrējoties, jaunie tirgotāji var būt daļa no šīs kopienas un mācīties no citu pieredzes, lai uzlabotu savas zināšanas par tirdzniecību un augtu līdzās.

Garneles pārskats: galvenās iezīmes

Vietnē Shrimpy ir daudz funkciju. Tomēr šajā garneļu pārskatā mēs aplūkosim tikai dažus no šiem.

Drošība

Shrimpy lepojas ar to, ka lietotāju drošība ir galvenā prioritāte. API atslēgas ir droši šifrētas un glabātas ar FIPS 140-2 apstiprinātiem aparatūras drošības moduļiem. Tas nodrošina apmaiņas API atslēgu drošības un konfidencialitātes saglabāšanu. Viņiem ir arī divu faktoru autentifikācija, kuru viņi mudina lietotājus aktivizēt, lai vēl vairāk nodrošinātu līdzekļu drošību.

Cenu noteikšana

Shrimpy piedāvā cenu noteikšanas iespējas, lai nodrošinātu, ka visi ir iekļauti. Būtībā ir divi plāni – “HODLER” un “PROFESSIONAL” plāni. Pirmais ir bez maksas bez maksas. PROFESSIONAL ir trīs norēķinu plāni; katru mēnesi, 6 mēnešus un katru gadu. Pakalpojumu klāsts, protams, ir atšķirīgs, un tiem, kas iekļauti PROFESSIONAL plānā, ir daudz vairāk iespēju nekā HODLER plānam.

Saistītā programma

Shrimpy ir novirzīšanas programma lietotājiem, tostarp HODLERS. Pirmos trīs mēnešus viņi nopelnīs 50% komisiju par saviem nodevu maksājumiem platformā. Tas ir veids, kā apbalvot klientus par atbalstu, un visi no tā var gūt labumu.

Pieredzējuši tirgotāji var pieteikties arī kļūt par sociāliem līderiem. Viņiem vienkārši jāpiesakās un jāizvēlas kļūt par sociālajiem līderiem cilnē līderis. Tad viņi var sākt tirdzniecību ar jebkuru stratēģiju un izveidot sekotāju grupu. Pēc tam viņi saņems $ 4 mēnesī par katru sekotāju, kurš kopē viņu tirdzniecības modeļus.

Garneles pārskats: spriedums

Šis Shrimpy pārskats parāda, ka platforma ir diezgan moderna vieta sociālajai tirdzniecībai, kas ļauj jaunajiem tirgotājiem izmantot citu tirgotāju pieredzi, lai maksimāli izmantotu savus ieguldījumus un darījumus. Daudzveidīgā kopiena dod viņiem vislabākās iespējas augt, un tāpēc šī ir laba vieta iesācējiem tirgotājiem, lai sāktu savu ceļu.

Plusi:

  • Iekļaujoša platforma: Garneles visiem dod iespēju kļūt par labāku tirgotāju. Tas ir iespējams, izmantojot bezmaksas plānu, kuru ikviens var izmantot, lai nokļūtu uz klāja un eksperimentētu ar sociālo tirdzniecību.
  • Izaugsmes iespējas: Jaunie tirgotāji var izmantot Shrimpy, lai ātri augtu, ievērojot un ievērojot viņu tirdzniecības plānus un stratēģijas.
  • Atalgojums visiem: Visi garneļu lietotāji saņem atlīdzību. Līderi tiek apbalvoti par saviem sekotājiem, bet sekotāji tiek dāsni atalgoti par jaunu lietotāju piesaistīšanu platformai.
  • Augsta drošība: Shrimpy ļoti nopietni uztver savu lietotāju drošību, tāpēc tam ir spēcīga aizsardzība pret savu API un lietotāju.

Cons:

  • Bezmaksas HODLER plānam ir ļoti ierobežota piekļuve funkcijām, salīdzinot ar apmaksāto PROFESSIONAL plānu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me