Freewallet Insights, Pandemic Aftermath un 2020 Crypto Trends – ekskluzīva intervija ar Salamanu Braunu

Freewallet

Šoreiz mums bija prieks runāt ar Solomon Brown, Freewallet PR nodaļas vadītāju. Uzņēmuma populārākais produkts ir Freewallet: Crypto Wallet, kas atbalsta vairāk nekā simts aktīvu, kurus var iegādāties, izmantojot kredītkarti. Turklāt Freewallet piedāvā 22 vienas valūtas lietojumprogrammas Android un 11 lietotnes iOS, kas atbalsta kopumā 22 monētas un žetonus..

Zālamans labi pārzina blokķēdes iesācēju popularizēšanu, kas ļāva viņam sākt savu amatu Freewallet 2018. gadā un pāriet uz pašreizējo amatu. Papildus PR, viņš specializējas tiesiskajā regulējumā par kriptogrāfiju, kas atrodas dažādās pasaules valstīs.

Sveiks, Salamans, patīkami, ka esi ar mums. Mēs zinām Freewallet Family kā vienas pieturas platformu visam, kas jums nepieciešams kriptogrāfijā. Tomēr nesenās uzņēmuma izlaistās funkcijas ir parādījušas, ka vienmēr ir kur augt. Lūdzu, pastāstiet mums vairāk par tiem.

Labi, pirms mēs esam nonākuši līdz tam, es gribētu pateikties Coindoo par manis intervēšanu, lai man būtu iespēja dalīties pieredzē un pastāstīt jūsu auditorijai par mūsu jaunākajiem notikumiem..

2020. gada sākumā mēs ieviesām atjauninātu 16 mūsu mono maku versiju, lai lietotājiem nodrošinātu labāku lietojamību. Pateicoties mūsdienīgai kaudzei un galvenā uzmanības novirzīšanai uz backend izstrādi, mēs varējām pārrakstīt Android un iOS lietotnes kopumā par 11 monētām un žetoniem un padarīt tās ērtāk lietojamas.

Tagad lielākā daļa funkciju un privilēģiju ir pieejamas tieši lietotnēs. Turklāt, tā kā drošībai līdzās stabilitātei mēs piešķiram prioritāti, jaunie maki ir labi aizsargāti, un ir veiktas noteiktas dizaina izmaiņas, lai atvieglotu darba slodzi un paātrinātu visas sistēmas darbības. Kas man personīgi šķiet vispievilcīgākais, ir pašreizējais atbalsts paziņojumiem katrā ierīcē, informējot jūs gan par izmaksām, gan izmaksām. Es esmu Apple Watch puisis, un vienmēr esmu to ieguvis, tāpēc vienmēr esmu pārliecināts, ka mani dati ir droši, jo lietotne reaģē pat tad, kad es esmu bezsaistē vai kad aizmugure pazeminās.

Es arī vēlētos pievērst uzmanību mūsu nostiprinātai partnerībai ar Changelly, kuras mērķis ir pārvietot darījumus ar vairāk nekā 50 digitālajiem aktīviem ārpus blokķēdes. Mēs ilgu laiku esam plānojuši šīs funkcijas ieviešanu, taču Covid-19 globālais satricinājums ir paātrinājis mūsu kopīgos centienus. Tādējādi lietotāji ieguva iespēju ietaupīt uz bezmaksas darījumiem, kas ir iespējami Freewallet ekosistēmu un izmantot labākus valūtas kursus, kas ir vienādi ar Changelly kursiem. Ātrāka apmaiņas izpilde (tikai 1-2 minūtes) un uzlabota anonimitāte ir citas galvenās priekšrocības, it īpaši ārkārtējas tirgus neaizsargātības laikā, jo jūsu pārskaitījumi netiks aizsprostoti ar ilgu apstiprināšanas laiku un netiks pārraidīti publiski.

Freewallet saviem lietotājiem nodrošina brīvības atņemšanas pakalpojumus. Runājot sīkāk par drošības jautājumiem, vai jūs varat komentēt dramatiskus pavedienus Twitter, Reddit un citos sociālo mediju kanālos, kas pauž neuzticēšanos mitinātajiem maciņiem? Kādas priekšrocības piedāvā brīvības atņemšanas kriptogrāfijas maki?

Patiesība ir tāda, ka debatēm par brīvības atņemšanas un bez brīvības atņemšanas makiem ir tikpat jēga kā vardarbīgajam konfliktam starp lielo endiānu un mazo endiānu pārstāvjiem no Džonatana Svifta Gulivera ceļojumiem. Jā, klientu privātās atslēgas glabā Freewallet, taču ar brīvības atņemšanas dienestiem, ja lietotājs zaudē piekļuvi saviem datiem, tas nenozīmē, ka viņš zaudē savus līdzekļus. Viņa kontu var viegli iegūt pa e-pastu.

Ja mēs runājam par darījumu kļūdām, es stingri uzskatu, ka lielāko daļu no tām var izvairīties un tās vispār nav saistītas ar seifa nodrošinātāju. Turklāt šīs kļūdas parasti novērš klientu apkalpošana, kas ir vēl viens brīvības atņemšanas maku nopelns. Tāpēc šāda veida kriptogrāfijas maks šķiet īpaši piemērots iesācējiem. Ar visu diennakti pieejamo atbalsta komandu un visu veidu problēmu risināšanu mēs darām visu iespējamo, lai jūs atbalstītu. Tas nav liels darījums, ja nejauši veicat maksājumu uz saliktu adresi, piemēram, nenorādot uz seifa ID. Mēs pastāvīgi izpērkam līdzīgus kļūdainus darījumus un veicam atmaksu. Protams, mēs nevaram panākt, lai kaut kas notiktu ar pirksta klikšķi. Ir retāk sastopamas situācijas, kas prasa laiku, pūles un resursus, taču mēs vienmēr esam gatavi sniegt roku mūsu lietotājiem.

Jebkurā gadījumā vairāk nekā 3 miljoni lietotāju no vairāk nekā 100 valstīm jau ir izvēlējušies Freewallet. No kurienes ir jūsu galvenā auditorija? Kuri tirgi, jūsuprāt, ir vislabvēlīgākie, lai redzētu, kā jūsu uzņēmums 2020. gadā paplašina savu starptautisko klientu loku?

Kā jau teicāt, mums ir ļoti daudz lietotāju visā pasaulē. Mūsu top 10 valstu sarakstā, ko mēra pēc apmeklējumu skaita, ir ASV, Lielbritānija un Vācija, kas mūs lepojas. Virzoties tālāk uz austrumiem, ņemot vērā visu, kas koronavīrusa dēļ notiek Āzijas strauji augošajā kriptogrāfijas nozarē, mēs sagaidām, ka vairāk ķīniešu lietotāju pievienosies mūsu Freewallet saimei, jo Vidējās Karalistes tirgus šobrīd izskatās daudzsološākais.

Runājot par pandēmiju, kā mainījās patērētāju uzvedība vietnē Freewallet?

Nu, nedēļu pēc bēdīgi slavenā kriptogrāfijas tirgus sabrukuma, kas notika 13. martā, Bitcoin pirkumi pieauga par 30%, tāpat kā kopējo pirkumu pieprasījumu skaits. Daudz interesantāk ir tas, ka mēs redzējām tieši tādu pašu lietotāju skaita pieaugumu, kuriem izdevās iegādāties kriptogrāfiju, kas izrādījās visaugstākā, jo gan jaunie, gan vecie klienti vienlaikus ir pastiprinājuši savu darbību. Rezultātā mēs esam reģistrējuši arī labu 45% darījumu apjoma pieaugumu.


Freewallet

Vai karantīnas laikā jums ir nācies reorganizēt savu biznesu? Vai esat saskāries ar kādiem izaicinājumiem un kā tos esat pārdzīvojis??

Pateicoties mūsu nozares specifikai, strukturāli Freewallet komanda ir decentralizēta, apvienojot aptuveni simtu darbinieku no visas pasaules ar kopēju mērķi. Tātad, par laimi, pašizolācijas pasākumu ieviešana nav ietekmējusi mūsu darba procesus, un mūsu klientu apkalpošana joprojām ir pieejama visu diennakti.

Bet skarbā emocionālā vide ir pavisam cita lieta. Stāvēšana nenoteiktības krastā ir nomācoša, jo neviens nespēj noskaidrot, kā risināsies notiekošā veselības un ekonomiskā krīze. Un šajos grūtajos laikos jūsu darbs var kļūt par jūsu svētnīcu. Man patiešām patīk ceļot, un tas bija ļoti nomākti, ja man bija jāpieņem realitāte, kurā man jāpaliek mājās un es varu tikai sapņot par iespēju vēlreiz doties uz ārzemēm. Bet es jau esmu ieguvis risinājumu, un mana Crypto Geography sērija, kas ļauj man ceļot visur, kur es gribu – iekšā – man palīdzēja mazināt garlaicību. Bet šāda veida ceļošana ir arī vienkāršāka jūsu budžetā.

Jā, es esmu izlasījis jūsu rakstus par kriptogrāfijas ģeogrāfiju, kas attiecas uz kriptovalūtas lietošanu un noteikumiem visā pasaulē. No jūsu viedokļa, kuru valsti var saukt par visas kriptogrāfijas nozares galvaspilsētu?  

Tas ir labs jautājums, bet par to es varu tikai spekulēt. Ar savu pozitīvo attieksmi pret kriptogrāfiju un atbilstošo atbalsta sistēmu, piemēram, Maltas valdība, visticamāk, padarīs savu niecīgo valsti par plaukstošu blokķēdes centru. Viņi patiešām saka, ka mazi baloži var nest lieliskus vēstījumus, un tas, šķiet, attiecas uz Maltu. Biržas, kas balstītas tikai uz šo blokķēdes salu, lepojas ar ievērojamu tirdzniecības apjoma daļu, savukārt daži nozares līderi plāno tur pārcelt savu galveno mītni. Ja tāda pati tendence laika gaitā saglabājas, mums ir pamats uzskatīt, ka vairāk kriptogrāfijas uzņēmēju veicinās Maltas labklājību.

Tajā pašā laikā nesen izveidotā regulatīvā smilškaste Vācijā paver jaunus apvāršņus kriptogrāfijas masveida pieņemšanai visā Eiropas Savienībā, pieņemot kriptonauda kā vērtības digitālu attēlojumu un legalizējot ar kriptogrāfiju saistītus pakalpojumus un operācijas. Šogad ASV regulatori arī tuvojas visu virtuālo aktīvu skaidrošanas procesiem, kurus var uzskatīt par nozīmīgu pagrieziena punktu Amerikas kriptogrāfijas likumdošanā. Ja ņemam vērā Kripto ielejas precedentu, kas organizē lielus nozares pasākumus visā pasaulē, un tos aizraujošos kriptogrāfijas projektus, kas darbojas ASV, šķiet, ka vietējo likumdevēju jaunākie mēģinājumi novedīs pie nozīmīga progresa kriptogrāfijas izstrādē un vispārējā pieņemšanā.

Es tikai gribētu atsaukties uz vēl vienu Crypto Geography sēriju par Ķīnu. Tā kā digitālā juaņa uzņem apgriezienus, vai jūs piekrītat bijušajam Ķīnas Bankas prezidentam Li Lihui, ka Ķīnas nacionālajai kriptovalūtai ir iespēja aizstāt skaidru naudu?

Kombinējot labāko no kriptogrāfijas un fiat, var iegūt ļoti spēcīgu atbalstu digitālajam juaņam valsts mērogā, jo valsts tam piešķirs stabilas likviditātes garantijas. Neskatoties uz to, es nepieļautu nekādus lielus secinājumus, ņemot vērā valsts atbalstītās kriptovalūtas centralizēto raksturu, kas ir pretrunā ar nozares filozofiju. Potenciālā lietotāju bāze ir ārkārtīgi liela, taču tas, visticamāk, radīs masveida uzraudzītu Centrālās bankas digitālo valūtu, bet ne digitālo aktīvu pieņemšanu kopumā, un paliek jautājums, vai šī pieeja kalpos kriptogrāfijas tirgus attīstībai.

Ķīnā nenodrošinātu kriptovalūtu izmantošana līdz šim ir stingri aizliegta, kas nozīmē, ka vietējās varas iestādes nejūtas pārliecinātas par kriptogrāfijas funkcionalitāti. Tātad, pat ja mēs ņemam vērā visas digitālā juaņa izplatīšanās priekšrocības, to vēl diez vai var saukt par spēļu mainītāju, jo pārliecinoši lielākā daļa Ķīnas iedzīvotāju joprojām izvēlas skaidru naudu kā noklusējuma maksājuma veidu.

Kriptogrāfijas tirgū ir pilnīgi atšķirīga tendence – 2020. gada decentralizētā finanšu atdzimšana. Tātad, kāds ir jūsu viedoklis par DeFi projektiem, aizpildot kriptogrāfijas telpu?

DeFi iespaidīgais progress acīmredzot ir kritisks evolūcijas posms un viens no nozīmīgākajiem kripto sfēras uzlabojumiem. Decentralizētā finansēšana ir sistēma, kuru ir paredzējuši daudzi cypherpunks, agri blokķēdes pieņēmēji un pats Satoshi Nakamoto. Bitcoin bija tikai sākumpunkts, lai parādītu cilvēkiem labāku pasauli, kurā nav finansiālas apspiešanas, un DeFi sektors iet pa šo ceļu, piedāvājot vēl aizraujošākas iespējas pavisam jaunas finanšu nozares veidošanai..

Labs piemērs tam ir nesenais pieaugums DeFi stablecoīnu lietošanā. Gan jau esošie, gan gaidāmie projekti digitālo ekonomiku lēnām, bet stabili virzās uz decentralizāciju, demokratizējot un neitralizējot finanšu operācijas. Viņi arī palielina kriptogrāfijas uzticamību masu auditorijas acīs, kas ir plūdusi pie stabiliem aktīviem, lai pasargātu savus līdzekļus no iespējamiem tirgus satricinājumiem. Protams, ir pāragri teikt, vai DeFi projektu pieaugums papildinās kriptonauda plašāku ieviešanu, taču, piemēram, tādu stablecoīnu kā Dai izmantošana ir diezgan drošs veids, kā cilvēki var iekļūt sistēmā un izpētīt, kā šeit darbojas lietas..

Noslēdzot tēmu par 2020. gada ievērojamiem kriptogrāfijas notikumiem, mēs nevaram ignorēt trešais Bitcoin uz pusi kas notika 11. maijā. Kopienā turpina virmot debates, kas saistītas ar turpmākajām BTC cenu izmaiņām. Ko jūs personīgi sagaidāt no Bitcoin uzvedības pēc pusi?

Paturot prātā neseno stablecoin tirgus izplatīšanu, es teiktu, ka nākotnes Bitcoin pieaugums ir atsevišķa iespēja. Jau tagad ir nedaudz spēcīgu bullish pazīmju, tostarp pozitīva korelācija starp Tether strauji augošo tirgus kapitalizāciju un Bitcoin cenu, padarot šīs attiecības ienesīgas īstermiņā un vidējā termiņā.

Covid-19 pandēmijas vidū pēdējā pusēšana piesaistīja rekordlielu uzmanību no kriptogrāfijas plašsaziņas līdzekļu ziņkārības par to, kā nākamais atlīdzības samazinājums ietekmēs dominējošās kriptovalūtas likteni. Es domāju, ka tas bija viens no galvenajiem izraisītājiem, kas noveda pie redzamā kopējā apgrozījuma un Bitcoin pirkumu skaita pieauguma uz pusi samazinoties, jo cilvēki atrada vēl vienu lielu tirgus notikumu, kas slēpās aiz daudziem virsrakstiem. Plkst Freewallet, abas šīs vērtības salīdzinoši pieauga par 22% un 27%, savukārt Bitcoin pērkošo lietotāju skaits pieauga par 25%. Un noteikti nevajadzētu aizmirst par pieaugošo institucionālo interesi un to, ko tas nozīmē potenciālajam Bitcoin cenu rallijam.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector