FreeBitcoin.io – laimē bezmaksas Bitcoin katru stundu līdz 300 USD

bezmaksas Bitcoin

FreeBitcoin.io katru stundu maksā jums bezmaksas Bitcoin. Piedalīšanās neko nemaksā, un patiesībā jūs varētu nopelnīt šo bezmaksas Bitcoin vairākas reizes mazāk nekā stundas laikā, un šis raksts jums paskaidros, kā tas viss darbojas.

Lai sāktu darbu, jums jāreģistrējas, izmantojot e-pastu un paroli, cita informācija nav nepieciešama. Kad esat reģistrējies, vienkārši piesakieties un sāciet rādīt numurus. Ruļļu ekrānam jābūt šādam:

FreeBitcoin.io

Noklikšķinot uz ruļļa, jūs iegūsiet rezultātu no 0 līdz 10 000. Šis rezultāts noteiktu, cik daudz bezmaksas bitcoīna jūs saņemat. Iespējamais rezultāts ir pirmais, kas jums rada mazāko Bitcoin daudzumu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Bitcoin vērtība ir fiksēta dolāra vērtībām tabulas vidū. Tā, piemēram, ja hipotētiski Bitcoin vērtība ir 30 000 ASV dolāru, tad 10 000 sasniegšana radītu 0,01 BTC un, ja Bitcoin ir 15 000 USD vērtībā, tad 10 000 sitiens radītu 0,02 BTC.

Bezmaksas ruļļi

Tā vietā, lai gaidītu vienu stundu, līdz būs pieejams nākamais rullītis, varat izmantot sadaļu Bezmaksas rullīši. Šajā sadaļā jūs varat apmeklēt īsās saites, kurās tiks parādītas dažas reklāmas, un jūsu mērķis ir atrast pogu “Nākamais” vai “Turpināt” un izmantot to, lai pārietu uz priekšu līdz beigām. Tiklīdz jūs to izdarīsit, pulksteņa derīguma termiņš nekavējoties beigsies, un jūs varētu atkal rullēt un iegūt papildu bezmaksas bitcoin.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka pēc velmēšanas jums jāpiedalās bezmaksas rullīšos – tas, ko dara bezmaksas rullis, būtībā ir pulksteņa nogalināšana – tā termiņa beigām.

Kad esat apmeklējis bezmaksas rullīšu saiti, pēc tam ritiniet vēlreiz, iegūstiet savu bezmaksas bitcoin, tad varat pāriet uz nākamo bezmaksas roll saiti un iegūt papildu bezmaksas bitcoin tieši tāpat.

Ir pieejami vairāki desmiti saišu, tāpēc, ja izmantojat tos visus, jūs varat viegli iegūt daudz Satoshi mazāk nekā 5-10 minūtēs dienā!

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka freeroll saites ir pieejamas vienu reizi dienā – tāpēc, kad tās būsit izmantojis, varat gaidīt, kad rītdien atkal notiks vairākas reizes pēc kārtas, vai arī pāriet uz citām mūsu vietnēm, mums ir pieejamas vairāk nekā 10 vietnes, piemēram, FreeEthereum.com un Free-Tron.com un vēl. Visas šīs vietnes ir atrodamas lapas apakšā FreeBitcoin.io

50% nodošanas komisija

Jūs nopelnītu 50% no tā, ko jūsu novirzītāji nopelna vietnē. Piemēram, ja 100 draugi kopā nopelna 0,02 BTC, tad jūs no tā iegūtu 0,01 BTC. Norīkojuma komisijas tiek apmaksātas uzreiz, nav jāgaida, kamēr tās tiks izmaksātas.

Turklāt mēs izmantojam čivināt, lai retvītu dažus unikālus ziņojumus no tiem, kas aicina citus reģistrēties zem tiem. Vienkārši iekļaujiet @cryptosfaucets jūsu tvītos, lai mēs to varētu redzēt.

Labākais veids, kā izplatīt savu novirzīšanas saiti, ir sociālo tīklu kanālos, Telegram grupas un citās līdzīgās cilvēku grupās, kuras vēlas nopelnīt bezmaksas naudu. Šie 50% ir diezgan ienesīgi, jo daudzas citas vietnes piedāvā daudz mazāk apmaiņā pret jūsu smago darbu, lai saņemtu nodošanu, tāpēc izmantojiet to un iegūstiet pēc iespējas vairāk bezmaksas bitcoin.

Promo kodi

Mēs pastāvīgi, katru dienu, piedāvājam reklāmas kodus Twitter kanāls. Šie reklāmas kodi dara to, ko principā dara freerolli – tie ļauj atkal ripināt, negaidot pulksteņa beigām. Šos reklāmas kodus var izmantot visās vietnēs, kuras mēs pārvaldām, un kā jau minējām iepriekš – mums ir pieejamas vairāk nekā 10 vietnes, lai nopelnītu ne tikai bezmaksas Bitcoin, bet arī Free Ripple, Free Ethereum, Free Dash, Free Tron un vairāk.

Pārliecinieties, ka sekojat mūsu Twitter kanālam ne tikai par reklāmas kodiem, bet arī par daudzām citām akcijām un dāvanām, kuras nodrošina ne tikai mēs paši, bet arī līdzīgas vietnes. Mūsu mērķis ir palīdzēt jums nopelnīt vairāk, tāpēc mūsu kanāls ir pilns ar padomiem un padomiem par to.

Citas vietnes

FreeBitcoin.io nav vienīgā vietne, kas mums ir. Ritinot uz leju līdz lapas apakšai, jūs varētu redzēt visas citas mūsu pārvaldītās vietnes. Sākot ar 2021. gada sākumu, šīs ir pieejamās vietnes:

Bitcoin

Kā redzat, mums ir tādas vietnes kā FreeCardano.com, FreeNEM.com, FreeEthereum.com, FreeUSDCoin.com, un vēl. Viņi visi strādā pie tā paša jēdziena, kas tika paskaidrots šajā rakstā.

Noteikti apmeklējiet vietni emuāru mūsu vietnē kā arī mūsu Azartspēļu bezmaksas piedāvājumi emuārs, kas sniedz jums rīkus un citas idejas, kā nopelnīt vairāk bezmaksas kriptonauda arī citās vietnēs.

Visas mūsu komandas vārdā mēs vēlamies novēlēt jums veiksmi ar jūsu ruļļiem un veiksmi uzvarēt, cik vien iespējams!

Piedāvātais attēls: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me