Faradeja soma

Faradeja soma Faraday somu saišķis

 • Bloķē visu radiosignālu
 • Pārtrauc visu izsekošanu
 • Novērš bezatslēgas automašīnas zādzību
 • Thwarts kartes skimings

Pērc tagad Pērc tagad

1. nodaļa:

Jūs esat šeit divu iemeslu dēļ. Vai nu jūs domājat, kas ir Faraday soma, vai arī vēlaties uzzināt, kāpēc jums to vajadzētu iegādāties. Un jūs saņemsiet vislabākās atbildes uz abiem.

Pievienojot vienu savam sastāvam kiberdrošība rīki var būt ļoti spēcīgi, bet tikai tad, ja zināt, kā to izmantot.

No tehniskā viedokļa tie ir ar foliju darbināmi korpusi, kas bloķē visus radiosignālus.

Magnētiskā lauka un magnētiskā lauka līnijas

No praktiskā viedokļa Faraday somas spēlē drošāku tālruņa “lidmašīnas režīmu” vai bezkontakta kredītkartes glabātavu..

Tērauda seifs ar kombinētu slēdzeni

Kas visvairāk aizrauj Faradejas somas, ir tas, ka tās spēj mazā un pārnēsājamā veidā panākt militāru izolāciju.

Viņi stāsta mūsdienu Dāvida stāstu par Goliāta uzvarēšanu, jo miljoniem dolāru vērtu uzraudzības aprīkojumu var pieveikt ikreiz, kad ievietojat elektroniskās ierīces šajos biezajos vara un plastmasas slāņos..

Faradejas soma pret novērošanu

Faradejas būra vēsture

Faraday Cage pirmo reizi konceptualizēja Maikls Faradejs 1836. gadā un iepriekš novērots dokumentētajos Benjamin Franklyn un Jean-Antoine Nollet eksperimentos gadsimtu pirms.


Kopš to atklāšanas Faradejas būrīši ir izmantoti dažādās vietās, sākot no ķīmijas laboratorijām, kur nepieciešami precīzi un jutīgi mērījumi, līdz ASV militārajiem un NATO datoru centriem, kur drošības un aprīkojuma precizitātes apsvērumu dēļ ir jābloķē jebkura nevēlama radio emisija..

Šo EM (elektromagnētisko) un RF (radiofrekvenču) vairogu popularitāte ir tik liela, ka tie radīja “alvas folijas” interneta mēmu.

Alvas folijas cepuru nēsātāji priecājas par Faraday Bags

Jūs pat varat redzēt, ka viņiem ir svarīga loma iepriekšējās sadaļas “Breaking Bad” sižeta izstrādē Better Call Saul.

Saula Gudmana vecākais brālis Čaks Makfils cieš no reta stāvokļa, kas padara viņu neaizsargātu pret radioviļņiem, tāpēc viņš pārklāj savu māju alvas folijā un izvairās no jebkādu elektronisku ierīču lietošanas.

Tumšs digitāls skaņas vilnis uz zila fona

Sauls ir satriekts, redzot, kā viņa brālis Čaks apmeta māju spolē, lai atvairītu elektromagnētiskos viļņus.

Šim maza mēroga mērķim jums nav jāaizsargā visa istaba, ēka vai vide, lai izolētu atsevišķas ierīces – pietiek ar to, ka vienkārši iegādājaties pieejamu Faraday maisu vai izveidojat pats, mainot plastmasas un alumīnija slāņus..

2. nodaļa:

Faraday somas ir mazi, pārnēsājami un pieejami piederumi, kas bloķē elektromagnētisko lauku. Tās ir praktiskākas varenā Faradeja būra versijas.

Liela Faradejas soma

Faraday soma ir Faraday būra veids.

Tas pasargā elektroniku no radiofrekvenču traucējumu (RFI) vai elektromagnētiskā impulsa (EMP) bojājumiem, neļaujot radio frekvences vai elektromagnētisko impulsu viļņiem iet cauri materiālam.

To sauc ar daudziem nosaukumiem, piemēram, RFID soma, RFID bloķēšanas soma vai EMP soma.

Kā darbojas Faradejas soma?

Tas rada pilnīgi slēgtu telpu, kuru ieskauj vadošu materiālu siets.

Kad elektriskais lauks Faradejas būra ārpusē mijiedarbojas ar materiālu, tas liek aizsargātajā telpā esošos lādiņus sadalīt tā, lai atceltu sekas.

Tas darbojas arī, lai aizsargātu pret radiofrekvenču traucējumi.

Reālistiska elektriskā bumba vai abstrakta plazmas sfēra

Tādējādi hakeri, zagļi vai valsts aģentūras, kas mēģina izsekot jūsu tālruni vai jebkuru citu ierīci, nevarēs pie tā nokļūt Faraday somas ārējā slāņa dēļ..

Papildu bonuss: Faraday somas var arī aizsargāt citus datus un īpašumu!

Ko dara Faradejas soma?

Īsumā tie bloķē visus radiosignālus, sākot no Wi-Fi un Bluetooth līdz RFID (ko izmanto kredītkartes un automašīnas atslēgas) un GPS.

Kad vien vēlaties to novērst nevēlami uzbrukumi savās elektroniskajās ierīcēs ieteicams tos ievietot Faradejas būrī.

Droši ar naudu un kredītkarti

Bet, kad jūs nonākat situācijā, kad jums ir jāizmanto ierīces ceļā, vienlaikus izmantojot maksimālo drošību, Faraday somas veiks darbu.

Kompetenti hakeri varēs likties, ka viss ir atspējots, kamēr viņi izmanto jebkāda veida datus. Kā viņa laikā paskaidroja ievērojamais NSA ziņotājs Edvards Snoudens intervija ar Džo Roganu, elektroniskās ierīces netiek izslēgtas, kamēr neizņemat to akumulatoru.

Edvards Snoudens bija NSA ziņotājs, kurš 2011. gadā aizbēga uz Krieviju pēc tam, kad tūkstošiem klasificētu dokumentu bija nopludinājis nedaudzām žurnālistēm..

Edvarda Snoudena Faradeja soma

Laikmetā, kad lielākajai daļai tālruņu, planšetdatoru, GPS sīkrīku, viedo pulksteņu un tālvadības pulti ir noņemamas baterijas, iespēja saņemt fizisku slēdzi ir svētība..

Faraday soma, kas pilnībā bloķē visus signālus, ir tieši šī izslēgšanas poga.

Labākais drošības veids ir tāds, kas ļauj novērst uzbrukumus, samazinot uzbrukuma virsmu.

Jūs novēršat ļaunprātīgus uzbrukumus, pirms tie pat var notikt.

Tādā veidā jūs varat pārtraukt visu laiku uztraukties par slepeniem tālvadības hakeriem un atļaut tālruni, automašīnas atslēgas, Bitcoin aparatūras maki, un RFID kredītkartes, lai atpūstos drošā vidē, kamēr jūs tās nelietojat.

Vai Faraday somas ir efektīvas?

Ķīmiķi, kuriem laboratorijas eksperimentos jāveic precīzi mērījumi, izmanto arī Faradeja būrus, lai ārējs starojums nevarētu ietekmēt rezultātus.

Paštaisīti Faradejas būri

Un otrādi – Faradejas somas ir mazās un pārnēsājamās Faradejas būru versijas.

Atšķirībā no sarežģītiem uzstādījumiem, kas izolē visu telpu vai ēku, Faraday somas ietilpst jūsu kabatā un nodrošina tāda paša veida drošību elektroniskajām ierīcēm, kas ietilpst iekšpusē.

Uzbūves kvalitātes standarts tiek uzturēts tā, ka savīto vara un plastmasas slāņu biezums nodrošina vienādus signālu bloķēšanas efektus.

Kvalitātes nodrošināšanas un kvalitātes kontroles koncepcija

Īsumā Faraday somas dod jums labumu no NATO operatīvo darbinieku aizsardzības, taču vieglā un pārnēsājamā veidā.

Fakts, ka šo drošību varat paņemt līdzi jebkur, neradot aizdomas, ir vēl viena priekšrocība.

Apkārtējie domās, ka jūs nēsājat lētu neilona maku vai kādu parasto somu.

Viegla sajaukšanās uzlabo jūsu privātumu, un, pirmkārt, jūsu ierīču nepakļaušana hakeriem ir lieliska drošības prakse.

Plastmasas karte makā

Tādēļ Faraday somas ir efektīvas gan radiosignālu atbaidīšanas vienības, kas noņem Bluetooth, RFID, GPS un Wi-Fi, gan arī kā pamatelementi, kas aizsargā jūsu elektroniskās ierīces, neradot nevienam aizdomas..

Podcast Let’s Talk Bitcoin apraidei Andreas Antonopoulos paziņoja, ka viņš savus aparatūras makus glabāja faraday somā. Turklāt @patrickwagner, a digitālā drošība eksperts, Faraday somu sauc par “must have”. Saules vētras vai EMP sprādziena draudi mūsu sabiedrībai ir viens no lielākajiem draudiem drošībai jebkurā mūsdienu valstī. Ja tuvākajā nākotnē mēs digitalizēsim savu monetāro sistēmu, ir pienācis laiks veikt pienācīgus drošības pasākumus aizsargāt mūsu aktīvus šodien.

3. nodaļa:

Automašīnu zādzība ir kaut kas, kas novērots kopš automobiļa izgudrošanas. Laikos, kad automašīnām bija durvju slēdzenes un aizdedzes ar mehānisku atslēgu, cilvēki atrada veidus, kā izvēlēties slēdzeni un karstu vadu.

Ar tehnoloģiju attīstību tika ieviestas elektroniskās slēdzenes, un tagad automašīnām ir centrālais dators, kas ir bloķēts ar elektronisko atslēgu.

Slēgt vīrieti uzvalkā, kurš bloķē viņa automašīnu.

Tas ir viens no labākajiem veidiem, kā novērst zagļus no jūsu automašīnas zagšanas. Tomēr, tāpat kā ar visām tehnoloģijām, zagļi ir atraduši veidu, kā apiet šo drošības pasākumu un ir sākuši izmantot ierīces, ko sauc par kodu sagrābējiem, lai veiktu tā saukto SERA (vai ‘Signāla paplašinātāja releja uzbrukumu’)..

SERA uzbrukumi ir kļuvuši arvien izplatītāki ikdienā, un zādzību gadījumi ir ievērojami pieauguši. Cilvēkus bieži vien mulsina jautājums kā novērst bezatslēgas automašīnas zādzību?

Kāpēc palielinās automašīnu zādzības?

Policijas departamentos visā pasaulē pēdējos gados vērojams milzīgs automašīnu zādzību pieaugums.

Datorurķēšana iekšējās automašīnas sistēmās

Šīs zādzības ir atstājušas policijas nodaļas neizpratni, jo lielākā daļa šo automašīnu tika bloķētas ar elektronisko bloķēšanas sistēmu, kas ir viena no drošākajām auto drošības sistēmas pieejams.

Pēc izmeklēšanas jūs atradīsit daudzus videoklipus, kuros redzams, kā zagļi izmanto ierīci, lai atvērtu automašīnas slēdzeni, un zog to, nemazinot transportlīdzekli tieši. Tātad, kāda ir šī ierīce, kas tiek izmantota šo automašīnu zagšanai?

Zagļi ir kļuvuši tehniski lietpratīgi un ir sākuši izmantot šo ierīci, lai uztvertu atslēgas radiofrekvenču frekvenci, to klonētu un pēc tam izmantotu jaunizveidoto signāla dublikātu, lai atvērtu automašīnu durvis un nobrauktu..

Mūsdienu automašīnas atslēgu piekariņi darbojas ar elektromagnētisko signālu palīdzību. Kad automašīnas atslēga atrodas netālu no automašīnas, starp automašīnu un atslēgu ir radio frekvence.

Vīrietis ar mēteli atsūtīja atslēgu piekariņu pie automašīnas, lai atbloķētu dorrus

Kad lietotājs nospiež atbloķēšanas pogu automašīnas tālvadības pultī, durvis tiek atvērtas, jo automašīna redz signālu. Vienīgais veids, kā apturēt šo zādzību, ir izmantot RFID bloķēšanas maisu, sauktu arī par Faradejas maisu.

Kas ir signāla slepkava Faradeja soma?

Signal Killer Faraday soma ir veidota, pamatojoties uz Faraday Cage.

Savienojuma līnija optisko šķiedru tīkla telekomunikāciju koncepcijā

Būris ir izgatavots no vadītājiem, kas neļauj iekļūt citam elektriskam signālam vai vilnim. Šis princips tiek izmantots arī lidmašīnu būvniecībā; lidmašīnas ir konstruētas tā, ka, ja to sit zibens, elektriskais spēks nevar iekļūt lidmašīnas iekšpusē.

Tātad visam, kas tiek turēts maisa iekšpusē, nevar piekļūt ar ārējiem elektriskiem vai magnētiskiem viļņiem un otrādi.

Kā darbojas Faraday somas?

Faraday somas militārpersonas un policija ir izmantojušas visu laiku, lai aizsargātu tehnoloģiskos pierādījumus, piemēram, tālruņus, klēpjdatorus, viedpulksteņus vai citu aparatūru, kuras iekšpusē ir svarīgi digitālie dati.

Šo tehnoloģiju tagad izmanto sabiedrība, jo ievērojami palielinās datu un automašīnu zādzības.

Automašīnu bez zādzības novēršana ar Faraday somu

Tagad jautājums ir, kā jūs varat novērst automašīnas nozagšanu, izmantojot Faraday somu?

Ar Billfodl Faraday soma, signāli no automašīnas atslēgām tiks bloķēti, tāpēc automašīnas atslēgu radio frekvence nekad nesasniegs zagļa ierīci. Tas ietaupīs jūsu automašīnu no nozagšanas.

Vienkārši pierod iemest atslēgas somā, ienākot pa durvīm. Tad jums vairs nav jāuztraucas par to, ka nakts vidū tiek nozagta jūsu automašīna.

Billfodl Faraday soma

Faraday soma var būt lielisks veids, kā pievienot papildu aizsardzību savām elektroniskajām ierīcēm.

Daži priekšmeti ir tik efektīvi par tik mazu naudu kā Faradejas soma, un mums visiem tas būtu jāizmanto.

Ja jums ir kādi jautājumi, mūsu ekspertu komanda šeit Billfodl ir šeit, lai uz tiem atbildētu!

4. nodaļa:

Draudi, no kuriem pasargā Faradejas soma, var būt dabiski vai cilvēku radīti.

No kā var pasargāt Faraday soma?

Dabas draudu piemērs ir Saules vētra. Ticiet vai nē, bet saules saules vētras šeit uz zemes var iznīcināt elektrotīklus un elektroniku. Viena šāda vētra ir pazīstama kā Carrington Event, un tā notika 1859. gadā. Tajā laikā cilvēcei nebija tik daudz paļaušanās uz elektroniku, kādu mēs darām šodien. Tomēr tajā laikā telegrāfa sistēmas Eiropā un Ziemeļamerikā pārtrauca darboties, iekārtas dzirksteļoja un satricināja operatorus un pat sāka ugunsgrēkus.

Kosmosa skats uz saules spilgtu virsmu ar saules uzliesmojumiem

Ja šodien notiktu šāda mēroga saules vētra, tā plaši sabojātu un traucētu elektroniku, piemēram, automašīnas, datorus un elektrotīklus. Tas var ietekmēt pat mazākus priekšmetus, piemēram, kopēju USB disku. Šāda Saules vētra notika līdzīgā apjomā 2012. gadā, taču tā nenotika zemē (tā nokavēja tikai 9 dienas).

1989. gadā Zemi piemeklēja vēl viena saules vētra, un kanādieši to pārņēma, kaut arī tā nebija tikpat liela kā Carrington Event. Tomēr elektrotīkli palika bezsaistē, un aptuveni 6 miljoni kanādiešu palika bez elektrības – daži stundām, bet citi dienām.

Tiek prognozēts, ka cilvēku radītie draudi būs kodolenerģijas vai EMP bumbas. Kodolsprādzieni izstaro elektromagnētiskos triecienviļņus, kas tāpat kā saules vētras var iznīcināt elektroniku un elektrotīklus. Cilvēka veidota bumba, kas izstaro elektromagnētiskos triecienviļņus, varētu būt detonēta pat kādu attālumu virs mērķa, lai tā būtu efektīva. Šī tēma tika izvirzīta pat GOP prezidenta kandidātu vidū 2016. gada vēlēšanu sacensībās.

Kodolbumbas eksplozija virs pilsētas

Neskatoties uz iespējamiem draudiem elektronikai, cilvēki un nācijas nav gatavi aizstāvēt tehnoloģiju, uz kuru mēs arvien vairāk paļaujamies.

Kas man jāuzglabā Faraday somā?

Uz šo jautājumu nav galīgas atbildes.

Galu galā tas attiecas uz jebkuru priekšmetu, kuru var attālināti uzlauzt un kuru vēlaties, lai tas nebūtu.

Faraday somas priekšmetu saraksts

Šajā sarakstā ir parastie priekšmeti, kurus varētu uzglabāt Faraday somā.

 • Mobilie tālruņi
 • klēpjdatorus
 • Bitcoin aparatūras maki
 • automašīnas atslēgu pultis
 • kredītkartes
 • pases
 • viedie pulksteņi
 • tabletes
 • piekļuves karšu veidošana

Češīras policija Lielbritānijā iesaka autovadītājiem saglabāt savu automašīnas atslēgas Faradejas somā lai zagļi nespētu viņus klonēt. Viss, kas viņiem būtu jādara, ir jāpieiet tuvu jūsu atslēgām, pat tos neredzot, ja vien tie nav pasargāti RFI bloķējošā Faraday somā.

Faradejas somas

USB un Bitcoin aparatūras maki tiks ievietoti Billfodl mazākajā Faraday somā. Ja vēlaties saglabāt tālruni vai mazu planšetdatoru, jūs vēlaties iegūt lielāku.

2018. gada decembra 35C3 konferences prezentācijas laikā Džošs Datko no maks.neveiksme komanda ir parādījusi, kā viņš varēja nosūtīt uzbrukumus Trezors un Virsgrāmata aparatūras maki.

Piegādes ķēdes uzbrukumu gadījumā, kad aparatūras makā ir ievietota papildu RFID antena, ir ļoti vienkārši attālināti vadīt ierīci un nosūtīt monētas uz patvaļīgām adresēm..

Attiecīgi noteikti labāk turēt aparatūras maku Faradejas būrī, ja vēlaties būt 100% pārliecināts, ka neviens nevar mēģināt attālināti uzlauzt jūsu ierīci.

Hakers jakā ar kapuci ar klēpjdatoru sēž pie galda

Ja uz jums vēršas valdības vai sarežģīti hakeri, ļoti iespējams, ka viņi mēģinās apdraudēt visas jūsu ierīces.

Pat ja jūs esat likumpaklausīgs pilsonis, mūsu mūsdienu novērošanas kapitālisms var atrast attaisnojumus, lai šāda veida aizmugures piekļuve būtu pilnīgi likumīga un, iespējams, obligāta.

Šeit ir vēl viens arguments par labu Faraday somām: tā kā tie ir mazi, pārnēsājami un viegli maskējami ikdienas priekšmetos, piemēram, makos (vai pat slēpjas jūsu čemodānā vai mugursomā), tie jums piešķir ticamu pakāpi..

To ieraugot, neviens nejutīsies aizdomīgs, un tos ir vieglāk maskēt kā kopīgus priekšmetus.

Un tikai par 15 USD par a mazais Faradejs soma vai 25 USD par lielu, cena, kuru jūs maksājat, lai aizsargātu savus dārgos datus un mantas no RFID, Bluetooth un WiFi uzbrukumiem, ir ārkārtīgi maza, salīdzinot ar sarežģītākiem drošības iestatījumiem.

Billfodl's Faraday somas

Plastmasas un alvas ruļļu iegādes izmaksas, lai izveidotu savu Faraday maisu, ir vēl mazākas, taču pareiza rezultāta iegūšana prasa zināmu laiku un eksperimentus.

Un … tas ne tuvu nebūs tik paveicams.

Pašdarināti Faraday Bag materiāli

Kas man jāuzglabā Faradejas būrī?

Faradejas būri ir paredzēti lieliem priekšmetiem, kurus jūs nēsājat apkārt.

Aizsargājot savu interneta maršrutētājs no hakeriem ārpus jūsu mājas vai pārliecināšanās, ka neviens nemēģina attālināti uzbrukt jūsu galddatoram, ir tikai divi no populārākajiem lietošanas gadījumiem.

Vienkārši paturiet prātā, ka militārās organizācijas, kas ievēro Tempesta standarti izmantojiet Faradejas būrus, lai novērstu elektrisko signālu un trokšņu pārtveršanu.

Bieži reizes Faradejas kastes tiek sajauktas ar Faradejas būriem, taču atšķirības var samazināt līdz mērogam.

Pirmie ir mazāki un tiek izmantoti elektronisko ierīču drošai ilgtermiņa glabāšanai, bet otrie attiecas uz lielākām virsmām, kas uz laiku vai pastāvīgi izolējas no ārējām radiofrekvencēm.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par Faradejas būriem un to praktiskās izmantošanas gadījumiem, skatiet vietni ļoti dažādi YouTube videoklipi par šo jautājumu. Viņi ne tikai sniedz izsmeļošus paskaidrojumus, bet dažreiz arī piedāvā pilnīgas DIY rokasgrāmatas, kas ļauj jums izveidot savus Faradejas būrus.

Iebildumi pret Faraday somas piederēšanu

Tātad, ko tas nozīmē Bitcoiners? Kāpēc mums ir vēl svarīgāk apsvērt šādus draudus un veikt atbilstošus pasākumus? Vai tas ir “piemērots pasākums”, lai iegūtu Faradejas maisu?

Parasti iebildumi pret Faraday somas piederēšanu ir tādi, ka tas nav vajadzīgs, ja jums ir jūsu mnemonisks sēkla (privātās atslēgas) dublēja jūsu Billfodl jau ir, un ka EMP sprādziena iespējamība ir pietiekami zema, ka jūs nevēlaties tērēt naudu.

Riska un ieguvuma attiecība, ja jums pieder Faradejas soma, ir stipri sasvērta par labu tādas iegūšanai. Riska varbūtība var būt zema (vai arī tā var nebūt), taču arī Faraday somas izmaksas ir ļoti zemas.

Biznesmenis, nodot, apstāšanās, krītoši, koka, klucīši, vai, domino

Vienkārši nav jēgas Bitcoiner apgalvot, ka pasaule ir jāatbalsta ar digitālu monetāro sistēmu, kas ļauj cilvēkiem būt pilnīgi suverēniem pār savu naudu, un pēc tam, no otras puses, apgalvot, ka personām, kuras to dara, jābūt neuzmanīgām pietiekami, lai neaizsargātu vērtīgas elektroniskās ierīces, kas ievērojami uzlabo piekļuvi minētajai naudai.

Tātad jums ir Billfodl jau. Tā noteikti ir augstāka prioritāte nekā Faraday somas, EMP somas, RFI bloķēšanas somas piederēšana. Un, ja mūsu elektronika pazeminās kāda veida katastrofas dēļ, Bitcoiners nevarēs piekļūt saviem līdzekļiem, ja vien viņiem nebūs piekļuves arī funkcionējošai elektronikai, kuru var izmantot, lai mijiedarbotos ar Bitcoin tīklu.

Billfodl produkts Faraday somā

Un šādā gadījumā, ja Bitcoiner vajadzētu piekļūt līdzekļiem neuzticamu datoru, vienkārša privāto atslēgu izmantošana varētu būt ļoti riskants pasākums, un no tā būtu jāizvairās. Ja tikai tas, ka Bitcoiner Faraday somā būtu glabājis planšetdatoru vai Bitcoin aparatūras maku, viss būtu labi.

Kad jums vajadzētu izmantot Faraday somu

Galu galā atbilde ir saistīta ar signālu bloķēšanas darbību mērogu un cerībām uz pārnesamību.

Ja Tu gribi aizsargājiet savu mobilo tālruni vai ierīces, kas spēj izmantot Bluetooth no ārējiem uzbrukumiem un jūs ceļojat vai bēgat, labāk ir iegūt Faraday somu.

Faradejas soma

No otras puses, ja vēlaties izolēt visu telpu vai ēku no radiofrekvencēm, Bluetooth ielaušanās un nevēlamiem WiFi signāliem, daudz labāk ir izmantot Faradejas būrus.

Māja pārklāta ar stikla kupolu reālistisku vektoru

Interesanti, ka biezas metāla atkritumu tvertnes, kurās ievietojat plastmasas maisiņus, var būt lieliski Faradejas būri jūsu mobilajam tālrunim, planšetdatoram, aparatūrai maciņš vai klēpjdatoru.

Tomēr tie nav ļoti pārnēsājami, un pastaigas ar viņiem noteikti radīs aizdomas.

Tādēļ, ja jums vienkārši jāizolē mazas ierīces, tad operācijas drošībai (op-sec) noteikti ir labāk nēsāt Faraday somu kabatā, čemodānā vai mugursomā..

Faradejas soma pret Faradeja būru

Dienas beigās atšķirība ir ļoti vienkārša: Faradejas būri ir paredzēti atklātām telpām, kur izmantojat ierīces, kurām nav nepieciešama mobilitāte.

Šīs ierīces var ietvert:

 • interneta maršrutētāji
 • galddatori
 • kupli klēpjdatori, kurus nekad nēsājat līdzi
 • jūsu HAM radio, ja sagatavojat SHTF

Kamēr Faraday somas ir paredzētas jūsu drošībai Mobilais telefons, automašīnas atslēgu piekariņi, un tādas lietas kā bitcoin aparatūras maki, atrodoties ceļā.

Protams, jūs varat izmantot Faraday somu arī savā mājā, ja vēlaties izvairīties no sienas apdares vai aizdomu radīšanas par savu garīgo saprātu ikreiz, kad kāds jūs apmeklē..

Faraday Bags vs Mylar Bags

Mylar somas ir ļoti populāri risinājumi pārtikas uzglabāšanai ilgtermiņā.

Mylar somas nav labas faraday somas

Fakts, ka to iekšpusē ir alumīnija folija, nozīmē, ka jūsu dārzeņi ledusskapī ilgāku laiku paliks svaigi.

Salīdzinājumam, Mylar maisi ir plānāki nekā Faraday maisi – pirmajiem ir plāna un minimāla alumīnija folija, bet otrajam ir būvēts no bieza slāņa, kurā mijas plastmasa un alumīnijs.

Protams, jūs varat sakraut vairākus Mylar somas, lai sasniegtu rezultātus, kas ir līdzīgi tiem, ko iegūstat ar Faraday somām.

A populārs Reddit ziņojums ir izskatījis šo jautājumu tikai, lai atklātu, ka divi Mylar maisi ir nepietiek, lai bloķētu AM radio signālu.

Atšķirība starp Faraday būru un Faraday maisu galvenokārt ir preces izmērs un pārnesamība.

Faraday somas ir lieliski piemērotas maziem priekšmetiem, kas iekļaujas jūsu kabatā, savukārt Faraday būrīšus vairāk izmanto, lai aizsargātu stacionārus priekšmetus vai visas rīku telpas.

Tirgū ir vairākas Faraday somu iespējas, taču mēs domājam, ka mūsējie ir diezgan sasodīti labi, un tie nāk arī par lielisku cenu.

5. nodaļa:

Faraday soma ir ļoti vienkāršs produkts, taču daudzi cilvēki joprojām ir neizpratnē par to, kā viņi strādā un ko viņi dara.

1050D ballistiskais neilons

Neilona ikona

Mūsu Faraday somas ir izgatavotas no ūdensizturīga 1050D ballistiskā neilona, ​​kas pazīstams ar savu intensīvo izturību un izturību, jo jūsu elektronikai jābūt drošai no ne tikai radio frekvencēm..

Pārbaudes logs

Acu ikona

Redzēšana ir ticība, tāpēc mūsu lielajā Faradejas somā ir ierīces priekšskatījuma logs, lai apstiprinātu signāla pārtraukumu un akumulatora darbības laiku visās iekšpusē esošajās elektroniskajās ierīcēs. Neuzticieties. Pārbaudiet.

5. paaudzes ierīču ekranēšana

Nav bezvadu ikonas

Bloķē WiFi (2.4 & 5GHz), Bluetooth, šūnu signāli (5G & 4G LTE +), GPS, RFID un radio signāli ar vidēju 60-80dB vājinājumu piedāvā 5. paaudzes ierīces ekranēšanas garantijas.

Trīskārša, divkārša pāra šuve

Savienošanas ikona

Trīs slāņi no augsti aizsargājoša auduma no visām pusēm tiek sēti kopā ar divkāršu sapārotu šuvju konstrukciju, padarot maisu izturīgu un gatavu darbam nelabvēlīgos apstākļos.

Viegla piekļuve

Atzīmes ikona

Dubultā ruļļa un velcro aizdare nozīmē, ka piekļuve jūsu elektronikai ir brīze. Mūsu somas ir izstrādātas tā, lai neļautu atrasties radio frekvencēs.

Kopsavilkums

 • Militāras pakāpes faraday soma, kas paredzēta tiesībaizsardzības kriminālistikas izmeklētājiem un ko izmanto arī ceļojumos uz izpildvaru, personīgā drošība, EMP un CME aizsardzība
 • Aizsargā mobilos tālruņus, GPS ierīces, elektroniskos maksas iekasēšanas retranslatorus (piemēram, E-ZPass), atslēgu piekariņus vai citas līdzīga izmēra ierīces no VISIEM bezvadu signāliem
 • 5. paaudzes ierīces ekranēšanas garantija
 • EMI ekranējums & RFI ekranējums
 • Trīs slāņi no augsti aizsargājoša auduma no visām pusēm ar dubultu pāru šuvju konstrukciju
 • Bloķē WiFi (2.4 & 5GHz), Bluetooth, šūnu signāli (4G LTE +), GPS, RFID un radio signāli ar vidējo 60-80dB vājinājumu
 • Aizverama kabata aizmugurē, lai ievietotu informāciju par uzņēmumu / aģentūru
 • Ūdensizturīgi ballistiskā neilona ārējie materiāli
 • Dubultais rullis un velcro aizdare

Izmēri

Liela soma

Ārējie izmēri: 9,75 ”x 9,5” x 1 ”

Iekšējās lietošanas izmēri: 9,5 ”x 5,5”

Maza soma

5 ”x 3,25” x 0,25

Bezmaksas sūtīšana

Lidmašīnas ikona

Visi ASV pasūtījumi un starptautiskie pasūtījumi ir USD 120

Viegla atgriešanās

Atsvaidzināšanas ikona

Nav jautājumu – tikai 125% naudas atmaksas garantija

Nodrošināti maksājumi

Piekaramās slēdzenes ikona

Visi karšu maksājumi tiek nodrošināti, izmantojot Shopify maksājumus

Klientu atbalsts

Piekaramās slēdzenes ikona

Saņemiet bezmaksas un ātru e-pasta / tērzēšanas atbalstu ar mūsu iekšējiem kriptogrāfijas ekspertiem

Pērciet Billfodl’s Faraday Bag

6. nodaļa:

Vai tiešām Faradejas somas darbojas?

Jā viņi dara. Viņi darbojas kā vairogs pret ārējām ietekmēm. Tie ir viegli transportējami, iesaiņojami, viegli un nav ļoti dārgi.

Vai Faradejas somas bloķē GPS?

Novietojot GPS ierīci Faraday somā, tā nevar saņemt vai pārraidīt potenciāli traucējošus radiofrekvenču signālus.

Kāpēc Faradejas somas pārstāj darboties?

Augstas kvalitātes Faraday soma nekad nedrīkst pārtraukt darbu. Tomēr lētākas somas var nolietoties, ja tās bieži tiek atvērtas un aizvērtas. Šeit ir svarīgi atrast augstas kvalitātes somu.

Vai ir grūtāk nozagt automašīnas bez atslēgām?

Drošības eksperti apgalvo, ka automašīnas nozagšana bez atslēgas ieejas aizņem apmēram trīs minūtes un automašīnu ir gandrīz neiespējami nozagt, kad atslēgas slēdzis ir neaktīvs vai miega režīmā.

Vai manu tālruni var izsekot, ja atrašanās vietas pakalpojumi ir izslēgti?

Atrašanās vietu vēsture ir funkcija, kas seko līdzi jūsu atrašanās vietām un visām adresēm, kurās ievadāt informāciju. Ja to izslēgsit, ierīce izmantos tikai GPS, lai uzzinātu, kur atrodaties. Tas nozīmē, ka nav iespējams pārliecināties, vai atrašanās vietas pakalpojumi un GPS vairs nav aktīvi, ja vien neizmantojat faraday somu.

Kā es varu zināt, vai kāds izseko manu tālruni?

Patiesība ir tā, ka ir ļoti grūti uzzināt, vai izsmalcināts uzbrucējs izseko jūsu mobilo tālruni. Un gandrīz jūs noteikti izseko daudzas instalētās lietotnes. Ja rodas šaubas, labāk pieņemt, ka tālrunis tiek izsekots.

Kāpēc man būtu vajadzīga Faradejas soma?

Ja vēlaties aizsargāt jebkura veida elektronisko ierīci no sagrozīšanas attālināti, jums jāizmanto Faraday soma. Faradejas soma darbojas kā aizsargājošs aizsargs pret visiem ienākošajiem un izejošajiem radio signāliem.

Vai Faradejas somas bloķē WIFI?

Jā viņi dara. Wi-Fi signāli nevar iekļūt vara tīklā Faraday somas iekšpusē.

Kam tiek izmantota Faradejas soma?

Faraday somas tiek izmantotas, lai nostiprinātu jūsu mobilo tālruni, klēpjdatorus, automašīnas atslēgu piekariņus un tādas lietas kā bitcoin aparatūras maki ceļā, kredītkartes, pases, viedie pulksteņi, planšetdatori un piekļuves karšu veidošana. Tie novērš šo ierīču attālu iejaukšanos tiem, kuri nozagtu datus no tām vai mēģinātu tos noslaucīt vai izsekot no attāluma.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector