ExpressVPN

Contents

Īsa informācija:

Nosaukums: ExpressVPN
Atrodas: Britu Virdžīnu salas
Žurnāli: ExpressVPN neglabā saviem lietotājiem nevienu darbību žurnālu
Labākā cena: īpašais piedāvājums 6,67 USD mēnesī + 3 mēneši bez maksas
Atbalsts: 24/7 tiešraides tērzēšanas funkcija, e-pasta atbalsts
Atmaksas laiks: 30 dienu naudas atmaksas garantija
Vietne: ExpressVPN

ExpressVPN pārskats

ExpressVPN pastāv jau 11 gadus, un šajā laikā tas ir noticis VPN sniedzējs ir izdarījis diezgan nosaukumu pats. Tas ir pazīstams ar ātru ātrumu, uzticamu servisu, privātu savienojumu un gandrīz nepārspējamu klientu atbalstu ar diennakts tiešraides tērzēšanas funkciju.

ExpressVPN vietnei ir atbalsts 16 valodās, un viņu palīdzības centrs ir septiņās valodās.

ExpressVPN funkcijas ir izcilas no tā, ko es redzēju. Viņiem ir 3000+ serveri 160 serveru vietās 94 vietās.

Expressvpn.com ekrānuzņēmums ExpressVPN mājas lapa

Tas ļauj lietotājiem piekļūt saturam no jebkuras vietas ar maskētu IP, lai garantētu anonīmu pārlūkošanu.

ExpressVPN funkcijas darbojas visās ierīcēs. Ir dažas ļoti labas uzlabotas funkcijas, piemēram, pārlūkprogrammas paplašinājumi, sadalītā tunelēšana, tīkla bloķēšanas iznīcināšanas slēdzis, nulles zināšanu DNS, bez aktivitātēm un savienojumu žurnālu kolekcijas.

Plusi un mīnusi

Plusi

 • Ātrs, drošs, uzticams savienojums
 • Nav joslas platuma ierobežojumu
 • 27/7 tiešraides tērzēšanas atbalsts
 • Lieliskas straumēšanas iespējas
 • Tikai RAM palaistie serveri
 • Tīkla bloķēšanas slēdzis
 • Privātumam draudzīga atrašanās vieta Britu Virdžīnu salās
 • 30 dienu atmaksas politika

Cons

 • Uzņēmuma locekļi netiek izpausti
 • Dārgāka nekā konkurence

Plusi

Cons

 • Ātrs, drošs, uzticams savienojums
 • Uzņēmuma locekļi netiek izpausti
 • Nav joslas platuma ierobežojumu
 • Dārgāka nekā konkurence
 • 27/7 tiešraides tērzēšanas atbalsts
 • Lieliskas straumēšanas iespējas
 • Tikai RAM palaistie serveri
 • Tīkla bloķēšanas slēdzis
 • Privātumam draudzīga atrašanās vieta Britu Virdžīnu salās
 • 30 dienu atmaksas politika

Ātra cenu informācija

1 mēneša plāns: 12,95 ASV dolāri
1 – 6 mēnešu plāns: 9,99 ASV dolāri mēnesī
15 mēnešu plāns: 6,67 USD mēnesī (12 + 3 mēnešus bez maksas)

Ko ietver ExpressVPN

Ātrie serveri 94 valstīs nodrošina ātru, uzticamu un privātu savienojumu, izmantojot ērti lietojamas lietotnes visām ierīcēm visās platformās.

Expressvpn.com ekrānuzņēmums ExpressVPN mājas lapa

Šim pakalpojumam ir ļoti jaukas funkcijas un lieliska privātuma politika, jo tie respektē lietotāju privātumu un nodrošina veidu, kā pasargāt jūs no trešajām pusēm. Lai paaugstinātu privātuma līmeni, lietotāji var maksāt ar Bitcoin.

Vietējā ātruma pārbaude

Redzot, ka mana atrašanās vieta ir Eiropā, es izvēlējos vairākas dažādas vietas, pārbaudīju IP adreses slēpšanas opciju un caur savu pārlūku veicu Ookla ātruma pārbaudi. Šeit ir mani secinājumi:

Šis ir ātruma tests, nepieslēdzoties ExpressVPN.


ātruma pārbaude, nepieslēdzoties ExpressVPN

Šeit ir testa rezultāti, kurus ieguvu, izveidojot savienojumu ar servera atrašanās vietu Ziemeļmaķedonijā:

Express Vpn, izmantojot servera atrašanās vietu Ziemeļmaķedonijā Express VPN savienojums ar Ziemeļmaķedoniju

Es izvēlējos izveidot savienojumu ar Nīderlandē bāzētu serveri un tos pašus testus.

Express VPN savienojums ar Nīderlandes serveri Express VPN savienojums ar Nīderlandes serveri

Šveice atrodas tuvāk manai dzīvesvietai, tāpēc es izveidoju savienojumu ar serveri Šveicē un vēlreiz veicu testus. Šeit ir rezultāti:

Express VPN, izmantojot Šveices serveri IP adrese ar Šveices atrašanās vietu, izmantojot Express VPN

Tālsatiksmes ātruma pārbaude

Es izveidoju savienojumu ar pāris serveriem tālu no manas atrašanās vietas un veicu tos pašus testus kā iepriekš. Pirmkārt, es izveidoju savienojumu ar ASV bāzētu serveri Ņūdžersijā. Pinga laiks bija nedaudz ilgāks, pretējā gadījumā lejupielādes un augšupielādes ātrums ir gandrīz vienā diapazonā.

Express VPN, izmantojot Ņūdžersijas serveri IP atrašanās vieta, izmantojot Ņūdžersijas serveri Express VPN

Es savam nākamajam testam izvēlējos Sidneju, Austrāliju, un ieguvu līdzīgus rezultātus, ar daudz ilgāku ping laiku, bet gandrīz vienādu lejupielādes un augšupielādes ātrumu.

Express VPN, izmantojot Sidnejas, Austrālijas serveri

Nākamais bija Honkonga. Atkal diezgan ilgāks ping laiks, bet pienācīgs lejupielādes un augšupielādes ātrums.

Express VPN, izmantojot Honkongas serveri

Es to varētu izdarīt vēl vairākas reizes, un es domāju, ka rezultāti būtu līdzīgi. Redzot, ka nominālais IPS nodrošinātais lejupielādes un augšupielādes ātrums ir līdzīgs, tikai ar ātrāku ping laiku ExpressVPN apgalvojumi par ātru un uzticamu savienojumu ir patiesi.

Padomi, kā iegūt ātrāko ātrumu, izmantojot šo VPN

ExpressVPN ļauj lietotājiem piekļūt ātrākajam lejupielādes ātrumam ar vairākām iespējām. Pirmā lieta, kas jums jāpalaiž ātruma pārbaude, kas ir pieejama ExpressVPN lietotnē, un jāizveido savienojums ar pirmo servera atrašanās vietu sarakstā, kas sniegs jums ātrāko pieejamo ātrumu.

iegūt ātrāko ātrumu, izmantojot VPN

Tādā veidā jūs izmantojat funkciju Smart Location, kas ļauj jums izmantot optimālo serveri atbilstoši jūsu atrašanās vietai. Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties sev vistuvāko VPN serveri. Tas nav obligāti nepieciešams tajā pašā valstī kā jūs, jo bieži vien tas nav izšķirošais faktors.

Straumēšanas kvalitāte

ExpressVPN lieliski darbojas ar tādiem tiešsaistes straumēšanas pakalpojumiem kā Netflix. Nav neviena konkrēta maršruta, kas jums jāiet, bet vienkārši palaidiet ExpressVPN lietotni savā datorā / citās ierīcēs, izveidojiet savienojumu ar vēlamo servisu un izmantojiet Netflix kā parasti.

Expressvpn.com ekrānuzņēmums ExpressVPN pakalpojumi

Ja rodas problēma ar starpniekservera kļūdām, varat vienkārši izveidot savienojumu ar citu serveri un doties ceļā uz patīkamu vakaru. Ja problēma joprojām pastāv, ExpressVPN atbalsta kanāls darbojas visu diennakti, un tie nekavējoties palīdzēs jums atrisināt jebkuru problēmu.

Es izveidoju savienojumu ar serveri Šveicē un izmantoju Netflix bez problēmām vai aizkavēšanās. Es arī izveidoju savienojumu ar Ņujorkas serveri un, skatoties Netflix, guvu tādus pašus lieliskus rezultātus.

Netflix

Torrentēšanas kvalitāte

ExpressVPN saviem lietotājiem neuzliek ierobežojumus vai ierobežojumus torrentēšana. Kaut arī daudziem citiem VPN ir daži ierobežojumi, ExpressVPN ļauj saviem lietotājiem brīvi torrentēt anonīmi.

ExpressVPN nodrošina augstas veiktspējas serveru tīklu ar vairāk nekā 3000 VPN serveriem 160 VPN serveru vietās 94 valstīs. Tas nozīmē ātru ātrumu un drošu savienojumu. Satiksmei nav joslas platuma ierobežojumu; ExpressVPN ļauj lietotājiem izmantot šo VPN tik daudz, cik viņi vēlas pārsūtīt tik daudz datu, cik nepieciešams.

Īpaši man patika iezīme ir viņu Instant Kill Switch, kas tiek aktivizēts gadījumā, ja VPN savienojums nokrītas. Šajā gadījumā ExpressVPN automātiski bloķēs jūsu trafiku un novērsīs IP un datu noplūdi.

Spēļu kvalitāte

Tā kā tiešsaistes spēlēm ir nepieciešams ātrs ātrums, lai atbalstītu zemu latentumu un ātrus pingus, VPN, kas var iespējot ātru spēļu ātrumu, dara visu pareizi.

Pamatojoties uz atbilstošiem testiem, piemēram, spēlējot tiešsaistes spēli, kas prasa daudz resursu, piemēram, League of Legends vai World of Warcraft, tika parādīts, ka ExpressVPN patiešām piedāvā visas nepieciešamās nepieciešamības, lai avid tiešsaistes spēlētāji varētu baudīt bez kavēšanās..

Expressvpn.com ekrānuzņēmums ExpressVPN pakalpojumi

Tā kā pats neesmu spēlētājs, palūdzu draugam izmēģināt ExpressVPN man. Viņš paziņoja, ka neredz atšķirību, lietojot ExpressVPN LoL atskaņošanai un neizmantojot ExpressVPN.

SALĪDZINĀJUMS

PureVPN logotips

Tīrs VPN

 • Lieliskas cenas
 • Pienācīgi serveri
 • Nav visprivātākais

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Atlas VPN logotips

Atlas VPN

 • Jaunāks VPN, tāpēc nav labi pārbaudīts
 • Lēti apmaksāti pakalpojumi
 • Nav datu ierobežojumu

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU NordVPN logotips

Nord VPN

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Surfshark logotips

Surfshark VPN

 • Liels ātrums
 • Lielisks drošības rekords
 • Jauns VPN

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU

Ģeogrāfiskās nožogošanas apiešana

Daudzās tiešsaistes vietnēs ir aktīvas ģeofondēšanas funkcijas. Tas nozīmē, ka lietotāji no noteiktām vietām lietotāja ģeogrāfiskās atrašanās vietas dēļ nevar piekļūt dažām funkcijām.

ExpressVPN ir īpaša funkcija, kas ļauj tās lietotājiem mānīt HTML5 ģeogrāfisko atrašanās vietu, izmantojot funkciju Spoof Your Location pārlūkprogrammas ExpressVPN paplašinājumā un pārlūkot vietni, kurai parasti būtu liegta piekļuve..

Express VPN, izmantojot Netflix, izmantojot Ņujorkas serveri

ExpressVPN ļauj lietotājiem manuāli izvēlēties serveri, kas ir vistuvāk vietnei, kurai viņi mēģina piekļūt. Piemēram, lai varētu skatīties ASV Netflix, lietotājiem būs jāizveido savienojums ar ASV balstītu serveri. Tādā veidā ASV Netflix atpazīs lietotāja atrašanās vietu kā ASV atrašanās vietu, nodrošinot piekļuvi tās saturam.

Mežizstrādes politikas kopsavilkums

Saskaņā ar oficiālo ExpressVPN vietni, viņi nepierakstās un nekad nereģistrēs nekādu pārlūkošanas vēsturi, IP adrese, trafika galamērķi un DNS vaicājumi.

Expressvpn.com ekrānuzņēmums ExpressVPN – pieteikšanās konfidencialitātes politikas lapa

Viņi ir paziņojuši, ka ExpressVPN lietotnes un VPN serveri ir veidoti tā, lai novērstu sensitīvu informāciju, tāpēc tie nekad nesniedz klienta datus, kuru nav.

Lai varētu piedāvāt uzlabotus pakalpojumus, ExpressVPN reģistrē jautājumus, jautājumus, sūdzības un komplimentus, kurus lietotāji kopīgo ar pakalpojuma e-pastu vai tērzēšanu tiešsaistē.

Viņiem ir arī caurspīdīgas attiecības ar klientiem un viņi jau iepriekš jautā, vai klienti piekrīt koplietot avāriju pārskatus, ātruma testus un vai viņi vēlas palīdzēt uzlabot ExpressVPN, taču viņu konfidencialitātes politikā ir skaidri noteikts, ka dati netiek vākti, ja vien lietotāji to nevēlas sniegt.

Datu noslaukšana

ExpressVPN ir piemērots augsta līmeņa drošības standarts, jo tie izmanto TrustedServer Technology. Visi ExpressVPN serveri darbojas tikai ar RAM, tas nozīmē, ka visi dati tiek izdzēsti ar katru sistēmas pārstartēšanu. Viņiem nav iespēju uzglabāt datus, un tāpēc viņi ir vieni no labākajiem biznesā.

Expressvpn.com ekrānuzņēmums ExpressVPN – "Kas ir VPN" Iedaļa

Serveru palaišana tikai uz RAM nodrošina augstāku aizsardzības līmeni pret uzlaušanas uzbrukumiem, jo, palaižot serveru sistēmu, pat operētājsistēma tiek svaigi ielādēta..

Virtuālā servera atrašanās vietas

ExpressVPN ir vairāk nekā 3000 VPN serveri 160 VPN serveru vietās 94 valstīs. Tātad lielākajai daļai lietotāju fiziskais serveris un reģistrētā IP adrese atrodas vienā valstī. Tas nodrošina ātru, stabilu un uzticamu privāto savienojumu.

Expressvpn.com ekrānuzņēmums ExpressVPN serveri visā pasaulē

Dažos gadījumos pastāv atšķirīga pieeja, ko sauc par virtuālā servera atrašanās vietu. Ir gadījumi, kad reģistrētā IP adrese atbilst izvēlētajai valstij, bet fiziskais serveris atrodas citā valstī.

ExpressVPN atbalsta lapā ir detalizēts visu to valstu saraksts, kuras izmanto virtuālā servera atrašanās vietas, un maršruta valsts. Ir arī detalizēta rokasgrāmata, lai izveidotu savienojumu ar labāko VPN servera atrašanās vietu tieši jūsu vajadzībām.

Statiskās / īpašās IP adreses

Trešo personu veiktās drošības revīzijas un ievērošana noteiktajā politikā

ExpressVPN apgalvo, ka viņi ņem drošība un privātums ļoti nopietni. Papildus tam, ka tie nekad nesaglabā sensitīvus datus, viņi arī neseko lietotāja tiešsaistes darbībām, kad ir izveidots savienojums ar saviem serveriem.

Expressvpn.com ekrānuzņēmums ExpressVPN konfidencialitātes politika

Lai atbalstītu šos apgalvojumus, ExpressVPN servera koda bāzi ir pārbaudījuši neatkarīgās auditorfirmas Pricewaterhouse Coopers vai PwC eksperti..

PwC eksperti ir apstiprinājuši, ka ExpressVPN ievēro viņu privātuma politiku un ka viņu tehnoloģija TrutstedServer ir tāda, kā aprakstīts. Pilns audita ziņojums ir atrodams emuārā ExpressVPN ikvienam, kuru interesē audita detaļas.

Vai VPN atrodas ārpus vietas, kas respektē privātumu, piemēram, Britu Virdžīnu salās vai Šveicē?

Kam pieder VPN un kāda ir viņu reputācija?

Vienpadsmit gadu laikā kopš ExpressVPN dibināšanas šī uzņēmuma īpašnieks (-i) nav oficiāli nosaukts. Vienīgā oficiālā informācija, ko varēju atrast, bija tā, ka ExpressVPN pieder Lielbritānijas Virdžīnu salās reģistrētai firmai Express VPN International Ltd.

Nav oficiālas informācijas par komandu vai vadību, bet tikai tas, ka ExpressVPN ir globāli izplatīta personu grupa, kas strādā, lai nodrošinātu ātru savienojumu ar lietotājiem, kuri meklē privātumu un necenzētu piekļuvi vietnēm un tiešsaistes pakalpojumiem.

Expressvpn.com ekrānuzņēmums ExpressVPN – politika attiecībā uz žurnālu lapu

ExpressVPN ir spēcīgs tiešsaistes privātuma un interneta brīvības aizstāvis, jo tie atbalsta daudzas bezpeļņas organizācijas, kas strādā, lai aizsargātu digitālās tiesības.

Noplūdes vēsture vai piekrišana nodot datus valdībām

Rakstot šo pārskatu, nav pierādījumu par informācijas noplūdi, kas saistīta ar ExpressVPN. Viņu privātuma politika un uzņēmuma atrašanās Britu Virdžīnu salās ir tādi, ka viņi ievēro stingrus noteikumus par informācijas izpaušanu.

Tīkla lielums

Kā jau minējām iepriekš, ExpressVPN ir ļoti liels tīkls. Šī pārskata rakstīšanas laikā ExpressVPN ir vairāk nekā 3000 VPN serveru 160 VPN serveru vietās, kas izkliedēti 94 valstīs visā pasaulē.

SALĪDZINĀJUMS

PureVPN logotips

Tīrs VPN

 • Lieliskas cenas
 • Pienācīgi serveri
 • Nav visprivātākais

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Atlas VPN logotips

Atlas VPN

 • Jaunāks VPN, tāpēc nav labi pārbaudīts
 • Lēti apmaksāti pakalpojumi
 • Nav datu ierobežojumu

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU NordVPN logotips

Nord VPN

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU Surfshark logotips

Surfshark VPN

 • Liels ātrums
 • Lielisks drošības rekords
 • Jauns VPN

PĒRC TAGAD LASIET PĀRSKATU

Papildu funkcijas

Šeit ir detalizēts visu ExpressVPN piedāvāto pakalpojumu un funkciju saraksts un nedaudz plašāks paskaidrojums par visiem šiem.

Expressvpn.com ekrānuzņēmums ExpressVPN sadaļa Pamatfunkcijas

 • Vienlaicīgi savienojumi

  Jā, vienu ExpressVPN abonementu var izmantot līdz piecām ierīcēm neatkarīgi no mašīnām, kurās tās darbojas.

 • IP adrešu pārbaudītājs

  Jā, ExpressVPN piedāvā šo funkciju. Ir svarīgi zināt savu IP, ja vēlaties slēpt savu atrašanās vietu.

 • Pārlūkprogrammas paplašinājums

  Jā ExpressVPN piedāvā pārlūkprogrammas paplašinājumu pārlūkiem Firefox un Chrome. Šī funkcija šifrē tikai trafiku, kas iet caur pārlūku.

Expressvpn.com ekrānuzņēmums ExpressVPN sadaļa Pamata uzlabotās funkcijas

 • Dalītā tuneļa ierīkošana

  Jā, ExpressVPN nodrošina sadalītu tunelēšanu. Šī ir funkcija, kas ļauj daļai trafika iziet caur šifrēto VPN tuneli, bet pārējai trafika daļai ir tieša piekļuve internetam.

 • Avārijas poga

  Jā ExpressVPN ir tīkla bloķēšanas slēdzis. Šī funkcija piesaista un bloķē jebkādu datplūsmu gadījumā, ja VPN savienojums nespēj aizsargāt privātumu.

 • DNS noplūdes pārbaude

  Jā, ExpressVPN ir DNS noplūdes tests. Šis tests pārbauda jūsu savienojuma drošību un konfidencialitāti, nosakot iespējamos draudus un to, kas var redzēt un izsekot jūsu apmeklētās vietnes un izmantotās lietotnes.

Reģistrējieties ExpressVPN

 • Tor saderība

  Jā, ExpressVPN ir saderīgs ar Tor, un tas atbalsta Tor tikai VPN, nevis ar tiešu piekļuvi, pievienojot papildu privātuma un drošības slāni jūsu tiešsaistes darbībām.

 • Adblocker

  Nē, ExpressVPN nav nevienas adblocker funkcijas, taču tā atbilst nozares līderu uBlock Origin un Adblocker Plus pārlūka paplašinājumiem.

 • TrustedServer drošība Šis ir galvenais faktors, kas ir atbildīgs par izcilu ExpressVPN drošības līmeni, jo tas darbojas RAM palaistos serveros, nesaglabājot datus cietajos diskos, pārinstalējot programmatūru pēc servera pārstartēšanas un samazinot iespējamos riskus.

Vietnes expessvpn.com ekrānuzņēmums ExpressVPN sadaļa Papildu funkcijas

 • Izlases paroli ģenerators

  ExpressVPN vietnē ir servisa rīks, kas ģenerē stingras izlases paroles, kuras varat izmantot jebkurai lietojumprogrammai. Vietne norāda, ka katra parole tiek ģenerēta ierīcē un netiek koplietota tiešsaistē.

Aparatūras atbalsts

ExpressVPN ir vietējās lietotnes, ierīču atbalsts un pārlūka paplašinājumi, kas ļauj lietotājiem izmantot savus pakalpojumus vairākās platformās:

iOS
Android
Mac
Windows
Linux
Iekurt
PlayStation 3
PlayStation 4
Xbox One
Xbox 360
Nintendo slēdzis
Roku
Samsung viedtelevizors
Apple TV
Amazon Fire TV un Fire Stick
Google Chromecast
Android viedtelevizors

ExpressVPN nodrošina VPN jūsu Wi-Fi maršrutētājam. Tādā veidā jūs aizsargājat visu savu Wi-Fi tīklu. ExpressVPN iesaka lietotājiem iegādāties vienu no ieteicamajiem Wi-Fi maršrutētājiem, kas ir iepriekš konfigurēti ar ExpressVPN:

 • Asus RT-AC56 (U / R / S)
 • Asus RT-AC68U
 • Asus RT-AC87U
 • Linksys EA6200
 • Linksys WRT1200AC
 • Linksys WRT1900AC (S)
 • Linksys WRT3200ACM
 • Netgear R6300v2
 • Netgear R6700v3
 • Netgear Nighthawk R7000
 • Netgear Nighthawk R7000P

Citi maršrutētāju veidi ir manuāli jāiestata uz ExpressVPN, un tie ietver:

 • Asus modeļi
 • D-Link
 • DD-WRT
 • Netduma
 • Sabai
 • Tomātu
 • TR-Link
 • Xiaomi

Klientu atbalsta pārskats

Kādu atbalstu jūs varat saņemt un kādos abonēšanas līmeņos?

ExpressVPN piedāvā trīs veidu abonementus: 1 mēneša, 6 mēnešu un 12 mēnešu abonementu ar dažādām cenām.

Tomēr visiem šiem ir vienāds atbalsts, jo mainās tikai abonēšanas ilgums, visi pārējie pakalpojumi ir vienādi ar diennakts tiešraides tērzēšanas atbalstu, ātriem serveriem, klasē vislabāko drošību un šifrēšanu, kā arī vairāk.

Expressvpn.com ekrānuzņēmums ExpressVPN šifrēšanas sadaļa

Vai atbalsts ir labs?

ExpressVPN atbalsta centrā un FAQ sadaļā ir atbildes tikai uz galvenajiem iestatīšanas un problēmu novēršanas jautājumiem. Tomēr pastāv tiešraides tērzēšanas opcija, kas ir pieejama visu diennakti neatkarīgi no tā, vai jūs jau esat ExpressVPN lietotājs vai ne.

Express.com ekrānuzņēmums ExpressVPN atbalsta sadaļa

Tomēr tērzēšanas aģenti mēģinās jums pārdot savu pakalpojumu, tāpēc jūs saņemsit pārdošanas ziņojumu kopā ar meklēto atbildi.

Cik ātri viņi reaģē?

Kā parasti šķiet, ka internets jūtas par viņu atbalstu?

Cilvēki visā tīmeklī ir uzsvēruši ExpressVPN tiešraides tērzēšanas efektivitāti. Tas bieži tiek minēts kā viens no labākajiem biznesā. Man žēl, ka šobrīd tas ir uz leju, bet es ceru, ka viņi atgriezīsies pie absolūtā labuma, tiklīdz beigsies Covid-19 krīze.

Atmaksas politikas pārskats

ExpressVPN piedāvā 30 dienu naudas atmaksas garantiju. Tas nozīmē, ka, ja kādu lietotāju neapmierina ExpressVPN pakalpojumi, piemēram, ātrums, privātums vai drošība, viņam ir tieši 30 dienas, lai pieprasītu pilnu atmaksu. To var izdarīt, izmantojot tiešsaistes tērzēšanas iespēju vai e-pastu.

Expressvpn.com ekrānuzņēmums ExpressVPN pasūtījumu sadaļa

Visi jūsu veiktie maksājumi tiks atmaksāti jūsu kontā likumīgi noteiktā laikā, parasti 7 darbadienu laikā. Uz visiem pirkumiem attiecas 30 dienu naudas atmaksas garantija, taču atmaksa tiek veikta tikai USD, tāpēc ņemiet vērā šo faktu, ka izvēlaties maksājumu citās valūtās vai Bitcoin.

Cenu pārskats

ExpressVPN pakalpojumu cenas ir vienkāršas:

 • 12,95 USD mēnesī uz 1 mēnesi
 • 9,99 ASV dolāri mēnesī 6 mēnešus
 • 6,67 USD mēnesī 12 mēnešus + 3 mēnešus bez maksas

ExpressVPN cenu noteikšana

Neatkarīgi no izvēlētās norēķinu iespējas, jūs saņemsiet pilnu ExpressVPN versiju, kas ir pieejama lietošanai visās jūsu ierīcēs. Jūs saņemat arī neierobežotu joslas platumu, visu diennakti strādājošo klientu atbalstu un varat izvēlēties jebkuru pieejamo servera atrašanās vietu.

Maksājuma iespējas

Lai pielāgotos plašam lietotāju lokam, ExpressVPN ļauj veikt maksājumus, izmantojot dažādas metodes. Lietotāji var norēķināties, izmantojot tādas kredītkartes / debetkartes kā Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Visa Electron un Diners Club International.

Cilvēki var maksāt arī, izmantojot PayPal vai citus maksājuma veidus, piemēram, AliPay, UnionPay, iDeal, WebMoney, GiroPay, SoFort, Yandex Money un citus maksājuma veidus.

ExpressVPN maksājuma veids

Par patiesi privātu savienojumu ExpressVPN pieņem maksājumus Bitcoin. Lai norēķinātos Bitcoin (vai jebkura cita veida maksājuma veidā), jāievada tikai sava e-pasta adrese un jāizvēlas maksājuma veids.

Ātrās specifikācijas

Klienta programmatūras platformas: Windows, Mac, Linux, iOS, Android
Vietējās atbalstītās platformas: Linux, maršrutētāji, viedās TV sistēmas, Apple TV, Fire TV, spēļu konsoles
Atbalstītie protokoli: OpenVPN, PPTP, L2TP / IPsec
Serveru skaits: 573
Valstu skaits: 3000+ VPN serveri 160 VPN serveru vietās
Reģistrācijas valsts: Britu Virdžīnu salas
Maksājuma iespējas: Kredītkarte / debetkarte, PayPal, visas galvenās tiešsaistes maksājumu platformas, Bitcoin
Nepieciešams īstais vārds:
Šifrēšanas protokols: AES-256
Datu izmantošanas ierobežojums:
Joslas platuma izmantošanas ierobežojums:
Maks. Nē. vienlaikus pievienotu ierīču: 5
Klientu atbalsts: 24/7 tiešraides tērzēšana
Privātuma politika: Izcili, nav baļķu

Instalēšanas instrukcijas

Šajā pārskatā es paskaidrošu ExpressVPN pamata iestatīšanu un lietošanu operētājsistēmā Windows 10. Tas man prasīja tikai dažas minūtes, un es biju gatavs izmantot ExpressVPN.

 • Vispirms izveidojiet vislabāko maksājumu plānu
 • Pēc samaksas jūs saņemsit e-pasta paziņojumu, lai iestatītu sava konta paroli.
 • Pēc tam jums būs jālejupielādē lietotne, jāatlasa opcija katrai operētājsistēmai un ierīcei. Šajā gadījumā jums būs jāizvēlas Lejupielādēt operētājsistēmai Windows
 • Pēc veiksmīgas lejupielādes jūs redzēsiet savu aktivizācijas kodu. Nokopējiet to.
 • Lai instalētu lietotni, viss, kas jums jādara, ir veiciet dubultklikšķi un izpildiet instalēšanas instrukcijas
 • Pēc instalēšanas jums tiks lūgts pierakstīties, izmantojot savu e-pastu un paroli, un ievadiet aktivizācijas kodu. Jūs esat gandrīz pabeidzis
 • Varat iestatīt šīs lietotnes palaišanu startēšanas laikā un atbildēt uz jautājumu par avāriju ziņojumu, ātruma testu un veiksmīgu VPN mēģinājumu nosūtīšanu atpakaļ uz ExpressVPN. Jūs varat izvēlēties jebkuru no opcijām, jo ​​tā neapkopo personisku informāciju par jums
 • Jums viss ir gatavs. Lai izmantotu lietotni, jūs to palaižat un redzēsit ieteikumus par piemērotākajām atrašanās vietām. To sauc par viedo atrašanās vietu. To var iestatīt arī rokasgrāmatā, lai manuāli atlasītu sev tīkamo serveri un pārlūkotu anonīmi.

Vai arī varat noskatīties video par tematu “ExpressVPN iestatīšana un izmantošana operētājsistēmā Windows”

Atceļ iebrukumus

Vienā vai otrā brīdī pienāks brīdis, kad jums būs jāzaudē abonements. Jūsu konta atcelšanai var būt vairāki iemesli. Tas varētu būt, tas beidzot kalpo mērķim, un jums vairs nav vajadzīgs VPN, vai jūs vispār neapmierināja pakalpojums. Tādējādi jums nav nepieciešams turpināt abonēšanas plānu.

ExpressVPN ir virtuāls privātā tīkla pakalpojums, kas tiek tirgots kā privātuma un drošības rīks, kas šifrē lietotāju tīmekļa trafiku un maskē viņu IP adreses. Diemžēl tam nav bezmaksas izmēģinājuma perioda. Tomēr tas piedāvā 30 dienu atmaksu. Tādējādi tas ļautu jums bez ierobežojumiem pārbaudīt viņu pakalpojumus.

Expressvpn.com ekrānuzņēmums Atcelt ExpressVPN abonementu

Abonementu var atcelt divējādi. Vai nu sazināties ar klientu atbalsta dienestu, vai arī varat veikt tālāk norādītās darbības.

1. Apmeklējiet Lastpass.com

Dodieties uz LastPass tīmekļa lapu ar savu iecienītāko tīmekļa pārlūku.

2. Pierakstieties kontā

Pierakstieties savā ExpressVPN kontā. Ievadiet savu informāciju.

Express vpn.com ekrānuzņēmums ExpressVPN pierakstīšanās sadaļa

3. Atveriet Abonēšanas iestatījumi

4. Sadaļā Abonēšana noklikšķiniet uz Pārvaldīt iestatījumus

Kā atcelt Express VPN abonementu?

5. Apstipriniet, noklikšķinot uz līnijas Izslēgt automātisko atjaunošanu

Ņemiet vērā, ka jums ir vēlreiz jāapstiprina sava izvēle, kā arī informācija, kuru vēlaties veikt maksājumu pirms noteikta datuma, lai turpinātu savu abonēšanu. Vēlreiz noklikšķiniet uz Izslēgt automātisko atjaunošanu.

Kā atcelt Express VPN abonementu? Kā atcelt Express VPN abonementu? Kā atcelt Express VPN abonementu?

6. Saņemts apstiprinājuma ziņojums

Informācijas panelī redzams apstiprinājuma ziņojums, kas apstiprina, ka automātiskā atjaunošana ir izslēgta.

Ja jūs maksājāt, izmantojot Paypal, uz jūsu e-pastu tiks nosūtīta ziņa no Paypal, kas apstiprinās jūsu abonēšanas apturēšanu.

Kā atcelt Express VPN abonementu?

Vēl viens veids, kā atcelt abonementu, ir sazināties ar klientu atbalsta dienestu, izmantojot LiveChat. Ieteicams sazināties ar viņu CS komandu, ja saskaras ar tehniskām problēmām ar savu VPN.

Noklikšķiniet uz ‘Vajadzīga palīdzība? Sazinies ar mums’ labajā stūrī zaļa poga.

ExpressVPN LiveChat pogas ekrānuzņēmums ExpressVPN – atbalsta lapa

Ievadiet e-pasta adresi, kuru izmantojāt savam VPN kontam. Jums tiek lūgts pieminēt savu operētājsistēmu, ExpressVPN lietotnes versiju un valsti. Sazināšanās ar viņiem, izmantojot LiveChat, nodrošina mazāku problēmu darījumu, it īpaši, ja vēlaties saņemt atmaksu.

Atmaksas parasti aizņem piecas līdz septiņas dienas. Tikmēr jūs varat brīvi izmantot savu ExpressVPN pakalpojumu.

Noslēguma kopsavilkums

ExpressVPN ir viens no visuzticamākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem pasaulē. Viņiem ir vairāk nekā 3000 serveru 160 serveru vietās 94 valstīs visā pasaulē. Tas ļauj viņiem piedāvāt izcilus pakalpojumus.

Viņu atrašanās Lielbritānijas Virdžīnu salās ļauj viņiem ievērot stingros noteikumus par datu vākšanu un privātuma likumiem, kas savukārt ļauj viņiem draudzīgāk izturēties pret lietotāju privātumu.

ExpressVPN VPN serveri darbojas tikai ar RAM, tas nozīmē, ka tie jūsu vietnē nesaglabā nekādu informāciju aktivitātes tiešsaistē. Tas ir pierādīts fakts, jo tos ir pārbaudījis PwC, viens no uzticamākajiem šāda veida auditoru uzņēmumiem.

Vienīgais, ko viņi lūdz, ir tas, ka cilvēki ziņo par visiem avāriju ziņojumiem, lai viņi varētu uzlabot savus pakalpojumus, un viņi glabā klientu e-pastus, lai izsūtītu mārketinga e-pastus.

Lai iespējotu labāku servisu, ExpressVPN ir lieliskas iespējas, piemēram, izlijusi tunelēšanas opcija, pārlūka paplašinājumi, opcija Kill Switch un klasē labākā šifrēšana..

Šī ir lieliska, kaut arī dārgāka iespēja nekā konkurence, ja vēlaties pārlūkot anonīmi, straumēt vai straumēt neierobežotu daudzumu datu un izmantot vietnes, kuras citādi tiktu bloķētas..

Pēc ExpressVPN uzņēmuma un viņu pakalpojumu izpētes es varu brīvi teikt, ka man patika viņu interesantas funkcijas, piemēram, virtuālā servera atrašanās vietas, neierobežota straumēšana un iespēja izmantot šo pakalpojumu visās platformās un ierīcēs.

Man nepatika augstākā cena, kas ir 100 ASV dolāri par pilnu gadu, bet man patika papildu trīs mēneši bez maksas. Un mani pārsteidza daudz piecu zvaigžņu atsauksmju no apmierinātiem lietotājiem no visas pasaules.

Vērtējums

Galīgais spriedums

Mūsu vērtējums

9.5

Apmeklējiet vietni

FAQ

Vai ExpressVPN ir ātrs un uzticams?

Jā, ExpressVPN ir ļoti ātrs un ļoti uzticams. Šis VPN pakalpojums ļauj lietotājiem straumēt HD video, straumēt un spēlēt tiešsaistes spēles ar nelielu vai bez kavēšanās laiku vai buferizāciju.

Vai ExpressVPN palīdzēs ar joslas platuma ierobežošanu?

Ir paredzēts pārtraukt joslas platuma ierobežošanu, jo jūsu IPS nevar noteikt trafika daudzumu, kas iet caur VPN tīklu, jo trafika ir šifrēta. Dažos gadījumos VPN izmantošana paātrina savienojumu, jo tas izmanto tiešāku ceļu caur VPN.

Kuri ExpressVPN serveri ir vislabākie Netflix?

ExpressVPN ļauj visiem lietotājiem baudīt Netflix bez problēmām. Šis ir viens no nedaudzajiem VPN nodrošinātājiem, kuriem ir ekskluzīva Netflix funkcija, un tam ir detalizētas instrukcijas, kā izveidot savienojumu ar labākajiem serveriem, lai iegūtu lielisku Netflix pieredzi. Lai sasniegtu labākos rezultātus, jums jāpieslēdzas servera atrašanās vietai ASV un jāpiesakās savā Netflix kontā.

Vai ExpressVPN piedāvā bezmaksas versiju?

ExpressVPN nepiedāvā savu pakalpojumu bezmaksas versiju. Es uzskatu, ka tā ir liela priekšrocība, jo viņiem ir lieliski maksājumu plāni un salīdzinoši pieņemamas cenas, kā arī 30 dienu naudas atmaksas garantija. Tie nodrošina piekļuvi pilniem pakalpojumiem, un lietotāji var izlemt, vai tas ir kaut kas viņiem patīk, un turpina izmantot, nevis tikai parādīt iespēju fragmentu ar bezmaksas versiju.

Kāpēc es dažreiz esmu bloķēts no Netflix, kad izmantoju ExpressVPN?

Ja, lietojot ExpressVPN, lai skatītos Netflix, rodas problēmas, varat mēģināt izveidot savienojumu ar citu serveri, vēlams, lai servera atrašanās vieta būtu ASV. Ja tas neatrisina problēmu, jums jāsazinās ar tiešsaistes tērzēšanas atbalstu, kas pieejams visu diennakti ExpressVPN vietnē.

Cik labi darbojas ExpressVPN funkcijas un aizsardzības pret noplūdēm iestatījumi?

ExpressVPN pakalpojumi un funkcijas darbojas ļoti labi. Augsts šifrēšanas līmenis un ieviestie drošības pasākumi padara šo par ļoti drošu platformu ar lielu ātrumu, uzticamu servisu un hermētiskiem pasākumiem..

Vai ExpressVPN lietotnes ir drošas un lietotājam draudzīgas?

ExpressVPN lietotnēm ir intuitīvs dizains, kas padara tās ļoti lietotājam draudzīgas. Par kaut ko nepareizu ir pieejama atbalsta lapa un tiešraides tērzēšanas palīdzība. To lietošana ir ļoti droša, jo tie anonimizē jūsu tiešsaistes darbības, ļaujot brīvi piekļūt ierobežotas piekļuves vietnēm un torrentiem.

Vai ExpressVPN var atbloķēt Netflix un citus straumēšanas pakalpojumus?

Jā, ExpressVPN atbloķē piekļuvi Netflix un citiem straumēšanas pakalpojumiem. Lai to izmantotu, jums būs jāizveido savienojums ar VPN, jāizveido savienojums ar atbilstošo serveri un jāpiesakās savā Netflix kontā. Jūs varat izmantot ExpressVPN, lai iegūtu labāku piekļuvi citiem straumēšanas pakalpojumiem, ja izveidojat savienojumu ar vispiemērotāko serveri. Skatieties Prime Video, Disney +, BBC iPlayer, HBO, Hulu, YouTube, ESPN un daudz ko citu.

Vai ExpressVPN tiešām ir cenas vērts?

Mēs nevaram spriest par šī pakalpojuma vērtību katram konkrētam lietotājam. Mēs varam dalīties tikai savā pieredzē, kas ir bijusi pārsteidzoša, jo ExpressVPN pakalpojumi ir labi organizēti un nodrošina ātru, uzticamu, drošu un privātu savienojumu ar internetu. Bet galu galā tas ir atkarīgs no jūsu vēlmēm un tā, ko jūs varat maksāt par savu tiešsaistes privātumu.

Vai varat izmantot ExpressVPN torrentēšanai?

ExpressVPN ir viens no labākajiem VPN pakalpojumiem torrentēšanai. Tas piedāvā neierobežotu joslas platumu un tam nav datu ierobežojumu par trafiku. Tam arī nav datu ierobežojumu, un tas neveic darbību un savienojumu žurnālus. Visi dati ir aizsargāti ar AES-256 šifrēšanu, ir tīkla bloķēšanas slēdzis un VPN sadalītais kanāls. Es uzskatu, ka šī funkcija ir noderīga privātai torrentēšanai caur ExpressVPN, un normālai sērfošanai tīklā izmantoju savu pārlūkprogrammu.

Vai jūs varat izmantot ExpressVPN Ķīnā?

Pārsteidzoši, ka ExpressVPN patiešām strādā Ķīnā. Šis ir viens no nedaudzajiem VPN nodrošinātājiem, kas spēj pārvarēt Ķīnas lielo ugunsmūri, ļaujot lietotājiem piekļūt dažādām vietnēm, kuras citādi ir aizliegtas Ķīnā.

Cik vienlaicīgu savienojumu atbalsta ExpressVPN?

Viens ExpressVPN abonements atbalsta līdz pieciem vienlaicīgiem savienojumiem. Ir divi veidi, kā palielināt šo numuru – viens ir iegūt lielāku abonēšanas plānu, bet otrs ir instalēt maršrutētāja VPN un izmantot to, lai aizsargātu visas ar to saistītās ierīces.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector