Esi pati sava banka: VivusPay ir tikai opterija ekosistēmas pirmā garša

Mūsu globālajā pasaulē maksājumi tiek veikti regulāri visā kontinentos, taču tie var būt lēni, ar lielu komisijas maksu par pārveidošanu un apstrādi un būt neaizsargāti pret uzlaušanu. Mūsu personiskā informācija, sākot no vienkāršām parolēm līdz biometriskiem datiem, bieži tiek glabāta centralizētos, trešo personu krātuvēs, un, iespējams, tā ir atkārtota, lai to glabātu kaut kur citur. Tas rada ievērojamus riskus, un tas tikai piemin fiat valūtu jomu.

Mobilās bankas lietotne VivusPay jau darbojas un darbojas abiem iOS un Android lietotājiem. Kā daļu no Opterija ekosistēma, tā ir modernitātes darba seja. Tas ir pirmais savā jomā, kas apvieno ātrumu, efektivitāti un drošību globālā mērogā, izmantojot savu preču zīmi MultiDecentralized Private Blockchains tīklu.

Nesen ir izveidojušies daudzi kriptovalūtu maki, un, lai arī tie piedāvā zināmu drošības līmeni, lietotāju personiskie dati tiek piesaistīti arī centralizētām datu bāzēm. Ir acīmredzams, ka ļoti nepieciešama lielāka drošība.

Optherium darbinātais VivusPay ne tikai risina iepriekš minētās problēmas, bet arī virzās tālāk par to, kas šobrīd tiek piedāvāts finanšu jomā, padarot kriptonauda par derīgu, efektīvu un drošu maksājuma veidu. Tas notiek neatkarīgi no tā, vai jūs pārskaitāt lielas summas no uzņēmuma uz uzņēmumu vai vienkārši maksājat par kafiju vietējā kafejnīcā. Tas ir absolūts spēļu mainītājs, jo tas ir tilts no blokķēdes uz reālo pasauli. Ja vēlaties pārskaitīt Ethereum no Ņujorkas un saņemt Japānā kā jenu, šī lietotne var atvieglot norēķinus un konvertēšanu, neradot vājās vietas.

Galvenās iezīmes

MultiDecentralized Private Blockchain Security

Tas ir daudz vairāk nekā tikai daudzvalūtu maks, to atbalsta Optherium ekosistēma. Šeit jūsu dati tiek glabāti multidecentralizētās privātās blokķēdēs, kas nozīmē, ka nav centralizētu datu, kas būtu gatavi uzlaušanai. Nepārspējamā daudzdroša tehnoloģija pati par sevi ietver ne tikai šo, bet arī daudzparakstu transakcijas, dinamisku uz biometrisko datu pārbaudi, vienādranga bloku ķēdes lomas un daudzfaktoru autorizāciju. Tas ir galvenais Maka nodrošinātāja pakalpojums.

Dinamiskā biometrija

Izmantojot VivusPay patentēto tehnoloģiju Dynamic Biometrics, jūs varat izveidot biometrisko veidni (balss, sejas kustības, pirkstu nospiedumi, tīklene utt.), Kas tiek glabāta multidecentralizētās privātās blokķēdes drošībā un šifrēta. Tas darbojas kā atslēga, paroles vai ID pārbaudes rīks, un to var izmantot ne tikai ar VivusPay, bet arī, lai apstiprinātu savu identitāti, iesaistoties citos Optherium pakalpojumos..

Atslēgu atkopšanas pakalpojums

Mēs visi esam dzirdējuši šausmu stāstus par privāto atslēgu aizmiršanu, taču VivusPay KRS (Key Recovery Service) nodrošina, ka jūs vienmēr varēsiet piekļūt savam kontam neatkarīgi no atrašanās vietas. Privātās atslēgas tiek turētas saldētavā, un tās ir koplietojamas starp vairākiem datoriem ar gaisa spraugu. Bez fiziskas piekļuves aparatūrai tos nevar uzlauzt. Pat ar nozaudētu vai nozagtu tālruni vai seifu jūs un jūs viens pats joprojām varēsit piekļūt VivusPay, izmantojot daudzfaktoru verifikāciju, kas ietver dinamisko biometriku.

Kriptogrāfija Fiat, norēķinu metodes, lielāka piekļuve un ātrums

VivusPay atvieglo norēķinus, izmantojot NFC (Near-field communication), QR kodu vai biometriskos datus. Tas ļauj arī norēķināties jebkurā tirdzniecības vietā, izmantojot kriptovalūtu vai Optherium Mastercard, kas ļauj arī izņemt naudu no jebkura pasaules bankomāta, veicot tūlītēju apmaiņu no kriptogrāfijas uz fiat valūtām. Tas padara kriptogrāfijas lietojamības trūkumu par pagātni. Turklāt VivusPay var lepoties ar 100 000 darījumu sekundē ātrumu un tūlītējiem apstiprinājumiem. Tas ir visātrākais pasaulē.


KYC (pazīsti savu klientu)

VivusPay nopietni uztver krāpšanu. Optherium ekosistēmas KYC pakalpojums izmanto tādas pašas funkcijas kā KRS, lai lietotājiem nodrošinātu pārbaudāmus un tūlītējus KYC akreditācijas datus. Pēc lietotāja identitātes apstiprināšanas KYC pakalpojums var sniegt pierādījumu par esamību, lai apstiprinātu lietotāja identitāti, iesaistoties citos Optherium ekosistēmas pakalpojumos vai platformās. Tas viss tiek darīts, neatklājot nevienu no lietotāja personas datiem nevienam citam blokķēdes kanālam.

Baltā etiķetes seifa nodrošinātāja pakalpojums, ko nodrošina optherium

VivusPay, ko darbina Optherium, ļauj mums ieskatīties jaunajā blokķēdes standartā. Tā jau veic globālos darījumus un ir pierādījusi, ka ir gatava integrēties banku un citos finanšu pakalpojumos, izmantojot to baltā etiķetes seifa nodrošinātāja pakalpojumus. Šeit VivusPay var pielāgot, lai tas atbilstu jebkura uzņēmuma vajadzībām. Jebkuram uzņēmumam, kurš vēlas saviem klientiem piedāvāt paaugstinātus drošības un kriptovalūtas pakalpojumus bez krāpšanas riska, nav jāmeklē tālāk.

Opterija ekosistēma – smadzenes aiz projekta

Optherium komandai ir iespaidīgs fons gan finanšu, gan tehnoloģiju jomā; Izpilddirektoram Sergei Bekam ir vairāk nekā 15 gadu pieredze Bear Stearns, HSBC Bank un Meryl Lynch kritiskās tehnoloģiskās infrastruktūras projektēšanā, savukārt Romānam Kaganovam ir pieredze lietotnēs, robotikā, viedo līgumu izstrādē un blokķēdē, strādājot pie risinājumiem Sberbank un Gazprombank (Krievijas lielākais) bankas). Kopā viņi ir apvienojuši milzīgu komandu un izstrādājuši šo neticami progresīvo platformu. Optherium Ecoystem ir infrastruktūra, kas ietver visas iepriekš redzētās funkcijas, un drīzumā tiks ieviesti vairāk produktu, piemēram, Bitcrox decentralizētā valūtas maiņa un daudz ko citu. B2B risinājumi.

Kā redzam, VivusPay ir tikai pirmais solis Optherium ekosistēmas strauji paplašinošajā globālajā finanšu blokķēdes infrastruktūrā. Tas nodrošina drošību, lietojamību un ātrumu, kas līdz šim nebija redzams pasaules finanšu pasaulē. Ļoti drīz Optherium sāks savu balto sarakstu pārdošanu, kas nozīmē, ka jūs varat būt daļa no revolūcijas jau no paša sākuma. Lai ko jūs darītu, nepalaidiet garām savu iespēju! Ar strauju attīstību strauji, Optherium Labs telegrammas kanāls ir labākais veids, kā noturēties virs tā visa.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector