Electroneum Review: Ievads ETN

Electroneum

Nevar noliegt faktu, ka kriptosfēra ir unikāla un interesanta vide, kurā ir daudz uzmanības un iztēli piesaistošu projektu.

Sfērā, kurā dominē projekti, kuri vai nu mēģina pieveikt Bitcoin vai Ethereum, vai arī atrisina dažus visaktuālākos jautājumus, piemēram, mērogojamību un privātumu, ir viens projekts, kas nāk ar pilnīgi atšķirīgu misiju, un to sauc par Electroneum.

Projekta mērķis ir ienest kriptonauda galvenajā plūsmā, kļūstot par pirmo digitālo valūtu, ko izmanto ikdienas patērētāju tirdzniecībai un tēriņiem, kaut ko pats Satoshi Nakamoto bija iedomājies, kad tas izveidoja Bitcoin. Lai to panāktu, projekti vienādojumā iekļauj vienu no mūsu ikdienas svarīgākajām ierīcēm – mūsu viedtālruņus. Vēl viens interesants komandas mērķis ir aizstāt lielāko daļu spēles valūtu ar ETN.

Kas ir Electroneum?

Īsāk sakot, Electroneum ir vispirms mobilā kriptonauda, ​​kuras mērķis ir kļūt par daudz vairāk nekā spekulatīvu aktīvu. Tās mērķis ir padarīt kriptogrāfijas aktīvu iegādi tikpat vienkāršu kā jebkad agrāk. Inovatīvākais projekta aspekts ir fakts, ka lietotāji no visas pasaules var iegūt Electroneum žetonu ETN tieši no saviem viedtālruņiem.

Electroneum blokķēde

Būtībā Electroneum blokķēde ir pamats jauna vecuma mobilo maksājumu sistēmai. Lietotnes Electroneum kalnrūpniecības iespējas lietotājiem no visas pasaules dod iespēju norēķināties ar kriptogrāfiju. Blokķēde ir veidota virs Monero blokķēdes, un, kā paredzēts, tai ir dažas interesantas drošības funkcijas.

Tāpat kā Monero, arī Electroneum blokķēdē ir slepenas adreses. Sistēma izmanto vienreizēju publisko atslēgu, kas neļauj saņēmēja līdzekļus tieši saistīt ar viņu maciņiem. Tā kā adresi var pārbaudīt trešā puse, lai pierādītu tās esamību, saņēmējs saņem līdzekļus, izmantojot seifa privātā skata atslēgu, kas faktiski “skenē” blokķēdi. Tiek izveidota vienreiz lietojama privātā atslēga, kas atbilst sūtītāja publiskajai atslēgai.

Tas padara blokķēdi neticami drošu, jo saņēmējs var vienkārši iztērēt līdzekļus, izmantojot tikai privāto tēriņu atslēgu. Viss šis process neietver tiešas saites ne ar sūtītāju, ne ar saņēmēju. Rezultāts ir sistēma, kas ir ātra un diezgan lēta. Vidējās darījumu izmaksas par Electroneum ir aptuveni 0,2 ETN.

Electroneum mobilā lietotne

Kā minēts šī pārskata sākumā, mobilā lietojumprogramma ir liela daļa no Electroneum ekosistēmas. Sākotnēji pieejams tikai Android, lietojumprogrammu tagad var instalēt iOS ierīces.

Lietojumprogramma ir ļoti lietotājam draudzīga, un to var izmantot, lai piekļūtu digitālajam seifam. Tas arī nodrošina lietotājiem iespēju nosūtīt un saņemt ETN, izveidot bezsaistes papīra makus. Vēl viens ievērības cienīgs aspekts ir fakts, ka ikviens, kurš uzaicina piecus draugus pievienoties tīklam, automātiski piedalās konkursā, lai uzvarētu 5000 ETN.

Mobilā ieguve

Nodrošināt tā marķiera plašu pieņemšanu ir viens no projekta galvenajiem mērķiem. Tādēļ ieguves procesam jābūt pēc iespējas pieejamam pēc iespējas vairāk cilvēku. Viena liela daļa no tā ir nodrošināt, ka lielais konsorcijs, kas dominē Bitcoin un Ethereum kalnrūpniecībā, šeit nav būtisks.

Electroneum nodrošina darbvirsmas lietotnes Windows, MacOS un Linux, kā arī atbalstu daudziem kalnrūpniecības baseiniem un virtuālajiem serveriem. Tomēr neapšaubāmi visinteresantākais aspekts ir fakts, ka lietotāji var veikt mobilo ieguvi. Lietojumprogramma ir gudri izstrādāta, lai tālruņa centrālais procesors varētu iesaistīties simulētā kalnrūpniecībā.

Ieguves process ir ļoti efektīvs tādā ziņā, ka tajā netiek izmantots liels daudzums interneta datu, un tas nerada tālruņa sakaršanu vai ievērojamu akumulatora darbības laiku. Lai gan process joprojām ir virtuāls (tas neapstiprina jaunus blokus blokķēdē), lietotāji joprojām saņem atlīdzību. Tas drīzāk ir mārketinga solis. Šāda veida darbība faktiski nodrošina, ka Electroneum sasniedz vīrusu augšanu.

Vidējā atlīdzība par bloku ir aptuveni 9500 ETN, un, pateicoties kalnrūpniecības algoritma ASIC izturīgajam raksturam, monētas joprojām ir iespējams rakt ar pamata procesoru (vai viedtālruņa procesoru)..

Kalnrūpniecība

Svarīgi ETN aspekti

Kopējais ETN piedāvājums būs 21 miljards monētu. Pateicoties ICO, kas tika uzsākta 2017. gada septembra vidū, kopumā tika sadalīti 6,3 miljardi ETN. ICO laikā ieguldītājiem tika rezervēti 4,4 miljardi ETN. Projektā iesaistītā 12 cilvēku komanda saņēma divdesmit miljonus ETN. Šīs rakstīšanas laikā apgrozībā ir nedaudz virs 9 miljoniem ETN.

Pašlaik ETN nav starp pasaules populārākajām žetonām. Tādējādi to var iegādāties tikai nedaudzās apmaiņas vietās, piemēram, Kriptopija, KuCoin, Šķidrums, TradeOgre, MonētaBene, un Kriptomāts.

Vienīgais drošais veids, kā uzglabāt ETN, ir platformas oficiālās lietotnes tiešsaistes makā. Izmantojot seifu pārvaldnieku, lietotāji var iestatīt tiešsaistes un bezsaistes makus. Maki var piekļūt, izmantojot to pašu pieteikšanās informāciju, kas paredzēta, piekļūstot platformai.

Maks

Secinājums

Electroneum priekšā ir tāls ceļš, un, lai cik tīra būtu tā misija, tā noteikti būs ļoti grūta. Projekta nepārprotamais nodoms iegūt masveida pieņemšanu savam ETN marķierim, mērķējot uz mobilo auditoriju un viedtālruņu lietotājiem, ir slavējams, taču tā panākumi var būt ļoti atkarīgi no iesaistītās tehnoloģijas un vairāk no projekta komandas, lai nodrošinātu labas partnerības.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me