DYP Ieguvuma lauksaimniecības protokolu ieguvumu palielināšana

ražas lauksaimniecība

Ja vēlaties savu DeFi ieguldījumu stratēģiju pārcelt uz nākamo līmeni, jums ir jāsaprot ražas audzēšana un kādas platformas piedāvā vislabāko atlīdzību. Ienesīguma lauksaimniecība ir kļuvusi par izplatītu iezīmi tirgū jau vēlu. Tomēr, tāpat kā jebkurai jaunai tehnoloģijai, jums ir nepieciešams DYOR (veikt savus pētījumus), lai uzzinātu, kuras platformas piedāvā vislabāko IA.

Kas ir raža

Jūs varat iedomāties ražas lauksaimniecība kā mieta evolūcija. Agrāk lietotāji apstiprināja savu kriptonauda tikai tad, kad apstiprināja darījumus Proof-of-Stake tīklos. Drīz šī stratēģija pārtapa citos līdzdalības veidos, piemēram, likviditātes fondos un lauksaimniecībā. Mūsdienās ir daudz iemeslu, kāpēc lietotājs var izmantot savu kriptogrāfiju. Viens no populārākajiem iemesliem ir ražas audzēšana.

Ienesīgums Lauksaimniecība pret Staking

Jūs bieži dzirdat, ka termini staking un lauksaimniecība tiek lietoti kā sinonīmi. Īpaši tas ir nepareizi. Kritiskā atšķirība starp mietu un ražas audzēšanu ir APY un bloķēšanas periodi. Ienesīguma lauksaimniecība rada zemāku APY nekā kriptogrāfijas ievietošana lielākajā daļā platformu. Tomēr baseinu novietošanai ir nepieciešams daudz ilgāks bloķējums nekā ražas audzēšanai. Vairumā gadījumu lauksaimniekiem ir īsas prasības, ja tādas ir. Šī iemesla dēļ lauksaimniecības protokolos parasti tiek ieviests kaut kāds priekšlaicīgas izņemšanas sods, lai liegtu lietotājiem nekavējoties izmest savus lauksaimniecības kopas žetonus.

Kā darbojas raža

Ienesīguma lauksaimniecība darbojas līdzīgi kā jūsu kriptogrāfijas ievietošana. Konkrēti, jums būs jāpiekrīt kāda veida bloķēšanai un jāiemaksā sava kriptonauda lauksaimniecības baseinā. Pēc tam šie līdzekļi ir pieejami jauniem projektiem vai citiem lietotājiem, atkarībā no platformas. Jo īpaši jūs saņemat atlīdzību par lauksaimniecību baseina žetonos. Pūļa žetonu vērtība var pieaugt, jo lielāka likviditāte nonāk lauksaimniecības protokolā. Līdz ar to jūs varat nopelnīt papildu IA, kad tas notiek.

Patlaban tirgū ir pāris dažādu ražas audzēšanas protokolu veidi. Vispopulārākais lauksaimniecības veids ir decentralizēta kreditēšana. Šajā scenārijā jūs piekrītat bloķēt savu finansējumu lauksaimniecības baseinā, pret kuru citi lietotāji var aizņemties.

Šie īstermiņa aizdevumi tiek atmaksāti ar procentiem. Šī atmaksa tiek atgriezta fondā, vēl vairāk palielinot tā likviditāti. Savukārt baseina žetonu vērtība pieaug. Šīs sistēmas ļoti apvieno visus lietotāju resursus lauksaimniecības baseinā. Šī stratēģija garantē, ka aizdevēji saņem kredīta atmaksu laikā, neatkarīgi no tā, vai aizņēmējs pildīja savus pienākumus.

Ienesīguma lauksaimniecības priekšrocības

Ienesīguma lauksaimniecība ir tik populāra, jo tā ievieš ievērojamas priekšrocības tirgū. Vienam tas ir vienkārši jādara. Lielākajā daļā gadījumu jums nav nepieciešama nekāda tehniskā izpratne. Šī iemesla dēļ tā ir daudz drošāka nekā jaunu lietotāju tirdzniecība. Papildus tam, kā izpētīt platformas, kurā plānojat tirgoties, priekšrocības, jums vienkārši ir jāsaprot bloķēšanas periods un atlīdzības.

Tā kā ir mazāk risku un vispārēja atkarība no ieguldītāja darbības, ienesīguma lauksaimniecība nodrošina konsekventāku atlīdzību ieguldītājiem, salīdzinot ar tirdzniecību. Turklāt ir pierādījies, ka ražas audzēšana piedāvā augstākus IA jauniem lietotājiem, salīdzinot ar tirdzniecību. Kāpēc pavadīt nedēļas, mēģinot apgūt tirdzniecības stratēģijas, kad jūs varat vienkārši izmantot savu kriptogrāfiju un sākt nopelnīt atlīdzību šodien.

Ienesīguma lauksaimniecības riski

Ir svarīgi pieminēt, ka ražas audzēšana nav ideāla. Ir daži riski, par kuriem lietotājiem būtu jāzina, pirms viņi piedalās šajos tīklos. Pirmkārt, jums jāuzmanās no krāpniekiem, kas sola neiespējamas izmaksas. Ja IA izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, tā ir.

Un otrādi, jums arī jāapzinās paklāju vilkšana. Paklāja vilkšana notiek, ja uzņēmums noņem visu savu likviditāti no kopas, iepriekš par to nepaziņojot lietotājiem. Diemžēl tirgū paklāju vilkšana ir pārāk izplatīta parādība, un investori paliek somas turētāji.

Inflācija ir vissvarīgākais ražas audzēšanas platformu risks šajā laikā. Inflācijas draudi tirgū ir nenovēršami, jo darbojas lauksaimniecības baseini. Atcerieties, ka katru reizi, kad kāds pievieno pūlam likviditāti, tiek izsniegti vairāk žetonu. Šeit problēma ir tā, ka šīs simboliskās emisijas ir sākušas sagrozīt piedāvājuma un pieprasījuma līdzsvaru. Savukārt šīs emisijas negatīvi ietekmē šo žetonu tirgus vērtību.

DYP ievieš deflācijas deFi protokolu

DeFi ienesīguma protokols izstrādātāji, iespējams, ir atraduši labāko veidu, kā apkarot ražas audzēšanas lielāko ienaidnieku ar savu jauno deflācijas pārvaldības struktūru. Atšķirībā no konkurences, DYP integrēja dažādus deflācijas protokolus, lai palīdzētu saglabāt marķieru vērtības.

Piemēram, tīkls katru dienu automātiski pārveido DYP marķierus par ETH. Šī stratēģija samazina DYP piedāvājumu un stiprina tā vērtību. Turklāt DYP ir pirmā DeFi platforma, kas ļauj jums likt DeFi žetonus un saņemt jūsu atlīdzības ETH. Abu šo sistēmu mērķis ir samazināt apgrozībā esošos DYP un nostiprināt tīkla pamatā esošo blokķēdi Ethereum.

DYP ienesīguma lauksaimniecība

DYP pašlaik atbalsta virkni lauksaimniecības baseinu. Ir automatizēti ražas audzēšanas līgumi par DYP / ETH, DYP / USDC, DYP / USDT un DYP / WBTC. Vislabākais ir tas, ka jūsu lauksaimniecības maksas atgriežas sabiedrībā, jo tās tiek ievadītas likviditātes rezervēs.

DYP marķiera izmantošana

DYP marķierim tīklā ir būtiska loma. Šis marķieris darbojas kā galvenais pārvaldības marķieris. Lietotāji var balsot par aktuālām tīkla problēmām, ja viņiem ir DYP žetoni. Jo vairāk DYP jums pieder, jo lielāka nozīme ir tīkla jaunināšanas, pievienoto kopu vai maksas izmaiņu apstiprināšanai vai atteikumam..

Patiesa pārvaldība

Katru dienu pēc DYP deflācijas protokola pabeigšanas kopienai jāizlemj, ko darīt ar nepārvērstiem DYP marķieriem. Kopienas locekļi balso par to, vai sadedzināt šos marķierus vai tos pārdalīt, izmantojot likviditātes rezerves. Tādā veidā DYP lietotājiem ir lielāka teikšana tīkla virzienā un projekta marķiera vērtībā.

DYP – ne visa raža ir vienāda

DYP ņem kūku lietošanas ērtuma un sabiedrības iesaistes ziņā. Viņu deflācijas pārvaldības modelis ir pirmais tirgū. Ja tas būs veiksmīgs, jūs varat sagaidīt, ka šāda deflācijas pārvaldības modeļa forma redzēs plašu lietojumu uz priekšu. Pagaidām DYP lietotāji baudīt veselīgu IA pateicoties viņu spējai aizsargāt projekta simbolisko vērtību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me