Šādi koronavīruss var ietekmēt Bitcoin Lūk, kāpēc

koronavīruss

Kamēr kriptogrāfijas tirgū pašlaik notiek cenu pieaugums, koronavīruss arī ir strauji palielinājis upuru skaitu. Bet kā šis jaunais vīrusa celms var ietekmēt kriptonauda Bitcoin pirmo?

Investori baidās, ka koronavīrusa izplatīšanās dziļi ietekmēs lielākās rūpniecības nozares no Ķīnas, piemēram, ražošanu, materiālus, patēriņa preces, kā arī kriptogrāfiju.

Bitcoin izdevās sasniegt jaunu gada augstāko līmeni, turpinot uzrādīt bullish pazīmes, jo Ķīnas akciju tirgus piedzīvoja strauju kritumu pēc tam, kad tas atkal tika atvērts no ilgstošā Mēness jaungada pārtraukuma.

Daudzas valstis veica vairākus radikālus pasākumus, bet jo īpaši Ķīna, lai apturētu vai vismaz palēninātu vīrusa izplatīšanos.

Tas nozīmē, ka daudzi uzņēmumi īsteno piesardzības pasākumus, piemēram, lūdz cilvēkus strādāt attālināti, lai mazinātu kontaktu starp cilvēkiem, jo ​​vīruss tiek izplatīts caur ķermeņa vielām, kas atrodamas šķaudot un klepojot. Valstis arī ierobežo piekļuvi lidmašīnām un citiem transporta līdzekļiem uz savām robežām, dažas pat pilnībā aptur visus lidojumus no Ķīnas.

Izmantojot šos pasākumus, varētu būt daži efekti, kas agrāk vai vēlāk atspoguļosies Bitcoin cenā. Šeit ir daži veidi, kā koronavīruss var ietekmēt Bitcoin.

koronavīruss vs bitcoincryptoslate.com

Blockchain ieguve samazinās

Ir acīmredzams, ka visā pasaulē būs ekonomiski zaudējumi, jo Ķīna ir liela ražotāja un ražotāja dažiem lielākajiem uzņēmumiem tirgū. Pat tehnoloģiju gigants Apple plāno piedzīvot milzīgus zaudējumus izaugsmei. Vecākais analītiķis arī paskaidroja, ka “ja nebūtu koronavīrusa, darbības ilgtspēja Ķīnā netiktu apšaubīta … (Tas ir svarīgs risks, kas investoriem jāuzrauga.”

Tas ietekmēs arī mazos un vidējos uzņēmumus, jo naudas plūsma no klientu pirkumiem stipri samazināsies.

Tomēr kriptogrāfijas ieguve joprojām turpina savu darbību ar gandrīz regulāru jaudu, jo mašīnas galvenokārt ir atbildīgas par procesu.

Kalnrūpniecības rūpnīcām nav vajadzīgs liels darbinieku skaits, kam teorētiski nevajadzētu tik daudz ietekmēt ieguves procesu. Lai gan ir bijušas dažas kalnrūpniecības, kurās ir kavējušies jauni skaitļošanas mikroshēmu un piederumu sūtījumi, iekārtas ir iemācījušās pielāgoties un joprojām darbojas atbilstoši parastajiem parametriem.

Ja koronavīrusa dēļ tiks ieviesti vairāk ierobežojumu, šādi trūkumi, iespējams, ietekmēs visus ieguves aspektus, jo uzņēmumi nevarēs atjaunināt mašīnas un aparatūras daļas.

Pēc BTC.top, 4. februārī izpilddirektors Dzjans Džuoers slēdza vienu no savām ieguves saimniecībām no attāla Ķīnas reģiona, jo uzliesmojuma dēļ viņš bija spiests slēgt visas kalnrūpniecības iekārtas. Kriptogrāfijas aparatūras ražotājs MicroBT arī paziņoja, ka kavē sūtījumus.


Tā kā Sjiņdzjanas, Iekšējās Mongolijas, Junana un Sičuaņas apgabalos elektrība un ieguves resursi ir lētāki, Ķīna ir viens no milzīgajiem Bitcoin kalnraču tirgiem.

Visi lielākie kalnrūpniecības uzņēmumi atrodas Ķīnā, un kopā kontrolē 50% no visas Bitcoin tīkla skaitļošanas jaudas, liecina TokenAnalyst pētījums.

Bitmain un Canaan Creative ir galvenie galvenie ieguves mikroshēmu ražotāji Ķīnā, un pirmie ir atbildīgi par 66% pasaules kriptogrāfijas ieguves aparatūras izgatavošanu.

Vīrusa epidēmijas dēļ Bitmain, Canaan un MicroBT savā vietnē ir publicējuši publiskus paziņojumus, kuros viņi paziņoja par atlikšanu savos pēcpārdošanas pakalpojumos, norādot, ka viņi atsāks darbību 10. februārī..

bitcoin ieguvetrendmicro.com

Kripto notikumu atcelšana

Daudzi notikumi un konferences no kriptogrāfijas un blokķēdes pasaules arī ir atlikuši sākotnējos datumus. Populārākie pasākumi, piemēram, niTROn2020 Seulā, Honkongas Blockchain nedēļa 2020 un Žetons2049 ir aizkavējuši sākuma datumu.

Kriptogrāfijas konference TOKEN2049, kuras sākums bija paredzēts no 17. līdz 18. martam un kas notiks Honkongā, ir ieplānota oktobrī, kā galveno bažu minot vīrusu..

“Pēdējo nedēļu laikā mēs esam cieši novērojuši globālās norises ap koronavīrusu. Kamēr Honkonga labi pārvalda situāciju un ir veikusi stingrus piesardzības pasākumus, lai ierobežotu iespējamo ietekmi, valda nenoteiktība, ”paziņoja pasākuma organizatori..

Tālāk ziņojumā tika norādīts, ka pasākuma norises vieta un grafiks paliks nemainīgs, kaut arī datums ir pārvietots. Jaunie runātāji jau ir reģistrējušies, kas nozīmē, ka darba kārtība var mainīties.

Kriptogrāfijas kreditēšanas uzņēmums DeFiner koronavīrusa dēļ arī atcēla savu 10 pilsētu ceļojumu investoriem.

Arī galvenā kriptogrāfijas apmaiņa Binance atcēla savu Binance Blockchain Week Vjetnamas pasākumu, kas sākotnēji bija paredzēts notikt no 29. februāra līdz 4. martam Hošiminā, Vjetnamā..

“Binance laikā mēs savu pasākumu laikā par prioritāti izvirzām ikviena cilvēku veselību un drošību, un šajā globālajā sabiedrības veselības ārkārtas situācijā mēs esam apņēmušies rīkoties pareizi un pasargāt topošos apmeklētājus no veselības riskiem, kas saistīti ar publiskām sanāksmēm. Tādējādi mums šis pasākums ir jāatliek, ”apmaiņa rakstīja 3. februārī.

Binance nav izlaidusi jaunus datumus viņu pasākumam.

Pazemināta ieguves grūtība

kriptogrāfijas ieguvemasterdc.com

Ieguves grūtības ir palēninājušās, kas norāda, ka kalnračiem nav izdevies sagādāt jaunu atjauninātu kalnrūpniecības aparatūru. Ir aizdomas, ka tas ir tiešs rezultāts Ķīnas iestāžu ieviestajai karantīnai, kas neļāva kalnrūpniecības iekārtu ražotājiem ražot un piegādāt savu aparatūru.

Kalnrūpniecības grūtības ir skaitļošanas jauda, ​​kas nepieciešama matemātisko vienādojumu atrisināšanai, lai kalnrūpnieks varētu rakt jaunu bloku un saņemt Bitcoin atlīdzību. Ieguves grūtības tika koriģētas 11. februārī, un par 0,52 procentiem vairāk nekā pirms 2 nedēļām. Šis šovi liels kritums no 28. un 14. janvārī pieredzētā pieauguma līmeņa, kas attiecīgi bija 4,67 un 7,08 procenti.

Bitcoin ieguves grūtības tiek ieprogrammētas, lai pielāgotos blokādes darba slodzei ik pēc aptuveni divām nedēļām, pamatojoties uz tīklā esošās skaitļošanas jaudas lielumu. Tā kā tīklā ir vairāk kalnraču, grūtības kļūst lielākas, un, kad ogļrači pamet tīklu, grūtības samazinās.

“Daudzi kalnrači ir pametuši vecāku kalnrūpniecības mašīnu ražošanu un iegādājušies jaunus un jaudīgākus modeļus, kad mēs tuvojamies uz pusi,” sacīja kriptogrāfijas kreditēšanas starta DeFiner līdzdibinātājs un izpilddirektors Džeisons Vū.

Pēc Wu teiktā, kalnrūpniecības saimniecības kopš 2019. gada otrās puses ir sākušas veco mašīnu, piemēram, Bitmain’s Antminer S7 un S9, modernizāciju..

“Uzliesmojums, iespējams, ir aizkavējis pāreju un veicinājis lēnu kalnrūpniecības grūtību pieaugumu,” paziņoja Vu.

Bitcoin cenu prognozes

Āzijas un Klusā okeāna reģionā pašlaik dzīvo divdesmit no 50 labākajām kriptogrāfijas biržām, un tie veido gandrīz 40% no Bitcoin darījumiem, kas tika apstrādāti 2019. gada pirmajā pusē, atklāja Ķēdes analīzes datus. Pētījumu firma arī secināja, ka lielākā daļa apmaiņas notiek Ķīnā.

Starptautisko finanšu speciālistu deVere Group izpilddirektors Naidžels Grīns uzskata, ka vīrusu epidēmiju laikā Bitcoin būs izdevīga valūta, nevis fiat.

“Notiekošā bitkoina cenas augšupejošā trajektorija korelē ar koronavīrusa izplatīšanos,” viņš atzīmēja.

“Jo vairāk tiek identificēti atsevišķi gadījumi, jo vairāk tiek ietekmētas valstis visā pasaulē, un jo lielāka ir ietekme uz tradicionālajiem finanšu tirgiem, jo ​​augstāka ir Bitcoin cena.”

bitcoin cenas prognozepixabay.com

Čikāgā bāzētais analītiķis JH Vinterbērns redz arī potenciālu Bitcoin izaugsmi, jo diagrammā BTC jau ir pārsniedzis 10 000 USD pretestības līmeni.

“Ķīnas tirgus reakcija pārsniedz to, kas tika gaidīts, kad tirdzniecība atgriezās pēc Mēness pārtraukuma,” viņš paziņoja.

“Nopietnas un lokālas, gandrīz vienai valstij raksturīgas veselības biedes vienmēr potenciāli postoši ietekmēs šīs valsts materiālu ekonomiku – vēsture mums to ir teicis daudzas reizes.”

“Mēs varam redzēt vairākas lielas BTC pirkšanas reizes, kuras pēdējās dienās ir nākušas no Ķīnas, tāpēc ir acīmredzams, kas notiek, taču arī kriptogrāfijas tirgū mēs redzam nestabilitāti, ko, iespējams, atbalsta šī darbība..

“Mums ir jāpatur prātā, ka bitkoins sāka veidoties strauji augošai perspektīvai nedēļas pirms pasaules sāka nopietni uztvert koronavīrusu – un tas padara visu jūsu mikroshēmu izvietošanu BTC, atkārtojot 2017. gada augstāko līmeni, par riskantu azartspēli.”

“Tādi notikumi kā koronavīruss diemžēl nākamajās desmitgadēs būs” normālāki “nekā” melnais gulbis “,” paziņoja Flipside Crypto izpilddirektors Deivs Balters. “Ietekme uz konkrētām nozarēm būs jūtama, bet tas kļūs par daļu no jaunā parastā.”

Bitcoin joprojām tirgo vairāk nekā 10 000 USD, rakstīšanas brīdī pašlaik tas ir 10 176,92 USD, un pēdējās 24 stundas laikā tas samazinājās par 1,08%.

Pēdējās domas

Ja koronavīrusa uzliesmojums ietekmēs Bitcoin cenu, tas joprojām ir jautājums par debatēm. Daži spekulē, ka šis notikums ietekmēs kriptovalūtu pieaugumu, bet citi neredz spēcīgu korelāciju ar citiem aktīviem.

Piedāvātais attēls: neatkarīgais

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector