DefHold spīd saule – tiek izlaisti galvenie produkti

DefHold

Papildus tam, ka kriptonauda kalpo kā apmaiņas līdzeklis, tā kļūst par karstu ieguldījumu aktīvu. Kopš viņu pirmā tirgus izlaišanas 2009. gadā Bitcoin formā viņu tirgus ierobežojumi ir strauji pieauguši. Kopš 2020. gada 18. decembra kopējais tirgus ierobežojums ir USD 637 miljardi CoinMarketCap, ar 18% pieaugumu 7 dienās, sākot no 2020. gada 12. decembra. Tomēr labie laiki nav mūžīgi, tirgos ir straujš pieaugums un kritums. Investoriem gandrīz nav stimulu turpināt kriptogrāfijas aktīvu turēšanu tirgus krituma laikā. Tas noveda pie Defhold izveidošanas, ko izmanto, lai īstenotu ienesīguma veidošanas stratēģijas, lai apbalvotu kriptogrāfijas īpašniekus.

Atlikt

DefHoldAvots: CryptoAdventure

Defhold ir a DeFi finanšu pieteikums, kurā iekļauta neinflācijas ekosistēma, kas piedāvā ienesīguma ieguldījumus. Ieguldījumi dod labumu ilgtermiņa kriptogrāfijas īpašniekiem, kuri turpina pastāvēt gan tirgus pieauguma, gan krituma laikā.

Lai iespējotu ienākumu gūšanu, Defhold ekosistēma ļauj ieguldītājiem ieguldīt aktīvus un tos apsaimniekot, izmantojot viņu vietējo marķieri Defo.

Ražas ģenerēšana, izmantojot aizturēšanu

Defo marķieri ļauj investoriem likt vai saimniekot aktīvus baseinos ar noteiktiem bloķēšanas periodiem. Visi ieņēmumi tiek gūti ieguldītājiem, izmantojot maksas un atlīdzības

Ienesīgums caur maksu

Pooliem ir paredzēts saglabāt ieguldījumus līdz bloķēšanas perioda beigām, ļaujot investoriem nopelnīt ienesīgumu. Ieguldītāji var izvēlēties atteikties, atsaucot savus aktīvus jebkurā brīdī pirms bloķēšanas perioda. Priekšlaicīga atsaukšana tomēr piesaistītu priekšlaicīgas izņemšanas maksu (EWF).

EWF veido pirmo ražas plūsmu lauksaimniekiem un ieinteresētajām personām, kas joprojām atrodas baseinā. Ieguldītāji, kuri savus aktīvus saglabā portfeļos, var nopelnīt to EWF, kuri atsauc savus ieguldījumus. Veicot precīzu portfeļa pārvaldību un pamatotu likviditātes vajadzību novērtējumu, ieguldītāji var palikt vietā, līdz beidzas bloķēšanas periods.

Process ietver labas naudas prasību prognozēšanas un aktīvu sadales prasmes. Ieguldītāji, kas atteicās no aukstām pēdām tirgus svārstību vai naudas plūsmas prasību dēļ, tiek saukti par vājas rokas.

Nodrošina ar atlīdzību

Otrs ieņēmumu avots ir atlīdzība par piesaistītajiem vai apsaimniekotajiem aktīviem. Šīs atlīdzības vispirms nosaka ieguldījumu veids, neatkarīgi no tā, vai tas ir miets vai lauksaimniecība.

Katrā konkrētajā ieguldījumu veidā otrs noteicošais faktors ir bloķēšanas kopfonda ilgums. Uzlikšana notiek Defo, kamēr lauksaimniecība ir pieejama caur LP žetoni izmantojot Uniswap. Atlīdzības tiek noteiktas šādi;

Ienesīgums


Uz spēles ir 5 baseini. Ienesīgums palielinās, palielinoties bloķēšanas periodam. Pirmajam baseinam ir 10 dienu bloķēšanas periods ar 1% ienesīgumu Defo. Otrajam baseinam ar 30 dienu bloķēšanu ir 3,5% peļņa no iesaistītā Defo.

Trešajam fondam ir 60 dienu bloķēšanas periods un 8,2% Defo ienesīgums, savukārt 90 dienu garajam ceturtajam baseinam ir 14,3% ieņēmumi no iesaistītajiem Defo. Piektais baseins ir pēdējais ar 180 dienu ilgu bloķēšanas periodu un augstāko ienesīgumu 33,3%.

Lauksaimniecības raža

Tāpat lauksaimniecībā izmantojamiem žetoniem ir pieci baseini, ar ienesīgumu palielinoties pieauguma dēļ bloķēšanas periodā. Pirmajam baseinam bloķēšanas periods ir 10 dienas garš ar saimniecībā audzētu žetonu ienesīgumu 2%, savukārt otrais baseins ir 30 dienas garš ar 7% ienesīgumu

Attiecībā uz trešo fondu ienesīgums ir 16,3% no aktīviem ar 60 dienu bloķēšanu. Ceturtā baseina 90 dienu bloķēšana rada 28,6% peļņu no ieguldītajiem LP marķieriem. Piektajam un pēdējam fondam ir 180 dienu ilgs bloķēšanas periods un 66,6% ienesīgums no LP žetoniem.

Sīkāka informācija par ieguldījumu

investīcijasAvots: Ingram’s Magazine

Lai ietekmētu un aizsargātu ieguldītāja aktīvus, Defhold piedāvā šādas stratēģijas;

Protokols, kas nav saistīts ar inflāciju

Vislielākais ražas audzēšanas un stādīšanas risks ir inflācijas spiediens. To izraisa žetonu nepārtrauktais pieaugums, nepieaugot pieprasījumam.

Tiek izveidots pārmērīgs piedāvājums, kas ar laiku samazina marķiera vērtību. Tā ir norma vairumā Defi ražas lauksaimniecības protokolu. Defhold platformā netiek kalti nekādi papildu Defi žetoni. Šis statiskais marķiera daudzums nodrošina, ka tiek novērsts inflācijas spiediens, un marķieru vērtības laika gaitā tiek uzturētas.

Baseina pārnesamība ātrākā baseinā

Grupas ir paredzētas, lai nodrošinātu ieguldītāju aktīvu savstarpēju pārvedamību. Kad kopa sasniedz ātrāka kopas bloķēšanas periodu, investoru žetoni tiek automātiski pārvietoti uz ātrāku kopu. Arī EWF un atlīdzības vienlaikus mainās uz ātrāka kopas fondu.

Piemēram, ja investors 1. aprīļa trešajā fondā audzē LP žetonus, to ienesīgums tiek noteikts 16,3%. 1. maijā, 30 dienas vēlāk, žetoni tiek automātiski pārvietoti uz otro baseinu, piesaistot 7% ​​ienesīgumu. Tie ir ātrākas otrās aptaujas bloķēšanas periods un ienesīgums. Galu galā žetoni tiek pārsūtīti uz 2% ienesīguma pirmo kopu 21. maijā, 20 dienas vēlāk, tā bloķēšanas perioda beigās.

Atvērt pieejamību

Pooliem nav noteikta sākuma perioda. To pieejamība ir pieejama jebkurā laikā, atbilstoši investoru vēlmēm. Tas nozīmē, ka investors var pievienoties jebkuram portālam jebkurā brīdī, kuru viņš uzskata par piemērotu.

Protokols gudrs līgums veiks aprēķinus, kad ir beidzies ieguldītāja bloķēšanas periods, kā arī nopelnīto ienesīgumu. Šāda funkcija nodrošina, ka nevienai ieinteresētai pusei netiek liegta investīciju iespēja.

Secinājums

Neskatoties uz to, ka kriptogrāfijas valūtas vērtības vienmēr ir augšupejošas, tirgus kritumu neaizsargātība parasti liek investoriem atbildēt uz pārdošanu. Investori nav īpaši motivēti turēt kriptogrāfijas aktīvus krituma laikā. Defhold ir radījis šādu stimulu, izmantojot ražas audzēšanas un likmju stratēģijas. Platformas neinflācijas raksturs garantē vērtības stabilitāti, savukārt EWF un atlīdzības ienesīgums nodrošina investoriem ieguldījumu atdevi. Tas ir, ja vien viņi neiziet no saviem baseiniem pirms bloķēšanas perioda beigām. Atlikt, tāpēc nodrošina reālu tirgus stimulu akciju un saimniecību kriptogrāfijai neatkarīgi no dominējošajiem tirgus apstākļiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector