Cointree apskats

Kriptos

Papildus informācija

Mērķa tirgus

  • Austrālija

Depozīts

  • Skaidra nauda, ​​POLi

Valūtas

  • AUD

Plusi

  • Austrālijas dolāri uzreiz tiek konvertēti uz bitkoinu brīdī, kad tas sasniedz CoinTree
  • Integrācija ar Shapeshift ļauj tirgoties ar desmitiem altkoīnu bez papildu maksas
  • Tiešām jauks, tīrs interfeiss

Cons

  • 3% maksa ir nedaudz augsta, lai gan tajā ir iekļauts viss – bankas pārskaitījuma izmaksas un viss.

Cointree ir Austrālijas bitkoina brokeris, kas veic savu ceļu, piedāvājot lielisku lietotāja pieredzi. Viņu verifikācijas process ilgst piecas minūtes, ja jums ir ērts personu apliecinošs dokuments. Dizains ir lielisks, padarot pirkšanu un pārdošanu intuitīvu pat visnotaļ iesācējiem. Pēc depozīta metodes izvēles Cointree vienkārši pārvērš jūsu naudu bitcoin, kad tā nonāk viņu kontos, un ielīmē to savā Cointree Bitcoin makā. No turienes jūs varat apmaksāt rēķinus ar bitcoin, apmainīt tos altcoins vai pārsūtīt uz savu drošu maku.     

Lielākiem pirkumiem CoinTree, iespējams, nav labākā izvēle. 3% maksa ir krietni augstāka par cenu jebkurā likvīdā biržā, lai gan, ja jūs esat iestrēdzis izmantot audbtc tirgus, tas ir labs uzbrauktuvē.

Konta atvēršana

Konta pārbaude nekad nav jautri vingrinājums. Tomēr Cointree ir jāuzslavē par to, ka tiešsaistes verifikācijas uzņēmums Green ID ļāva to rīkoties viņu vārdā. Pārāk bieži mēs redzam, kā apmaiņa mēģina rīkoties ar KYC iekšēji, un neizdodas nožēlojami, laicīgi un lietotājam draudzīgi nodrošinot. Green ID ir nevainojami integrēts, un tiešsaistes verifikācija parasti tiek sakārtota aptuveni 5 minūšu laikā.

Kad esat verificēts, jūsu konta finansēšanai ir pieejamas šādas iespējas.

FeeMax PurchaseProcessing laiks
Skaidra nauda vietējā filiālē Bezmaksas 5000 USD 1-2 dienas
POLi Bezmaksas 1000 USD Tūlītēja
Internetbanka Bezmaksas 1000 USD 1-2 dienas

Ņemiet vērā, ka Cointree ļauj pirkt tik zemu kā 20 USD. Klienti drīkst pirkt tikai 10 000 USD dienā.

Cointree platforma


Cointree ir skaista brokeru aģentūra. To ir viegli un jautri izmantot neatkarīgi no pieredzes līmeņa.  

Noklikšķinot uz ikonas +/-, tiek atvērta pirkšanas kartīte, kurā sniegta detalizēta informācija par visām depozīta iespējām. Ņemiet vērā, ka jūsu Bitcoin pirkums tika aprēķināts no brīža, kad skaidra nauda faktiski nonāk CoinTree kontā; likme, kas tiek parādīta, izvēloties depozīta summu, ir aptuvena un nav bloķēta.

Cointree piedāvā jums vislabāko likmi, ko viņi var atrast, un papildus piemaksā 3% maksu. Ņemiet vērā, ka šī maksa sedz visas izmaksas, ieskaitot depozīta pārskaitījumu. Kad darījums ir pabeigts, jūsu bitcoin tiek pārsūtīts uz jūsu Cointree maku. Mēs iesakām pārsūtīt bitcoīnu, kuru domājat turēt pie sava personīgā maka. Tomēr ir dažas interesantas lietas, ko var izdarīt tieši no Cointree.

Pirmkārt, Cointree integrēja Shapeshift logrīku, kas ļauj pārveidot jūsu bitcoīnu vairākos dažādos altos. Cointree par šo pakalpojumu neņem papildu maksu. Ja jūs nolemjat iegādāties altkoīnus, lūdzu, ņemiet vērā, ka jums būs jāiestata ārējs altkoīna maks. Mēs šim nolūkam iesakām Coinomi.

Jūs arī varat apmaksāt jebkuru kopēju Austrālijas rēķinu bitcoin, ja vēlaties. Tas varētu šķist pievilcīgs jebkuram bitcoineram, kurš dzīvo ārpus bankas režģa – ja tas jūs raksturo, jūs varētu interesēt vienkārši atvērt savu CoinTree kontu un pārskaitīt dažus bitcoinus rēķinu apmaksai.

Var būt labāk citur, ja:

Jūs vēlaties iegādāties ievērojamu daudzumu bitkoīna.

Cointree ir ļoti draudzīgs lietotājam, un tā mērķauditorija ir jauni bitcoin pircēji, nevis tirgus veterāni. Lietošanas ērtībai ir cena – faktiski 3%, kas ir milzīga summa. Aktīvāki tirgotāji, visticamāk, izvēlēsies alternatīvas – varbūt sākotnējai konvertēšanai no AUD uz bitcoin, noteikti regulārai dienas tirdzniecībai.  

Apakšējā līnija

Vai meklējat vienkāršu un ērtu veidu, kā apmainīt savus Austrālijas dolārus Bitcoin? CoinTree ir ļoti vienkāršs risinājums, lai gan 3% maksa tiks izslēgta. Runājot par vienkāršību, vienkārši pārsūtiet savu AUD uz CoinTree, un, kad tas nonāks, jums uzreiz tiks ieskaitīts atbilstošs bitcoīna daudzums.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector