CoinSpot apskats

Kriptos

Papildus informācija

Mērķa tirgus

 • Austrālija

Depozīts

 • Skaidra nauda, ​​BPay, POLi

Valūtas

 • AUD

Plusi

 • Tonnas kriptogrāfijas / AUD tirgu
 • Brokeru maksa 1% apmērā nav slikta – it īpaši uz neskaidriem krustiem

Cons

 • Apmaiņas apjoms ir pārāk mazs, lai to izmantotu
 • Exchange piedāvā tikai 5 krustiņus pret AUD – turieties pie brokera
 • Brokeru cenas dažkārt var kļūt augstas

Coinspot ir kriptogrāfijas biržas ēdināšana Austrālijas tirgū. Piedāvātais brokeru pakalpojums aptver līdzīgus 100 dažādus altkīnus, kurus katru var iegādāties, izmantojot Austrālijas dolārus par labām cenām. Ir pieejami arī seši dažādi valūtas tirgi, lai gan likviditāte tos lielākoties padara neizmantojamus. Platforma izskatās jauka, un viņu AUD / alt brokeru pakalpojums nav pārāk dārgāks, nekā to var iegūt citur tirgū, padarot Coinspot par saprātīgu produktu Austrālijas altcoin kopienai. Ja esat jutīgs pret cenu noteikšanu vai apsverat dārgu pirkumu, mēs iesakām iegādāties bitcoīnu biržā, piemēram, btcmarkets, un pēc tam izmantot kādu no daudzajām starptautiskajām altcoin biržām, kas ir daudz lētākas.

Konta atvēršana

Lai iemaksātu vai izņemtu AUD, jums jānorāda:

 • Jūsu autovadītāja apliecības VAI Austrālijas pases VAI vecuma apliecības VAI dzimšanas apliecības kopija
 • Uzturēšanās apliecinājums, piemēram, komunālie maksājumi vai tālruņa rēķins VAI paziņojums par cenām vai bankas izraksts
 • Augstas kvalitātes fotoattēls, kurā jūs redzat rakstisku ziņojumu ar paziņojumu: “Es, [vārds] iesniedzu šo fotoattēlu, lai pieteiktos Coinspot kontam, lai tirgotos ar digitālo valūtu, un mans kods ir xxx”, un pēc tam parakstiet.

Kad šie dokumenti būs veiksmīgi iesniegti, Coinspot izskatīs un tieši zvanīs jums, lai pārliecinātos par jūsu identitāti.

Pēc verifikācijas šie ir jūsu depozīta limiti pēc maksājuma veida:

Maksājuma veids: 24 stundu depozīta limits
POLi Palielinās līdz USD 10 000 septiņas dienas pēc jūsu pirmajiem USD 2 000 depozītiem
BPAY 10 000 USD
Skaidras naudas iemaksa 8 000 USD

Izņemšanai nav ierobežojumu, taču, lūdzu, dodiet Coinspot nedaudz galvu, ja plānojat ļoti lielu darījumu.

Drošība

Pirmkārt, vispirms – Coinspot nekad nav uzlauzts, un, lai aizsargātu jūsu maku, tie piedāvā divu faktoru autentifikāciju. Tomēr birža piedāvā pārdošanai TON monētas, un tām visām ir integrēts maks. Un, lai jūs domājat, ka viņi vienkārši integrēja visas monētas, teiksim, Coinomi makā, lai atvieglotu to operatīvās izmaksas – viņi to nedarīja. Coinomi vai Jaxx neatbalsta daudzas monētas, un daudzas nav ERC 20, kas nozīmē, ka visu to drošināšana ir vērienīgs pasākums.


Pēc iegādes iesakām monētu pārsūtīt uz trešās puses maku.

Coinspot platforma

Coinspot ir lieliski izstrādāts gan attiecībā uz estētiku, gan lietotāja pieredzi. Informācijas panelī tiek sniegts momentuzņēmums par jūsu līdzekļiem gan AUD, gan katrā konkrētajā kriptogrāfijas maciņā, un tas nodrošina ātru piekļuvi vispopulārākajam un ātrākajam kriptogrāfijas veidam.

Noklikšķinot uz jebkuras no šīm kriptogrāfijas kategorijām, jūs nokļūsit Coinspot brokera saskarnē. Coinspot iekasē 1% maksu par šo starpniecības rīkojumu apstrādi, taču norādītās tūlītējās cenas parasti ir tieši ap USD tirgus cenu.

Mūsu pārbaude uz vietas pat dažos neskaidrākajos modinātājos parādīja, ka maksa ir aptuveni 1%. Skatīt zemāk, starpība starp pirkšanas un pārdošanas pasūtījumu, viduspunkts ir nedaudz lielāks par 1%.

Vienkārši nav augstākas alternatīvas pirkšanai un pārdošanai ar AUD kādu no 100+ kriptogrāfijas, ko piedāvā Coinspot. Un, ja vēlaties tirgoties starp kriptotehnoloģijām, šī opcija ir pieejama arī, un 1% maksa ir tieši tāda pati kā cena, kuru jūs varētu sagaidīt no Changelly vai Shapeshift..

Tomēr Coinspot piedāvā valūtas tirgus btc, eth, ltc, doge, neo un powr. Maiņas tirgi piedāvā zemāku 25% tirdzniecības maksu, taču jautājums ir par likviditāti, un tāpēc var būt grūtāk aizpildīt savus darījumus.

Kā redzat iepriekš, pirkšanas un pārdošanas pasūtījumi ir diezgan plaši sadalīti. Tirgotājiem būs jāmaksā laba prēmija par jebkuru būtisku pasūtījumu.

Ir “piesaistīta pasūtījuma opcija, kas palīdz nodrošināt, ka jūsu tirgus pasūtījums netiek aizpildīts par cenām, kas tālu pārsniedz tirgus vidējo likmi.

Vienkārši konfigurējiet procentuālo daļu, kuru esat gatavs pirkt vai pārdot virs un zem vidējā tirgus kursa, un Coinspot atbilst jūsu pasūtījumam, kad tas nāk.

Maksas

ServiceFee
POLi noguldījumi Bezmaksas
BPay 0,9%
Skaidras naudas noguldījumi 2%
Tūlītēja pirkšana un pārdošana 1%
Tirgus pasūtījumi 0,25%

Mobilais

Coinspot vēl nav mobilās lietotnes, taču platforma ir izstrādāta tā, lai tā ļoti labi darbotos jūsu mobilajā ierīcē.

Apakšējā līnija

Coinspot ir pienācīga altcoin brokeru darbība Austrālijas tirgū. Mēs neiesakām izmantot biržu, kas cieš no gandrīz pilnīga likviditātes trūkuma, taču viņu starpniecības maksa 1% apmērā ir piemērota, lai gan cena var kļūt nedaudz augsta. Iespējams, to vajadzētu sagaidīt, ņemot vērā viņu AUD tirgus pret desmitiem kriptogrāfijas. Jūs, protams, varat iegūt labāku vispārējo cenu, ja maināt tirdzniecību, izmantojot btcmarkets, un pēc tam pārskaitāt uz Binance par savu altcoin tirdzniecību, vai vienkārši nomaināt AUD uz USD un izvēlaties labākās apmaiņas, bet ko jūs iegūstat cenu noteikšanā zaudēt ērtībā.

Mēs to uzskatām par lielisku sākuma apmaiņu Austrālijas bitkoīnu kopienai, lai gan nopietnāki tirgotāji, bez šaubām, dienas tirdzniecībai dos priekšroku vairāk likvīdām, globālām biržām. Kā vienmēr, mēs iesakām iegādāties alternatīvus makus, lai turētu kriptogrāfijas pirkumus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector