CoinMate apskats

Kriptos

Papildus informācija

Mērķa tirgus

  • Austrija, Beļģija, Čehija, Vācija, Nīderlande

Depozīts

  • Bankas vads, SEPA, Sofort, MoneyPolo

Valūtas

  • EUR, CZK

Plusi

  • Lielisks maksājumu iespēju sortiments
  • Tiešie un bezmaksas noguldījumi no Polijas un Čehijas
  • Labas maksas

Cons

  • Likviditāte nav liela

Kopsavilkums

Coinmate ir novatorisks apģērbs, kuram ir izdevies izcirst savu mazo nišu tirgū, neskatoties uz ierašanos novēloti uz notikuma vietu. Viņiem ir ļoti labi czk tirgi gan bitcoin, gan litecoin. Sofort ir paredzēts dažiem ES klientiem, un, izmantojot MoneyPolo integrāciju, viņi visā pasaulē ir izmantojuši plašu vietējo ķieģeļu un javas skaidras naudas iemaksas punktu tīklu. Lai noguldītu kontus MoneyPolo, ir nepieciešams minimālais KYC.

Ja jūs izmantojat skaidras naudas iemaksas iespēju, no naudas naudas puses – tieši tāpēc šī iespēja pastāv – jums identitāte būs jāpārbauda tikai ķieģeļu un javas naudas pārvedumu nodaļā, kurai vajadzētu būt ērtākai atkarībā no jūsu konkrētās atrašanās vietas.

Ar zemām nodevām un daudziem ļoti lokalizētiem veidiem, kā iegūt naudu kontos, Coinmate ir lieliska iespēja tirgotājiem, kas atrodas nepietiekami apkalpotos tirgos. Apjoms nedaudz atpaliek, bet nelielu pasūtījumu gadījumā ar dažām monētām vai mazāk, pirkšana un pārdošana nedrīkst būt problēma.

Drošība

Klienta pusē visi konti tiek aizsargāti ar 2fa, un paroles tiek sajauktas pirms glabāšanas monētu kolēģa kalpošanā. Acīmredzot visa nauda un bitcoin tiek glabāti atsevišķi no naudas monētu operatīvajiem kontiem, un 95% klientu monētu tiek turēti bezsaistē un izplatīti vairākās vietās – seifos. Mēs nevaram neatkarīgi pārbaudīt šīs pretenzijas.

Konta atvēršana

Ievadiet un pārbaudiet savu e-pastu un paroli, lai piekļūtu platformai. Lai sāktu tirdzniecību, jums ir jāverificē savs konts. Lūdzu, atrodiet zemāk verifikācijas līmeņus un atbilstošās konta privilēģijas.

PrasībasDepozīta / izņemšanas ierobežojumi (diena / mēnesis) Depozīta / izņemšanas iespējas
Reģistrēts E-pasts un parole 20/100 btc Tikai Bitcoin
Pamata Vārds, dzimšanas diena, tālrunis 1000 eiro / 5000 OkCoin, MoneyPolo, Kuponi
Pārbaudīts Identifikācijas apliecinājums (valdības ID), dzīvesvietas apliecinājums (rēķins par komunālajiem maksājumiem, algas lapa utt.), Bankas izraksts. Uzņēmējdarbības kontiem – statūti 5000 EUR / 20 000 Pievienojiet SEPA, Sofort un standarta vadus
VIP Aizpildiet papildu anketu 12 500 EUR / 100 000 (ja ir augstākas robežas, sazinieties ar atbalsta dienestu) Tas pats, kas pārbaudīts

CoinMate birža

Coinmate piedāvā divas atsevišķas tirdzniecības saskarnes – “ātru pirkšanu / pārdošanu”, kas būtībā ir tirgus pasūtījumu saskarne, kas lielākajā zilajā burbulī parāda labāko cenu, kas pieejama no pasūtījumu grāmatas. Lietotājiem vienkārši jāievada summa, ko viņi vēlas pirkt / pārdot, un jānospiež apstiprināt – ar vienu klikšķi! – lai viņu kontā tiktu ieskaitīts attiecīgais monētas gabals. Protams, atkarībā no vēlamās summas cena mainīsies atkarībā no piedāvājuma pasūtījumu grāmatā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka par šiem pasūtījumiem tiks automātiski iekasēta maksa.

Tirdzniecības cilne atver vairāk iesaistītu interfeisu, kas ļauj veikt ierobežotu pasūtīšanu. Ir vienkārša maza kartēšanas funkcija, kas piedāvā Coinmate likmes, kas pieejamas dažādos laika intervālos, pasūtījumu vēsturi un tirgotāja tērzēšanas lodziņu. Faktiskā pasūtījumu grāmata tiek parādīta zem tirdzniecības lapas. Coinmate ir top 8 BTC / EUR apmaiņa, taču apjoms var būt nedaudz viegls, un, lai izpildītu pasūtījumus virs dažiem bitkoiniem, visticamāk, jūs saņemsiet vidējo starpību aptuveni ES 3 vai vairāk.

Tirdzniecības maksas

MakerTaker
Standarta 0,05% 0,35%
Top 10 tirgotājs 0 0,1%

 Depozīta un izņemšanas maksa

Maksājuma veidsDepositWithdrawal
SEPA 1 € 1 €
Soforts 1,5% min 2 eiro NA
Iekšzemes čehu 0 1 €
Vietējā Polija 0 1 €
OKpay 0,5% 1,5% min 1 euro
MoneyPolo 1 € 0,5% min 1 euro
Kupons 0.0 0,1%

Ja pārskaitījumi tiek nosūtīti nominālos, kas nav EUR, valūtas maiņa tiks veikta saskaņā ar yahoo finanšu likmēm + 0,5%.

Mobilais

Coinmate ir atsaucīgi izstrādāts, un to var vienkārši izmantot lielākajā daļā rokas ierīču.

Varētu būt labāk meklēt citur, ja:

Jums ir citas izvēles iespējas

Coinmate ir lieliska apmaiņa Čehijas iedzīvotājiem vai Sofort lietotājiem, taču mums tas šķiet kaut kas līdzīgs pēdējās iespējas apmaiņai tiem, kas dzīvo citur. Tas nav mazsvarīgi pret Coinmate – vienkārši, ja jums jāizmanto MoneyPolo, iespējams, ka jums nav citas izvēles. Ja jums ir cita izvēle, iespējams, vislabāk pārbaudiet labākās bitcoin apmaiņas un izvēlieties alternatīvu.

Apakšējā līnija

Coinmate globālajiem lietotājiem piedāvā lokalizētas un salīdzinoši lētas metodes, kā iegūt skaidru naudu Bitcoin ekonomikā. Maiņas pakalpojumi ir piemēroti, ar samaksātām maksām un pietiekami labu likviditāti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me