Coinmama

Contents

Ievads: kas ir CoinMama?

CoinMama ir kriptovalūtas apmaiņa, kas pielāgota kriptogrāfijas iesācējiem. Tas piedāvā tikai starpniecības pakalpojumus: desmit kriptovalūtu pirkšanu un pārdošanu. Jūs neatradīsit maciņš, portfeļa diagrammas vai jebkuras sarežģītas CoinMama funkcijas. Lai gan tas piedāvā ātru un ērtu veidu, kā nopirkt kriptogrāfiju ar kredītkarti vai debetkarti, CoinMama ir arī pamatīgas maksas, kas, iespējams, ir visaugstākā tirgū.

Ekrānuzņēmums coinmama.com mājas lapa Coinmama mājas lapa

Padomājiet par CoinMama kā par kriptogrāfijas e-komercijas veikalu un ne par daudz ko citu. Galvenā CoinMama izmantošanas priekšrocība ir tā pieejamība un ātrums visā pasaulē. Starp trūkumiem var minēt tādu funkciju trūkumu kā seifs un privātuma jautājumi.

Pērciet monētas vietnē Coinmama

CoinMama: plusi un mīnusi

Plusi:

Trīs rokas satver viena otru

Draudzīgs iesācējiem. Ja ir viena apmaiņa, ko kriptogrāfijas iesācējs var izmantot savas pirmās monētas iegādei, tā ir CoinMama. Viņi racionalizēja pirkšanas procesu, detalizēti to paskaidroja, un CoinMama ātri nosūta jums monētas.

Zeme ar bitcoin

Kripto pirkšana ir pieejama visā pasaulē. Atšķirībā no citām biržām, CoinMama palīdz jums iegādāties kriptogrāfiju vairāk nekā 180 valstīs pat ar debetkarti.

Persona jogas stendā ar spuldzi kā galvu

Viegli saprotami ceļveži. Viens no mērķiem, ko izvirzīja CoinMama dibinātāji, ir izglītot pasauli par kriptogrāfiju. Un šajā ziņā viņiem klājas labi. Jūs atradīsit atbildi uz visiem jautājumiem, kas jums varētu būt viņu zināšanu bāzē.

Roku tur trīs cilvēki

Noderīga atbalsta komanda. Kaut arī CoinMama nav tiešraides vai tālruņa klientu atbalsta, viņu pārbaudītajiem lietotājiem atbalsts pa e-pastu ir ātrs un uzticams.

Mīnusi:


Diagrammas ikona

Augstas maksas. CoinMama kombinētās maksas par kriptogrāfijas iegādi, izmantojot kredītkarti, ir 10,9%. Izmantojot pārskaitījumu, maksa samazinās līdz 5%.

Roka nospiežot pogu

Vienkāršība. Progresīvi kriptogrāfijas lietotāji ātri atklās, ka CoinMama piedāvā maz par augstām maksām.

Bitcoin un pārdod zīmi

Kriptovalūtas pārdošana ir ierobežota ar Bitcoin klientiem 37 SEPA Eiropas valstīs.

Plusi

 • Draudzīgs iesācējiem
 • Kripto pirkšana ir pieejama visā pasaulē
 • Viegli saprotami ceļveži
 • Noderīga atbalsta komanda

Cons

 • Augstas maksas
 • Nav uzlabotu tirdzniecības funkciju
 • Daudzi eiropieši var pārdot tikai Bitcoin

Plusi

Cons

 • Draudzīgs iesācējiem
 • Augstas maksas
 • Kripto pirkšana ir pieejama visā pasaulē
 • Nav uzlabotu tirdzniecības funkciju
 • Viegli saprotami ceļveži
 • Daudzi eiropieši var pārdot tikai Bitcoin
 • Noderīga atbalsta komanda

Ko lietotāji domā par Coinmama

Ar Trustpilot rezultāts ir 4,5 CoinMama ir klientu iecienīta vieta.

Persona, kas raksta uz starpliktuvi

Lietotāji slavē:

 • Lieliskas norēķinu iespējas
 • Uzticamība
 • Ātri un ērti darījumi
 • Pārsteidzoša atbalsta komanda (uzsauciet Ivanam – vienam no CoinMama laimes varoņiem)

Kas lietotājam nepatīk:

 • Stingrs verifikācijas process
 • Lielākas maksas
 • Dažās valstīs ir atļauts pirkt un NEPĀRDOT

Kopumā, neskatoties uz augstajām maksām, jūs saņemat to, par ko maksājat – atsaucīgu, ātru, uzticamu vietu kriptogrāfijas pirkšanai un pārdošanai ar atbalsta komandu, kas jums rūp un klausās..

CoinMama fons

CoinMama tika dibināta 2013. gadā Izraēlā. Kopš nesen CoinMama darbojas Slovākijā. CoinMama norāda, ka šobrīd tā apkalpo vairāk nekā 1 900 000 lietotāju 188 valstīs. Viņi nodrošina ātru ceļu nopirkt Bitcoin ar kredītkarti / debetkarti, vai ar savu bankas kontu. Varat arī iegādāties vairāk kriptovalūtu, tostarp ETH, XRP un LTC.

Vai CoinMama ir drošs?

Seifs ar tālruņa seifa ilustrāciju

Coinmama nenodrošina jums seifu jebkurai kriptovalūtai. Tas neglabā un neiegulda klienta līdzekļus. Tādā veidā CoinMama pasargā sevi no uzbrukuma centra. Tas arī nozīmē, ka jūs esat atbildīgs par sava mitinātā maka drošību.

Salīdzināšanas tabula

Šajā tabulā Coinmama tiek salīdzināta ar citām populārām biržām.

SALĪDZINĀJUMS

Etoro logotips

Etoro

 • Sāciet ātri tirgoties; augstas robežas
 • Vienkāršs veids, kā jaunpienācējiem iegūt bitkoīnus
 • Jūsu kapitāls ir apdraudēts

PĒRC TAGAD

Mēs neveicinām, neapstiprinām un neiegūstam komisijas naudu no jebkāda veida vērtspapīru, tostarp CFD, tirdzniecības, tomēr eToro pieprasa, lai mēs jums sniegtu šādu atrunu: CFD ir sarežģīti instrumenti un ar lielu risku ātri zaudēt naudu sakarā ar piesaistīt. 62% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar šo nodrošinātāju. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD, un vai varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Coinmama logotips

Coinmama

 • Darbojas gandrīz visās valstīs
 • Augstākie ierobežojumi bitkoīnu iegādei ar kredītkarti
 • Uzticams un uzticams brokeris

PĒRC TAGAD Kraken logotips

Krakena

 • Lieliska likviditāte un zemas maksas
 • Atbalsta lielāko daļu valstu
 • Uzticama apmaiņa, sākta 2011. gadā

PĒRC TAGAD

CoinMama pakalpojumi

Saistītā programma

Saistīto programmu informācijas grafika

CoinMama piedāvā atvērtu saistīto programmu. To atradīsit sava konta cilnē “Mārketinga rīki”. Jūs varat nopelnīt 15% no CoinMama komisijas maksas par visiem nodošanas pirkumiem. Nav ierobežojumu, cik cilvēku jūs varat atsaukties uz CoinMama. Bet ir nozveja. Jūs varat izņemt naudu tikai pēc 3 veiksmīgiem pasūtījumiem, kurus veikuši vismaz 3 dažādi jūsu norādītie cilvēki.

Coinmama lojalitātes programma samazinātām maksām

Dāvanas un iepirkumu maisi pie lojalitātes kartes

Augstas maksas ir galvenais CoinMama izmantošanas trūkums. Atbildot uz to, viņi 2019. gadā ieviesa Coinmama Lojalitāti, lai piedāvātu trīs līmeņu maksas ietaupījumus. Coinmama lojalitātes līmeņi ir:

Kripto ziņkārīgs. Tie ir jauni Coinmama lietotāji, kuri maksā pilnu maksu (10.9%).

Kripto entuziasti. Lai iegūtu un uzturētu entuziastu lojalitātes līmeni, 90 dienu laikā ir nepieciešams kumulatīvs pirkums 5000 USD apmērā. Entuziasms ietaupa 12,5% no CoinMama maksām. Jūs izbaudāt arī ātrāku klientu atbalsta reakcijas laiku.

Kripto ticīgie. Lai iegūtu un saglabātu ticīgo statusu, 90 dienu laikā nepieciešama kumulatīvā pirkuma summa 18 000 USD. Iztērējot 50 000 USD vai vairāk, jūs iegūstat arī šo līmeni. Ticīgie ietaupa 25% no CoinMama maksām un saņem VIP klientu atbalstu.

Coinmama lojalitātes līmeņu infografika

Lojalitātes ietaupījumi parādās kā kriptogrāfijas bonuss, kad izrakstāties.

Kuponi

Atlaides kupona ilustrācija

Pēc reģistrēšanās es savā profilā uzreiz pamanīju saiti Kuponi. Reģistrējoties nebija aktīvu akciju, taču ātra Google meklēšana man iedeva kodu pirmajam pirkumam par 5% atlaidi. Tomēr nebija lauka, kur ievadīt šo kuponu, tāpēc tas vai nu nedarbojas, vai vienkārši noklikšķiniet uz ēsmas.

Atbalstītie maksājuma veidi un maksas

Kriptovalūtu vietnē CoinMama var iegādāties ar jebkuru debetkarti vai kredītkarti MasterCard vai Visa. Kriptogrāfijas iegādei varat izmantot arī standarta bankas pārskaitījumu. CoinMama nepieņem American Express, Discover karti vai Paypal.

Ekrānuzņēmums no Coinmamas maksājuma metodēm Avots – Coinmama

Bankas pārskaitījuma metode ir pieejama, izmantojot SEPA pārskaitījumu Eiropā un SWIFT pārskaitījumu visur citur. Ja jums nav iebildumu gaidīt, CoinMama pieņem bankas pārskaitījuma rīkojumus līdz 12 000 USD vienā darba dienā.

CoinMama nodevas

Mobilā aplikācija ar naudas pārskaitījuma koncepciju

CoinMama uzskaitītās cenas balstās uz TradeBlock XBX vidējo + 2%. Papildus tam tiek iekasēta CoinMama komisijas maksa (3,90%) par pirkšanas darījumiem un 0,9% maksa par pārdošanas darījumiem.

Darījumi ar kartēm ar bloķētu kriptogrāfijas ātrumu un tūlītēju piegādi ir papildu 5,00% impulsa maksa.

Kopumā visas maksas sastāda a 10.9% maksa par karšu pirkumiem.

Pasūtījumiem ar bankas pārskaitījumu (SWIFT, SEPA un Ātrāki maksājumi) nav jāmaksā par maksu, un, ja pirkums pārsniedz 1000 USD, tie netiek piemēroti..

Kamēr CoinMama, pieprasot jūsu maksājumus, kartes izsniedzējam piešķir tirgotāja kodu, viņi izlemj, vai piemērot skaidras naudas avansa maksu. CoinMama iesaka sazināties ar banku un apstrīdēt šo maksu.

Ja izmantojat kontu, kas nav valūtās, kuras pēc noklusējuma tiek atbalstītas, varat saskarties ar valūtas kursa maksa uz un no vietējās valūtas.

Coinmama.com maksas sadaļas ekrānuzņēmums Avots – Coinmama

Bankas pārskaitījumu rīkojumiem (SWIFT, SEPA un Ātrāki maksājumi – Lielbritānija) nav jāmaksā impulss. Ja jūs dzīvojat ārpus Eiropas vai Lielbritānijas, jūs varat iegādāties kriptogrāfiju, izmantojot a SWIFT bankas pārskaitījums. Pasūtījumiem, kas pārsniedz 1000 USD, nav nepieciešama papildu apstrādes maksa. Šeit paturiet prātā, ka bankas pārskaitījuma rīkojumiem, kuru cena ir mazāka par USD 1000, apstrādes maksa ir 20 GBP. Jūsu banka var arī iekasēt vēl vienu maksu, šoreiz par pārskaitījuma uzsākšanu.

Atbalstītās valstis

Pasaules karte

Coinmama atbalsta visas valstis, valstis un teritorijas, kas nav uzskaitītas zemāk. Ja zemāk esošajā tabulā neredzat savu mītnes zemi vai valsti, jūs varat pirkt un pārdot vietnē Coinmama.

Ierobežoti reģioni

Ierobežotās valstis Kuba Krima Irāna Izraēla Libāna Ziemeļkoreja Palestīnas teritorijas Dienvidsudāna Sudāna Sīrija
Atjaunotās ASV valstis Florida, Havaju salas, New Mexico, Oregon, Vermont, Hawaii
Ierobežotās ASV teritorijas Amerikāņu Samoa Guama Ziemeļu Marianas salas Puertoriko Mazās ASV attālākās salas Virdžīnu salas

Atbalstītās monētas vietnē CoinMama:

Burkas ar monētām un kriptogrāfijas monētām

 1. Bitcoin (BTC)
 2. Bitcoin Cash (BCH)
 3. Ethereum (ETH)
 4. Ethereum Classic (ETC)
 5. Cardano ADA
 6. Litecoin (LTC)
 7. Qtum (QTUM)
 8. Ripple (XRP)
 9. Tezos (XTZ)
 10. Eosa (EOS)

Limiti un likviditāte

Akciju tirgus analīzes koncepcija

Coinmama darījumu ierobežojumi ir ripināšanas ierobežojumi. Tas nozīmē, ka tie attiecas uz jebkuru noteiktu 24 vai 30 dienu periodu. Darījumu limiti tiek atiestatīti, pamatojoties uz jūsu tēriņiem, nevis uz mēneša pirmo. Jūs varat pārbaudīt savus ierobežojumus, piesakoties savā kontā un atlasot “limiti”.

CoinMama limiti ieskaita visus jūsu darījumus – gan pirkšanu, gan pārdošanu – kopā.

1. līmenis (konta darījumu limits: USD 15 000 USD) Katru dienu: Karte (tikai pirkšanai): 5000 USD / 5 pasūtījumi Pārskaitījums (pirkt & pārdot): 12 000 USD Katru mēnesi: Karte (tikai pirkšanai): 15 000 USD / 20 pasūtījumi Pārskaitījuma limits (pirkt & pārdot): 15 000 USD / 50 pasūtījumi
2. līmenis (konta darījumu limits: 50 000 USD) Katru dienu: Karte (tikai pirkšanai): 5 pasūtījumi / 5000 USD pārskaitījums (pirkt & pārdot): 10 pasūtījumi / 30 000 USD Katru mēnesi: Karte (tikai pirkšanai): 30 pasūtījumi / 30 000 USD pārskaitījums (pirkt &pārdot): 50 pasūtījumi / 50 000 USD
3. līmenis (konta darījumu limits: USD 1 000 000 USD) Katru dienu: Karte (tikai pirkšanai): 5 pasūtījumi / 7500 USD pārskaitījuma limits (pirkt & pārdot): 10 pasūtījumi / 30 000 USD Katru mēnesi: Karte (tikai pirkšanai): 30 pasūtījumi / 40 000 USD pārskaitījums (pirkt &pārdot): 50 pasūtījumi / 100 000 USD

Lai pārietu uz 2. līmeni & 3, jums vispirms jātērē 7500 USD vai vienāds ar kriptogrāfiju ar CoinMama. Jums būs jāveic arī papildu verifikācija, sniedzot:

 • vēl viens derīgs valsts izdots personu apliecinošs dokuments un
 • komunālo pakalpojumu rēķins vai
 • bankas izraksts par pēdējiem 6 mēnešiem

Jūs augšupielādējat šos dokumentus, izmantojot verifikācijas veidlapu savā CoinMama kontā.

VIP teksts ar vainagu

4. līmenis ir rezervēts biļešu pircējiem. Ja esat viens no viņiem, sazinieties ar CoinMama vietnē [email protected] Viņi iepazīstinās jūs ar nepieciešamajām verifikācijas un KYC prasībām.

Lietotāja interfeiss

Tajā laikā CoinMama ir tikai tīmekļa saskarne. CoinMama lietotnes nav, tāpēc, lai piekļūtu vietnei, tālrunī jums jāizmanto mobilā pārlūkprogramma.

Mobilais tālrunis ar tekstu “No Coinmama App” ekrānā

Vissvarīgākās nepieciešamās iespējas – pirkt, pārdot & Konts – ir izplatīts. Nav daudz kas cits, kas kavētu šo viedokli. Jums būs nepieciešams papildu seifa lietotne datorā, lai izmantotu vietni.

Depozīta laiks

Vietnē CoinMama nav tiešu noguldījumu vai saistītu kredīta / bankas kontu. Jūs pērkat monētas tieši no CoinMama. Viena lieta, kas jāpatur prātā, ir 30 minūtes, pirms veicat pasūtījumu un apstiprināt seifa adresi. Pretējā gadījumā jūsu pasūtījums tiek atcelts.

SALĪDZINĀJUMS

Etoro logotips

Etoro

 • Sāciet ātri tirgoties; augstas robežas
 • Vienkāršs veids, kā jaunpienācējiem iegūt bitkoīnus
 • Jūsu kapitāls ir apdraudēts

PĒRC TAGAD

Mēs neveicinām, neapstiprinām un neiegūstam komisijas naudu no jebkāda veida vērtspapīru, tostarp CFD, tirdzniecības, tomēr eToro pieprasa, lai mēs jums sniegtu šādu atrunu: CFD ir sarežģīti instrumenti un ar lielu risku ātri zaudēt naudu sakarā ar piesaistīt. 62% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar šo nodrošinātāju. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD, un vai varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Coinmama logotips

Coinmama

 • Darbojas gandrīz visās valstīs
 • Augstākie ierobežojumi bitkoīnu iegādei ar kredītkarti
 • Uzticams un uzticams brokeris

PĒRC TAGAD Kraken logotips

Krakena

 • Lieliska likviditāte un zemas maksas
 • Atbalsta lielāko daļu valstu
 • Uzticama apmaiņa, sākta 2011. gadā

PĒRC TAGAD

Cik ātri CoinMama nosūta jūsu monētas?

Ātruma gaismas

Izmantojot karti:

 • Tiklīdz esat apstiprinājis savu seifa adresi, monētas nonāks 10-20 minūšu laikā.

Izmantojot bankas pārskaitījumu:

 • Eiropa. SEPA bankas pārskaitījumu veikšana ilgst aptuveni 24 stundas. Ja jūsu maksājums nesasniedz CoinMama septiņu dienu laikā, tā derīguma termiņš beigsies un monētas netiks nosūtītas.
 • Pārējā pasaule. SWIFT bankas pārskaitījumi tiek veikti 2-3 darba dienu laikā.

Klientu atbalsts

Persona, kas runā ar tērzēšanas robotu

CoinMama nav tiešraides tērzēšanas vai tālruņa atbalsta. Ir tikai tērzēšanas robots & e-pasta atbalsts.

Konta verifikācijas atbalsts darbojas visu diennakti, bet jūs varat saņemt:

 • Klientu apkalpošana: no svētdienas līdz ceturtdienai plkst. 9: 00–18: 00 pēc GMT + 3
 • Biznesa jautājumi: no svētdienas līdz ceturtdienai plkst. 9: 00–18: 00 pēc GMT + 3

Drošība

Twitter ekrānuzņēmums

2019. gada 15. februārī tumšā tīmekļa reģistrā tika publicēts līdz 2017. gada 5. augustam reģistrēto CoinMama lietotāju 450 000 e-pasta ziņojumu un jauktu paroļu saraksts..

Lai gan neviens nevarēja nozagt lietotāju kriptovalūtu, personas datu ekspozīcija bija neizbēgama. CoinMama tajā laikā mudināja savus lietotājus mainīt paroles, 2FA vai līdzīgs drošības līdzeklis vēl jāievieš.

Privātums

Datu glabāšanas koncepcija

CoinMama neglabā klientu datus apmaiņas serveros, taču tas vien negarantē jūsu privātumu. Tā kā CoinMama ir licencējusi FinCEN un IMPA, tajā ir ieviestas procedūras “Zini savu klientu” un Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas (AML) procedūras. Jūs nevarat tirgot nevienu vērtību, nenorādot savus personas datus, t. verificējot savu kontu.

Dēlis ar pirmo līmeni

KYC 1. līmenis ir nepieciešams, lai sāktu pirkt vai pārdot kriptogrāfiju. Kā jūs redzēsiet pēc brīža, jums būs jāiesniedz e-pasts, vārds, uzvārds, dzimšanas datums, tālruņa numurs, valsts, adrese, valsts ID / autovadītāja apliecība / pase un pašnodarbinātā persona ar personu apliecinošu dokumentu.

Dēlis ar otro un trešo līmeni

KYC 2. līmenis & 3 ir nepieciešami augstākiem tēriņu limitiem. Šādos gadījumos jums būs jāiesniedz papildu derīgs personas identitāti apliecinošs dokuments, dzīvesvietas apliecinājums un naudas līdzekļu avota apstiprinājums.

Vai Coinmama dzēsīs jūsu personas datus, ja to pieprasīsit?

CoinMama ceļvedis: Kā nopirkt Bitcoin vietnē CoinMama

Izveidojiet monētu konta infografiku

Izveidot kontu

1. darbība: reģistrējieties

Reģistrējieties vietnē CoinMama

2. darbība: apstipriniet savu e-pasta adresi

Noklikšķiniet uz saites Apstiprinājums

Konta verifikācija

Lietotāju verifikācija mūsdienās aizņem vairākas stundas. Maija Bitcoin Haling laikā mana konta verificēšanai bija nepieciešamas mazāk nekā 24 stundas.

3. solis: ievadiet savu personisko informāciju

Pārbaudiet personisko informāciju vietnē CoinMama

4. darbība: augšupielādējiet savus dokumentus

CoinMama pārbaude, augšupielādējiet savus dokumentus

5. darbība: gaidiet verifikāciju

Gaida apstiprinājumu

6. solis: Gatavs iepirkties!

Laipni lūgti pēcpārbaudes veikšana

Finansēšanas konts & Naudas līdzekļu izņemšana

Vietnē CoinMama jūs katru reizi pērkat vai pārdodat savu maksājuma veidu. Nav iespējas finansēt savu kontu ar kriptovalūtu.

Minimālā darījuma summa pasūtījumiem pirkt kriptovalūtu vietnē CoinMama ir 50 USD. Lai pārdotu kriptogrāfijas valūtu, mazākā summa, ko varat pārdot, ir BTC vai cita kriptogrāfijas ekvivalents 50 USD.

Monētu pirkšana Coinmama

1. darbība: izvēlieties iepriekš noteiktu vērtību vai ievadiet pielāgotu summu

Pērciet kriptogrāfiju vietnē CoinMama

2. darbība: ievadiet seifa adresi

Ievadiet sava maka adresi

3. darbība: izvēlieties maksājuma veidu

Izvēlieties Maksājuma veids

4. solis: Pērciet ar bankas karti vai bankas pārskaitījumu

Pērciet ar karti

4.a solis: pieņemiet SEPA TOC

SEPA TOC

4.a solis: SEPA bankas pārskaitījuma instrukcijas

SEPA instrukcijas

4.b darbība: apstipriniet sava maka adresi

Apstipriniet savu maku

Monētu pārdošana vietnē CoinMama

1. darbība: izvēlieties pārdodamo summu

Pārdod Bitcoin

2. darbība: izvēlieties izmaksu metodi

Izvēlieties izmaksu metodi

3. darbība: ievadiet bankas datus

Ievadiet bankas informāciju (SWIFT)

Biežas CoinMama veida izkrāpšanas, no kurām jāizvairās

Brokeris & Konta pārvaldības veida izkrāpšana

Mūža iespējas uznirstošais logs

Tipiskajā scenārijā ir iesaistīts brokeris, ar kuru jūs nekad neesat sazinājies, un nākat pie jums ar “dzīves iespēju”. Arī šie “brokeri” nāk pie jums, pieminot garantētu ieguldījumu atdevi, vai pieprasa nosūtīt līdzekļus peļņas izņemšanai. CoinMama nepiedāvā šāda veida pakalpojumus, tāpēc jūs varat atpazīt krāpšanos, ja kāds sevi uzrāda kā “CoinMama brokeri”.

CoinMama “Agent” sazinās ar jums

Simtprocentīgs reāla darījuma uznirstošais logs

Cieši saistīts ar iepriekšējo veida krāpšanu, kāds sazinās ar jums, uzdodoties par “CoinMama aģentu”. CoinMama neveic tālruņa atbalstu, telemārketingu vai tiešo pārdošanu. Gadījumā, ja kāds ar jums sazinās CoinMama, sazinieties ar CoinMama, izmantojot oficiālo e-pastu vai sociālos tīklus.

Tirgotāja izkrāpšana

Neizdevās uznirstošais maksājums

Pirmkārt, vienmēr nosūtiet savus CoinMama pirkumus uz savu maku, nevis jebkura tirgotāja maku. Tirgotāja veida izkrāpšana notiek, kad izmantojat kriptogrāfiju, lai kaut ko iegādātos no tiešsaistes veikala. Krāpšanās gadījumā viltus tirgotājs apgalvo, ka nav saņēmis maksājumu. To viegli atspēko Blockchain apstiprinājums. Varat arī izmantot jebkuru bloķēšanas ķēdes pētnieku, lai redzētu tirgotāja maka darījumus, ievadot viņa seifa adresi.

Citas izkrāpšanas

Citi izkrāpšanas uznirstošie logi

Daži izkrāpšanas gadījumi ir plašāki nekā CoinMama. Bet, ja kāds atklāj, ka jums ir CoinMama konts, viņš varētu uzskatīt jūs par ātras krāpniecības upuri. Viltus tehniskais atbalsts, kam nepieciešama tieša piekļuve jūsu datoram, var iegūt visu jūsu saglabāto informāciju. Iepazīšanās veida izkrāpšana ir vienkāršāka. Jauks cilvēks otrā galā lūdz jūs nosūtīt viņam / viņai mazo mīlestības zīmi BTC formā.

Salīdzinājums ar citām biržām

CoinMama pret Binance

Coinmama vs Binance

Binance nekavējoties lūdz iespējot divfaktoru autentifikāciju. Varat arī ievietot pirkuma pieprasījumu vietnē Binance bez iepriekšējas KYC verifikācijas. Atšķirībā no CoinMama, Binance piedāvā jums iegādāties monētas no vietējiem pārdevējiem un izmantojot trešo pušu maksājumus (Simplex, Koinal …) līdzās bankas kredītu pirkumiem. Gan CoinMama, gan Binance ir pieejami visā pasaulē.

CoinMama pret CoinBase

Coinmama vs Coinbase

CoinMama aptver daudz vairāk pasaules valstu nekā CoinBase. Lai arī CoinBase piedāvā modernākas funkcijas un veidus, kā nopelnīt bezmaksas monētas, tās ir maz vērtas, ja nevarat tām piekļūt no savas dzīvesvietas valsts.

CoinMama pret Bitstamp

Coinmama vs Bitstamp

Gan CoinMama, gan Bitstamp prasa, lai jūs varētu tirgot KYC procesu. Pārbaudes process ir tāds pats kā CoinMama. Bitstamp priekšrocība salīdzinājumā ar CoinMama ir 2FA klātbūtne. Bet 5% Bitstamp maksas papildus impulsa maksām padara tās gandrīz vienādas cenu ziņā.

Secinājums

Kopumā CoinMama ir drošs un ātrs veids, kā iegādāties kriptogrāfiju. Viņu likmes ir visaugstākās tirgū neatkarīgi no tā, vai izmantojat bankas karti vai bankas pārskaitījumu. Pozitīvi ir tas, ka monētas dažu minūšu laikā var būt jūsu makā.

Pērciet monētas vietnē Coinmama

Spriedums:

Vērtējums: 6,0 no 10.

Galīgais spriedums

Mūsu vērtējums

6.0

Apmeklējiet vietni

FAQ

Vai CoinMama FDIC ir apdrošināts?

Nē. Noguldījumu ieguldījumu produkti, piemēram, CoinMama, nav apdrošināti FDIC.

Kā es varu saņemt naudu no CoinMama?

Jūs vispār nevarat saglabāt savu crpto vietnē CoinMama. Viņi nepiedāvā nekāda veida seifa vai portfeļa pakalpojumus, tāpēc jums nav jāuztraucas par naudas iegūšanu no Coinmama. Fiat gadījumā jums vienkārši jāiesniedz izņemšanas pieprasījums un jāsniedz viņiem sava bankas informācija.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai izstātos no šīs apmaiņas?

Kad CoinMama apstiprinās jūsu maksājumu un jūs apstiprināsiet savu seifa adresi, monētas uz jūsu maku tiks nosūtītas 10 minūšu laikā. Jūs varēsiet tos redzēt, tiklīdz darījums būs apstiprināts Blockchain. Parasti tas notiek dažu minūšu laikā, bet tas var aizņemt vairāk laika, kad Blockchain ir aizņemts.

Vai man vajadzētu saglabāt savas monētas vietnē CoinMama?

Jūs nevarat saglabāt savas monētas vietnē CoinMama. Tā vietā jums ir nepieciešams pašu mitināts maks, kas atbalsta iegādāto kriptogrāfiju. Coinmama pat neļaus jums pabeigt pirkumu, kamēr neesat norādījis seifa adresi, uz kuru viņi varētu nosūtīt monētas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector