Coinfloor apskats

Kriptos

Papildus informācija

Mērķa tirgus

  • Apvienotā Karaliste

Depozīts

  • Bankas vads

Valūtas

  • GBP

Plusi

  • Populārākā tikai GBP mārciņa tirgū
  • Brokeru pakalpojums ļauj veikt vietējos bankas pārskaitījumus
  • Ikmēneša maksātspējas audits rāda 100% rezerves stratēģiju

Cons

  • Joprojām ir jāmaksā starptautiskā pārskaitījuma un konvertācijas maksa, lai izmantotu apmaiņu.
  • Atkritumu mobilais

Kopsavilkums

GBP bitcoin tirdzniecība ir problemātiska. Sakarā ar Apvienotās Karalistes banku patstāvīgo pieeju bitcoin, vietējā tirdzniecība ir izpaudusies kā vienādranga tirgus vieta, kur pircēji un pārdevēji ir vai nu tieši savienoti viens ar otru, vai arī izmantojot tiešsaistes saskarni, vai arī ir spiesti nodarboties ar brokeriem, kuri paši tirgojas lielās starptautiskās biržās.

Coinfloor piedāvā gan likvīdāko GBP valūtas maiņu tirgū, gan platformu, kas savieno galalietotājus ar profesionāliem Bitcoin brokeriem, kuri klienta vārdā veic darījumus Coinfloor biržā. Lielbritānijas tirgotāji var tirgoties tieši Coinfloor biržā, kur viņiem patiks nepārspējama BTC / GBP likviditāte un ļoti pievilcīgas tirdzniecības maksas. Alternatīvi lietotāji var veikt tirdzniecību, izmantojot Coinfloor brokeru tīklu, kas tirdzniecību savu klientu vārdā nodod biržai. Lai gan tas ietaupa lietotājus ar naudas pārskaitīšanu uz ārzemēm un ar to saistītajām naudas un depozīta maksām, brokeri par pakalpojumu maksā prāvu prēmiju – šobrīd aptuveni 6%..

Coinfloor apsardze

Coinfloor satur 100% klienta bitcoīna daudzparakstu saldētavā. Privātās atslēgas tiek izplatītas vairākos pazemes glabātavu veikalos, un nevienai personai nav piekļuves visām privātajām atslēgām. Coinfloor īpašumā esošais karstais maks, kurā ir tikai uzņēmuma monētas, ļauj tūlīt izņemt līdz pat diviem bitkoiniem. Visi izņemšanas pieprasījumi, kas pārsniedz šo līmeni, tiek masveidā apstrādāti kopā ar visiem citiem izņemšanas pieprasījumiem trīs reizes dienā.

Visiem tirgotājiem tiek piedāvāts uzreiz pēc reģistrēšanās izveidot vai nu divu faktoru autentifikāciju, vai arī viņu Yubikey.

Gravitas

Coinfloor ir pirmā birža, kas reģistrēta HM ieņēmumos un muitā Apvienotajā Karalistē, un biroji atrodas Londonas banku rajonā. Izpilddirektors ir samērā labi pazīstams nozarē, tostarp CTO Obi Nwosu, kurš 20 gadus vada veiksmīgu tehnoloģiju konsultāciju firmu, un izpilddirektors Maiks Lambs, bijušais Bitcoin brokeris, kurš, domājams, ir pārvaldījis 10% no Lielbritānijas tirgus. Bitcoin likviditāte.


Lai gan Coinfloor netiek neatkarīgi revidēts, tā katru mēnesi izsniedz maksātspējas pārskatus, kas parāda kopējo klientu naudas summu, kas noguldīta Coinfloor. Īpašumtiesība tiek kriptogrāfiski pierādīta, veicot darījumu sev ar visām turētajām monētām, kas parādīts blokķēdē.

Atveriet Coinfloor kontu

Coinfloor konta atvēršanas process ir salīdzinoši standarta tirgum. Viņi cenšas pārbaudīt dokumentus 24 stundu laikā pēc piegādes.

Individuālais kontsKorporatīvais konts
Identitātes apstiprināšana Pase vai derīga AK autovadītāja apliecība. Priekšējās un aizmugurējās kopijas pilnkrāsās, ne lielākas par 4 MB. Tas pats
Dzīvesvietas apstiprinājums Bankas izraksts vai komunālo pakalpojumu rēķins, kas nav vecāks par 90 dienām, vai derīga AK / ES licence, kurā norādīta pašreizējā adrese Tas pats
Korporatīvās prasības N / A Reģistrācijas apliecība, dokuments, kurā uzskaitīti direktori un faktiskie īpašnieki (t.i., akcionāri 20% vai vairāk), faktisko īpašnieku pase un adreses apliecinājums

Lūdzu, ņemiet vērā, ka to pašu dokumentu nevar iesniegt gan kā personu apliecinošu dokumentu, gan dzīvesvietu. Tomēr, lai apliecinātu dzīvesvietu, lietotāji var iesniegt pases fotoattēlu identitātes apstiprināšanai un autovadītāja apliecību ar pašreizējo adresi.

Coinfloor produkts

Vietne ir vienkārši izstrādāta un viegli skatāma. Lietotāji pēc pieteikšanās tiek novirzīti uz informācijas paneļa lapu, kurā tiek parādīti konta atlikumi, nesenās konta darbības un pieredzējušiem tirgotājiem piekļuves atslēgas Coinfloor API. Ir papildu cilnes iemaksu veikšanai un izņemšanai, kā arī sadaļa Darījumi, kurā ir sadalīta visa klienta darījumu vēsture.

Coinfloor ir divi dažādi tirdzniecības produkti: biržas un brokeru tirgus.

Coinfloor birža

Runājot par BTC / GBP tirdzniecību, spēles nosaukums ir spēles nosaukums, un coinfloor šajā ziņā ir izcils. Coinfloor birža kalpo kā tirgus lielākajiem Lielbritānijā bāzētajiem bitcoin brokeriem, tas nozīmē, ka mazumtirgotāji var piesaistīt pieejamās dziļo pasūtījumu grāmatas un plānās starpības.

Apmaiņas saskarne ir vienkārša un intuitīva, un tirdzniecības kvīts ir ierobežota līdz ierobežojumiem un tirgus pasūtījumiem. Piedāvājuma / pārdošanas vēsture ir izklāstīta zem tirgus dziļuma diagrammas, un tirgotāja atvērtie pasūtījumi un jaunākie darījumi tiek parādīti tieši zem tirdzniecības kvīts.

Coinfloor tirgus

2015. gada 2. jūlijā Coinfloor paziņoja par Coinfloor Market izlaišanu, kas ir “pirmais apmaiņas nodrošinātais vienādranga bitcoin tirgus tirgus”. Tirgū ir 21 no lielākajiem Lielbritānijā orientētajiem Bitcoin brokeriem, kuri visi parakstīja apņemšanos, atzīmēja Bitcoin Broker’s Agreement, lai “padarītu tirgu drošu”, lai cilvēki varētu iegādāties bitcoin. Iespējams, ka Coinfloor mazliet pamudinājis, paralēli ir bijusi Buttonwood vienošanās, kas iezīmēja Ņujorkas fondu biržas darbību.

Virzoties uz tirgus cilni, klientiem tiek parādīta virkne cenu, ko piedāvā dažādi bitkoinu brokeri. Ja klients izvēlas iegādāties bitcoīnu, viņš tiek aicināts pārskaitīt naudu uz attiecīgā brokera vietējā Lielbritānijas bankas kontu. Pēc tam Coinfloor darījumu glabā bitkoīnā, līdz nauda nonāk brokera kontā.

Kopumā šķiet, ka brokeri pasūtījumiem pievieno aptuveni 6% prēmiju, kas, cerams, samazināsies, palielinoties brokeru līdzdalībai. Salīdzinoši maziem pasūtījumiem brokera iespējas ērtums un ātrums apvienojumā ar pārskaitījumu un depozīta maksas ietaupījumiem varētu padarīt to par pievilcīgu iespēju ikdienas, mazumtirgotājiem. Tomēr lielākiem pasūtījumiem nav iemesla neizmantot pašu biržu.

Coinfloor IOS un Android

Coinfloor nav IOS vai Android lietotnes, un vietne nav piemērota mobilajām ierīcēm. Vietnē ir iespējams izspiest un saspiest ceļu uz tirdzniecību, taču tā būs neērta pieredze. Trešās puses izstrādātājs izveidoja CoinFloor Connect for Android, kas lietotājiem ļauj integrēt Coinfloor API un tirgoties mobilajām ierīcēm optimizētā vidē. Coinfloor izpilddirektors Marks Lambs ir atstājis pozitīvas atsauksmes par lietotni, tāpēc, kaut arī Coinfloor to nav izstrādājis tieši, lietotnei vismaz ir klusums.

Coinfloor apmaiņas maksa

Coinfloor ir ļoti konkurētspējīga ražotāja / ņēmēja maksas struktūra. Maksa par veidotājiem tiek piemērota darījumiem, kuros likviditāte tiek pievienota pasūtījumu grāmatai, savukārt uzņemšanas maksa tiek piemērota, kad likviditāte tiek noņemta no grāmatām.

Tirdzniecības maksas

30 dienu beigu apjoms (GBP) Maker Maksa Makerētāja maksa
<4,500 0,15% 0,38%
<20 000 0,12% 0,36%
<50 000 0,10% 0,34%
<100 000 0,06% 0,32%
>100 000 0,00% 0,30%

Depozīta un izmaksas izmaksas

Coinfloor banku partnerība ir ar Igaunijas banku, tas nozīmē, ka tirgotāji var sagaidīt, ka papildus izejošajai bankai tiks iekasēta maksa par pārskaitījumu no tālāk norādītās maksas

Depozīta maksa Minimālais depozīts Izņemšanas maksa Minimālā izņemšana
GBP 5,00 GBP 1000 mārciņu 10 mārciņas 15 GBP
USD 10 USD 1000 mārciņu 15 USD 20 USD
PLN Bezmaksas 1000 PLN PLN 1,00 5,00 PLN

Var izskatīties citur, ja:

Jūs neesat no Lielbritānijas.

Nav iemesla izmantot coinfloor, ja neesat Lielbritānijā – jūs varat salīdzināt bitcoin apmaiņu un filtrēt atbilstoši savām prasībām. Lielbritānijas iedzīvotājiem būtu jāsalīdzina arī coinfloor ar sacensībām – pārbaudiet Lielbritānijas bitcoin apmaiņu.

Jūs esat augstas frekvences tirgotājs.

Diemžēl Coinfloor joprojām nav sasniedzis lielu tirgus dziļumu. Ja jūs tirgojat dienu vai pat vienkārši regulāri tirgojat ar lielākām summām, vislabāk dodieties uz starptautisku biržu.  Bitfinex iespējams, ir labākais no bara.

Coinfloor API

Coinfloor API ļauj klientiem piekļūt saviem kontiem un veikt darījumus no trešo pušu lietojumprogrammām vai programmām. Lai izmantotu Android lietojumprogrammu Coinfloor connect, lietotājiem jāievada API atslēga, kas atrodama informācijas panelī.

Apakšējā līnija

Coinfloor birža nodrošina GBP tirgu un ļoti konkurētspējīgu tirdzniecības maksu struktūru. Tirgotājiem, kuri vēlas tirgot btc / gbp, tas ir coinfloor vai coinbase, un mēs balsojam par coinfloor. Attiecībā uz starpniecības iespēju mēs paredzam, ka ar laiku iekasētās prēmijas samazināsies. Patlaban pieejamie piedāvājumi ir nedaudz dārgāki nekā Localbitcoins. Ikdienas pircējiem jūs tomēr varētu dot priekšroku vienkāršam Coinfloor apmaiņas modelim.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector