Cietā diska ieguve skaidrota Viss, kas jums jāzina

cietā diska ieguve

Šodienas ceļvedī mēs paskaidrosim, kas ir cietā diska ieguve un kādi procesi ir saistīti, veidojot jaunas kriptovalūtas, izmantojot šo alternatīvo metodi.

Kas ir kriptogrāfijas ieguve?

Kriptovalūtas ieguve jeb kriptominēšana ir to darījumu apstiprināšanas process, kuri tiek veikti, izmantojot noteiktu kriptovalūtu, pirms tie tiek pievienoti digitālās virsgrāmatas blokam..

Kriptovalūtas kalnrūpnieks pārbauda darījumu autentiskumu un atjaunina blokķēdi ar darījumu. Kriptominētāji sacenšas, lai atrisinātu sarežģītus matemātiskos vienādojumus, izmantojot kriptogrāfijas jaucējfunkcijas, jo pirmais kalnraksts, kurš uzlauzis kodu, atļauj darījumu. Apmaiņā pret to viņš tiek apbalvots ar nelielu daudzumu jaunā kriptogrāfijas.

Atkarībā no ieguves protokola, lai veiktu darījumu apstiprināšanu, kalnračiem būs nepieciešama specializēta aparatūra.

kriptogrāfijas ieguve

usethebitcoin.com

Kalnrūpniecības protokoli

Blokķēdes protokols, kas pazīstams arī kā vienprātības metode, ir sistēma, kas pārvalda, kā tiek panākta vienprātība, un apstiprina darījumus blokķēdes tīklā.

Ir dažādi protokolu veidi, dažos gadījumos nepieciešams fizisks kalnrūpniecības aprīkojums, bet monētas vienkārši jāglabā aktīvajā makā..

Darba pierādījums

Darba pierādījums ir kalnrūpniecības protokols, kuru izmanto arī kriptogrāfija, piemēram, Bitcoin, kuram algoritmu aprēķināšanai ir nepieciešama liela kalnrūpniecības jauda. Šādam kalnrūpniecības veidam ir nepieciešams izveidot fiziskas aparatūras platformas, kas izgatavotas no ASIC kalnračiem vai grafiskajām kartēm, atkarībā no tīkla ieguves grūtībām.

Likmes pierādījums

Likmes pierādīšanai nav nepieciešama fiziska aparatūra; tā vietā jaunu monētu ražošana, izmantojot mietu, process, kurā tīkla lietotāji tur monētas un atstāj ieslēgtu datoru. Iegūstamās atlīdzības ir jaunas monētas, ko rada minimālā skaitļošanas jauda.


Jaudas pierādījums

Jaudas pierādījums ir vienprātīgs algoritms, kas tā vietā, lai darījumu pārbaudei izmantotu ASIC aprēķinus, izmanto cietos diskus un atmiņu. Tāpēc šo vienprātības modeli izmanto cietā diska ieguvē.

Šī ieguves sistēma sastāv no divām daļām: uzzīmēšana un ieguve.

Plānošana ir tad, kad jūs ģenerējat nejaušu risinājumu vai diagrammu, izmantojot Šabala kriptogrāfisko algoritmu, kas pēc tam tiek saglabāts kalnrača cietajā diskā. Kalnrūpniecība ietver kalnračus, kuri sacenšas, lai atrastu risinājumu, un kurš vispirms to izdodas atrast, tas iegūst nākamo bloku.

Kā pierādījums kalnračiem tiek koplietota brīva vieta diskā, lai izveidotu jaunus kalnrūpniecības blokus un saņemtu ieguves atlīdzību.

Glabāšanas pierādījums

Krātuves pierādījums, kas pazīstams arī kā vietas pierādījums vai PoS, izmanto tādu brīvu vietu diskā kā PoC, taču šis protokols izmanto brīvo atmiņas vietu, lai izveidotu decentralizētu mākoņa krātuvi, nevis ģenerētu jaunus blokus..

Šajā uzglabāšanas sistēmā lietotāji izīrē savu cietā diska vietu citiem lietotājiem, un diska vietas īpašnieki, izmantojot blokķēdes resursus, var iegūt kriptonauda. Atšķirībā no PoC blokķēdēm, PoS bloku ķēdes izsniedz kriptovalūtas ieguves atlīdzības, izmantojot ikmēneša maksājumus, kas saņemti no telpu nomas pakalpojumiem.

Protams, ir daudz citu kalnrūpniecības protokolu, taču mēs esam parādījuši tikai vispopulārākos un to, kas attiecas uz mūsu ceļvedi.

Kas ir cieto disku ieguve?

Cietā diska ieguve ir veids, kā radīt kriptonaudu, izmantojot cietos diskus. HDD kalnračiem nav nepieciešamas grafikas apstrādes vienības, piemēram, GPU kalnrūpniecībā, vai ASIC kalnračiem, lai saražotu jaunus blokus sadalītajā virsgrāmatā. Tā vietā šī metode izmanto cieto disku disku kopu.

Runājot par uzstādīšanu un uzturēšanu, HDD kalnrūpniecības platformas ir balstītas uz atšķirīgiem principiem, salīdzinot ar tradicionālajām kalnrūpniecības saimniecībām. Lai izveidotu HDD fermu, jums būs nepieciešams:

⦁ cietie diski;

⦁ dators;

⦁ displejs (monitors);

⦁ ievades ierīces (tastatūra un pele).

Šāda veida kriptogrāfijas valūtas ieguve atšķiras no tā, ka tai nav nepieciešams jaudīgs GPU vai centrālais procesors (CPU).

HDD būtiskās iezīmes, kas ietekmēs ieguves rezultātus, ir cietā diska ietilpība un veiktspēja. Ja izmantojat atsevišķu GPU, varat izmantot arī mātesplatē vai iebūvētu procesoru, lai mīnētu ar cieto disku..

cietā diska ieguve

steemit.com

Kā darbojas cieto disku ieguve?

Plānošana

Plotēšana ir datu bloku vai diagrammu iepriekšējas ģenerēšanas process cietajā diskā. Salīdzinot ar GPU ieguvi, tas var aizņemt vairāk laika, taču tas ir jādara tikai vienu reizi, kamēr iegūstat ar savu HDD.

Nosakiet, kurš saņems atlīdzību

Pēc diagrammu iepriekšējas ģenerēšanas jums būs jānosaka, kurš saņems atlīdzību par jaunu datu bloku izveidi. Kad jūs iegūstat solo, jūs saņemat atlīdzību. Ja jūs izmantojat baseinu, atlīdzības saņēmējs ir baseina maka adrese.

Kalnrūpniecība

Kad esat izveidojis zemes gabalus un saglabājis cietajā diskā, varat sākt kalnrūpniecības programmatūru.

Programmatūra analizēs jūsu datus un aprēķinās, cik daudz laika nepieciešams pašreizējā datu bloka ģenerēšanai. Kad sistēma izlemj par termiņu, jūsu HDD būs dīkstāvē, līdz tiks ģenerēts nākamais bloks.

Vislabāk par cietā diska ieguvi ir tas, ka HDD lielāko daļu laika paliek dīkstāvē, jo bloku skaits lielākoties paliek nemainīgs, un katra bloka analīze aizņem tikai dažas sekundes.

Cietā diska ieguves priekšrocības:

⦁ jums nav jāpērk dārgas mātesplates ar lielu skaitu PCI slotu;

⦁ jums nav jāpērk dārgi GPU vai ASIC;

⦁ programmatūras instalēšana un konfigurēšana ir vienkārša;

⦁ nav aparatūras iestatīšanas procesa;

⦁ HDD, lai apstrādātu jaunus blokus, nepieciešams mazāks enerģijas patēriņš nekā citām kalnrūpniecības aparatūrām;

⦁ mazāk siltuma un tāpēc nav nepieciešamas dzesēšanas ierīces, lai iekārtas temperatūra būtu stabila.

Cietā diska ieguves trūkumi:

⦁ lietotus cieto disku diskus nav viegli atrast;

⦁ HDD dzīves cikls ir aptuveni 10 000 stundas;

⦁ kalnrūpniecības process prasa vairāk laika, lai iegūtu tādu pašu daudzumu monētu, kādu jūs raktuvēs izmantotu GPU;

⦁ jūs iegūstat mazāk monētu nekā ar GPU.

Kāpēc neizmantot SSD?

Daži varētu domāt, ka cietvielu diska (SSD) izmantošana var paātrināt datu bloku ģenerēšanas procesu, taču atmiņas ierīces veiktspēja neietekmē atlīdzību par cietā diska ieguvi.

SSD tikai ātrāk pabeigs sākotnējo zīmēšanas procesu, taču ieguve joprojām būs tāda pati. Tāpat SSD disku kalpošanas laiks ir daudz mazāks nekā cietajos diskos, savukārt katram gigabaitam būs lielākas izmaksas.

Kriptovalūtas cietā diska ieguvei

Pārsprāgt

pārsprāgtBurst ir jaudas pierādījums par kriptogrāfiju, kuru var iegūt, izmantojot lielu cieto disku komplektu. Augstas veiktspējas kalnrūpniecību var nodrošināt, izmantojot lielāku skaitu HDD, kas rezultātā radīs vairāk ieguves ieguvumu.

Sia

siacoin-logoSia ir uz blockchain balstīta mākoņu glabāšanas platforma, kas piedāvā līdzīgus pakalpojumus kā Dropbox, Amazon, Apple un Microsoft mākoņu glabāšanas pakalpojumi.

Sia lietotāji var izīrēt savu bezmaksas cietā diska vietu citiem lietotājiem, un tie faili, kurus viņi glabā, ir šifrēti sistēmā. Viedie līgumi un glabāšanas pierādīšanas algoritmi tiek izmantoti, lai apstiprinātu Sia darījumus un saglabātu failu autentiskumu.

Secinājums

Ar to mēs noslēdzam mūsu ceļvedi par cietā diska ieguvi. Mēs ceram, ka mūsu sniegtā informācija būs noderīga tiem, kuri meklē alternatīvas kriptovalūtas ģenerēšanas metodes.

Piedāvātais attēls: prodatarecover.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector