Blockchain 3.0 projekti, no kuriem jāpievērš uzmanība 2019. gadā

Blockchain 3.0 projekti

Kas ir Blockchain 3.0?

Blockchain tehnoloģijas parādīšanās pirms 10 gadiem tika atzīmēta ar Bitcoin parādīšanos. Pēc dažiem gadiem nāca šīs jaunās tehnoloģijas otrais posms, ko izraisīja Ethereum un viedie līgumi.

Tomēr, neskatoties uz milzīgajiem sasniegumiem, blokķēdes tehnoloģijai ir bijusi taisnīga izaicinājumu daļa. Blockchain 3.0 projekti ir jauna paaudzes tehnoloģija, kas koncentrējas uz iepriekšējo versiju aktuālāko problēmu risināšanu, ieviešot dažādus protokolus, algoritmus un sistēmas. Augstāka mērogojamība, savietojamība, privātums un tūlītēji darījumi ir tas, kas nošķir Blockchain 3.0 no senčiem.

Šodienas rakstā mēs aplūkosim vissvarīgākos blockchain 3.0 projektus, kas veicina šīs tehnoloģijas nākamo attīstības līmeni:

Cardano

Cardano ir unikāls bloku ķēdes projekts, kas, domājams, ir pasaulē pirmā jaunās paaudzes kriptonauda, ​​kas cenšas panākt nozares mērogojamību, savietojamību, drošību un pieejamību jaunā veidā.

Tas ir pirmais recenzējamais blokshēns, kas ietver vienreizēju arhitektūru un funkcijas, kas tika izstrādātas, lai atrisinātu aktuālos blokķēdes platformu aktuālos jautājumus. Vēl viena šīs platformas jauna iezīme ir tās pašpārvaldes sistēma un fakts, ka atšķirībā no konkurentiem tā rada pastāvīgu ieņēmumu plūsmu. Šī nauda tiks atkārtoti ieguldīta labāko cilvēku savākšanā savās jomās, lai platforma tiktu atjaunināta ar jaunākajiem tehnoloģiju sasniegumiem..

TSaistīts attēlsviņa projektu vada Čārlzs Hoskinsons, viens no Ethereum veidotājiem, kurš pameta projektu, lai izveidotu savu redzējumu par labāka blokķēdes izveidi. Projekta vietējās kriptovalūtas ADA tirgus ierobežojums ir USD 1 045 890 498 USD, un tā pašlaik ieņem 12. vietu CoinMarketCap.

EOS

EOS ir nākamās paaudzes bloku ķēdes projekts, kas tiek izmantots, izmantojot deleģēto likmju pierādīšanu (DPoS), lai palielinātu lietojamību. Šis konkrētais vienprātības algoritms tika izstrādāts, lai atrisinātu problēmas, kas saistītas ar Ethereum balstītām dApps, piemēram, darījumu maksu palielināšana un lēns darījumu ātrums. EOS sistēma ļauj katram tīkla makam balsot par pārstāvi.

Līdzīgi kā citi Blockchain 3.0 projekti, arī EOS ir palielināta mērogojamība, jo tā spēj sekundē apstrādāt miljoniem darījumu, izmantojot efektīvas optimizācijas. Vēl viena ievērojama šī tīkla iezīme ir tā elastība. Tas ļauj izstrādātājiem iesaldēt kļūdainu lietotni, izmantojot bloku ražotājus, līdz kļūda tiek novērsta, tas nozīmē, ka, ja rodas programmatūras problēmas, nekad nebūs nepieciešama cieta dakša..

EOS monēta pašlaik ir 4. vietā CoinMarketCap ar tirgus ierobežojumu 2 945 059 684 USD.

IKONS

ICON (ICX) ir vēl viens ievērojams Blockchain 3.0 projekts mūsu sarakstā, kura mērķis ir uzlabot saziņu un savienojamību starp dažādām blokķēdēm. Platforma darbojas, izmantojot viņu patentēto ‘Loopchain’ tehnoloģiju, kas ļauj daudz ātrāk izpildīt un pabeigt darījumus. Loopchain arī apstrādā lielāku darījumu skaitu sekundē, salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes vienaudžiem.

Saistīts attēls

ICON ir noslēdzis stratēģiskus līgumus ar nozīmīgiem uzņēmumiem un institūcijām, tostarp Pantera Capital, Coinsilium un Kenetic Capital.

Tas mēģina izveidot globālu blokķēdes vidi, kas savieno tradicionālos iepriekšējās paaudzes blokķēdes, piemēram, Bitcoin un Ethereum, ar jauno paaudzi. ICON (ICX) rangs CoinMarketCap rangā ir 39, un tirgus ierobežojums ir USD 126,197,346 USD.

Zilliqa

Zilliqa ir nākamās paaudzes, ļoti caurlaidīga publiskā blokķēde, kuras pamatā ir jauna programmēšanas valoda ar nosaukumu Scilla, kas, domājams, būs uzlabota Ethereum’s Solidity versija. Scilla tika izstrādāta, lai novērstu drošības kļūdas, kas rodas Solidity.

Palielinot mezglu skaitu savā tīklā, viņi vēlas novērst pašreizējās mērogojamības problēmas, kas nomoka Bitcoin un Ethereum blokķēdes. Ja tīklam ir pievienots vairāk mezglu, tas nodrošinās lielāku darījumu ātrumu un mazāku latentumu.

Ievērojams ir tas, ka tā izmanto Proof-of-Work (PoW) protokolu, lai atturētu potenciālu Sybil uzbrukumu, jo visiem lietotājiem ir jāveic PoW, lai varētu piedalīties Zilliqa tīklā. Arī PoW algoritms netiek ieviests, lai panāktu vienprātību tīklā, un ne visi kalnrači var piedalīties katra bloka iegūšanā.

Zilliqa (ZIL) atrodas CoinMarketCap 37. vietā, pateicoties tirgus ierobežojumam USD 134 168 671 USD.

Aion

Aion ir daudzpakāpju blokķēdes projekts, kura mērķis ir uzlabot uz šīs tehnoloģijas balstītu platformu mērogojamību, privātumu un sadarbspēju. Aion kalpo kā starpnieks, kas ļaus gan publiskiem, gan privātiem blokķēdēm efektīvi sazināties savā starpā. Šī trešās paaudzes publiskā blokķēde tika izveidota, lai ļautu dažādiem blokķēdēm sazināties savā starpā un pārvaldīt savas decentralizētās lietotnes.

Aion rangs CoinMarketCap ir 103, ar tirgus ierobežojumu 32 983 255 USD.

Neblio

Neblio ir vēl viena jauna bloku ķēdes platforma, kas galvenokārt koncentrējas uz uzņēmumu un uzņēmējdarbības lietām. Platformas plāns ir izmantot blokķēdes tehnoloģiju, lai palielinātu decentralizētu lietojumprogrammu efektivitāti un attīstību, ieviešot dažādas atvērtā koda funkcijas un API.Neblio icx logotipa attēla rezultāts

Neblio ļauj izstrādātājiem izveidot dappus 8 programmēšanas valodās: C #, Python, GO, Javascript, Ruby, .NET, Java un NODE.JS. Tas padara platformu ļoti universālu un neierobežo tās izmantošanu tikai vienā izstrādātāju kategorijā. Neblio (NEBL) tirgus ierobežojums ir USD 15 523 454 USD, kas to CMC pozīcijā ierindo 178 reitingā..

Pēdējās domas

Blockchain 3.0 projektos ir noteikts augstāks mērogojamības, savietojamības un drošības standarts, kas pārspēs pat viskompetentākos mūsdienu finanšu pakalpojumus. Tomēr šiem kriptotajiem vēl ir tāls ceļš uz adopciju, lai viņi varētu pilnībā sasniegt savu potenciālu.

Piedāvātais attēls: MonētaSutra

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me