Bitrefill

Ievads: kas ir Bitrefill?

Bitrefill ir platforma, kas balstīta uz kriptovalūtu, kas ļauj lietotājiem papildināt abonēšanas pakalpojumus, piemēram, mobilo uzpildi, un pievienot līdzekļus saviem maki izvēlētajās platformās. Vietne saviem lietotājiem nodrošina milzīgu dāvanu karšu un kuponu katalogu, kas jāmaksā ar tādām kriptovalūtām kā Bitcoin. Platformas galvenais mērķis ir padarīt kriptovalūtas produktus un pakalpojumus pieejamākus visiem cilvēkiem visā pasaulē.

Vietnes bitrefill.com ekrānuzņēmums Bitrefill.com mājas lapa

Bitrefill izmanto Zibens tīkls un Blockchain tehnoloģija nodrošināt lietotājiem drošu pieredzi, piedāvājot bankas un apmaiņas kontu aizstājēju. Zibens tīkls nodrošina tūlītējus darījumus un komerciālus Bitcoin pakalpojumus, lai lietotāji varētu viegli iepirkties ar savu kriptogrāfiju.

Platforma piedāvā vairāk nekā 750 dāvanu kartes un papildināšanas pakalpojumu iespējas, kuras tiek atbalstītas vairāk nekā 170 valstīs visā pasaulē. Tas arī nodrošina vienmērīgu lietotāja saskarni un atvieglo ātrus darījumus ar populārām kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin, un Domuzīme.

Plusi un mīnusi

Tāpat kā citas kriptogrāfijas valūtas platformas, arī Bitrefill ir dažas stiprās puses un dažas uzlabojamās jomas. Zemāk ir uzskaitīti nozīmīgākie platformas plusi un mīnusi:

Plusi

 • Augstākās klases lietotāja interfeiss
 • Atbalsta vairākas kriptovalūtas
 • Lieliska klientu apkalpošana
 • Tūlītēja pasūtījumu apstrāde
 • Nav KYC verifikācijas prasību
 • Android un IOS saderīga mobilā lietotne
 • Nav valsts ierobežojumu

Cons

 • Fiat valūta netiek atbalstīta
 • VISA / MasterCard netiek atbalstīta
 • Tiešsaistes tērzēšana vietnē nav pieejama
 • Salīdzinoši lielākas maksas

Plusi

Cons

 • Augstākās klases lietotāja interfeiss
 • Fiat valūta netiek atbalstīta
 • Atbalsta vairākas kriptovalūtas
 • VISA / MasterCard netiek atbalstīta
 • Lieliska klientu apkalpošana
 • Tiešsaistes tērzēšana vietnē nav pieejama
 • Tūlītēja pasūtījumu apstrāde
 • Salīdzinoši lielākas maksas
 • Nav KYC verifikācijas prasību
 • Android un IOS saderīga mobilā lietotne
 • Nav valsts ierobežojumu

Bitrefill fons

Bitrefill 2014. gadā līdzdibināja Sergejs Kotliars, kurš šobrīd ir izpilddirektors kopā ar Maikls Grunbergers, kurš ir finanšu direktors. Stina Liland ir pašreizējā vadītāja, un viņu komandu galvenokārt veido pieredzējuši Bitcoin eksperti, uzņēmēji, IT speciālisti un juristi. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Stokholmā, Zviedrijā. Iepriekš tas 2014. gadā Silīcija ielejā saņēma sākotnējo finansējumu, lai palīdzētu dibināt uzņēmumu.

Pēc viņu izpildvaras domām, Bitrefill palaišanas galvenais mērķis ir nodrošināt cilvēkiem pieejamus rīkus, kas palīdz kriptonauda, ​​kas tiek izmantota naudas apmaiņai un iepirkšanās procesam.

Platforma ir spējusi realizēt šo misiju, sadarbojoties ar vairāk nekā 1650 uzņēmumiem visā pasaulē. Turklāt jauktajam uzņēmumam nepārtraukti tiek pievienoti jauni uzņēmumi, kas palīdz paplašināt klientu loku.

Vai Bitrefill ir drošs?

Platforma ir īstenojusi vairākus drošības pasākumus, lai aizsargātu savus klientus. Viņu komanda ir augsti kvalificēta kiberdrošības un fiziskās drošības jomā un ir izstrādājusi vismodernāko informācijas drošības programmu.

Platforma arī īsteno stingru kontroli, lai identificētu, autentificētu un piešķirtu piekļuvi trešo pušu sistēmām un vietnēm. Lai nodrošinātu, visa informācija, kas tiek pārsūtīta caur viņu serveriem, tiek atbilstoši šifrēta aizsardzība un privātums. Turklāt visi Bitrefill darbinieki tiek apmācīti par atjauninātu drošības praksi. Komanda pastāvīgi nodarbojas ar jaunu tehnoloģiju iekļaušanu, lai uzlabotu viņu drošības sistēmu.


Pakalpojumi

Bitrefill saviem lietotājiem nodrošina dažus ērtus rīkus

Bitrefill saviem lietotājiem nodrošina dažus ērtus rīkus, kas viņiem palīdz veikt darījumus ar viņu digitālajiem aktīviem. Pašlaik platforma saviem lietotājiem piedāvā trīs kritiskus pakalpojumus, t.i., dāvanu kartes, piekļuvi zibens tīklam un tālruņa uzpildīšanu.

Dāvanu kartes

Bitrefill saviem lietotājiem nodrošina iespēju iegādāties dāvanu kartes ar kriptonauda. Viņiem ir plaša dāvanu karšu kolekcija ar vairāk nekā 750 iespējām, no kurām izvēlēties. Tie ir sadalīti tādās kategorijās kā spēles, izklaide un ceļošana. Piemēram, Amazon ir pieejami kuponi, kurus var izmantot, lai nopirktu dāvanas saviem mīļajiem.

Trezor Model T drošības hologrammas uzlīme Bitrefill.com – Pērciet visā pasaulē

Platforma padara procesu ļoti ērtu un ērtu. Tas atpazīst lietotāja atrašanās vietu un atbilstoši sniedz ieteikumus. Lietotājiem nav nepieciešams reģistrēties kontā vai pārbaudīt sevi pirms pirkuma veikšanas. Turklāt, lai veiktu pirkumu, ir jāveic tikai trīs vienkārši soļi.

Process ir ātrs, un lietotājiem dāvanu kartes tiks piegādātas apmēram 2 minūšu laikā. Tas ir ērts veids, kā pārveidot digitālās valūtas izdevīgākā formātā.

Tālruņa uzpilde

Bitrefill saviem lietotājiem piedāvā arī pakalpojumu, lai papildinātu savus priekšapmaksas mobilos tālruņus ar Bitcoin un citām kriptovalūtām no jebkuras vietas pasaulē. To var izmantot jebkuram skaitlim un tas ir pieejams 160 valstīs. Platforma atbalsta vairāk nekā 900 tālruņu operatorus visā pasaulē.

Bitrefill saviem lietotājiem sniedz pakalpojumu, lai papildinātu savus priekšapmaksas mobilos tālruņus

Tālruņa bilances papildināšanas process ir ļoti vienkāršs. Lietotājiem vienkārši jāizvēlas tālruņa nesēji un jāievada summa un tālruņa numurs, kuru viņi vēlas uzpildīt. Uz viņu e-pasta adresēm tiek norādīts uzpildes kods. Pēc QR koda skenēšanas sistēma apstiprina viņu maksājumu. Pēc tam atlasītā summa gandrīz uzreiz tiek pievienota tālrunim. Varat arī papildināt citu cilvēku atlikumus, pievienojot viņu tālruņa numurus.

Zibens tīkls

Bitrefill ir ieviesis arī unikālu zibens tīkla kanāls ar nosaukumu “Thor”. Tas ļauj lietotājiem atvērt savus tukšos privātos kanālus, izmantojot Bitrefill mezglu. Tas viņiem dod iespēju saņemt tūlītējos maksājumus pa šo kanālu no visas pasaules.

Bitrefill ir ieviesis arī unikālu zibens tīkla kanālu

Thor ļauj ikvienam acumirklī saņemt vai nosūtīt kriptovalūtas uz Lightning ar savu lietotni un saiti. Šo saiti var kopīgot ar visiem, kas vēlas piekļūt kanālam. Zibens tīkls ir novatorisks risinājums tirgotājiem, kuri vēlas veikt apmaiņu, izmantojot kriptonauda.

Atbalstītie maksājuma veidi un maksas

Platforma atbalsta tikai maksājumus, kas veikti kriptovalūtās. Tiek pieņemti šādi kriptotipi:

Atbalstītie maksājuma veidi

Bitcoin

Bitrefill lietotājiem nodrošina Bitcoin apgaismojuma tīklu, kas ir sānu ķēdes tīkls. Lietotāji var ātri veikt darījumus, izmantojot šo ķēdi.

Ethereum

Tā ir nākamās paaudzes uzlabota kriptovalūta uz blokķēdes bāzes, kas izmanto decentralizētas norēķinu metodes un kuru atbalsta Bitrefill platforma.

Litecoin

Tas ir lētāks un ātrāks zibens tīkls nekā Bitcoin, kuru var tieši apmainīt, izmantojot ārējo maku.

Dashcoin

Tā ir anonīma un jauna kriptonauda, ​​kas atvieglo ātrus darījumus.

Dogecoin

Šī ir lētākā kriptovalūta, kas platformā ir pieejama tās masīvā piedāvājuma dēļ.

Tomēr platforma nenodrošina lietotājiem skaidru maksu struktūru. Viņu tīmekļa vietnē nav arī šīs informācijas. Platformas iekasētās maksas ir iekļautas darījumā. Šīs maksas atšķiras arī atkarībā no produkta vai pakalpojuma un izmantotā maksājuma veida.

Pēc dažu lietotāju domām, maksa par AT&T ASV bija aptuveni 1% un 4,5% MTN Nigērijā. Vidēji maksa svārstās no 2 līdz 3% atkarībā no produkta un veiktā darījuma summas.

Atbalstītās valstis

Bitrefill atbalsta visas valstis. Viņu vietne saviem lietotājiem no visas pasaules piedāvā daudzvalodu atbalstu.

Valstis un valodas

Atbalstītās valodas ir angļu, spāņu, krievu, franču, vācu, vjetnamiešu, itāļu, portugāļu, ķīniešu un korejiešu.

Limitu pirkšana

Bitrefill nosaka dažus ierobežojumus pirkumiem atkarībā no produkta un pakalpojuma. Dāvanu karšu iegādei ir noteikti ikdienas ierobežojumi atkarībā no produkta veida. Šos ierobežojumus dažreiz var palielināt, ja lietotāji pārbauda savus kontus. Piemēram, Amazon.com dāvanu kupona maksimālais ierobežojums ir 2000 USD vienam darījumam. Dāvanu kartes minimālā cena ir aptuveni 10 USD.

Vietnes bitrefill.com ekrānuzņēmums Bitrefill.com – Pērciet no Amazon

Dienas ierobežojumi tālruņa uzpildīšanai ir aptuveni 100 USD vai ekvivalents uz vienu tālruņa numuru. Ja šis limits tiek pārsniegts, tas var izraisīt darījuma kļūdu. Šajā gadījumā Bitrefill pieprasa atmaksāt papildu summu lietotājam saskaņā ar viņu atmaksas politiku. Turklāt Thor Lightning Network Channel minimālais un maksimālais limits ir 50 USD un 1500 USD.

Lietotāja interfeiss

Bitrefill nodrošina tīru un labi attīstītu lietotāja interfeisu, izmantojot savu vietni un mobilo lietojumprogrammu.

Darbvirsma

Viņu vietnē ir viegli pārvietoties, un tas ļoti vienkāršo dāvanu karšu iegādes un tālruņa kredīta uzlādes procesu. Turklāt vietne nekavējoties atpazīst lietotāja atrašanās vietu un padara redzamus saistītos dāvanu karšu piedāvājumus.

App

Tālruņa lietotne tika palaista 2018. gada 10. aprīlī, un to atbalsta Android un iOS. Šobrīd tā lietotājiem ir vairāk nekā 10 000 lejupielāžu un 4,1 zvaigžņu vērtējums. Kopš tā laika lietotne ir atjaunināta vairākas reizes, lai izlīdzinātu visas kļūdas tās darbībā. Tas ne tikai ļauj lietotājiem veikt pirkumus, izmantojot Bitcoin, nepievienojot naudu kontā, bet arī var noturēt lietotāju līdzsvaru un kalpot kā seifs.

Bitrefill lietotne pakalpojumā Google Play

Cik ātri Bitrefill nosūta jūsu monētas?

Bitrefill apgalvo, ka veic tūlītējus darījumus, izmantojot savu zibens tīkla tehnoloģiju. Uzpildīšanas gadījumā maksājums tiek nosūtīts, tiklīdz sistēma apstiprina darījuma maksājumu. Pēc summas nosūtīšanas lietotāji saņem e-pastu, lai apstiprinātu viņu darījumu. Tomēr dažos gadījumos var rasties kavēšanās līdz 24 stundām. Tas notiek tāpēc, ka Bitcoin tīklā ir liela slodze.

Platforma kotē cenas Bitcoin, kas ir diezgan nestabila. Tāpēc, kad lietotāji veic pasūtījumu, BTC norādītā summa ir piemērojama tikai nākamās 15 minūtes. Pēc tam Bitcoin maiņas kurss būtu mainīts, un tiks parādīta jaunā cena. Pasūtījumi parasti tiek noildzināti 15 minūšu logā, un lietotājiem pēc tam lapa ir jāatsvaidzina un jāievieto jauna..

Klientu atbalsts

Bitrefill lietotājiem ir izveidots stabils klientu atbalsta pakalpojums. Viņu vietne ir vienkārša, un tai nav nepieciešama liela palīdzība vai paskaidrojumi. Viņiem ir arī veltīts FAQ lapu, lai atbildētu uz pamata jautājumiem par platformu. Viņu galvenais kontaktu avots ir viņu e-pasts.

Lietotāji var iesniegt savus pieprasījumus [email protected], un viņi saņems atbildi no komandas 24 stundu laikā. Viņu vietnē ir arī Sazinies ar mums lapu, kur lietotāji var tieši iesniegt savus jautājumus. Platformā nav tiešraides tērzēšanas atbalsta sistēmas, un tālruņa jautājumus nevar veikt. Viņi arī uztur a emuārs informēt savus lietotājus par produktiem un jauniem pakalpojumiem.

Vietnes bitrefill.com ekrānuzņēmums Bitrefill.com kontaktu sadaļa

Uzņēmums aktīvi darbojas tādās sociālo mediju platformās kā Twitter, Facebook, un Telegramma.

Bitrefill subreddit ir pilns ar klientu jautājumiem un palīdzības pieprasījumiem, kas saistīti ar kļūmēm un avārijām darījumu laikā. Tomēr klientu atbalsta komanda uz šiem jautājumiem parasti neatbild. Viņu telegrammu apstrādā arī robots.

Sabiedrības viedoklis

Saskaņā ar daudzām atsauksmēm tiešsaistē, Bitrefill ir uzticams kriptogrāfijas pakalpojumu sniedzējs, kas nodrošina uzticamus darījumus. Kriptogrāfijas kopienā platformas ātrums un izmantojamība ir ļoti novērtēta. Viņu tālruņa lietotne saglabā arī 4,1 zvaigžņu vērtējumu, pamatojoties uz lietotāju atsauksmēm. Tomēr tika saņemtas daudz negatīvas atsauksmes par viņu subreddit.

Sabiedriskās domas sadaļa

Daudzi lietotāji nespēja saņemt skaidru savas komandas atbalstu saistībā ar viņu jautājumiem. Ir bijuši daudzi gadījumi, kad notiek darījumu avārijas un sistēmas kļūmes, kuras nopietni jārisina. Kopš platformas palaišanas nav ziņu par krāpšanos vai uzlaušanu.

Privātums

Uzņēmums, kas atrodas Eiropā, ir pakļauts Eiropas Vispārīgie datu aizsardzības noteikumi (GDPR), kas nodrošina atbilstību lietotāju privātumam. Bitrefill klientiem nav KYC vai AML prasību izmantot platformu.

Vietnes bitrefill.com ekrānuzņēmums Bitrefill.com konfidencialitātes lapa

Tomēr klientiem joprojām ir iespēja reģistrēties kontam un sniegt dažus personas datus. Tas var ietvert viņu vārdu, kontaktinformāciju, profesionālo informāciju un tehniskos datus, piemēram, viņu IP adreses. Uzņēmums nodrošina jebkuras koplietotās personiskās informācijas konfidencialitāti.

Bitrefill pārskats

Konta izveides process vietnē Bitrefill ir ļoti vienkāršs. Jāveic šādas darbības:

 1. Piesakieties vietnē Bitrefill un noklikšķiniet uz “Reģistrēties”.
 2. ievadiet derīgu epasta adresi.
 3. Izvēlieties stingru paroli savam kontam.
 4. Pārbaudiet CAPTCHA.
 5. Noklikšķiniet uz pogas Izveidot kontu.

Vietnes bitrefill.com ekrānuzņēmums Bitrefill.com reģistrēšanās lapa

Pēc tam jūs saņemsit apstiprinājuma e-pastu norādītajā e-pasta ID. Lai verificētu kontu, noklikšķiniet uz saites e-pastā. Tagad jūs varat viegli piekļūt platformai un izmantot tās funkcijas bez ierobežojumiem. Nav iesaistīts ilgs KYC verifikācijas process. Lietotājiem nav jānosūta sava nauda uz platformu, bet viņi to var glabāt savos maciņos atbilstoši savām vēlmēm.

Secinājums

Bitrefill ir likumīga platforma, kas ir saņēmusi spēcīgu atbalstu no ievērojamiem kriptogrāfijas entuziastiem sabiedrībā. Platformas pakalpojumi ir gludi un ērti lietojami, kā rezultātā tiek iepriecināta lietotāja pieredze. Kriptogrāfijas tērēšanas process dāvanu kartēm un tālruņa kredītam tiek veikts ātri un vienkārši.

Platforma piedāvā nelielu kriptovalūtu izvēli, bet milzīgu dāvanu karšu izvēli. Tam ir arī ērta maksas struktūra, kas svārstās no 2 līdz 3%, kas ir vēl viena spalva uz tās vāciņa. Tās novatoriskās funkcijas, piemēram, zibens tīkla kanāls, noteikti radīs interesi starp tirgotājiem visā pasaulē, kuri vēlas iekļūt kriptogrāfijas tirgū.

Tomēr Bitrefill ir dažas jomas, kas jāuzlabo. Tās klientu atbalsta pakalpojumi ir jāuzlabo un jāreaģē uz klientu sūdzībām. Platformā ir jāiekļauj arī vairāk maksājumu metožu un jāievieš fiat valūtas opcija, lai atvieglotu cilvēkus, kuriem nav nekādas kriptogrāfijas. Kopumā platforma ir novatorisks veids, kā padarīt kriptonauda tērējamu dažādiem ikdienas produktiem no visas pasaules.

Vērtējums

Galīgais spriedums

Mūsu vērtējums

8.5

Apmeklējiet vietni

FAQ

Kas ir Bitrefill?

Bitrefill ir tiešsaistes dāvanu karšu, priekšapmaksas mobilo ložu un zibens tīkla pakalpojumu sniedzējs, izmantojot Bitcoin un citas kriptovalūtas visā pasaulē..

Cik valstis atbalsta Bitrefill?

Saskaņā ar viņu vietni, Bitrefill atbalsta vairāk nekā 170 valstis visā pasaulē.

Vai Bitrefill nosaka dažus ierobežojumus pirkumiem?

Jā, tā ir. Dāvanu karšu iegādei ir noteikti ikdienas ierobežojumi atkarībā no produkta veida.

Vai es varu norēķināties ar USD vietnē Bitrefill.com?

Nē, jūs nevarat. Bitrefill.com atbalsta tikai maksājumus, kas veikti kriptovalūtās.

Kā es varu iegādāties bitkoīnus?

Jūs varat nopirkt Bitcoin ar debetkarti vai kredītkarti. Pirmkārt, jums ir jābūt bitcoin maku, tad jūs varat maksāt ar tradicionālām metodēm, piemēram, kredītkarti, bankas pārskaitījumu (ACH) vai debetkarti, lai iegādātos bitcoinus bitcoin apmaiņā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector