BitQuick apskats

Kriptos

Papildus informācija

Mērķa tirgus

  • Savienotās Valstis

Depozīts

  • Skaidra nauda

Valūtas

  • USD

Plusi

  • Pērciet Bitcoin ar skaidru naudu!
  • 2% patiesībā nemaz nav tik slikta maksa, ja ņemam vērā visas lietas

Cons

  • Dārgāka nekā apmaiņa
  • Jāizkāpj no dīvāna

Kopsavilkums

Bitquick savieno Bitcoin pircējus un pārdevējus, izmantojot skaidras naudas iemaksas pārdevēja bankas kontā. Bitquick glabā pārdevēja naudas līdzekļus darījuma depozītā, līdz brīdim, kad viņiem tiek paziņots, ka skaidras naudas iemaksa patiešām ir sasniegusi pārdevēja bankas kontu, tajā brīdī viņi pārskaita līdzekļus pircēja trešās puses bitcoin maciņā. Tas principā ļauj ikvienam nopirkt bitkoinu par skaidru naudu, bez nepieciešamības tikties tieši ar pārdevēju, un tajā pašā laikā Bitquick vietnē ievadot tikai e-pastu un bitcoin adresi..

Pircējam tiek iekasēta maksa par pakalpojumu 2%, un tas parasti saņem bitcoīnu trīs stundu laikā pēc iemaksas pārdevēja kontā – bieži vien mazāk nekā stundas laikā. Salīdzinot ar procesu, kas nepieciešams valūtas konta atvēršanai un finansēšanai, tas ir ārkārtīgi ātrs uzbrauktuve.

Šķiet, ka cenas svārstās par 3-5% virs tirgus likmēm, tāpēc par pakalpojuma izmantošanu ir diezgan liela prēmija.

Drošība

Pircēji bitkoinu ir pārsūtījuši uz savu trešo personu maku, kura adrese jāievada pirkšanas pasūtījumā. Bitquick tur katra pārdevēja monētu nodalītā darījuma kontā, kas atrodas pie vadošā multisig maka nodrošinātāja bitgo. Bitquick, pateicoties Bitgo, nodrošina displeju “Rezerves apliecinājums”, kurā parādīts katrā monētā esošajā darījuma kontā esošo monētu daudzums. Pārdevēji reāllaikā var pārbaudīt, vai viņu monēta ir droši turēta attiecīgajā makā, un tiek parādīts kopējais turēto monētu daudzums pret pārdošanā esošo monētu skaitu..

Gravitas

Bitquick ir diezgan strauji paplašinājies no savas Ziemeļamerikas bāzes, un tagad tas darbojas Indijā un Taivānā. Mēs neesam pārliecināti par projekta efektivitāti tur, taču bitkopa modelis ir ārkārtīgi pielāgojams, ar zemām izmaksām un to ir viegli izpildīt attālināti. Viņi ir arī paplašinājušies altcoin tirgū, izmantojot shapeshift API, lai piedāvātu pārdošanai vairāk nekā 30 altcoins.


Bitquick saņēma aptuveni 15 000 ASV dolāru sākotnējo finansējumu no BoostVC, kas ir kripto valūtā orientēts sākuma inkubators. BoostVC piedāvā ārkārtīgi veiksmīgu mentoru konsultācijas bitkoīnu telpā, kuri ir pauduši atbalstu BitQuick.

Konta atvēršana

Faktiski nav jāatver konts ar bitquick, lai pirktu vai pārdotu bitcoin. Pircējiem vienkārši jāievada ārējā maka adrese un e-pasts, un ar bitquick jāveic darījums pēc darījuma. Pārdevējiem ir jāaizpilda nedaudz lielāka veidlapa, taču atkal šķiet, ka pārdošana notiek, tiklīdz tā nāk – tā vietā, lai atvērtu fiksētu kontu, pārdevēji vienkārši norāda savu informāciju par katru nākamo bitcoin pārdošanu, kuru viņi vēlētos pārvaldīt, izmantojot bitquick.

Bitcoin pirkšana vietnē BitQuick

Pēc “ātrās pirkšanas” palaišanas lietotāji tiek aicināti ievadīt bitkoina daudzumu, kuru viņi vēlas iegādāties, pēc tam jāievada e-pasta adrese un Bitcoin maka adrese. Pēc tam lietotājam tiek parādīts banku saraksts, un katrai no tām ir norādīta atbilstoša cena par bitcoin. Pēc ērtas vietējās bankas izvēles lietotājam tiek nosūtīts apstiprinājuma e-pasts, kurā norādīts attiecīgais bankas konta numurs, uz kuru jāiemaksā skaidra nauda. Summa jāiemaksā jebkurā izvēlētās bankas filiālē. Lūdzu, ņemiet vērā – ir ārkārtīgi svarīgi norēķināties TIKAI ar skaidru naudu. Process ir atkarīgs no naudas tūlītējas kreditēšanas pārdevēja kontā, kas ir iespējams tikai izmantojot skaidras naudas iemaksas – jebkura cita metode var aizņemt pārāk ilgu laiku, līdz parādās bitcoin pārdevēja kontā, kurš nevarēs apstiprināt, ka depozīts tiešām veikts trīs stundu laikā.

Pēc depozīta veikšanas pircējam ir jāfotografē kvīts un augšupielādējiet to uz saites, kas norādīta pasūtījuma apstiprinājuma e-pastā no bitquick. Tas ir nepieciešams maz ticamā gadījumā, ja pārdevējs nepiekāpīgi uzstāj, ka depozīts nav veikts. Vispārīgi runājot, pārdevējs vienkārši paziņo bitquick, ka nauda ir saņemta, un tajā brīdī Bitcoin tiek pārskaitīts no darījuma uz pircēja maku – parasti trīs stundu laikā pēc depozīta. Tomēr, ja aizturēšanas periods beigsies bez pārdevēja apstiprinājuma par līdzekļu saņemšanu un bez augšupielādētas kvīts, bitcoin atkal tiks publiski iekļauts pārdošanā. Ja kāda iemesla dēļ lietotājs nevar augšupielādēt kvīti turēšanas laikā, nekavējoties nosūtiet e-pasta ziņojumu ar bitquick.

Bitcoin pārdošana vietnē BitQuick

Bitcoin pārdošana ir samērā vienkāršs process tiem, kas vēlas izvairīties no darījumiem ar biržas starpniecību, un tas ir pilnīgi bez maksas. Pirmkārt, vienkārši aizpildiet pārdevēja veidlapu, kurā būtībā ir sniegta informācija par darījumiem nepieciešamo bankas informāciju un mazliet biogrāfisku datu.

Pēc tam pārdevējam jānosaka pārdotā bitcoīna daudzums, kā arī minimālais atļautais darījuma lielums. Vēlamo cenu var dinamiski iestatīt, lai izsekotu bitcoin vidējā līmeņa (cenu apkopotājs), bitfinex vai bitstamp cenu, un pārdevējs var norādīt procentuālo summu virs / zem pašreizējā valūtas kursa. Pēc visas šīs informācijas iesniegšanas tiek parādīta adrese, kas būs pārdevēja personīgā darījuma adrese – pēc attiecīgās bitkoina summas nosūtīšanas uz šo adresi, pasūtījums tiks parādīts tiešraidē bitquick. Tiklīdz pircējs aizturēs bitcoin, pārdevējs saņems apstiprinājuma e-pastu ar divām saitēm – vienu, lai apstiprinātu depozītu, un otru, lai apstrīdētu depozītu. Depozīts nekavējoties jāieskaita bankas kontā, jo tas tiek maksāts skaidrā naudā – un tādējādi pārdevējam jāatbild trīs stundu laikā pēc apstiprinājuma e-pasta saņemšanas..

Ja pārdevējs vēlas izņemt bitcoin no darījuma adreses, bitquick iekasē 5% maksu. Lūdzu, pārliecinieties, ka jūs noteikti vēlaties pārdot savu bitcoīnu bitquick, pirms faktiski iemaksājat darījuma adresē – šie 5% ir liels kodums!

BitQuick maksas

Bitquick par darījumiem no pircēja puses ņem 2% maksu. Par bitcoin pārdošanu caur bitquick nav jāmaksā.

BitQuick Mobile

Vietne ir veidota atsaucīgi, un pirkšanas un pārdošanas pasūtījumus var ērti veikt, izmantojot rokas ierīces.

BitQuick atbalsts

Bitquick bankas darba laikā dežurē, lai pārvaldītu darījumu darījuma pusi. Viņi salīdzinoši ātri reaģē uz e-pastiem, kurus var nosūtīt no viņu biļešu sistēmas uz vietas.

Var izskatīties citur, ja:

Jums nav jāiemaksā skaidrā naudā.

Skaidrs. Apskatiet mūsu pārskatus par labākajām ASV bitcoin apmaiņām pret alternatīvām. Ja bitquick ir jūsu mēģinājums palikt zem radara, pirms ienirt bitquick, pārbaudiet localbitcoins.

Apakšējā līnija

Bitquick ir patiešām gudrs, zemu tehnoloģiju veids, kā atvieglot Bitcoin pirkšanu un pārdošanu par skaidru naudu. Tā ir viena no tām gudrajām, vienkāršajām idejām, kas liek jautāt: “Kāpēc es par to nedomāju ?!” Vai vēlaties iegādāties mazliet bitcoin, bet vai jūs nevarat uztraukties, lai atvērtu valūtas kontu? Vai jums patiesībā nav bankas konta? Vai jums nav ērti ievadīt visus savus personiskos datus apmaiņas centrā? Forši, Bitquick ir labs risinājums jums. Jums būs jāmaksā nedaudz vairāk, un jums ir jāizkāpj no dīvāna un jādodas uz banku ar skaidru naudu, bet tā dara to, kas tam ir domāts.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector