Bitcoin cenu pieredzes lielākais kritums – aizdomas, ka kalnračiem ir cēlonis

Bitcoin cena

Jauns lācīgs vilnis sākās 2. jūlijā, un Bitcoin divarpus stundu laikā zaudēja USD 300.

Bitcoin stundas adreses tajā dienā sasniedza 2 gadu augstāko līmeni, un stundas aktīvās adreses arī sasniedza jaunu gada augstāko līmeni, liecina Glassnode dati.

Tomēr šim adrešu pieaugumam izdevās sakrist ar 300 USD kritumu Bitcoin cenā, un vadošās monētas tirgus ierobežojums pēdējās vairākās stundās zaudēja 4 miljardus USD.

Rādītāji parāda jaunas lāču sezonas sākumu

Pēdējo divu mēnešu laikā Bitcoin ir parādījis sānu tirdzniecības modeli, lai gan nesenais spiediens ir par labu pārdevējiem. Monēta 22. jūnijā pieauga līdz 9780 dolāriem, bet pēc tam nākamajās dienās tā atkal kritās, saskaņā ar Coinmarketcap datiem šobrīd tiek tirgota par 9,134,94 dolāriem.

Šajā BTC / USD diagrammā var pamanīt, ka cenu darbība ir ienākusi lāča pusē, pateicoties pieaugošam ķīļa modelim.

btc_jul2_4h-min-min

Pēkšņais pārdošanas spiediena pieaugums spieda Bitcoin pār iknedēļas atvērto atbalstu (baltā līnija) 9113 USD zem 500-EMA (atzīmēts ar sarkanu) atbalstu, kas ir aptuveni 8944 USD.

Pirms lāču nolaišanās buļļi šķita diezgan aktīvi, divas reizes atkārtoti pārbaudot 50-EMA (zilo līniju), taču tirgus noskaņojums pēkšņi mainījās pēc tam, kad viņiem 5. reizi neizdevās izturēt spēcīgo 9260 dolāru pretestību (kā pamanīts 30 minūšu diagramma zemāk).

Pašlaik cenu līmenis, kurā Bitcoin saskarsies ar vislielāko pretestību pret jebkuru īstermiņa augšupejošu tendenci, būs cena, par kuru monēta šonedēļ tika atvērta 9113 USD, un kaut kur tuvu 9200 USD līmenim, ja Bitcoin cena atgriežas iepriekšējā atbalsta līmenī augošā ķīļa raksts (dzeltenā līnija).

Var pamanīt, ka ir zināms atbalsts psiholoģiskajā 9 000 ASV dolāru līmenī un atkal 500-EMA līmenī, pamatojoties uz zemākajiem līmeņiem. Tomēr speciālisti pieļauj, ka varētu būt otra pārdošanas kustība, kas notiks, kad lāči atjaunos spēkus no nesenā krituma. Ja tas notiktu, Bitcoin pārdevēji īstermiņa mērķim varētu noteikt 8800 USD līmeni, cenu, kas iepriekš kalpoja kā atbalsts, un 0,5 Fibonacci paplašinājuma līmeni.

btc_jul2_30m-min

“Bitcoin, visticamāk, pārbaudīs ikdienas MA 200 atkārtotu pārbaudi pēc tam, kad būs pārkāpts, atkārtoti pārbaudīts un tiks noraidīts augšupejošā tendencē no 20. marta virsotnes, 10. maija zemākajām un pēc tam,” paziņoja kriptogrāfijas analītiķis un Twitter personība BigCheds no CNBC Africa 2. jūlijā.

200 dienu slīdošais vidējais lielums, uz kuru norādīja BigCheds, šobrīd ir USD 8 360. Tendences līnija kalpoja kā cenu pretestība Bitcoin 20. martā, kad tā tirgo aptuveni 6980 USD. Šī pati tendenču līnija darbojās kā atbalsts flipside 10. maijā, tuvu 8 100 USD.


Bitcoin nesen izgāja šo tendences līniju uz negatīvo pusi un sāka atkārtoti pārbaudīt šo līmeni kā jaunu pretestību.

2. jūlijā Bitcoin atkal spēja atgriezties no zem 9000 USD un līdz preses laikam atjaunoja savas pozīcijas šajā līmenī.

Vai kalnračiem ir iemesls Bitcoin cenu kritumam?

Datu analītikas apģērba digitālo aktīvu datu līdzdibinātājs un izpilddirektors Maiks Alfrēds nesen ierosināja, ka Bitcoin kalnračiem varētu būt bijusi kāda ietekme uz nesenajām Bitcoin (BTC) cenu svārstībām..

“To ir grūti pateikt galīgi, bet šķiet, it kā kalnraču rīcībai būtu tieša un tūlītēja ietekme uz cenu,” 1. jūlijā paziņoja Alfrēds..

“Tas ir īpaši acīmredzams tādu notikumu laikā kā 23. datums, kad mēs redzējām kalnraču izkraušanu >Par 300% vairāk BTC, nekā viņi ieguva tajā dienā, ”viņš paziņoja, atsaucoties uz bitcoin cenu kustību 23. jūnijā.

Attēlu pieklājīgi no digitālo aktīvu datiem

“Ritošā MRI (Miner’s Rolling Inventory) kopš uz pusi ir ievērojami samazinājusies, tas nozīmē, ka kalnrači turas uz vairāk BTC nekā viņi iegūst”, Alfrēds sacīja 18. jūnijā, norādot uz ievērojamu Bitcoin ķēdes ieguves grūtību pieaugumu. Tomēr viņš pamanīja, ka dažas dienas vēlāk, 23. jūnijā, MR palielinājās.

Teorētiski tas liecinātu, ka lielāks uzsvars tiek likts uz pārdošanu no kalnračiem, kas varētu izskaidrot, kāpēc Bitcoin cena tik strauji pazeminājās.

11. maijā Bitcoin piedzīvoja trešo pusi, kas samazināja Bitcoin bloka ieguves atlīdzību. Tas nozīmē, ka kalnrači tagad saņem 6,25 BTC, nevis 12,5 BTC, ko viņi iepriekš veica, atklājot jaunu bloku. Daudzi analītiķi un tirgotāji sagaidīja, ka kalnrači varētu sākt pārdot savu BTC, jo kalnrūpniecība viņiem vairs nebūtu rentabla blokveida atlīdzības samazināšanās dēļ.

No iepriekšējām vēsturiskajām diagrammām Bitcoin ir pieaudzis pirms tā uz pusi, un pēc notikuma notika lācīgs periods. Pēc tam Bitcoin aptuveni gadu pēc uz pusi samazinās ievērojami, tas ir tas, ko cerēt, ka arī šoreiz notiks lielākā daļa kriptogrāfijas tirgotāju.

Piedāvātais attēls: TechCrunch

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector