BitBuy.ca apskats

Kriptos

Papildus informācija

Mērķa tirgus

  • Kanāda

Depozīts

  • Bankas vads, bankas melnraksts, interac, Flexepin

Valūtas

  • CAD

Plusi

  • Konkurētspējīgas cenas
  • Vietējās depozīta iespējas
  • Ātra konta verifikācija

Cons

  • Izņemšanas maksa nedaudz augsta

Bitbuy pieder un to pārvalda pati Toronto First Ledger Corporation, grupa, kas nodarbojas ar ne tikai mazumtirdzniecības biržas platformas, bet arī ārpusbiržas galdiņa nodrošināšanu lielākiem tirgotājiem un tirgotāju risinājumu vietējiem Kanādas uzņēmumiem. Šis pārskats aprobežojas ar mazumtirdzniecības biržas platformu, kas izceļas dažās jomās – cenas ir konkurētspējīgas ar jebkuru citu Kanādas biržu, un tirdzniecības maksas ir zemas. Kanādas iedzīvotāji ir izstrādājuši visas vietējās depozīta iespējas, un klientus atbalsta komanda, kas atrodas ārpus Toronto.

Ar bitcoin, litecoin, ethereum un bcash tirgiem Bitbuy ir lieliska vieta ikdienas Kanādas bitkoīnu un kriptogrāfijas tirgotājiem kā drošai un intuitīvai platformai ar lielisku atbalstu.

Darba sākšana

Lietotājiem ir iespēja reģistrēties, izmantojot facebook vai google plus informāciju. Mēs vēlamies vienkārši iziet standarta reģistrācijas procesu – mēs acīmredzamu iemeslu dēļ labāk nezināt facebook, ka izmantojam bitcoin apmaiņu.

Tagad ir pienācis laiks iestatīt divu faktoru autentifikāciju. Jums būs jāiestata divfaktoru autentifikācija ar savu Kanādas tālruņa numuru. Ja kāda iemesla dēļ esat bez sava tālruņa, sazinieties ar atbalsta dienestu, un, iespējams, viņi atcels šo divu faktoru.

Jūs tiksiet novirzīts uz iestatījumu ekrānu, kur varēsit pabeigt reģistrāciju. Ievadiet biogrāfijas informāciju, kas parādīta zemāk.

Augšupielādējiet savu Kanādas valdības ID, pašbildi ar minēto ID un adreses verifikācijas dokumentu, piemēram, komunālo pakalpojumu rēķinu, kurā norādīts jūsu vārds un uzvārds. Standarta lietas.


Pieskaroties pogai Pieprasīt verifikāciju, process tiks aktivizēts. Automātiskā verifikācija, izmantojot Trulioo, ir paredzēta, lai lielākajai daļai Kanādas iedzīvotāju nodrošinātu ātru piekļuvi.

Iemaksa un izņemšana

Lieliski, tagad jūs esat pārbaudīts un varat veikt iemaksu. Zemāk varat redzēt viņu depozīta iespējas, kā arī būtisko statistiku, piemēram, maksu un to, cik ilgs laiks nepieciešams, lai jūsu depozīts sasniegtu.

Ja vēlaties, varat arī deponēt btc, ltc, eth un bch, lai gan tas ir manuāls process, kas ietver atbalsta pieprasīšanu no adreses, kas tiks nosūtīta pa e-pastu. Kad esat finansējis adresi, summa tiks parādīta jūsu bitbuy makā, un to var tirgot, pārdot vai kā parasti izņemt tieši no platformas..

Zemāk skatiet izņemšanas metodes un maksas.

Bitbuy kriptogrāfijas valūtas platforma

Bitbuy nodrošina drošu, uzticamu, ērtu un vispirms klienta platformu Kanādas kriptogrāfijas kopienai. Pārbaudiet zemāk esošo tirdzniecības saskarni, kas ir pietiekami intuitīva, lai to izmantotu pat visjaunākie bitkoinu lietotāji.

Diagrammā, kas atrodas informācijas panelī, varat sekot bitbuy cenas darbībai. Tas nozīmē, ka jūs varat sagaidīt vislabāko CAD cenu noteikšanu tirgū vai pietiekami tuvu tam, lai droši tirgotos, neuztraucoties, ka jūs saņemat.

Zemāk skatiet maksu par viņu starpniecības pakalpojumu, arī Express darījumiem:

CAD Pairs Pirkt Pārdot
BTC .75% .5%
ETH .75% .5%
XRP .75% .5%
LTC .75% .5%
BCH .75% .5%

Ja jūs tirgojat biržā, jūs saņemat daudz uzlabotus pro tirdzniecības kursus:

Tirdzniecība PairMakerTaker
BTC / CAD .16% .26%
ETH / BTC .16% .26%
XRP / BTC .16% .26%
BTC / BCH .16% .26%
BTC / LTC .16% .26%
ETH / CAD .16% .26%
XRP / CAD .16% .26%
LTC / CAD .16% .26%
BCH / CAD .16% .26%

Tomēr, ja jūs plānojat iegādāties labu monētu tirāžu, USD 5000 un vairāk, atveriet kontu, rakstiet uz [email protected] ar tēmu ‘Premium Request’ un lūdziet viņiem nelielu atlaidi. Pastāstiet viņiem, ka bitreview jums nosūtīja, varētu palīdzēt!

Papildus zemāku maksu iespējamībai, premium klientiem ir pieejami bitbuy brokeri, kuri palīdzēs pirkt un pārdot loģistiku un atbildēs uz visiem jautājumiem. Bieži tiek rīkotas ekskluzīvas akcijas augstākās klases klientiem, tāpēc programmu ir vērts pārbaudīt.

Atbalsts

Augstākās klases aģenti mūs labi atdala vispārējam bitbuy atbalstam, kas neapšaubāmi ir labākais no jebkuras kriptogrāfijas platformas Kanādā, un galva un pleci atrodas virs novārtā atstātajām kriptogrāfiskajām masām, kurām ir nelaime pieprasīt pakalpojumu no ASV biržām. Lai gan atkarība no e-pasta tādām lietām kā, piemēram, ne-BTK adreses iegūšana, varētu būt nedaudz nomākta, tas arī parāda aktīvo atbalsta tīklu bitbuy! Viņi ir aktīvi, un viņiem ir zinoši un draudzīgi darbinieki, kas var ātri palīdzēt Kanādas tirdzniecības stundās. Mēs savos pārskatos esam pārtraucuši izcelt atbalstu, ja vien tas nav īpaši labs vai briesmīgs – tāpēc bitbuy atbalsts ir spēcīgs un pieminēšanas vērts.

Mobilais

Bitbuy ir veidots tā, lai mobilajā ierīcē tas būtu diezgan draudzīgs, un visas konta funkcijas var tikt izmantotas tikpat viegli jūsu mobilajā ierīcē kā no darbvirsmas..

Apakšējā līnija

Labi, tāpēc pārskata morāle – bitbuy ir droša un viegli lietojama kriptogrāfijas platforma, ar labu cenu un kvalitāti, uzmanīgu atbalstu. Ja būtu viens satvēriens, tas būtu, ka CAD izņemšanas maksa ir nedaudz augstāka nekā konkurence, bet, ja jūs pērkat turēt, bitbuy ir labākais produkts tirgū.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map