Binance

Contents

Kas ir Binance?

Nosaukums Binance ir vārdu “finanses” un “binārs” sajaukums.

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binance mājas lapas

Tā ir populāra birža, kas piedāvā iespēju tirgot vairāk nekā 45 digitālās monētas, tostarp Bitcoin, Ethereum, Litecoin, un Binances monēta (BNB).

Platforma sākās kā kriptogrāfijas – kriptogrāfijas tirdzniecības birža, t.i., tirdzniecība starp diviem kriptopāriem.

Tas piedāvā pakalpojumus saistībā ar digitālo monētu iekļaušanu sarakstā, tirdzniecību, izņemšanu no tirgus un / vai izņemšanu no apgrozības.

Lai saņemtu apstiprinājumu, lietotājiem ir jāreģistrējas kontam un jāizpilda nepieciešamās KYC prasības. Pēc verifikācijas un apstiprināšanas lietotāji var sākt pievienot līdzekļus saviem kontiem virtuālo monētu tirdzniecībai.

Birža atbalsta trīs veidu tirdzniecības pasūtījumus:

 • Stop Limit rīkojumi: Kļūsti derīgs, kad cena sasniedz noteiktu skaitli.

 • Tirgus pasūtījumi: Tūlīt izpildīts par labāko tirgus cenu.

 • Limita pasūtījumi: Izpildīts par tirgotāja noteikto limita cenu.

Šajā Binance pārskatā mēs kritiski apskatīsim digitālo apmaiņu un secināsim, vai to ir vērts izmēģināt.

Pērciet monētas vietnē Binance

Sāksim:

Plusi

 • Ļoti ātri
 • Diezgan lēti
 • Ļoti šķidrs
 • Lielisks klientu atbalsts
 • Lietošanas ērtums

Cons

 • Ierobežoti pakalpojumi dažās valstīs
 • Ir bijuši datu pārkāpumi
 • Nav pieejams dažās valstīs un valstīs

Plusi

Cons

 • Ļoti ātri
 • Ierobežoti pakalpojumi dažās valstīs
 • Diezgan lēti
 • Ir bijuši datu pārkāpumi
 • Ļoti šķidrs
 • Nav pieejams dažās valstīs un valstīs
 • Lielisks klientu atbalsts
 • Lietošanas ērtums

Plusi un mīnusi

Šeit ir Binance apmaiņas plusi:

Ļoti ātri

Gaismas ātruma koncepcija

Binance apstrādā vairāk nekā 1,4 miljonus pasūtījumu sekundē. Tā izmanto jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu nepārspējamu ātrumu patērētājiem, dodot tai priekšrocības pār konkurentiem.

Diezgan lēti

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binance atbalsta lapa

Binance ir diezgan pieņemama cena, jo par katru darījumu tiek iekasēta tikai standarta maksa 0,1%, kas ir zemāks par daudzu citu biržu diagrammu. Turklāt uzņēmums piedāvā veidus, kā samazināt maksu. Jūs maksāsiet mazāk, ja izmantosit pašas platformas monētu (BNB).

Ļoti šķidrs

Ja jums kādreiz būs nepieciešama nauda, ​​jums nebūs grūtību pārdot savas digitālās monētas.

Lielisks klientu atbalsts

Ekrānuzņēmums abinance.com lapas sadaļā Binance atbalsta lapa

Binance piedāvā visu diennakti klientu atbalstu visiem lietotājiem. Ja jums ir jautājumi par apmaiņu, varat iepazīties ar rakstiskiem dokumentiem, tostarp iesācēju ceļvedi, un pārbaudīt FAQ sadaļu.

Ir pieejamas arī biļešu iegādes, tiešraides tērzēšanas un tālruņa atbalsta iespējas. Aģenti ir diezgan informatīvi un draudzīgi, un, lai sazinātos ar pārstāvi, parasti nebūs ilgi jātur.

Lietošanas ērtums

Binance piedāvātais vieglums ir nepārspējams. Šeit ir dažas lietas, kas padara to par vienu no labākajām valūtas maiņas firmām:

Mobilās un darbvirsmas lietotnes

Ekrānuzņēmums abinance.com lapas sadaļā Binance mājas lapa

Lai gan lietotnes pārlūkprogrammas versija darbojas labi, tā nav vienīgā iespēja lietotājiem, jo ​​ir pieejamas arī Binance mobilās un darbvirsmas lietotnes.

Lietotnēs varat veikt visus uzdevumus, sākot no monētu pirkšanas un pārdošanas līdz līdzekļu izņemšanai.

Uzticama

Zelta reģistrētas zīmes koncepcija

Tā kā Binance ir licencēta un reģistrēta, tā tiek uzskatīta par uzticamu iespēju. Tas ir ļoti svarīgi, jo izkrāpšana ir izplatīta nozares sastāvdaļa.

Vairākas norēķinu iespējas

Maksājumu iespēju koncepcija

Binance piedāvā vairākas norēķinu iespējas, tostarp bankas kontus un PayPal. Turklāt dažas vietējās opcijas var būt pieejamas arī atkarībā no jūsu atrašanās vietas.

Plaša pieejamība

Neona globusa koncepcija

Binance ir starptautiska platforma, kas paredzēta lietotājiem no visas pasaules, un tirdzniecībai piedāvā plašu monētu klāstu. Par tiem mēs vairāk runāsim vēlāk šajā Binance pārskatā.

Lai gan Binance ir lielisks, tas nav bez dažiem trūkumiem. Apskatīsim dažus no platformas izmantošanas mīnusiem:

Ierobežoti pakalpojumi dažās daļās

Uzņēmums bija arī ziņās par “Zema likviditāte” dažās pasaules daļās, ieskaitot ASV. Tomēr šķiet, ka tā nav problēma ar platformas starptautisko versiju.

Ir bijuši datu pārkāpumi

Hakeru uzbrukuma zīme

Tāpat kā lielākā daļa kripto apmaiņas, arī Binance ir kļuvusi par uzlaušanas un datu pārkāpumu upuri, tostarp 2019. gada pārkāpumu 40 miljonu USD vērtībā Bitcoin nozaga.

Kopš noguldījumi ir apdrošināti, jūs atgūsiet naudu, bet process var beigties ar mokošu.

Nav pieejams dažās valstīs un valstīs

Vēl pirms kāda laika šajā sarakstā bija arī Ņujorka, taču uzņēmums to spēja nodrošināt licenci kas ļauj tai piedāvāt dažus savus pakalpojumus NY iedzīvotājiem.

Binance Exchange fons

Binance, kuru dibināja Changpeng Zhao 2017. gadā, ir lielākā kriptogrāfijas valūtas maiņas firma pasaulē. Platforma ir pieejama simtiem valstu un piedāvā gandrīz visas galvenās monētas.

Binance tagad ir kļuvusi vairāk nekā apmaiņa. Tā ir izveidojusies par ekosistēmu, kas piedāvā vairākus tirdzniecības produktus un rīkus, kas palīdzēs kriptogrāfijas entuziastiem uzzināt un tirgot digitālās monētas.

Birža radīja viļņošanos, kad tā pirmo reizi tika uzsākta pēc 15 miljonu ASV dolāru palielināšanas grāvējā ICO. Ieguldītāji ieguva Binance Coin (BNB), pašas biržas digitālo monētu, kuru lietotāji var izmantot, lai segtu biržas maksu un tirgotu kriptogrāfijas..

Sākotnēji tas tika dibināts Honkongā, bet vēlāk mainījās Ķīnas valdības mainīgās politikas dēļ uz vairākām piekrastes vietām. Tagad tās galvenā mītne atrodas Japānā.

Biržas oficiālajā paziņojumā bija teikts:

Uzņēmums vienmēr ir pieņēmis ASV klientus, taču, mainoties noteikumiem ASV, tas lika sākt platformas ASV versiju, kas pazīstama kā Binance US.

ASV biržas filiāli, kas atrodas Sanfrancisko, Kalifornijā, vada bijušā Ripple izpilddirektore Katrīna Koleja. Viņas oficiālajā paziņojumā teikts:

Binance ir biroji dažās citās valstīs, tostarp Singapūrā, Maltā, Ugandā un Džērsijā.

Uzņēmums ir spējis gūt tik milzīgus panākumus, galvenokārt pateicoties tā Kanādas un Ķīnas izpilddirektora Čangpena Zhao prasmēm, kurš bija OKCoin un Blockchain.info dalībnieks pirms savas biržas dibināšanas..

Zhao padarīja Binance par pasaulē lielāko kriptogrāfijas biržu tirdzniecības apjoma ziņā astoņu mēnešu laikā pēc darbības uzsākšanas, un uzņēmums kopš tā laika ir bijis neapturams.

Vai Binance ir droša?

Kiberdrošības koncepcija

Neviena Binance pārskatīšana nevar būt pilnīga, nezinot, cik platforma ir droša. Šis ir svarīgs jautājums, jo kriptovalūtu biržas netiek uzlauztas.

Runājot par drošību, jums tas jāaplūko no dažādām perspektīvām.

 • Vai apmaiņa ir uzticama, vai tā ir krāpšana?
 • Vai mani dati būs droši un droši?
 • Kam var būt piekļuve maniem līdzekļiem un kontam?

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binance drošības atbalsta lapa

Pirmkārt, skaidri norādīsim, ka Binance nav krāpniecība. Uzņēmums ir reģistrēts dažādās pasaules daļās un tam ir licences tirdzniecībai ar digitālajām monētām. Tādējādi jūs varat izveidot kontu bez bažām. Jūsu naudu neviens nemēģina nozagt.

Tagad uz otro jautājumu, kas ir arī ļoti svarīgs, jo Binance pieprasīs jūsu personisko informāciju, tostarp finanšu datus. Tas var būt apgrūtinoši, ja šī informācija nonāk nedrošās rokās.

Saskaņā ar emuāru teikto, Binance izmanto jaunākās tehnoloģijas, lai novērstu uzlaušanu un datu pārkāpumus. Tajās ietilpst tādas tehnoloģijas kā AI un datu analīzes rīki.

Sistēma var identificēt aizdomīgas darbības un veikt izmeklēšanu, lai nonāktu pie jebkura pārkāpuma saknēm.

Uzņēmums tur lielāko daļu savu līdzekļu aukstā noliktava un makā tiek glabāta tikai neliela daļa. Lai gan uzņēmums cenšas novērst uzlaušanu, šādus negadījumus nevar kontrolēt.

Sieviete rokās tur monētas

Jūsu drošībai Binance tagad ir sākusi apdrošināt līdzekļus. 2018. gadā tā izveidoja Drošo aktīvu fondu lietotājiem, lai apdrošinātu līdzekļus.

Pēc uzņēmuma domām, 10% no visiem tirdzniecības ieņēmumiem tiek noguldīti šajā fondā, lai nodrošinātu lietotājus pret iespējamiem pārkāpumiem. Papildus tam tiek veikti arī ASV klientu noguldījumi pretendēt uz FDIC apdrošināšanu.

Ja vēlaties lielāku drošību, varat mēģināt Binance DEX, drošāka platformas versija.

Binance.org ekrānuzņēmums Binance DEX mājas lapa

Lai identificētu nepilnības un izglītotu cilvēkus, uzņēmumam ir uzsāka veltes programmu. Mēs neuzskatījām, ka programma ir ļoti efektīva, taču ir skaidrs, ka uzņēmums veic pasākumus, lai uzlabotu drošību un atbildētu uz privātuma problēmām.

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binance glosārijs par Bounty programmu

Mēs noskaidrojām, ka Binance klientu apkalpošanas aģenti vienmēr ir pieejami, lai atbildētu uz jautājumiem par privātumu un trūkstošajiem līdzekļiem. Viņi ir palīdzējuši lietotājiem atgūt tūkstošiem pazudušo monētu pārkāpumu un uzlaušanas dēļ.

Tādējādi mēs varam teikt, ka Binance ir droša. Tajā tiek izmantotas dažādas metodes, lai nodrošinātu, ka jūsu līdzekļi joprojām ir droši. Tas izsniedz personiskās atslēgas, un tam ir stingra 2 faktoru autorizācijas (2FA) iespēja nodrošināt dubultu slāni drošību lietotājiem. Programmā Binance varat izmantot arī aparatūras drošības atslēgas.

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binance atbalsts tirdzniecības konta nodrošināšanai

Sistēma atbalsta YubiKey, Trezors, un citas šādas iespējas. Turpiniet pārbaudīt oficiālo vietni, lai uzzinātu vairāk par jaunākajiem drošības elementiem un pieejamajiem rīkiem.

Ātra salīdzināšana: kriptogrāfijas apmaiņa

SALĪDZINĀJUMS

Etoro logotips

Etoro

 • Sāciet ātri tirgoties; augstas robežas
 • Vienkāršs veids, kā jaunpienācējiem iegūt bitkoīnus
 • Jūsu kapitāls ir apdraudēts

PĒRC TAGAD

Mēs neveicinām, neapstiprinām un neiegūstam komisijas naudu no jebkāda veida vērtspapīru, tostarp CFD, tirdzniecības, tomēr eToro pieprasa, lai mēs jums sniegtu šādu atrunu: CFD ir sarežģīti instrumenti un ar lielu risku ātri zaudēt naudu sakarā ar piesaistīt. 62% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar šo nodrošinātāju. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD, un vai varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Coinmama logotips

Coinmama

 • Darbojas gandrīz visās valstīs
 • Augstākie ierobežojumi bitkoīnu iegādei ar kredītkarti
 • Uzticams un uzticams brokeris

PĒRC TAGAD Kraken logotips

Krakena

 • Lieliska likviditāte un zemas maksas
 • Atbalsta lielāko daļu valstu
 • Uzticama apmaiņa, sākta 2011. gadā

PĒRC TAGAD Binance logotips

Binance

 • Lielākā apmaiņa uz Zemes
 • Viegli izmantot
 • Zema maksa

PĒRC TAGAD

Atbalstītie maksājuma veidi un maksas

Binance iekasē nelielu maksu, taču struktūru var būt grūti saprast, jo tā atšķiras no vairākiem faktoriem.

Maksājuma veidu ilustrācija

Uzņēmums katram lietotājam piešķir dažādus līmeņus, pamatojoties uz jūsu darījumu vēsturi. Pēc noklusējuma līmeņa (VIP 0) tiek iekasēta maksa par 0,04% un 0,02% no veidotāja maksas.

Turot savu dzimto Binance monētu un saglabājot noteiktu apgrozījuma apjomu (aprēķināts BTC), maksa var samazināties.

Iet šeit lai redzētu pilnu maksas grafiku, ieskaitot aizņēmuma procentu likmi un nākotnes tirdzniecības komisijas likmi.

Izstāšanās maksa

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binance sadaļa par izņemšanu no maksas

Maksa par izņemšanu ir atkarīga no monētas. Minimālajai summai, kuru varat izņemt, ir noteikts ierobežojums – atkarībā no monētas.

Iet šeit lai iegūtu pilnu izņemšanas maksu un ierobežojumu sarakstu.

Atbalstītās valstis

Pasaules kartes digitālā koncepcija

Atbalstītās monētas

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binance atbalstīto monētu lapa

Binance atbalsta vairāk nekā 150 monētas, ieskaitot stablecoins. Jaunas digitālās monētas tiek pievienotas sarakstam. Šeit ir dažas populāras monētas, kuras atradīsit platformā:

 • BTC
 • ETH
 • XRP
 • USDT
 • BCH
 • LTC
 • EOD
 • BNB
 • BSV
 • BCHABC
 • XLM
 • ADA
 • SAITE

Ļoti maz biržu un tirdzniecības platformu piedāvā tik plašu klāstu. Iet šeit lai redzētu pilnu pieejamo monētu sarakstu. Tomēr atcerieties, ka jūs, iespējams, nevarēsit nopirkt vai pārdot visas šīs monētas, jo dažas no tām ir pieejamas tikai ierobežotā skaitā valstu.

Skaitļi rāda, ka tikai dažu galveno monētu apgrozībā ir atbildīgs Binance.

Limiti un likviditāte

Ir noteikts ierobežojums tam, cik daudz jūs varat iegādāties, pārdot un izņemt. Šie ierobežojumi ir atkarīgi no vairākiem faktoriem, tostarp no jūsu ģeogrāfiskās atrašanās vietas, darījumu vēstures un verifikācijas statusa.

Lielākā daļa verificēto lietotāju vienā dienā var izņemt līdz 100 BTC. No otras puses, nepārbaudīti lietotāji vienā dienā var izņemt tikai līdz 2 BTC.

Jums nebūs problēmu izņemt līdzekļus tik ilgi, kamēr atbilstat verifikācijas prasībām. Tomēr likviditāte dažiem lietotājiem var izrādīties problēma.

Binance sevi reklamē kā “vislikvidāko kriptovalūtas apmaiņu pasaulē, ar lielāko apjomu vairākos kriptopāros”, tomēr mēs esam noskaidrojuši, ka dažu valstu lietotāji ir saskārušies ar jautājumiem, kas saistīti ar likviditāti.

Zelta dolāra monētu ilustrācija

Binance US tika kritizēta par to, ka tā nav tik likvīda kā citi tādi vārdi kā Krakena. Tomēr uzņēmums to ir pamanījis, un šķiet, ka tas strādā, lai uzlabotu pakalpojumus un piesaistītu vairāk klientu, lai palielinātu likviditāti.

Nesen tā paziņoja par plāniem atalgot tirgus veidotājus par nākotnes likviditātes nodrošināšanu. Mēs ticam, ka šādi pasākumi ilgtermiņā izrādīsies ļoti izdevīgi.

Lietotāja interfeiss

Darbvirsma

Kalps, pa, atrasties frontē, dzeršana uz vietas, la, skaitļojamā mašīna, illustration

Binance darbvirsmas versijā nav nekā, kas nepatīk. Jūs varēsiet izdarīt visu, kas jums jādara, izvēlētajā pārlūkprogrammā.

Tīmekļa versijā ir platforma “divi vienā”, kas ļauj lietotājiem spekulatīvi tirgoties ar altcoin un kriptonauda pāriem. Rīka pamata versija nepiedāvā daudz, bet uzlabotā versija piedāvā interaktīvas diagrammas un vērtīgu tirdzniecības informāciju, piemēram, pasūtījumu vēsturi, dažādu aktīvu tirgus cenas un pasūtījumu izvietošanas pogas.

Tastatūra ar diagrammas pogas ilustrāciju

Apskatot apkārtni, jūs atradīsit arī dažus iespaidīgus tehniskās analīzes rīkus, piemēram, rādītājus un līniju rīkus. Visiespaidīgākā lieta par šiem rīkiem ir spēja tos pielāgot.

Jūs varat izvēlēties no dažādiem diagrammu veidiem, ieskaitot joslu diagrammas, līniju diagrammas un svečturu diagrammas. Vietne arī ļauj mainīt laika periodus – no 1 minūtes līdz 1 nedēļai.

Vietne labi darbojas visās jaunākajās pārlūkprogrammās, tostarp Chrome, Firefox un Safari. Izkārtojums ir vienkāršs, jums nebūs problēmu atrast nepieciešamo.

Plusi

 • Lai veiktu darbu, jums nebūs jāinstalē rīks
 • Labi darbojas visās pārlūkprogrammās
 • Izkārtojums un dizains ir lietotājam draudzīgs

Cons

 • Ja galu galā aizverat cilni, jums būs jāsāk no jauna

Lietotnes

Ir divas Binance lietotnes – Binance Desktop App un Binance Mobile App.

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binance lejupielādes lietotnes lapa

Programma Desktop izskatās gluži kā rīka pārlūkprogrammas versija. Tas patiesībā ir laba lieta, jo, ja esat pieradis pie platformas pārlūka versijas, jums nebūs grūti lietot lietotni.

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binance operētājsistēmā Android & iOS APP izlaidums

Tas pats attiecas uz mobilo lietotni. Tas darbojas labi gan iOS, gan Android ierīcēs un neaizņem daudz vietas. Uz platformas ir viegli pārvietoties no viena loga uz otru. Jums nebūs vajadzīgs ilgs laiks, lai uzzinātu, kā tas darbojas, un atrast nepieciešamo.

Plusi

 • Lietotne nozīmē, ka Binance varat izmantot, atrodoties ceļā
 • Abas lietotnes piedāvā augstu lietojamību
 • Piedāvā visas pārlūka versijas funkcijas

Cons

 • Android lietotne var bieži sasalst

Depozīta laiks

Modinātājs uz rēķiniem ilustrācija

Tā kā noguldījumi Binance tiek apstrādāti, izmantojot vairākus maksājumu kanālus, laiks ievērojami atšķiras atkarībā no jūsu ģeogrāfiskās atrašanās vietas un maksājuma veida.

Labākais variants ir noguldīt, izmantojot digitālās monētas, tā ir ātrākā metode. Bet atcerieties, ka dažas monētas var nebūt pieejamas, jo maki tiek pakļauti apkopei. Turklāt dažām monētām ir nepieciešamas īpašas piezīmes un adreses.

Kredītkartes pārskaitījumi ir arī labs risinājums. To izpilde aizņem līdz 30 minūtēm. No jums var tikt iekasēta maksa 3,5% apmērā par darījumu (vismaz 10 USD).

Kalps, nomāts zemes gabals, la, planšetdators, illustration

Jums var būt jāiesniedz papildu identifikācijas dokumenti, lai izmantotu noteiktus maksājuma veidus, tostarp kredītkartes.

SALĪDZINĀJUMS

Etoro logotips

Etoro

 • Sāciet ātri tirgoties; augstas robežas
 • Vienkāršs veids, kā jaunpienācējiem iegūt bitkoīnus
 • Jūsu kapitāls ir apdraudēts

PĒRC TAGAD

Mēs neveicinām, neapstiprinām un neiegūstam komisijas naudu no jebkāda veida vērtspapīru, tostarp CFD, tirdzniecības, tomēr eToro pieprasa, lai mēs jums sniegtu šādu atrunu: CFD ir sarežģīti instrumenti un ar lielu risku ātri zaudēt naudu sakarā ar piesaistīt. 62% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar šo nodrošinātāju. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD, un vai varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku.

Coinmama logotips

Coinmama

 • Darbojas gandrīz visās valstīs
 • Augstākie ierobežojumi bitkoīnu iegādei ar kredītkarti
 • Uzticams un uzticams brokeris

PĒRC TAGAD Kraken logotips

Krakena

 • Lieliska likviditāte un zemas maksas
 • Atbalsta lielāko daļu valstu
 • Uzticama apmaiņa, sākta 2011. gadā

PĒRC TAGAD Binance logotips

Binance

 • Lielākā apmaiņa uz Zemes
 • Viegli izmantot
 • Zema maksa

PĒRC TAGAD

Cik ātri Binance Exchange nosūta jūsu monētas?

Gaismas ātruma koncepcija

Binance nepiedāvā tūlītēju izņemšanu; pat ātrākā metode prasa līdz 12 stundām.

Saskaņā ar Binance teikto, izņemšana var būt lēnāka, ja jūs neatbilstat noteiktajām drošības prasībām. Atkarībā no jūsu iestatījumiem var būt daži nosacījumi. Tie ietver “Sūtīt e-pastu, piesakoties” un “Monitor izņemšanu pēc IP”.

Apsveriet iespēju aktivizēt 2FA, lai paātrinātu izņemšanas procesu. Konti bez 2FA var būt lēni.

Binance Exchange pārskats: kā pirkt un pārdot Binance

Izveidot konta infografiku

Izmantojot platformu Binance, ir diezgan viegli pirkt un pārdot Bitcoin vai jebkuru citu valūtu.

Šeit ir detalizēts ceļvedis, kas palīdzēs jums sākt darbu:

Izveidot kontu

Jums būs jāsaņem konts, lai varētu tirgoties, izmantojot Binance. Ej šeit un reģistrējies par bezmaksas kontu.

 • Barojiet nepieciešamo informāciju
 • Atzīmējiet izvēles rūtiņu “Es esmu beidzies …”.
 • Noklikšķiniet uz Izveidot kontu;
 • Pārbaudiet savu e-pasta adresi, izpildot e-pastā sniegtos norādījumus.

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binance reģistrācijas konta lapa

Reģistrēties var arī, izmantojot lietotni. Lejupielādējiet un instalējiet jaunāko versiju no AppStore vai Google Play un veiciet šīs darbības:

 • Atveriet izvēlni Konts un pieskarieties Reģistrēties.

 • Ievadiet nepieciešamo informāciju, pārbaudiet “Es piekrītu…” un noklikšķiniet uz Reģistrēties

 • Aizpildot nelielu mīklu, jums tiks lūgts apstiprināt, ka esat cilvēks.

 • Pārbaudiet savu e-pasta adresi, izpildot e-pastā sniegtos norādījumus.

Piezīme: Jūs varat atstāt novirzīšanas sadaļu tukšu, ja vien kāds uz jums nav norādījis uz vietni.

Verificēt kontu

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binance atbalsts – FAQ lapa

Lietotājiem lielākajā daļā valstu būs atļauts nopirkt Bitcoins pirms verifikācijas, taču ir svarīgi veikt šo papildu darbību, lai būtu drošībā.

Ja atrodaties ASV, pirms darbības turpināšanas lapā jums tiks lūgts verificēt savu kontu. Process ir universāls un sastāv no četriem posmiem.

Lūk, kā to paveikt:

 • Atveriet sadaļu Lietotāju centrs un noklikšķiniet uz Identifikācija.
 • Ja esat reģistrējies kā fiziska persona, izvēlieties Personiski. Biznesa lietotājiem jāizvēlas Uzņēmējdarbība.
 • Norādiet nepieciešamo informāciju un augšupielādējiet attiecīgos dokumentus.

Pieņemtie dokumenti ietver:

 • Pase
 • Valsts personas apliecība
 • Vadītāja apliecība

 • Jums var būt iespēja augšupielādēt papildu dokumentus, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu.
 • Jums tiks lūgts noklikšķināt uz selfija, kurā atrodas papīrs ar ekrānā redzamu kodu. Uzņēmums to izmanto, lai pārbaudītu, vai augšupielādētie dokumenti jums pieder. Binance ir īpašas prasības attiecībā uz pašbildēm un dokumentiem, t.i., tām jābūt krāsainām, nerediģētām utt. Noteikti izlasiet tās lapā.
 • Augšupielādējiet savu selfiju un pārejiet uz nākamo soli.
 • Pēdējais solis ietver sejas pārbaudi. Lai sāktu procesu, noklikšķiniet uz “Es apstiprinu, ka tas esmu es”.

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binance lietotāja centrs

Binance izmanto sejas atpazīšanas tehnoloģiju, lai pārbaudītu kontus un darījumus.

Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus un izveidojiet selfiju. Jums tiks lūgts pagriezt, pamirkšķināt un izlīdzināt seju ar ekrānā redzamo pārklājumu. Process ir kļūdains, un tas var prasīt vairākus mēģinājumus.

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binance lietotāja centrs

Noklikšķinot uz attēla, jums būs jānoņem piederumi, tostarp cepures un brilles. Pārliecinieties, ka atrodaties telpā ar labu apgaismojumu.

Pēc pabeigšanas jums būs jāgaida apmēram 48 stundas, lai uzzinātu no uzņēmuma. Ja tas izdosies, jums būs verificēts konts. Ja nē, uzņēmums to uzsvērs. Varat arī sazināties ar komandu, ja pēc vairākiem mēģinājumiem jums neizdodas un visi jūsu dokumenti ir pareizi.

Nodrošiniet savu kontu ar divu faktoru autorizāciju

Divu faktoru autentifikācijas jēdziens

Mēs iesakām pirms darījuma veikšanas aizsargāt savu kontu. Tas nav obligāti, taču ir svarīgi paātrināt procesu un aizsargāt ietaupījumus.

Lai aizsargātu savu kontu, rīkojieties šādi:

Piesakoties Binance, jūs redzēsit uznirstošo logu, kurā būs lūgts iespējot 2FA.

Varat izvēlēties Google autentifikāciju vai īsziņu autentifikāciju atkarībā no tā, kurš jums šķiet drošāks.

Binance.com ekrānuzņēmums 2FA rokasgrāmata par Binance akadēmiju

Neuztraucieties, ja neredzat uznirstošo logu. Ritiniet uz leju un apskatiet lapas apakšējo labo stūri. Tiks parādīta opcija iespējot Google autentifikāciju. Noklikšķiniet uz tā.

Binance.com ekrānuzņēmums 2FA rokasgrāmata par Binance akadēmiju

Jums tiks lūgts lejupielādējiet lietotni 2FA pieejams darbvirsmas, iOS un Android lietotājiem.

Instalējiet lietotni savā ierīcē un ekrānā noklikšķiniet uz “Nākamā darbība”. Tajā tiks parādīts QR kods, kas jums būs jākašķē ar lietotni.

Atstājiet Binance 2FA lapu atvērtu, pieskarieties lietotnei savā ierīcē un atrodiet pogu Pievienot kontu, kas norādīta lapas apakšdaļā..

Binance Exchange Pievienot kontu Pievienojiet kontu Authy – Iespējojiet 2FA Binance

Kad tas ir izdarīts, norādiet tālruņa kamerā uz kodu datora ekrānā un noklikšķiniet uz “Skenēšanas kods”. Lietotne skenēs kodu un iestatīs lietošanai 2FA marķieri.

Skenējiet QR kodu no lietotnes Authy Skenējiet QR kodu 2FA marķierim – Iespējojiet 2FA Binance

Jums nebūs daudz jādara, jo process lielā mērā notiek automātiski.

Kad skenēšana būs pabeigta, lietotne lūgs ievadīt Binance konta nosaukumu. Piešķiriet tam vēlamo vārdu un noklikšķiniet uz Gatavs.

Lietotne parādīs Binance 2FA kontu ar 6 ciparu kodu, kas mainās ik pēc 30 sekundēm.

Binance Exchange 6 ciparu autentifikācijas kods Nejauši ģenerēts Binance marķieris – Iespējojiet 2FA Binance

Atgriezieties cilnē Binance un apskatiet ekrānu. Ekrānā redzēsiet 16 ciparu burtciparu rezerves atslēgu. Pierakstiet to un pārliecinieties, ka tas ir drošībā. Šis kods jums būs nepieciešams, ja jums kādreiz būs jāverificē savs konts. Kad tas ir izdarīts, noklikšķiniet uz Nākamā darbība.

Sistēma lūgs ievadīt vairāk informācijas, tostarp paroli un Authy ģenerēto sešciparu kodu.

Tagad, kad esat iespējojis 2FA, Binance lūgs ģenerēt un ievadīt kodu, izmantojot lietotni Authy, katru reizi, kad mēģināt pierakstīties, atsaukt vai veikt darījumu..

Binance Exchange ģenerē 2FA kodu Binance Google autentifikācijas lapa

Noskatieties šo oficiālo videoklipu, ja jums joprojām ir jautājumi par Binance 2FA:

Kaut arī Authy tiek uzskatīts par uzticamāku, lietotāji var izvēlēties arī SMS pārbaudi.

Ja izvēlaties šo metodi, sistēma lūgs ievadīt jūsu mobilā tālruņa numuru. Pēc tam jūs saņemsit īsziņā kodu, kas jums jāievada vietnē, lai pārbaudītu, vai numurs pieder jums.

Ekrānuzņēmums no binance.com sms pārbaudes 2FA rokasgrāmata par Binance akadēmiju

Jūs saņemsiet kodu katru reizi, kad mēģināt pieteikties savā kontā.

SMS verifikācija ir vienkāršāka nekā Authy pārbaude, taču abiem ir savi mīnusi. Īsziņu saņemšanai ir nepieciešama mobilā uztveršana, savukārt Authy lietotājiem ir jāinstalē papildu lietotne.

Soli pa solim, kā pievienot maksājuma veidus Binancei

Lai tirgotu kriptogrāfijas pakalpojumus biržā, jums jāiemaksā līdzekļi savā kontā. Šeit ir sniegts soli pa solim, kā to izdarīt:

Kredītkartes pievienošana

Binance Exchange atbalsta kredītkartes (Visa un MasterCard). Lai to izmantotu kriptonauda pirkšanai, kontā būs jāpievieno derīga karte.

Kā pirkt ar kredītkarti Binance Exchange Pērciet kriptogrāfiju ar kredītkarti / debetkarti par Binance

Lūk, process:

 • Ierīcē atveriet lietotni Binance, noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes un pieskarieties opcijai Pirkt ar kredītkarti.
 • Pēc tam jums tiks lūgts izvēlēties vēlamo valūtu un ievadīt summu. Šajā lapā tiks parādīta kopējā pasūtījuma summa, ieskaitot visas maksas. Vispirms varat arī ievadīt summu, un lapā tiks parādīts monētu skaits, ko varat iegādāties par šo summu, pamatojoties uz mainīgajām tirgus vietām.

Binance Exchange ievadiet kredītkartes datus Binance Exchange ievadiet kredītkartes datus

 • Kad tas ir izdarīts, noklikšķiniet uz Pirkt tūlīt un gaidiet, kamēr sistēma apstrādās jūsu pieprasījumu. Jums tiks parādīts pasūtījuma kopsavilkums. Pārejiet caur to un pārbaudiet opciju “Esmu izlasījis ..” un noklikšķiniet uz “Pāriet uz maksājumu”..

Apstipriniet pasūtījumu Binance Exchange Apstipriniet pasūtījumu Binance Exchange

 • Tagad lietotne lūgs ievadīt kredītkartes datus. Lai šī metode darbotos, kartē norādītajam vārdam ir jāatbilst jūsu konta nosaukumam.

 • Ievadiet un pārbaudiet visu savu informāciju un noklikšķiniet uz “Maksāt tūlīt”.

 • Tagad sistēma pārbaudīs jūsu kartes datus. Ja jūs pirmo reizi veicat Binance depozītu, izmantojot kredītkarti, jums tiks lūgts apstiprināt savu e-pastu un tālruņa numuru.

 • Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus un pēc tam noklikšķiniet uz “TURPINĀT”.

Binance Exchange Simplex maksājums ir pārbaudīts E-pasta un tālruņa numura verifikācija vietnē Simplex

 • Lai process tiktu pabeigts, jums tiks lūgts pārbaudīt savu identitāti. Augšupielādējiet derīgu dokumentu, piemēram, pasi vai autovadītāja apliecību. Dokumentam nav jābūt tam pašam, kuru izmantojāt, lai pārbaudītu savu identitāti, kad izveidojāt kontu, tomēr tam jāatbilst informācijai jūsu kontā.

Binance Exchange augšupielādējiet derīgu dokumentu Augšupielādējiet dokumentus identitātes pārbaudei

 • Sistēma vai nu nekavējoties pārbaudīs jūsu dokumentus, vai arī lūgs jūs pagaidīt. Ja tas tiks pieņemts, jums tiks paziņots, un jūsu konts tiks ieskaitīts aptuveni 2–4 stundu laikā. Ja noraidīsit, jūs saņemsiet e-pasta ziņojumu par to.

Lai gan šī metode ir efektīva, tai ir ģeogrāfiski ierobežojumi, un tā nedarbojas visās valstīs un dažos ASV štatos, tostarp Ņujorkā, Havaju salās, Vašingtonā, Džordžijā un Konektikutā.

Debetkartes pievienošana

Atšķirībā no kredītkartēm, debetkartes var pievienot jūsu Binance kontam, t.i., jums nebūs jāievada detalizēta informācija katru reizi, kad jāveic pirkums.

Lūk, process:

 • Atveriet vietni Binance un dodieties uz sadaļu Iestatījumi. Ritiniet uz leju un zem maksājumu pārvaldības redzēsiet pogu Pārvaldīt.

Binance Exchange, pievienojot debetkarti Binance atbalsta lapa – debetkartes pievienošana

 • Nākamajā lapā (ja tāda ir) redzēsit saistītos kontus. Pieskarieties ‘Pievienot jaunu kontu’ un izvēlieties ‘Debetkarte’.

Binance Exchange piesaistīts bankas konts Binance atbalsta lapa – debetkartes pievienošana

 • Padevējiet savu debetkartes informāciju, tostarp vārdu un adresi. Visai informācijai jāatbilst informācijai, kas atrodas jūsu Binance kontā.

Binance Exchange baro jūsu debetkartes datus Binance atbalsta lapa – debetkartes detaļu pievienošana

 • Pēc pievienošanas birža lūgs ievadīt ‘četrciparu kodu’, lai verificētu kontu. Neaizveriet ekrānu, jo tas jums liek sākt procesu no paša sākuma.

Binance Exchange konta darbība Debetkartes konta pārbaude uz Binance

 • Dodieties uz bankas izrakstu, lai atrastu kodu ar nosaukumu “PRM Binance.US;”
 • Lai pabeigtu procesu, ievadiet kodu.
 • Kad tas ir izdarīts, atgriezieties informācijas panelī un noklikšķiniet uz “Maks” un dodieties uz sadaļu “Depozīts”.
 • Depozīta lapā sadaļā ‘Depozīts no’ izvēlieties ‘Debetkarte’ un ievadiet summu USD.

Binance Exchange depozīts Depozīts no debetkartes par Binance

 • Pārbaudiet savu pasūtījumu un noklikšķiniet uz Izrakstīties, lai pabeigtu procesu. Summa tiks pievienota jūsu kontam 2 līdz 4 stundu laikā, ja visa informācija būs pareiza un jūsu kontā būs pietiekami daudz atlikuma.

Šī metode atbalsta arī ierobežotu monētu skaitu, kā minēts iepriekš, un, iespējams, tā nav pieejama visā pasaulē.

Bankas konta informācijas pievienošana

Daži lietotāji uzskata, ka bankas konts ir vienkāršākais un drošākais veids, kā iegādāties kriptovalūtu vietnē Binance. Lai to pievienotu savam kontam un izmantotu kriptogrāfiju iegādei, rīkojieties šādi:

Binance Exchange pamata bankas informācija Bankas konta pievienošana Binance

 • Piesakieties savā kontā, dodieties uz Iestatījumi, atrodiet Maksājumu pārvaldība un sadaļā Bankas konts noklikšķiniet uz Pārvaldīt.
 • Noklikšķiniet uz Saistīt jaunu kontu un izvēlieties vēlamo metodi.

Atlasiet Maksājuma veids bankas kontam Maksājuma veida izvēle Binance

 • Ievadiet informāciju, pārbaudiet informāciju un pabeidziet procesu. Visai informācijai jāatbilst informācijai, kas atrodas jūsu Binance kontā.

Atlasiet Bankas konts Bankas konta izvēle Binance

 • Kad tas ir izdarīts, dodieties uz informācijas paneli un noklikšķiniet uz “Seifs” un dodieties uz sadaļu “Depozīts”.
 • Depozīta lapā sadaļā ‘Depozīts no’ izvēlieties ‘Vads’ vai vēlamo metodi un ievadiet summu USD.
 • Pārskatiet savu pasūtījumu un pabeidziet to.

Depozīts USD Depozīts USD Binance

 • Jūs saņemsit atsauces kodu pa e-pastu un uz ekrāna. Atzīmējiet to un sazinieties ar savu banku, lai pārbaudītu darījumu, lai to pabeigtu. Tā nedarīšana var izraisīt kavēšanos.

Binance Exchange Wire Depozīta informācija Binance Wire Depozīta informācija

Kriptogrāfijas finansēšanas konts

Binance atbalsta vairāk nekā 150 digitālās monētas, un jūs varat izmantot jebkuru no tām, lai iegādātos vēlamo valūtu. Lūk, kā:

 • Piesakieties savā kontā, dodieties uz sava profila ikonu labajā stūrī un nolaižamajā izvēlnē noklikšķiniet uz Depozīts.

Binance Exchange finansēšanas konts ar kriptogrāfiju Finansēšanas Binance konts ar kriptogrāfiju

 • Izvēlieties monētu, kuru vēlaties deponēt. Precīzs depozīta process ir atkarīgs no monētas, kuru jūs deponējat. Dažos gadījumos jums var lūgt piezīmi.

 • Ekrānā tiks parādīta unikāla depozīta adrese. Neveiciet kļūdas, jo katrai valūtai ir atšķirīga depozīta adrese. Nosūtot ETH uz BTC, jūs varat zaudēt savas monētas.

Binance Exchange finansēšanas konts ar kriptogrāfiju Depozīta kriptogrāfija Binance

 • Nokopējiet adresi, dodieties uz savu maku un pārsūtiet summu uz norādīto adresi.

 • Procesa pabeigšana var ilgt apmēram 10 minūtes. Kad process būs pabeigts un summa tiks pievienota jūsu kontam, jūs saņemsiet e-pastu.

 • Kad esat pabeidzis, varat doties uz Atlikumi, lai pārbaudītu, vai summa ir pievienota jūsu kontam.

Soli pa solim Bitcoin un kriptogrāfijas pirkšana Binance

Iepriekš esošajā sadaļā mēs esam paskaidrojuši, kā iegādāties monētas vietnē Binance. Dažas metodes neļauj ‘noguldīt’ līdzekļus, tos varat izmantot tikai monētu iegādei.

Vieglākais veids, kā iegādāties jebkuru monētu, ir pieteikties, dodieties uz pirkšanas sadaļa, ievadiet summu, izvēlieties maksājuma veidu un apstrādājiet pieprasījumu.

Monētu iegāde Binance Monētu iegāde Binance

Jums tiks lūgts iemaksāt summu vai verificēt savu informāciju, pamatojoties uz maksājuma veidu.

Piemēram, ja izmantojat skaidras naudas atlikumu un jūsu makā ir pietiekami daudz, darījumu varat pabeigt pēc 2FA procesa pabeigšanas.

Ja izvēlaties kredītkarti, jums būs jāievada rekvizīti un jāpārbauda konts.

Noskatieties šo videoklipu, lai iegūtu vairāk informācijas:

Soli pa solim Bitcoins un Crypto pārdošanas Binance

Lūk, kā pārdot monētas vietnē Binance:

 • ielogojieties savā kontā.

 • Dodieties uz Exchange un izvēlieties Basic vai Advanced.

 • Ja izvēlēsieties Pamata, jūs nonāksit lapā ar virkni sveču diagrammu un datiem.

Binance tirdzniecības biržas pārskats Binance tirdzniecības biržas pārskats

 • Tāpat kā Forex, jums būs jātirgojas ar altkīniem pa pāriem. Lielākā daļa monētu tiek tirgotas pret BTC, taču ir pieejamas arī citas iespējas.

 • Ekrāna augšējā labajā stūrī jūs atradīsit pieejamos pārus. Atcerieties, ka jūs varat tirgoties tikai ar pāri, kurā ir ieskaitīts jūsu konts. Arī maksimālā summa ir atkarīga no jūsu makā esošās summas.

 • Atlasiet monētu, ar kuru vēlaties savienot pārī.

 • Noklikšķiniet uz vēlamā pāra, un lapa jūs aizvedīs uz to (šajā gadījumā mēs izvēlējāmies Iota / BTC tirgu).

Binance tirdzniecības pāri Tirdzniecības pāru atlase Binance

 • Tagad atlasiet interesējošo pasūtījuma veidu:
 • Ierobežot pasūtījumus
 • Tirgus pasūtījumi
 • Stop-limit rīkojumi

Binance tirdzniecības pāri Tirdzniecības pāru pasūtījuma izpilde Binance

 • Ja vēlaties pabeigt darījumu uzreiz, izvēlieties opciju Market un ievadiet vēlamo summu.
 • Gatavs, pirkts vai pārdots. Jūs esat pārdevis vienu monētu otrai.

Kā izņemt līdzekļus no Binance

Lūk, kā izņemt naudu, izmantojot Binance:

 • Piesakieties savā kontā un nolaižamajā izvēlnē dodieties uz sadaļu Izņemt.

Izņemiet līdzekļus no Binance Kā izņemt līdzekļus no Binance

 • Izvēlieties monētu, kuru vēlaties izņemt. Atcerieties, ka dažās valūtās tehniskās apkopes dēļ dažreiz nav iespējams izņemt naudu.

Izņemiet līdzekļus no Binance Kā izņemt līdzekļus no Binance

 • Atlasiet summu, kuru vēlaties izņemt. Šajā lapā tiks parādīta maksimālā summa, kuru varat izvēlēties, ja vēlaties iztukšot savu maku.

 • Tagad jums tiks lūgts ievadīt galamērķa adresi. Nokopējiet un ielīmējiet to no sava seifa vai pieskarieties pogai QR, lai skenētu kodu, ja jūsu maciņš to atbalsta. Varat arī iespējot izņemšanas baltais saraksts Lai atvieglotu izņemšanu nākamajā reizē, tiks noņemta nepieciešamība manuāli ievadīt seifa adresi.

Binance baltajā sarakstā atlasiet seifu Maka izvēle no Binance baltā saraksta

 • Kad tas ir izdarīts, noklikšķiniet uz Izņemt. Lai pabeigtu izņemšanas procedūru, jums tiks lūgts pabeigt 2FA procesu.

 • Pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu, jūs varat saņemt e-pastu ar papildu norādījumiem, lai pārbaudītu darījumu.

E-pasta apstiprinājums par atsaukšanu Binance e-pasta apstiprinājuma atsaukšana

 • Summa tiks pārskaitīta uz jūsu maku aptuveni 30 minūšu laikā.

Tā kā Binance piedāvā fiat pārus ierobežotās valstīs, jums, iespējams, nāksies konvertēt summu vietējā valūtā vai atbalstītajā valūtā no seifa, tiklīdz tā būs izņemta..

Vēlāk šajā Binance pārskatā esam apskatījuši, kā konvertēt kriptogrāfiju Binance finansēšanai.

Klientu atbalsts

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binance atbalsta lapa – FAQ sadaļa

FAQ sadaļa ir diezgan detalizēta. Ir arī rakstiski un video ceļveži jauniem un pieredzējušiem investoriem un tirgotājiem. Mums tie ļoti patika, jo viņi uz visiem ar tirdzniecību saistītiem jautājumiem atbild vienkāršiem vārdiem.

Klientu atbalsta ilustrācija

Tiem, kas vēlas sazināties ar komandu, ir tikai viena iespēja – atbalsta biļetes. Lai rakstītu uzņēmumam, jums nav jābūt dalībniekam. Viņi parasti atbild 24 stundu laikā un ir diezgan noderīgi. Papildus tam tiešraides tērzēšana ir pieejama visu diennakti, bet to nodrošina robots, kas atbalsta vairākas valodas, tostarp angļu, spāņu un turku..

Diemžēl platforma pašlaik nepiedāvā atbalstu pa tālruni. Tomēr jūs varat sazināties ar Binance Exchange aģentiem, izmantojot sociālo mediju.

Sabiedrības viedoklis

Sabiedriskās domas koncepcija

Šķiet, ka kopējā sabiedrības viedoklis ir pozitīvs, un šķiet, ka lietotāji ļoti uzticas zīmolam. Tas saņem lielu atzinību par palīdzību iesācējiem un darbību veikšanu, lai ieviestu vairāk rīku un funkciju.

Vai apmaiņa ir publiski izteikta par kriptogrāfijas jautājumiem?

Ekrānuzņēmums no binance.us mājas lapas Binance ASV mājas lapa

Binance nav pārāk izteikta par kriptogrāfijas politiku, taču tā ievēro noteikumus. Kad mainījās noteikumi, uzņēmums ātri bloķēja starptautisko platformu ASV lietotājiem.

Tā nāca klajā ar vietējo vietnes versiju, lai apmierinātu ASV klientus. Turklāt komunikācijā uzņēmums izrādās godīgs. Pēc miljonu dolāru uzlaušanas tā izlaida detalizētu emuāru, lai nodrošinātu, ka viņu nauda ir drošībā.

Vai apmaiņai ir kādi patenti?

Reģistrēto zīmju koncepcija

Binance nepieder patenti saskaņā ar CBInsights, tomēr baumas liecina, ka uzņēmums strādā pie patentētas tirdzniecības platformas kopš tā laika, kad Tzero patentēja savu integrācijas platformu.

Vai birža ir ieguvusi vai radījusi strīdīgus rīkus?

Trīs personas apspriež ilustrāciju

Binance parasti izvairās no pretrunām, tomēr daudzi eksperti apšaubīja tās lēmumu iegādāties CoinMarketCap. Pastāv bažas par platformas pieaugošo spēku un spēju ietekmēt cenas.

Vai valūtas maiņas monitors sūta un saņem monētas?

Palielināms stikls uz diagrammu ilustrācijas

Jautājums nav ļoti skaidrs, daži eksperti uzskata, ka Binance uzrauga, kur un kam jūs sūtāt un saņemat monētas. Bet mums vēl nav skaidras ainas, jo uzņēmums nav sniedzis oficiālu paziņojumu par šo tēmu.

Daži lietotāji apgalvo, ka pieaugošā valdības izsekošana varētu piespiest Binance sekot līdzi darījumiem, taču mēs vēl par to neesam dzirdējuši no ierēdņiem.

Drošība

Hacks un noplūdes vēsture

Brīdinājuma zīme uz datora koncepcijas

Kā minēts iepriekš, Binance tiek uzskatīts par drošu, taču tam ir bijusi uzlaušana un noplūde.

Apmaiņa bija ziņās par vairāk nekā 60 000 klientu iespējamo datu noplūdes izmeklēšanu, kuri 2018. un 2019. gadā nosūtīja KYC informāciju apmaiņai.

Tika uzskatīts, ka šis trūkums ir bijis uzlaušanas rezultāts 2019. gadā, kad zagļi no biržas nozaga kriptonaudu 40 miljonu ASV dolāru (7 000 BTC) vērtībā. Uzņēmums zādzību meklēja vienā makā.

Monētu turēšanas biržā riski

Investori izvēlas digitālās monētas, lai saglabātu savu naudu drošībā un vērotu tās pieaugumu. Tomēr šādi lēmumi var būt riskanti, jo virtuālās monētas ir ļoti nepastāvīgas, un cenas var pieaugt vai pazemināties bez brīdinājuma.

Papildus tam pastāv arī citi monētu turēšanas biržā, piemēram, Binance, riski:

Iesaldēti konti

Iesaldētu kontu jēdziens

Binance ir ļoti stingra attiecībā uz drošību, un ir zināms, ka tā iesaldē kontus, kurus tā uzskata par krāpnieciskiem.

Tā kā sistēma ir automatizēta, var tikt bloķēti arī īsti konti, kas atbilst visām vadlīnijām. Kamēr jūsu konts ir bloķēts, jūs nevarēsit veikt darījumus vai piekļūt saviem līdzekļiem.

Hacks

Bitcoins maka ilustrācijā

Mēs negribam jūs biedēt, bet patiesība ir tāda, ka naudas zaudēšanas risks ir augsts, tāpēc iesakām izvēlēties uzticamu maku vai valūtu, kas nodrošina aizsardzību un apdrošināšanu, piemēram, Binance.

Maksātnespējīgas biržas

Kalps, nomāts zemes gabals, brilles, looking, uz, charts

Zaudējumi uzlaušanas, datu pārkāpumu un citu šādu iemeslu dēļ var izraisīt apmaiņas maksātnespēju vai bankrotu. Lai gan lielākā daļa apmaiņas sola, ka jūs atgūsiet naudu, ja tā kļūs maksātnespējīga, patiesība ir tāda, ka nav garantiju, un process var būt ļoti nogurdinošs un ilgs.

FDIC apdrošināšana?

FDIC logotips

Dažās biržās, piemēram, Binance, klienta USD depozīti tiek turēti FDIC apdrošināto finanšu iestāžu “apvienotajos brīvības atņemšanas kontos”. Tas ir uzticams veids, kā pasargāt no zaudējumiem.

Apmaiņas dīkstāves

Privātums

Vai birža respektē savu klientu privātumu??

Pēc uzņēmuma domām, tas “respektē lietotāju privātumu un neapkopos, neizpaudīs un neizmantos KYC informāciju tikai likumīgiem uzņēmējdarbības mērķiem”.

Kiberdrošības koncepcija

Mēs vēlētos ticēt, ka Binance nopietni izturas pret saistībām, kas saistītas ar privātumu. Tas nav bijis jaunumos par privātu datu nopludināšanu, un tiek cienīts par klientu privātuma ievērošanu.

Vai tam nepieciešama atbilstība KYC un AML? Ja jā, tad kādā līmenī?

Binance ir ieviesti pasākumi, lai izpildītu gan “Pazīsti savu klientu” (KMC), gan naudas atmazgāšanas novēršanas (AML) prasības. Tā kā katrai valstij ir savi likumi, kas regulē šos pasākumus, mums nav īpašu standartu.

AML burti

Binance ir sadevies rokās ar Refinitiv, KYC pakalpojumu sniedzēju uzņēmumu, kas saistīts ar Chainalysis un Thomson Reuters. Tas nesen bija arī ziņās par IdentityMind pakalpojumi “uzlabot esošos datu aizsardzības un atbilstības pasākumus” pēc tam, kad pagājušajā gadā apmaiņa bija pakļauta ugunsgrēkam hakeru dēļ.

Vai tas ļauj tirgot jebkādu vērtību bez KYC vai AML?

Vīrietis reģistrē ilustrāciju

Binance Global ir viena no nedaudzajām platformām, kas lietotājiem ļauj tirgoties bez verifikācijas ar ierobežojumu līdz 2 BTC dienā. Tomēr uzņēmums var atzīmēt jūsu kontu, ja konstatē aizdomīgus darījumus. Tas izraisīs jūsu konta bloķēšanu, ja vien jūs nenorādīsit nepieciešamo informāciju.

No otras puses, ASV lietotāji nevar tirgoties, neiesniedzot personu apliecinošus dokumentus, kā to prasa KYC un AML. Tas ir tāpēc, ka KYC noteikumi dažādās valstīs atšķiras.

Vai viņi izdzēsīs jūsu personas datus, ja jūs tos pieprasīsit?

GDPR koncepcija

Binance var dot jums iespēju pieprasīt neatgriezeniski dzēst datus, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu. Jaunākajā oficiālās vietnes privātuma politikā ir iekļauti elementi no Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR). Tomēr šādi pakalpojumi var nebūt pieejami ārpus Eiropas Ekonomikas zonas.

Turklāt mēs atradām arī ziņojumus, ka Binance pilnībā neatbilst GDPR, tomēr mēs nevarējām pārbaudīt šādu informāciju.

Parastās Binance Exchange veida izkrāpšanas, no kurām jāizvairās

Brīdinājuma zīme uz datora ilustrācijas

Augstas drošības dēļ risks tikt apkrāptam Binance ir nulle. Drošības nolūkos nekad nekopīgojiet savus personiskos datus, tostarp dokumentus, ar citiem.

Salīdzinājums ar citām biržām

Lai gan Binance ir lielisks, tā nav jūsu vienīgā iespēja iegādāties vai tirgot digitālās monētas. Šeit ir dažas Binance alternatīvas:

Krakena

Binance pret kraken

Krakena likumi ASV un Binance, šķiet, ir lielāks nosaukums visā pasaulē. Kraken pieņem vairāk fiat valūtu nekā Binance. Viņi abi tiek uzskatīti par drošiem, tomēr Binance jau iepriekš ir uzlauzts, turpretī Kraken ir zināms, ka lielākoties nav hakeru.

Mēs nevaram būt pārliecināti, kurš no tiem ir pieejamāks, jo abiem ir atšķirīga maksu struktūra. Neskatoties uz to, Kraken, atšķirībā no Binance, iekasē maksu, pamatojoties uz jūsu tirdzniecības uzskaiti.

Monētu bāze

Binance pret monētu bāzi

Coinbase ir viens no lielākajiem Binance konkurentiem. Daži apgalvo, ka Coinbase ir lielāks par Binance, taču mēs nevaram būt pārliecināti, jo tas nav norādīts CoinMarketCap.

Monētu bāze atbalsta 32 fiat valūtas atšķirībā no Binance, kas piedāvā ierobežotas iespējas Singapūrā, Džersijā, Ugandā un ASV. Tomēr Binance ir vairāk pieejami kriptopāri, jo Coinbase atbalsta tikai Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin un Ethereum. Turklāt Binance ir lētāka nekā Coinbase, kas iekasē līdz 3,99%.

Bittrex

Binance pret bittrex

Bittrex bauda izcilu labo gribu, kāda tā bija 2014. gadā, dažus gadus pirms Binance. Tomēr ir zināms, ka Bittrex ir dārgāks, jo tā iekasē 0,25% tirdzniecības maksu, savukārt Binance iekasē tikai 0,1%.

Tie ir atbilstība drošībai un ērtai lietošanai, tomēr ir zināms, ka Binance piedāvā labāku klientu atbalstu.

Robinhood Crypto

Binance pret robinhood kriptogrāfiju

Robinhood Crypto ir jauna platforma, kas atbalsta vairākas valūtas un piedāvā nulles maksu darījumus. Tas piedāvā mazāk monētu nekā Binance, bet ir draudzīgs klientam, nākotnē plānojot paplašināties arī citos reģionos.

Būtībā tā ir bez komisijas maksas akciju tirdzniecības lietotne, kas paredzēta ASV lietotājiem, bet ir pieejama vairākās citās valstīs. Robinhood piedāvā arī vairāk finansēšanas iespēju nekā Binance, taču tas vēl neatstāj zīmi nozarē, jo kriptogrāfijas platforma joprojām ir sākuma stadijā.

Plānotā biržas paplašināšana

Šoka viļņu koncepcijas paplašināšana

Binance ir pievienojis platformai vairākas jaunas funkcijas un pakalpojumus. Saskaņā ar ziņojumiem platforma veic sarunas par iekļūšanu vairāk ASV tirgos un paplašināšanos visā pasaulē.

Turklāt mēs varam dzirdēt arī par to, ka Binance piedāvā vairāk fiat valūtas.

Binance funkcijas un pakalpojumi

Blockchain ilustrācijas koncepcija

Kā minēts iepriekš, Binance ir vairāk nekā tikai tirdzniecības platforma. Tā ir pilnīga blokķēdes ekosistēma un piedāvā dažādus pakalpojumus.

Apskatīsim visu platformas piedāvājumu:

Brokeru darbība

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binance brokeru programmas lapa

Binance Broker programma ļauj uzņēmumam sadarboties ar desmitiem brokeru, lai audzētu ekosistēmu. Uzņēmums ir izveidojis neticamas, augstas frekvences tirdzniecības sistēmas brokeriem no visas pasaules.

Sistēma atbalsta nākotnes brokeru tirdzniecību un ir populāra, piedāvājot augstu likviditāti, tirdzniecības dziļumu un komisijas dalīšanu. Programma atbalsta piekļuvi KPI galvenajam režīmam un ļauj nākotnes un spot brokeriem ātri piekļūt tirdzniecībai. Tas ir ievērojami samazinājis attīstības slieksni, lai būtu Binance Broker.

Jūs varat nopelnīt līdz 60% no tirdzniecības maksām kā brokeris, vienlaikus izmantojot uzņēmuma neticamo drošības un aktīvu pārvaldības infrastruktūru.

Kas mums visvairāk patīk šajā programmā, ir iespēja saņemt pielāgotu atbalstu un mārketinga konsultācijas. Tas var palīdzēt brokeriem sasniegt jaunus pircējus un veidot nišu.

Rokas balvas kauss

Ir zināms, ka uzņēmums apbalvo 10 vislabākos brokerus tirdzniecības apjoma ziņā, piedāvājot prēmijas. Bonusa finansēšanai tā izmanto 10% no ieņēmumiem, kas gūti, izmantojot Binance Broker programmu.

Turklāt partneri regulāri saņem ielūgumus arī uz Binance pasākumiem, ieskaitot Ikgadējā globālā brokera partneru konference. Tas var būt lielisks veids, kā uzzināt vairāk par biznesu un tīklu ar citiem nozares pārstāvjiem.

Lai iegūtu tiesības piedalīties programmā, veiciet tālāk norādītās darbības.

Sarkana cilvēka galva izceļas ar jēdzienu

 • Uzturiet Binance kontā vismaz 3000 BNB.

 • Esi iestāde, kurā ir vismaz 20 000 lietotāju. Tajā ietilpst akciju tirdzniecības platformas, vērtspapīru brokeri, obligāciju tirgotāji utt.

 • Tam vajadzētu sasniegt minimālo mēneša tirdzniecības apjomu 1000 BTC. Tie, kas nepilda šo prasību, tiks iekļauti uzraudzības sarakstā un tiks brīdināti. Ja jūs divus mēnešus pēc kārtas neizpildīsit šo prasību, jūs tiksit diskvalificēts.

 • Jādarbojas ar neatkarīgu grāmatvedības un produktu sistēmu un jāizmanto zīmola nosaukums tikai klientu iegūšanai.

Komisija un prasības laiku pa laikam var mainīties. Pārbaudiet oficiālo vietni par jaunākajiem atjauninājumiem.

Apmaiņa

Zelta kriptokoīnu saraksts

Dienas beigās Binance būtībā ir centralizēta kriptovalūtas apmaiņa. Jūs varat tirgot Bitcoin un simtiem citu valūtu tikai dažu sekunžu laikā. Dodieties uz oficiālo vietni, ievadiet naudas summu, kuru vēlaties iztērēt, izvēlieties vēlamo monētu un nospiediet ‘Pirkt’..

Pārdošana ir tikpat vienkārša kā pirkšana, dodieties uz platformu un izvēlieties monētu, kuru vēlaties pārdot, un ievadiet apjomu.

Ekrānuzņēmums no binance.com apmaiņas pakalpojuma Binance valūtas maiņas pakalpojums

Uzņēmums pieņem vairākas valūtas, ieskaitot USD, Eiro, AUD, AED, CAD, ** INR, utt. Ir vairākas norēķinu iespējas, tostarp bankas kartes, Binance seifs un e-maki atkarībā no jūsu atrašanās vietas.

Maksimālā summa, ko varat iztērēt vienā darījumā, ir 5000 USD (pērkot) un 10 000 USD (pārdodot), tomēr tā var mainīties dažādās valstīs.

Vairumā gadījumu jums būs jāsniedz personas informācija, tostarp atrašanās vietas dokumenti, lai verificētu savu identitāti, pirms tiek atļauts veikt darījumu. Process var ilgt līdz 48 stundām.

Vislabāk apmaiņā ir tas, cik viegli to ir izmantot. Tas labi darbojas visās ierīcēs, tostarp mobilajos tālruņos. Lai viss būtu vienkāršāk, varat ierīcē lejupielādēt īpašu lietotni.

Stakošanas pakalpojumi

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binanace stake Service lapa

Binance ir viena no nedaudzajām apmaiņas iespējām miets.

Uzņēmums slidošanu definē kā “līdzekļu turēšanas procesu kriptogrāfijas makā, lai atbalstītu blokķēdes tīkla darbības”.

Lietotāji saņem atlīdzību par digitālo monētu noguldīšanu un glabāšanu. Staking ir saistīts ar Proof of Stake (PoS) mehānismu, kuru 2012. gadā ieviesa Skots Nadals un Saulainais Kings.

Binance tagad atbalsta vairāku PoS monētu, ieskaitot Algoranda (ALGO), Zvaigžņu (XLM), NEO (GĀZE), VeChain (VTHO), Ontoloģija (ONG), Trons (BTT), Stratis (STRAT), Qtum (QTUM), un Komodo (KMD).

Mēs nevarējām atrast daudz informācijas par to, kā Binance izplata atlīdzības. Uzņēmums iesaka sazināties ar aģentiem, lai uzzinātu vairāk, jo tas joprojām izstrādā mehānismu. Tomēr mēs zinām, ka sistēma iegūst bilanci, veicot stundas momentuzņēmumus, lai iegūtu dienas vidējo rādītāju.

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binance lielie produkti

Investori var gūt peļņu, neuztraucoties par mezglu izveidošanu, neuztraucoties par laika ilgumu, minimālajām likmju summām vai citiem šādiem parametriem.

Spēlēšana var būt sarežģīts process, lai saprastu. Dodieties šeit uz uzziniet vairāk par Binance likmju veidošanu un to, kā tas jums var nākt par labu.

Ārpusbiržas tirdzniecība

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binance tirdzniecības lapa

Binance nesen ieviesa ārpusbiržas portālu, lai palielinātu kriptogrāfijas pieņemšanu. Tā kā tā ir jauna iespēja, mēs daudz nezinām par ārpusbiržas tirdzniecību. Saskaņā ar oficiālo vietni portāls ir tiešs pieprasījums pēc piedāvājuma platformas, kas ļauj lietotājiem apstiprināt darījumus un saņemt ātrus norēķinus tieši savos Binance kontos..

Ārpusbiržas tirdzniecība atšķiras no apmaiņas pakalpojumiem, ko platforma piedāvā, jo tā notiek tieši starp divām pusēm. Tas ir piemērots tirgotājiem, kuri vēlas apmainīt vai tirgot milzīgu skaitu monētu.

Sistēma var atbalstīt lielus apjomus, un mēs noskaidrojām, ka tā piedāvā arī labāku likmi, veicot lielu bloku tirdzniecību.

Veidi, kā nopelnīt bezmaksas valūtu

Binance lietotāji var iegūt iespēju nopelnīt bezmaksas monētas. Stakšana ir labākais risinājums, ja vēlaties nopelnīt bezmaksas digitālās monētas, taču laiku pa laikam var būt arī citi piedāvājumi.

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binance novirzīšanas programmas lapa

Papildus tam jūs varat nopelnīt bezmaksas monētas, novirzot uz platformu citus lietotājus. Lai atsauktos uz cilvēkiem, varat izmantot savas novirzīšanas saites, novirzīšanas ID vai QR kodus.

Uzņēmums maksā līdz 40% komisijas maksu par veiksmīgiem darījumiem, ko veic jūsu draugi. Tomēr komisijas struktūru var saprast nedaudz sarežģīti.

Izdevumu kartes

Mēs mīlam šo Binance funkciju, jo tā atvieglo dzīvi un atrisina daudz problēmu, kas saistītas ar platformu.

Cilvēks norēķinās ar kriptocoin uz POS

Mēs zinām, cik grūti var būt digitālo monētu izmantošana rēķinu apmaksai vai pirkšanai tiešsaistē, jo ne visi veikali ir atvērti idejai par digitālo žetonu pieņemšanu. Jūsu vienīgā iespēja ir palikt pie tirgotājiem, kuri atbalsta digitālās monētas vai konvertē jūsu monētas skaidrā naudā, kas var aizņemt daudz laika.

Karte ir patiesi globāla, jo to pieņem vairāk nekā 46 miljoni tirgotāju, tostarp bezsaistes pārdevēji vairāk nekā 200 reģionos. Pakalpojums joprojām ir beta stadijā. Jūs varat ej šeit reģistrēties, ja kvalificējaties Binance kartei.

Atšķirībā no citām bankām Binance iekasē maksu nav gada vai mēneša maksas bet tur ir vienreizējas izmaksas 15 USD. Arī minimālais atlikums ir 15 USD, kas ir lieliski. Pārskaitījumi ir tūlītēji, un tos var apstrādāt, izmantojot lietotni, kad vēlaties.

Citi pakalpojumi

Papildus visām iepriekšminētajām funkcijām Binance piedāvā dažus produktus un pakalpojumus, kas īpaši paredzēti investoriem. Tie ietver:

Maržas tirdzniecība

Papildus tradicionālajai tirdzniecībai Binance piedāvā maržas tirdzniecības platformu, kas ļauj tirgoties ar aizņemto aktīvu, maksājot procentus par atlikumu. Maržas tirdzniecību pašlaik atbalsta tikai tie pāri, kuriem blakus ir “M”.

Lai izmantotu Binance Margin platformu, jums būs jāpārskaita aktīvi no tradicionālā vai apmaiņas maka uz Margin maku. Aizņemoties, jūs varat tirgot līdz pat 5x no sākotnējās summas. Jums būs jāmaksā stundas procenti īpašuma patiesajam īpašniekam.

Binance nākotnes līgumi

Binance Futures ir jauna tirdzniecības platforma, kas paredzēta, lai ļautu tirgotājiem izmantot kredītplecu un atvērt gan garās, gan īsās pozīcijas.

Izmantojot šo iespēju, uzņēmums sniedz tiešu konkurenci tādiem gigantiem kā tirgus.com. Mums patika tirdzniecības platformas dizains, to ir viegli izmantot.

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binance nākotnes pakalpojumu lapa

Reģistrējieties kontam, izvēlieties līgumu, veiciet pasūtījumu un pārvaldiet savu pozīciju. Lai gan tas ir lieliski, tas, salīdzinot ar citām platformām, izzūd, jo platformā var tirgot tikai ierobežotu skaitu monētu bez iespējas tirgot akcijas vai citus aktīvus.

Atbalstītās valūtas ietver:

 • (ETH) / USDT
 • (XRP) / USDT
 • (BCH) / USDT
 • (ADA) / USDT
 • (XLM) / USDT
 • (TRX) / USDT
 • EOS / USDT
 • (LTC) / USDT
 • (ETC) / USDT
 • (Saite) / USDT

Atbalstītie pasūtījumi ietver:

 • Limit Order
 • Stop-Limit rīkojums
 • Tirgus kārtība
 • Take-Profit-Limit rīkojums

Binance lietotājiem nebūs jāveido jauns konts, tomēr, no otras puses, jūs varat tirgoties tikai iemaksājot USDT.

Binance Labs

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binance laboratorijas lapa

Binance Labs ir Binance riska grupa, kas izveidota, lai ļautu un inkubētu kriptogrāfijas un blokķēdes kopienas un uzņēmējus.

Saskaņā ar oficiālo vietni, programmas misija ir “atbalstīt nozares projektus, kas palīdz izaugt lielākai blokķēdes ekosistēmai, pilnībā realizējot blokķēdes tehnoloģijas potenciālu un tās sociālo ietekmi, vienlaikus visā pasaulē palielinot kriptovalūtas ieviešanu”.

Lielie investori var izvēlēties citu iespēju un strādāt ar jaunizveidotiem uzņēmumiem, kuriem jau ir strādājošs produkts.

Programma ir pieejama visā pasaulē, tostarp Āfrikā, Ziemeļamerikā, Eiropā, Āzijā un Latīņamerikā. Tas koncentrējas uz stablecoin, naudas pārskaitījumiem, maksājumiem, savietojamību, lietotnēm un citiem šādiem kanāliem.

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binance laboratorijas lapa

Šī ir lieliska iespēja cilvēkiem, kuri vēlas būt daļa no nozares. Apsveriet šo iespēju, ja jums ir grūti izveidot nišu nozarē. Jūs varat izmantot Binance sasniedzamību, lai atrastu spēcīgu balstu un virzītu savu projektu.

Fiat pārdevējs

Ekrānuzņēmums no google.com lapas sadaļas Globālās P2P tirgotāju programmas lietojumprogramma Binance lietošanai

Binance dod lietotājiem iespēju būt a fiat pārdevējs. Lai pieteiktos programmai, jums būs jāaizpilda Google dokumentu veidlapa. Veidlapas aizpildīšana var aizņemt apmēram 15 minūtes, taču ne visi pretendenti tiek pieņemti.

Pēc apstiprināšanas jūs varēsiet izmantot daudzas platformas funkcijas un piedāvāt savus pakalpojumus vairāk cilvēku.

Binance Listing

Ekrānuzņēmums no binance.com lapas sadaļas Binance lietotāja centrs

Ja vēlaties, lai jūsu monēta tiktu iekļauta Binance sarakstā, jums būs jāatbilst platformas prasībām un jānosūta pieteikums ar visu nepieciešamo informāciju.

Arī atbildes saņemšana var ilgt apmēram mēnesi, tāpēc esiet pacietīgs. Uzņēmums ļauj jums pieteikties vairākas reizes, bet tas, iespējams, nav labākais risinājums. Labāk ir atjaunināt projekta gaitu, mainoties vai atkārtoti lietojot tikai tad, kad jūsu projekts pāriet uz nākamo soli.

No tā, ko mēs esam redzējuši, šķiet, ka uzņēmums ir draudzīgāks pret projektiem, kas atbalsta tās pašas monētu (Binance Coin).

Uzticieties Maka

Trust Wallet, kas pazīstams kā viens no uzticamākajiem e-makiem, tagad ir Binance oficiālais maks. Tas ir pieejams Android un iOS lietotājiem un, kā zināms, piedāvā dažas lieliskas funkcijas.

Tas atbalsta vairākas valūtas un darbojas kā šarms. Pirmkārt, ir zināms, ka jūsu dati tiek glabāti drošībā un netiks saglabāti jūsu ierīcē saglabātā personiskā informācija.

Bloķēt Explorer

Binance.com ekrānuzņēmums Ķēžu pētnieka ceļvedis par Binance akadēmiju

Pārlūks Explorer ir noderīgs rīks, kas sniedz lielisku ieskatu par blokķēdes tīklu. Uzņēmums to reklamē kā “pārlūku un meklētājprogrammu, kurā lietotāji var atrast informāciju par publiskām adresēm, atsevišķiem blokiem un darījumiem, kas saistīti ar konkrētu monētu”.

Šis rīks sniedz detalizētu informāciju, tostarp tirgus diagrammas un reāllaika statistiku. Jūs saņemsiet piekļuvi datiem par gaidošajiem darījumiem, ieguves grupām, tīkla jaukšanas ātrumu, bloku validatoriem, bagātīgo sarakstu, bāreņu blokiem un cietajām dakšām.

Secinājums

Binance Exchange ir uzticama šifrēšanas birža. Tas ir pazīstams kā viena no pieejamākajām kriptovalūtu biržām pasaulē un ir reģistrēta vairākās valstīs, kas padara to drošu..

Platforma piedāvā simtiem monētu un pāru tirdzniecībai, tomēr ne visi pakalpojumi var būt pieejami visā pasaulē. Neskatoties uz to, tas joprojām tiek uzskatīts par uzticamu iespēju jauniem un pieredzējušiem tirgotājiem zemo maksu un lieliskā klientu atbalsta dēļ.

Lielākā daļa Binance pārskatu ir pozitīvi, un lielākā daļa lietotāju piekrīt, ka uzņēmums ir droši izmēģināts.

Pērciet monētas vietnē Binance

Vērtējums:

Galīgais spriedums

Mūsu vērtējums

7.0

Apmeklējiet vietni

Mēs piešķiram Binance 7.0 / 10. Tas lepojas ar lielu likviditāti, daudzām monētām tirdzniecībai un ļoti zemām maksām. Tam ir arī lielisks UX, un vienīgais, kas iet pret to, ir uzlaušana, kas notika uz platformas. Acīmredzot, jūs varat izvairīties no tāda notikuma kā tas varētu jūs ietekmēt, noņemot monētas no platformas, kad esat pabeidzis tirdzniecību (kā jums vajadzētu).

FAQ

Cik droša ir Binance Exchange??

Binance ir uzlauzts vienu reizi, taču to uzskata par drošu. ASV nauda ir apdrošināta, un uzņēmumam ir fonds zaudējumu segšanai datu pārkāpuma vai uzlaušanas gadījumā.

Vai Binance Exchange FDIC ir apdrošināts?

Jā, USD noguldījumi ir FDIC nodrošināti, lai nodrošinātu lielāku aizsardzību. Saskaņā ar oficiālo paziņojumu Binance tur USD noguldījumus īpašos “apvienotajos brīvības atņemšanas kontos” FDIC apdrošinātajās bankās..

Kā es varu saņemt naudu no Binance Exchange?

Jūs varat izņemt naudu no Binance, dodoties uz profila opciju Izņemt un atlasot monētu, kuru vēlaties izņemt.

Lietotāji var konvertēt monētu USD vai atbalstītā valūtā. Šī izņemšanas metode ir pieejama dažās valstīs un var būt lēna. Otra iespēja ir izņemt monētas savā makā un konvertēt šīs izņemtās monētas caur maku.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai izstātos no Binance Exchange?

Binance izmaksa var būt ātra vai lēna atkarībā no jūsu konta veida un izņemšanas metodes. Izstāšanās no maki tiek pabeigtas aptuveni 30 minūtēs, tomēr tas var aizņemt vairāk laika, ja jūsu konts nav verificēts vai ja jums nav aktivizēts 2FA.

Šādi konti var ilgt līdz 5 dienām. Turklāt izņemšana var nebūt pieejama arī tad, ja nav pagājušas 5 dienas kopš esat pievienojis izņemšanas metodi vai aktivizējis drošības rīku, piemēram, 2FA.

Visbeidzot, tieša izņemšana no fiat var ilgt no 5 līdz 10 dienām.

Kā konvertēt kriptogrāfiju Binance finansēšanai?

Binance US un dažas citas vietējās Binance lapas atbalsta kriptogrāfijas pārskaitījumus uz USD. Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

– Dodieties uz sākumlapu, noklikšķiniet uz sava profila, dodieties uz opciju Izņemt zem Maka

– Zem monētas, kuru vēlaties izņemt, izvēlieties USD un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus un izvēlieties izņemšanas metodi

– Sistēma lūgs pārbaudīt darījumu

– Kad tas būs izdarīts, jūs saņemsit apstiprinājuma ziņojumu pa e-pastu

– Summa jūsu kontā parādīsies pēc 5 līdz 7 dienām atkarībā no izņemšanas metodes

Vai Binance ir nelikumīga?

Nē, Binance nav nelikumīgs, tomēr dažās valstīs nav atļauts tirgot vai piederēt kriptogrāfijai. Apmaiņa iepriekš ir aizliegusi vairākas valstis, mainoties noteikumiem.

Vai mēs varam izmantot Binance ASV?

Jā, jūs varat izmantot Binance ASV, bet ne starptautisko versiju. Binance US atbalsta ASV bāzētus lietotājus un piedāvā daļu no monētām, kas pieejamas starptautiskajā platformā. Turklāt Binance US nav likumīga vai pieejama dažos ASV štatos, tostarp Havajā, Vašingtonā, Džordžijā un Konektikutā

Vai Binance ir maciņš?

Binance nav sava seifa, bet platforma ir sadevusies rokās ar TrustWallet, kas tiek tirgots kā oficiālais platformas maks.

Vai es varu pārdot kriptogrāfiju USD uz Binance?

Lielākajā daļā valstu šis pakalpojums nav pieejams, taču Binance nesen sāka piedāvāt kriptogrāfiju fiat tirdzniecībai dažās pasaules daļās, kur jūs varat tieši pārdot kriptogrāfiju USD.

Vai Binance ziņo IRS?

Nē, Binance neziņo IRS. Tomēr kā ASV nodokļu maksātājam jums var nākties ziņot IRS par līdzdalību un peļņu. Sazinieties ar ekspertu, lai uzzinātu vairāk.

Vai man būtu jāglabā monētas Binance Exchange?

Binance tiek uzskatīta par drošu, un daudzi lietotāji atstāj savas monētas platformā. Uzņēmums ir uzsācis īpašu Binance akciju programmu, lai motivētu cilvēkus turēt monētas biržā, jo tas ir svarīgi likviditātei.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me